0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Zara Plunkett

  • *
  • 87
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • "After all this time?" "Always"
Žibutės
« Prieš 6 metus »
Šią ir kitas savo istorijas skiriu Radvilės Zemenskaitės, nusižudžiusios 2009m. atminimui.

Žibutės
  Po galais... Kodėl degančių dujų kamuoliai taip traukia? Nes blizga kaip sidabras? Nes šviečia kai tamsu? Galbūt. Galbūt ir ne. O gal taip vilioja žinojimas, kad to taškelio seniai nebėra?
  Laikinumas toks begalinis. Laikinumas niekada neišblėsta, niekada nepalieka šalto, beprasmio ir taip pabodusio gyvenimo. Pastarasis mielai paspruktų, pasislėptų, bet tik akimirkai. Bekraštei, beribei, laike neegzistuojančiai sekundės dalelei.
  silpnas vėjas nuplėšė jauną klevo lapą. Sekundę jis krenta. Krenta. Ir krenta. Kristi ir nepasiekti. Žemė. Taip trokštama- tokia tolima. Nevertas jis tokios malonės, nevertas. Nevertas. Gaila. Nesupranta to. Šaltas, pilkas asfaltas. Ar tikėjosi to lapas metęs medį? Tikėjosi pūkiniuose pataluose stovinčio gerojo Jo. Tikėjosi užbaigti kančias. Būti kitokiu jis norėjo. Tapo. Bet, ar tai visgi svarbu? Šlapias, purvinas, raudonas, vos kvėpčiojantis. Ach, kad jis žinotų... Žinotų, kad klevas ne žibutė- negali įsišaknyti kur panorėjęs. Nebyliai guli ir stikliniu žvilgsniu stebi paskutinį reiškinį savo gyvenime- žvaigždes. Seniai užgesusią gyvybę. Mirties blyksnį. Ak, kad jis žinotų, kad nėra žibutė!...
1,2
Laura is coming for you
3,4
Better lock your door
5,6
Get your crucifix
7,8
Gonna stay up late
9,10
Never sleep again

Re: Žibutės
« Atsakymas #1 Prieš 6 metus »
Nepildyta tema keliama į archyvą. Norėdama pratęsti, parašyk man.