0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #360 Prieš 2 metus »
Buvo labai smagu žiūrėti kaip ta mergiotė raitėsi iš skausmo ir rėkė. Būtų labai blogai jeigu ,kas būtų išgirdęs rėkimą. Klastūnyno prefektas įsikišo lazdelę į apsiaustą. Šiandien užteks, vaikai jau labai neištvermingi. Juodaplaukis norėjo išeiti ir palikti tą mergiotę vieną, bet jeigu ateis koks profesorius ar dar kas ji viską papasakos, na jau ne, to leisti nebuvo galima. Vegard vėl išsitraukė lazdelę. Taip, taip, aš gyvulys. Mintyse iš savęs "pasišaipė" vaikinas. Jis stebėjo kaip grifiukę, jos nesėkmingą bandymą atsistoti. Saeterhaug suprato jog visgi yra šlykštynė kokių reta, įdomu ar buvo didesnių šlykštynių visame magijos pasaulyje? Galbūt.
- Deletrius. - Ištarė vaikinas, jis norėjo ištrinti nedovanotinų kerų įrodymus. Nors Ministerija ne tokia kvaila jog nesužinotų. Vegard prieštaravo savo mintims, juk jis jau yra panaudojęs nedovanotinus kerus ir nei karto nebuvo sugautas. Klastūnyno prefektas laikydamas lazdelę ėjo link išėjimo, jis dar kartą paniekinamai pažvelgė į grifę, atidaręs duris stovėjo ant laiptų ir nukreipęs lazdelę į merginą, paskutinį kartą tyliai ištarė:
- Obliviate... - Žalia šviesa blankiai apšvietė kabinetą, ji nebeprisimins kas čia benutikę. Vegard paskubomis paliko profesoriaus kabinetą ir Apsigynimo nuo juodosios magijos klasę.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Aviana Wallflower

Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #361 Prieš 2 metus »
Aviana visgi išdrįso pašvelgti į tas suktas, žalias akis. Jos spinduliavo panieka ir buvo labai piktos. Mergaitė atsistojo, šį kart sėkmingai. Rudaplaukė negalėjo atsidžiaugti jog tas vaikinas įsikišo lazdelę į apsiaustą, bet netrukus turėjo pakraupti vėl. Iš jo lūpų pasigirdo burtažodis, tik Wallflower nežinojo ką jis daro. Pirmakursės laimei į ją neskrido jokios spalvos žaibas, tai leido nurimti. Drebulys vis dar kankino grifę, bylojantis apie jos baimę ir šaltas naktis. Tas menkysta artėjo, Aviana išsigando. Jeigu jis mane dabar sumuš? Tie žingsniai varė į neviltį ir gąsdino. Aviana ,net nesuprato jog ją palietė burtažodis. Praėjo keletas akimirkų. Vienuolikmetė atsipeikėjo ir nežinojo kur esanti, ji neprisiminė nieko ,kas vyko prieš valandžiukę. Mergaitė nežinojo ,kas nutiko ir apsisukusi ėjo link išėjimo, buvo gerai jog ji bent atsiminė kelią iki Grifų Gūžtos bokšto.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #362 Prieš 2 metus »
Vakaras. Auris Senkleris nuo vakar dienos pamokos neturėjo ramybės. Ką po visais šventaisiais jis norėjo tada padaryti? Laukdamas Elliw, jautėsi labai kaltas. Juk vos nesigriebė prieš ją magijos. Ir kokios? Nežinojo ką konkrečiai tada norėjo padaryti.
Gyvenime Auris buvo iškrėtęs daug dalykų, dėl kurių kartais suko galvą. Jo gyvenimas amžinai būdavo pilnas kažkokių abejonių. Gal nuo tada, kai prieš daug metų taip ilgai laukė savo paskyrimo į koledžą. Kepurė tą kartą pratylėjo penkias minutes ir tik tada paskyrė jį į Klastūnyną. O paskui. Bėgo laikas. Auris eksperimentavo su kerais, buvo užkerėjęs ne vieną žmogų. O dabar... Na o dabar sėdėjo mokykloje. Gal čia jį atvedė tos visos abejonės savo veiksmais.
Ant stalo jis turėjo kelis senus žvaigždėlapius. Jie buvo reikalingi sugalvotam Elliw arešto leidimo laikui. Žinoma, dar stovėjo teleskopas, kurį jis jai planavo gražinti.  Bet šiaip. Nenorėjo Auris bausti Merginos, Norėjo su ja pasikalbėti, jeigu tas bus įmanoma. Jam buvo įdomu pažinti savo mokinius. Koks jau Senkleris bebuvo, į darbą, kurį pasirinkdavo, nesvarbu ar blogą ar gerą įdėdavo visą sielą. Gal kartais tai ir nebuvo gerai. Taigi, dabar sėdėjo prie stalo ir laukė tos keistos mergaitės, kuri sutrikdė jį per pat pirmą pamoką.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #363 Prieš 2 metus »
Elliw kažkur ėjo. Kiekvienoje rankoje laikė po teleskopą ir juto, kad kažkas yra negerai. Kurį laiką niekaip nesuprato, kas, tačiau galiausiai prisiminė: ji turi tris teleskopus. Vadinasi, vienam iš jų neužtenka rankų. Kadangi nė vienas teleskopas nėjo iš paskos, jai rankų užteko. Dėl visa ko pasitikrinusi, ar iš kur nors negavo trečios galūnės, Elliw priėjo siaubingą išvadą: vienas iš trijų teleskopų buvo dingęs. Tai be galo išgąsdino, kas privertė velsietę lakstyti mokyklos koridoriais.
Mergaitė neįsivaizdavo kur esanti, ir tai gerokai trikdė. Bandė atidaryti visas pasitaikančias duris, tačiau daugelis iš jų buvo užrakintos. Kaip jai žinoti, kad didžiausia brangenybė nesislepia už vienų iš tų durų? Po kiek laiko Elliw pamiršo, ko čia bėgioja, bet vis tiek atkakliai lakstė po visą pilį. Kelis kartus išmetė vieną ar abu teleskopus iš rankų, jie dužo ir buvo pakeliami vėl ir vėl. Tai nė kiek nesumažino klastuolės išgąsčio, nors ji neprisiminė, dėl ko taip jaudinasi.
Įpuolusi į kažkokią tuščią klasę rudaplaukė spėjo apsidžiaugti, bet susiprato, kad astronomijos prietaisų ten nėra, tad nusiminusi išėjo. Situacija atrodė visiškai be išeities. Elliw norėjo verkti. Kodėl jai taip nesiseka? Argi Liucija, Sabrina ar  Joana trečioji negalėjo padėti surasti teleskopo? Kur tos trys geros mergaitės iš viso yra?
Su šiomis liūdnomis mintimis velsietė atsirėmė į kažkokias dar neišbandytas duris. Netyčia užkliudė rankeną, ir tos durys atsidarė. Elliw to nesitikėjo, tad iš karto plojosi ant žemės, net teleskopai išsprūdo iš rankų.
- Tai tu kalta! - suriko ir pabandė atsistoti. Tai bedarydama kaukštelėjo galvą į stalą ir iš karto pamatė ant jo stovintį teleskopą.
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė Elliw. Tuos du, kurie sudužę mėtėsi ant grindų, ji buvo visiškai pamiršusi.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #364 Prieš 2 metus »
Ji jau vėlavo. Gal išvis nepasirodys? Bet tada už durų pasigirdo žingsniai ir jos staigiai prasivėrė. Kiek kartų ši mergaitė krenta? Kiek kartų susitrenkia galvą kur nors? Reikėjo užburti klasę sušvelninimo kerais.
Jai įvirtus vidun sužvangėję sudužo du teleskopai. Dar du? Tai už ką man ją bausti? Kad žaloja save amžinai kur nors atsitrenkdama? Dabar Senkleris dar labiau siuto ant savęs. Gerai, kad taip nieko ir nepadariau. Svarstė Antrą kartą ištiesdamas mergaitei ranką, kad padėtų atsikelti nuo žemės.
- Tik prašau niekur nesijudink. - Ramiai pasakė. Nuo stalo paėmė lazdelę ir apvedė ja ratą apie klasę. Panaudodamas bežodžius kerus ir apiburdamas kabinetą sušvelninimo kerais. Auris nė kiek neabejojo, kad kritimų dar gali tikrai pasitaikyti.
- Reparo. - Sutaisė tuos du sudaužytus teleskopus ir pastatė prie trečiojo.
- Sėskis.  Pasakė atstumdamas jai kėdę.
- Taip. Tai tikrai tavo teleskopas. Vakar paėmiau jį iš tavęs. Elliw, ar tu man galėtum papasakoti kodėl teleskopai tau tokie svarbūs?
Keista tema. Bet gal taip reikia pradėti? Auris nežinojo ką daryti. Niekada nemanė, kad ateidamas į mokyklą gali sutikti tokį žmogų.
- Gal tu norėtum arbatos? - Pridūrė. Gal arbata suteiks jaukumo? Pasvarstė.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #365 Prieš 2 metus »
Elliw ignoravo ištiestą ranką, nes pamiršo, kaip ta ranka prie jos iš viso atsidūrė. Supykusi atsistojo ir iš karto atsitrenkę į iš kažkur atsiradusį žmogų. Mergaitė dar labiau supyko, tačiau pamačiusi, kad tai nėra kažkuri iš trijų bjaurių mergiūkščių šiek tiek aprimo. Tuo labiau, kad šitas žmogus pataisė teleskopus!
- Liucija! - apsidžiaugė Elliw, tačiau netrukus teko nusivilti: gal tas žmogus ir buvo geras, bet jis tikrai nebuvo geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje. Nė kiek nesutrikusi velsietė priėjo prie kėdės ir atsargiai atsisėdo. Deja, panašu, kad padarė tai nepakankamai atsargiai “ kėdė sudrebėjo ir perlūžo. Elliw iš karto atsidūrė ant žemės. Gerai buvo bent tai, kad neužkliudė stalo, tad visi trys teleskopai liko stovėti.
Kol rudaplaukė bandė atsistoti nuo žemės, nors darė tai labai nesėkmingai, tas keistas žmogus, kuris nebuvo nei Liucija, nei neLiucija, kažką šnekėjo.
- Teleskopai? - skubiai perklausė velsietė, sugebėjusi išgirsti tą vienintelį žodį. - Kur mano teleskopai?!
Apsižvalgiusi pamatė, kad visi trys (trys?!) prietaisai tebestovi ant stalo. Tai padėjo šiek tiek aprimti, nors Elliw jau buvo pamiršusi, kad ką tik išsigando. Dabar reikėjo pabaigti atsistoti, nors velsietė neprisiminė, kodėl voliojasi ant žemės.
Kaukštelėjusi galvą į stalą ji šiaip ne taip atsistojo. Du teleskopai virpėjo, tačiau nenugriuvo. Atsargiai apžiūrinėdama brangenybes Elliw pamiršo, kad yra kažkokiame kambaryje su kitu žmogumi. Taigi išgirdusi klausimą ji net pašoko ir užkliudė vieną iš teleskopų. Jis nuvirto, bet kiti du, laimei, liko stovėti. Velsietė neprisiminė, kodėl atsitiko tai, kas atsitiko, tad pakėlusi  galvą ir pamačiusi kažkokį raudonplaukį sutriko. Neįsivaizdavo, ką jis čia daro, tad nutarė, kad bus paprasčiausia susirinkti teleskopus ir tiesiog išeiti. Pirmąją šios misijos dalį įvykdyti pavyko. Deja, mergaitė neprisiminė, kurioje pusėje yra durys, tad sparčiu žingsniu žygiavo sienos link, kol galiausiai skaudžiai į ją atsitrenkė.
- AUČ! - garsus šūksnis nuaidėjo kabinete.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #366 Prieš 2 metus »
Atrodo kiekvienas žodis ar veiksmas ją išblaško ir gąsdina. Dar vienas kritimas. Auris atsiduso. Jis negalėjo visko išburti sušvelninimo kerais, tam reikėtų daugiau laiko. Regis jais reikėjo padengti kiekvieną klasės milimetrą.
Raudonplaukis pasijuto visiškai pasimetęs. Neturėjo supratimo kaip su ja elgtis. Kas ta Liucija? Atrodo jos vienintelis girdimas žodis yra teleskopas.
Gal ji akla? Šovė mintis į galvą, kai mergaitė rėžėsi į sieną. Bet nesąmonė, juk teleskopus tai mato. Ir dar ta kėdė... Kaip ji galėjo sulūžti? kažkoks beprotnamis.
Ne, ga
na čia galvoti.
Auris susikaupė. Susiėmė, turėjo kantrybės, juk tiek metų prižiūrėjo alkoholiką savo tėvą. O kai tas apsinešdavo nuo visokio gėralo ir kažkokių kitų preparatų reikėdavo paplušėti.
Dabar jam rūpėjo ar ji labai susitrenkė. Faktas, kad tikrai smarkiai. Jis Nebesiartino prie mergaitės, nes nenorėjo vėl išgąsdinti ar kad ji užsigautų. Auris išsitraukė lazdelę ir užkerėjo visus tris teleskopus taip, kad ant jų turėjo atsirasti užrašas.
Citata
Elliw, tu ir tavo teleskopai čia saugūs. Ar galiu prieiti prie tavęs? Man atrodo tu smarkiai susitrenkei. Aš esu tavo mokytojas Auris.
Tai atrodė labai keista. Bet nieko geriau jis nesugalvojo. Jeigu ši mergaitė regis mato tik savo teleskopus, gal pamatys užrašą ant jų. O jeigu ji neskaito?
Jei viskas pavyko gerai, žodžiai ant teleskopų turėjo išlikti penkias minutes.
Jis ėmė laukti ar tai duos kokį rezultatą. Mintyse jau kūrė tolimesnį planą, jeigu šis neišdegtų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #367 Prieš 2 metus »
Šį kartą teleskopai išliko sveiki ir gyvi (?). Nors ar jie tikrai buvo sveiki? Įdėmiai apžiūrinėdama brangenybes Elliw pastebėjo, kad ant jų kažkas parašyta. To ji tikrai nedarė! Ar gali būti, kad trys bjaurios mergiūkštės ir toliau trukdė jai gyventi bei gadino teleskopus? Taip, ko gero, nutiko būtent taip. Velsietė supyko.
- Tai tu kalta! - garsiai suriko ji nė nežiūrėdama į bjauriąsias mergiūkštes, kurių, žinoma, čia ir nebuvo. Nepaisant to, kaltos buvo būtent jos.
Vis tik reikėjo perskaityti, kas ten buvo parašyta.
- Teleskopai saugūs? - garsiai perklausė ji kiek išsigandusi. O kodėl jie turėtų būti nesaugūs? Su ja teleskopams tikrai nieko nenutiks! Na, gal suduš ar dings, bet dėl to Elliw nebus kalta, tai būtų tik neLiucijos, ne neLiucijos ir ne ne neLiucijos kaltė! Vadinasi, prietaisai buvo tikrai saugūs, ir dėl to rūpintis nereikėjo.
Kas yra tas Auris, klastuolė nė neįsivaizdavo, bet ir nesistengė gilintis. Gal kokią akimirką pasvarstė, kas jis galėtų būti, tačiau tai tikrai nebuvo Voore, tad prisiminti nebuvo verta. Nenuostabu, kad Auris skubiai išnyko iš mergaitės atminties. Reikėjo tik prisiminti, ką ji čia veikianti ir kodėl visi trys teleskopai yra su ja.
Nusisukusi nuo sienos (kad į ją ką tik trenkėsi, suprantama, jau buvo pamiršusi) Elliw pamatė kažkokį neaiškų žmogų. Tai šiek tiek gąsdino. Galbūt teleskopai yra saugūs nuo to žmogaus? Tiesa, tai tikrai nebuvo viena iš trijų bjaurių mergiūkščių, bet ką čia gali žinoti, ką šitas žmogus sugalvos.
- Kas tu? - paklausė velsietė ir tą pačią akimirką klausimą pamiršo. Nusprendė grįžti prie stalo ir ten pasistatyti teleskopus. Pirmąją šio veiksmo dalį atlikti pavyko: Elliw priėjo prie stalo. Deja, nepataikė pasistatyti teleskopų, ir jie visi nukrito ant žemės.
- Tai tu kalta! - piktai suriko klastuolė, visai pamiršusi, kad su ja esanti mergiūkštė yra visai ne mergiūkštė, o berniūkštis. Ir, maža to, keistai senas. Ak, ir kodėl jai nuolat taip nesiseka gyvenime?..
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #368 Prieš 2 metus »
Ilgai laukti neteko. Ir iš pradžių, Auri apėmė nusivylimas. Kalta? Ką? Aš? Pralėkė mintis. Bet tada ledai truputį pajudėjo priekin.
Vadinasi, ji skaito. Aišku skaito mulki, juk kažkaip mokosi ir egzaminus juk laiko. Bet kaip? Kaip ji juos laiko? Kaip ją mokyti? Kaip su šia mergaite dirba kiti Profesoriai?
Jam bekuriant vis naujus klausimus, Elliw atrodo pirmą kartą jį pastebėjo ir paklausė kas gi jis toks yra. Ar ji nesieja manęs ir užrašo ant teleskopų? Be to juk aš prisistačiau daug kartų. Ar ji neprisimena? Ar nepamena tos pamokos, kai pataikė teleskopu man galvon? Bet... Na tarkim. O jei ji manęs neprisimena, kaip prisimena raides, kaip tada skaito? O gal visos mano prielaidos yra kvailystė?
Ką gi, vis tiek aišku, kad teleskopus tai tikrai prisimena. Ir kai mergaitė priėjo prie stalo ir ištėškė visus juos ant žemės, Auris pakėlė juos ir prabilo.
- Elliw, Aš esu Auris. Esu tavo mokytojas. Aš palikau užrašus ant tavo teleskopų matai? - Jis parodė tuos įrašus. Gaila, kad jie greitai pradings.
- Tavo teleskopai iškrito tau iš rankų, aš juos dabar padėsiu ant stalo gerai? Kad jiems nieko neatsitiktų. - Apie tai, kad pradės jai aiškinti kodėl ji išvis čia yra, ar kad paskyrė jai arešta jis jau seniai negalvojo.
- Ar tau nieko neskauda? Tu kelis kartus nukritai ir atsitrenkei į sieną. - Paklausė ir tada jau atsargiai sustatė teleskopus ant stalo. Jeigu mums kada pavyktų susikalbėti, gal tada galėčiau kažko ją pamokyti? Svarstė jis.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #369 Prieš 2 metus »
Elliw kuo nuoširdžiausiai neįsivaizdavo, ką čia daranti. Jeigu tik atmintis neapgavo, atėjo nešina dviem teleskopais. Dabar žinojo visų trijų lokaciją. Visiškai logiška išvada, kad ėjo susirinkti teleskopų. Bet kodėl ji vis dar čia? Viskas aišku: dėl to kalta yra tik ta bjauri mergiūkštė! Elliw atsisuko į bjaurybę ir gavo baisiausiai nustebti: tai nebuvo mergiūkštė. Tai buvo kažkoks nepažįstamas žmogus, kurį klastuolė matė pirmą kartą gyvenime.
Auris? mintyse pasitikslino velsietė. Tai kiek sutrikdė, tačiau netrukus tas nesuprantamas žodis išnyko iš atminties, taigi buvo galima ramiai pamiršti ir sutrikimą.
- Mano teleskopai?! - net pašoko mergaitė ir apsižvalgė. Pamatė visą trejetą ant stalo. Prietaisai atrodė esantys visiškai sveiki. Ar gali būti, kad jie šiandien dar nė karto nesudužo? O gal šitas keistas žmogus juos sutaisė? Situacija buvo daugiau nei sudėtinga, ir Elliw visai nebežinojo, ką daryti.
- Aš nesitrenkiau į sieną! - įsižeidusi rėžė velsietė ir iš karto pamiršo tuos žodžius. Kaip ir tai, kad keistuolis kažką jai sakė. Situacija buvo sunkiai suprantama, ir mergaitė nutarė, kad reikia viską išsiaiškinti. Ji atsistojo prie stalo, ant kurio buvo visi trys teleskopai ir atsisuko į keistą žmogų, apie kurio egzistavimą vis dar nepamiršo. Ilgokai spoksojo į jį, kol to priežastis dingo iš atminties lyg ten nė nebuvusi. O gal ir nebuvo. Kas supaisys tą Elliw.
- Ką mes čia darome? - neutraliu tonu pasidomėjo mergaitė. Nesuprato, kam jai reikia čia stypsoti ir veikti nežinia ką, kai gali pasiimti teleskopus ir keliauti... Kur nors, kur nebus šito keisto ir kiek gąsdinančio žmogaus. Gal pagaliau pavyks rasti Liuciją, Sabriną ar Joaną trečiąją? Taip! Būtent tai ir reikia padaryti?
- Kur Liucija? - po kiek laiko pridūrė Elliw.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #370 Prieš 2 metus »
Kaip nesitrenkei? Juk trenkeisi... Pagalvojo jis. Bet nieko nesakė. Gerai, vadinasi, neskauda jai. Jei skaudėtų, tai gal prisimintų, kad rėžėsi. Taip. Tai vadinasi, tikriausiai prisiminimai tiesiog išdūksta Elliw iš galvos. Bet kai kas lieka... Įdomu ar... Hm... Kodėl teleskopai?
Ji įsižiūrėjo į Senklerį. Ir paklausė ką jie čia daro. Kad aš pats dabar nebežinau. Nusišypsojo jis mintyse. Areštas. Nereikia jokio arešto. Už ką. Tai kaip jai dabar paaiškint ką gi mes čia veikiam... O gal man ją tiesiog paleisti? Ne. Bet aš norėčiau. Aš tikrai norėčiau ją suprasti.
- Liucijos čia nėra. Aš jos nepažįstu. O mes... - Jis trumpam nutilo. Akys vėl užkliuvo už teleskopo.
- Ar norėtum pasimokyti teleskopų kalbos? - Staiga paklausė Auris. Įdomu, ar ji domisi astronomija? Ar žino, kad su teleskopu reikia žvelgti į dangų?
Iš pradžių, dar prieš jai ateinant, jis paruošė kelis senus žvaigždėlapius ir norėjo, kad Elliw juos perbraižytų, atnaujintų. Bet tai dabar jau tikrai nebuvo svarbu. Dabar jam šovė mintis, kad galėtų Elliw parodyti naktinį dangų. Nors tikriausiai ji juk mokėsi Astronomijos ar ne?

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #371 Prieš 2 metus »
Kaip galima nepažinoti Liucijos? Juk ji yra geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje! Tokie keisti šio neaiškaus žmogaus žodžiai gerokai trikdė. Ar gali būti, kad jis meluoja? Liucijos nepažinoti yra tiesiog neįmanoma. Ją žino visi! Šitas žmogus buvo visiškas nesusipratimas, ir Elliw jautėsi baisiausiai nepatenkinta.
- Tai mano teleskopai! - suirzusi riktelėjo velsietė, nors neprisiminė, ką tiksliai apie astronomijos prietaisus šnekėjo tas nesuprantamas žmogus. Kodėl ji turi būti su kažkuo, kas nepažįsta Liucijos ir nusišneka?! Pradėjo atrodyti, kad čia likti gali būti paprasčiausiai nesaugu. Tas žmogus kėlė pernelyg didelį pavojų tiek teleskopams, tiek jai pačiai. Ir, žinoma, Liucijai.
- O gal žinote, kur yra Sabrina arba Joana trečioji? - uždavė dar vieną klausimą Elliw. Šis žmogus atrodė visiškai beviltiškas, bet gal jis bent kažkuo sugebės padėti? Juk negali visiškai nesisekti, ar ne?
Velsietė čiupo teleskopus ir dar kartą atsisuko į raudonplaukį. Jis tikrai nebuvo nė viena iš draugių. Tai turbūt reiškė, kad su tuo žmogumi daugiau nėra ką veikti. Bet kaip jai sužinoti, kur rasti tas tris geras mergaites? Ar jos iš viso buvo šioje mokykloje (juk Elliw mokykloje, ar ne?)?!
Problema buvo ta, kad klastuolė vis dar nežinojo, ką daro ten, kur dabar buvo. Atkakliai bandė tą prisiminti, bet galiausiai pamiršo, ką čia bandė, tad liovėsi. Dar kartą pažvelgė į tą, kuris nebuvo jos draugė. Pasidarė kiek liūdna. Guodė nebent tai, kad šis žmogus nėra nei neLiucija, ne neLiucija ar ne ne neLiucija. Taip, ji visai nenorėjo matyti tų trijų bjaurių mergiūkščių!
Vis dėlto Elliw nenorėjo matyti nieko, nebent teleskopus. Taigi reikėjo išeiti iš čia. Pasipatoginusi visus tris prietaisus ryžtingai nužygiavo iki durų. Pakeliui užkliuvo už stalo ir vos neišmetė savo brangenybių. Laimei, galiausiai pavyko pasiekti duris. Pamiršusi jas atidaryti Elliw pirmiausia atsitrenkė, bet pagaliau prisiminė, kad durys paprastai turi rankenas. Šiaip ne taip ją nuspaudusi išgriuvo pro duris ir iš karto nusivertė ant grindų.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #372 Prieš 2 metus »
Iš viso to nieko nesigavo. Elliw paklausė jo kažko apie kitas, matyt savo drauges, bet Auris ir jų nepažinojo. Jį sudomino tas antrasis vardas Joana trečioji. O kodėl trečioji? Pasvarstė. Dar ji pasakė, kad teleskopai jos. Na taip, juk ir neprieštarauju dėl to.
Jam taip daugiau nieko nespėjus pasakyti ar paklausti, toji mergaitė susirinko visus savo teleskopus ir išėjo. Keistai žinoma, vos neatsitrenkė. Auris jos nebelaikė. Buvo gerokai suglumęs. Pirma savaitė mokykloje ir še tau kad nori.
Jis sukišo nepanaudotus žvaigždėlapius į spintą. Tada atsisėdo ant kėdės. Bet šitaip nesimąstė. Negalėdamas nustygti vietoje Senkleris pradėjo minti po kambarį. Vaikščiodamas svarstė, ką gi dar atneš šie tik prasidėję mokslo metai.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #373 Prieš 2 metus »
Labai, labai daug laiko buvo sugaišta. Viskas per tas prakeiktas dvejones, kurios kamavo Alaną. Bet juk negalėjo tęsti šito iki metų galo ar ne?
Prabėgo žiemos atostogos. Jos buvo klaikios. Bet apie jas Senkleris negalvojo, dabar  nesvarbu. Gal tada, kai pabaigs su Vendigo galės ir dėl kitų dalykų pasukti galvą.
Taigi šeštadienį, po pusryčių jis ir Henrieta nuėjo tiesiai į Aurio kabinetą. Tai, kad vaikai ateis Auriui neturėjo būti naujiena, nes Alanas jam pasakė, kad jiems reikia pasikalbėti ir kad lauktų jų šeštadienį po pusryčių.
Jis atidarė duris ir įėjo vidun.
- Labas Auri. - Pasakė. Tada atsisėdo ant kėdės. Iš kišenės išsitraukė veidrodėlį su siela ir padėjo ant stalo.
- Mums reikia pasikalbėti. Auri, mes įkliuvom į bėdą.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

  • VI kursas
  • *
  • 274
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #374 Prieš 2 metus »
  Šeštadienio rytas. Daugumai mokinių tai asocijuotusi su prasidedančiu savaitgaliu ir laiku, kai gali daryti ką nori, nesijaudindamas dėl namų darbų. Tačiau Henrieta kartu su Alanu sėdėdama prie pusryčių stalo nesidžiaugė. Mergina šiandien negalėjo išmesti iš galvos per paskutinę ateities būrimo pamoką Dori jai išpranašautos pranašystės. Rytojus tau gali būti pranašinga diena. Tave gali bandyti... užvaldyti. Sugrąžinti į kažkokį kitą pasaulį... Būk atsargi, Henrieta, Viskas priklauso nuo tavęs pačios. Tiesiog turėjau tave įspėti. Šie draugės žodžiai ištarti per vakarykštę pamoką niekaip nedingo iš Poter galvos. Trečiakursė nesunkiai suvokė, kad viso to priežastis buvo Vendigo. Todėl tądien grifė stengėsi kuo mažiau galvoti apie demoną.
  Po pusryčių draugai patraukė į apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą. Grifė nežinojo ar Auris dar prisimena jos klausimą apie Vendigo, kurį uždavė trečiosios apsigynimo nuo juodosios magijos pamokos metu. Tikriausiai ne, juk tuomet jis negalėjo žinoti koks šis klausimas svarbus. Pabandžiusi susitelkti į dabartinius įvykius, trečiakursė kartu su draugu įžengė į profesoriaus kabinetą ir atsisėdo ant kėdžių priešais Aurį.
  Alanui pradėjus pokalbį, Henrieta atsisuko į Aurį. Grifė tikėjosi, kad šiandien visa ši istorija su Vendigo baigsis. Tai nebegalėjo tęstis. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras