0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
ANJM profesoriaus kabinetas
« Prieš 8 metus »
Klaidžiuose Hogvartso koridoriuose, šalia kitų profesorių kabinetų buvo ir naujai įkurtas, Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetas. Durys buvo tamsaus medžio, ant kurių buvo užrašyta profesoriaujančio profesoriaus pavardė. Į šį kabinetą atklysdavo norintys apsiginti nuo visur esančios juodosios magijos, pasikonsultuoti apie juodąsias būtybes, atlikti bausmių, arba tiesiog pasikalbėti su mokytoju.
Kabinetas buvo erdvus, sienos buvo šviesios ir puikiai atspindėjo saulės šviesą, sklindančią iš langų. Dešinėje stovėjo keletas lentynų su įvairiomis knygomis, kurios buvo tvarkingai išdėliotos pagal nugarėlių spalvas. Kitoje lentynoje buvo sudėti puodeliai, sausainiai ir saldainiai, arbata, cukrus. Prie lentynų stovėjo darbo stalas, ant kurio buvo krūvelė lapų, pieštukai, parkeriai ir vanilės kvapo žvakė. Kairėje stovėjo keletas odinių krėslų, o šalia jų buvo stiklinis staliukas.
Čia ir mokinys, ir profesorius yra visada laukiamas, jam suteikiama visa norima informacija, maloniai ir šiltai bendraujama.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
Džeinė Meko ėjo koridoriumi. Jos juodoji pantera Naktis, žinoma, žingsniavo šalia. Buvo vidurdienis, dauguma mokinių valgė pietus didžiojoje salėje arba buvo lauke. Profesorė vilkėjo juodas odines kelnes ir raudonus marškinius atraituotomis rankovėmis ir šiek tiek prasagstyta iškirpte, nors įprasta mokytojo apranga buvo juodas apsiaustas. Oh hell no. Džeinė nekentė juodų, dulkslių apsiaustų, su kuriais buvo nepaprastai karšta. Mergina jau buvo neseniai pavalgiusi, tad dabar tiesiog vaikštinėjo pilies koridoriais. Ji pati baigė šią mokyklą vos prieš du metus, tad jai buvo linksma gryžti. Staiga jos akys užkliuvo už vienų durų. Džeinė stabtelėjo ties jomis, ir šyptelėjo. Nežinojau, kad Gabriella čia mokytojauja... Juodaplaukė pabeldė į duris, tačiau nesulaukė jokio atsako. Džeinė nebūtų Džeinė, ji tiesiog ėmė ir įėjo vidun. Gabriellos kabinetas buvo labai dailus ir jaukus, tačiau pačios šeimininkės nesimatė. Mergina atsisėdo į draugei priklausančią kėdę. Jos pantera prisėdo šalia ir nusižiovavo.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
Gabriella žingsniavo ilgais Hogvartso koridoriais. Pavalgiusi sočius ir skanius pietus, profesorė ėjo šypsodama ir galvodama apie širdžiai malonius dalykus. Tikrąja to žodžio prasme, užuodusi žmogaus kraują, šviesiaplaukė trumpam sustojo, bet atsikvėpusi ėjo toliau.
Pravėrusi savo kabineto duris, šviesiaplaukė išvydo į jos kėdę įsitaisiusią draugę - taip pat profesorę, Džeinę Meko. Ir kaipgi ji be Nakties... pagalvojo Gabriella ir šyptelėjo.
- Labas, - pasisveikino mergina ir apkabino draugę. - Ką čia veiki? Mokytojauji? Palauk, tuoj arbatos padarysiu. Ar kavos? Žinau, kad kava tau labiau patinka, - nusijuokė ji.
Gabriella priėjo prie lentynos su arbata ir kitais gardumynais ir pradėjo ruošti šiokias tokias vaišes.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
Džeinė nusišypsojo išvydusi, kad Gabriella pagaliau atėjo.
-Sveika!-nusijuokė mergina ir taip pat apkabino draugę.-žinoma, kad noriu kavos. Tu juk pažysti mane-kava yra mano gyvenimo meilė. Juodos, be cukraus.
Gabriellai padavus puodelį, pilną juodos kavos, Džeinė nusišypsojo.
-Šiaip jau aš aurorė. Astronomijos mokytojos darbas-tik priedanga. Magijos ministerija bijo, kad gresia pavojus Hogvartso saugumui, tad atsiuntė mane,-paaiškino juodaplaukė.-nebijok, kol kas jaudintis nėra ko.
Žaliaakė gurkštelėjo kavos iš dailaus rausvo puodelio ir pažvelgė į Gabriellą.
-O tu ką čia veiki? Ką dėstytojauji? Kaip sekasi? Ką veikei?-Džeinė Meko sukikeno.-Dievulėliau, turiu tiek daug klausimų. Tu kalbėk, o man leisk pasimėgauti šia tobula juoda kava.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
Gabriella išmaišė juodą kavą ir ištiesė puodelį Džeinei. Pati sau pasidarė juodos arbatos su pienu. Iš lentynos ištraukė padėklą su šokoladiniais keksiukais ir padėjo netoli kitos profesorės.
- Prašom, - šyptelėjo šviesiaplaukė ir prisėdo ant vieno iš krėslų. - O vat grįžau į Hogvartsą, mokytojauju apsigynime nuo juodosios magijos ir magiškų gyvūnų priežiūroje. Aš tavęs taip ilgai nemačiau, kur tu buvai dingusi? Sekasi visai neblogai, labai gerai, netgi pasakyčiau, - nusijuokė ji. - Keliavau, susipažinau su naujomis kultūromis, gilinau žinias ir mokiausi. O tu ką veikei? Kaip tau sekasi? - Gabriella suraukė antakius ir tylesniu balsu pridūrė. - Sakai, neverta kol kas jaudintis? Jei kas nors atsitiks, sakyk man, kaip galėdama padėsiu.
Profesorė atsistojo ir padėjo puodelį ant stiklinio staliuko. Priėjo prie Džeinės ir pasakė:
- Kažkas pasikeitė. Ar tu sulieknėjai? - nusijuokė mergina.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
Džeinė nusišypsojo ir gurkštelėjo savo juodos kavos.
-Kad visą laiką buvau darbe. Tiesa, lankiausi Azkabane. Kraupi vieta. Bet šiaip daugiau nieko naujo. Sekasi man puikiai, dievinu aurorės darbą,-pasakojo juodaplaukė,-tačiau pasiilgau Hogvartso. Žinoma, ne Astronomijos. Negalėjau patikėti, kai man pasakė, jog liko tik Astronomijos mokytojos vieta. Tikėjausi, kad galėsiu mokyti apsigynimą nuo juodosios magijos arba kerėjimą-juk su tuo susiduriu kiekvieną dieną darbe. Eh. Na, bent jau ne herbologija arba ateities būrimas. Mielai ateičiau pasėdėti į tavo pamokas, jei priimtum. Norėčiau pasižiūrėti, kaip mokai. Pasiilgau apsigynimo nuo juodosios magijos pamokų.
Aurorė padėjo savo kavos puodelį ir išgirdusi klausimą juokais griebėsi už širdies.
-Tai sakai, kad aš buvau stora?! Tu skaudini mane!-sukikeno profesorė.-o šiaip jau... Gal ir pasikeičiau. Aurorų treniruotės būna du kart į dieną, todėl tapau sportiškesnė. Ir... Pažvelk čia.
Džeinė parodė Gabriellai vidinę savo kairiojo riešo pusę. Ten buvo tatuiruotė-skrendantys paukščiai. Tie paukščiai buvo juodi varnai, ir jie pastoviai judėjo, skraidžiojo šen bei ten aurorei ant odos.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #6 Prieš 8 metus »
- Aš irgi buvau Azkabane. Neklausk, ką ten dariau, - nusijuokė profesorė. - Na, astronomija tikrai nėra taip blogai, man patikdavo. Visada reikia įžvelgti ir gerąją pusę, - mirktelėjo ji. - Žinoma, kad gali ateiti, tu visada pas mane laukiama. Tik, kol kas, kaip profesorė aš esu nepatyrusi, prieš klasę taip pat sunkoka kalbėti. Bijau, kad jiems nepatiksiu.
Gabriella su pasimėgavimu gurkštelėjo tradicinės angliškos arbatos ir žvilgtelėjo pro langą. Ją šiek tiek erzino saulės šviesa, krintanti ant jos šviesios odos, bet šviesiaplaukė nieko nedarė. Paglosčiusi panterą, profesorė atsisuko į Džeinę.
- Ne, niekada nebuvai stora, - nusijuokė. - Vistiek sulieknėjai. Oho, kokia graži, - nusistebėjo tatuiruote. - Aš irgi šiek tiek pasikeičiau. Pastebėjai?

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #7 Prieš 8 metus »
Džeinė nusijuokė.
-Tu bijai, kad nepatiksi mokiniams?.. Cha. Tu dar gana normali. Gerąja prasme. O štai pusė mano mokinių manęs nekenčia, o kita pusė myli. Kitaip nebūna,-sukikeno juodaplaukė.-Bet... Jei turėsi problemų kalbant su jais, reiks patarimo ar kalbėsite apie aurorus ar dar kurią nors temą kuria galėčiau tau padėti, gali kreiptis į mane. Visada padėsiu.
Mergina išgėrė savo kavą ir pažvelgė į jos likučius rausvame puodelyje. Profesorė prisiminė, kad Kasiopėja šiais metais veda ateities būrimą. Ko gero, dabar išburtų ką nors iš šių juodų tirščių.
-Jei kalbi apie tai, kad esi vampyrė, tada mačiau tai jau tada, kai įėjai į šį kambarį,-šyptelėjo Džeinė.-aurorai privalo išmokti atpažinti vampyrus. Tai nėra taip akivaizdžiai matyti, bet... Tu kitaip judi, pasikeitė tavo oda ir akys. Nesijaudink, tau tinka.
Juodaplaukę pažvelgė į laikrodį, kabantį ant sienos ir krūptelėjo. Ji jau vėlavo į vieną susitikimą. Mergina dar sykį apkabino Gabriellą ir atsiprašomai šyptelėjo.
-Atleisk, tačiau jau turiu eiti. Tačiau gali užsukti pas mane kada tik nori,-pasakė Džeinė.-iki!
Prie durų mergina pavirto baltąja tigre, ir jos nušuoliavo koridoriumi kartu su Naktimi.
...................
Buvo saulėta popietė, kai Džeinė Meko ir jos juodoji pantera Naktis ėjo Hogvartso mokyklos kotidoriumi. Koridoriai buvo pilni šurmuliuojančių mokinių. Profesorė paprastai nevaikščiodavo mokyklos koridoriais dieną-juk buvo Astronomijos mokytoja, tad sulaukė smalsių žvilgsnių. Aurorė vilkėjo paprastus juodus džinsus, juodą odinį švarką ir raudonus marškinėlius, o avėjo juodus martinsus. Tai buvo jos įprasta apranga. Mergina stabtelėjo priešais Gabriellos Morris kabineto duris ir pasibeldusi įėjo.
-Sveika,-pasisveikino su drauge Džeinė.-šiandien buvau kiauliasodyje. Nori saldainių?
Juodaplaukė nusiemė nuo peties kuprinę, pilną saldumynų ir nusijuokė. Na ir kas, kad jau devyniolika? Saldumynus visi mėgsta.
((Neturėjau ką veikt, tai atėjau. :D ))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #8 Prieš 8 metus »
Luna Įkyrėlė iš savo koledžo ėjo pas savo Klastūnyno vadovės kabinetą. Luna susitarė, kad po pamokų ji ateis pasimokyti gynėjo kerus. Ji eidama galiausiai surado koledžo vadovės kabinetą. Luna nedrąsiai  pasibeldė. Ji išgirdo leidimą.Luna įžengusi į kabinetą pasisveikino su profesore - vadove :
- Laba diena štai ir atėjau kaip buvome susitarusios, - Luna narsiai kalbėjo bei paklausė :
- Kada galime pradėti praktiką ? Gal dabar ?- Luna pasiūlė. Ji nusivilko mantiją. Iš kišenės išsitraukė burtų lazdelę. Davė profesorei ženklą. Burtų lazdele sumosavo ir sušuko :
- Expecto patronum !- sušukdama iš lazdelės išlindo tik  nedidelis dujų kamuolys. Luna vėl bando. Ji taria:
- Expecto patronum !- tardama jau didesnis dujų kamuolys. Luna savimi nusivylė. Ji nutarė atsisukti į profesorės - vadovės pusę ir laukti ką jai pasakys. Taip ji ir padarė ...

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #9 Prieš 8 metus »
((Džeine, Džeinyt, galėjai pranešt, kad ateini. Dabar teks laukt. ;D))
Gabriella Morris sėdėjo savo kabinete ir skaitė dienos naujienas laikraščiuose. Noras skaityti ir domėtis pasaulį užgriuvusiomis problemomis buvo mažas, taigi netrukus profesorės žvilgsnis nuklydo į už lango ramiai plaukiančius debesėlius ir medžių viršūnes.
- O, sveika, Džeine, - lyg pabudusi iš miego tarė Gabriella. - Nesitikėjau, kad ateisi. Žinoma, kad noriu. Arbatos? Kavos?
Netrukus nuo šviesiaplaukės veido šypsena dingo lyg raukšlės nuo išlyginto rūbo, kai profesorė išgirdo beldimą į duris.
- Tiksliai, praktikavimasis... - sumurmėjo sau po nosim. - Užeikit. Luna, pasipraktikuok, o mes su Džeine pažiūrėsim, gerai? Daug laiko tau skirti negaliu, atsiprašau.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #10 Prieš 8 metus »
Luna Įkyrėlė išgirdusi profesorės žodžius ji įsitempė. Be to pasijuto nejaukiai, nes ji pamatė astronomijos pamokos profesorę Džeinę Meko. Luna susikaupė labiau , pasirinko laimingesnį įvykį. Ji sušuko :
- Expecto patronum!- su lig jos žodžiais dar didesnis dujų kamuolys pasidarė. Luna vėl nusivylė. Ji giežė apmaudą ant savęs, bet to neparodė profesorėmis. Luna mąsto ... Kokį įvykį pasirinkti man ? Jau regis žinau. Aną dieną pagaliau sutikau brolį. Luna, šį įvykį pasirink ... Jai sukuždėjo vidinis jos balsiukas. Luna širdyje sutiko. Ji mąsto tik apie tą įvykį. Luna Įkyrėlė sumosavo  burtų lazdele ir sušuko :
- Expecto patronum ! - kai jos balsas išsiveržė iš lazdelės išlindo jos gynėja - katė. Jos gynėja liuoksėjo  prie profesorių užšoko ant profesorės Meko kojų , susirangė ir sumurkė. Baigdama murkti Lunos gynėja išnyko. Luna apsidžiaugė bei nusijuokė mat jos gynėja - katė krėtė pokštą.Luna klausia profesorės :
- Ar jau viskas ? Beje iš anksto visada sakau viso gero. Ką man dar norėsite pasakyti ?- Luna paklausiusi jau ėjo prie išėjimo durų, bet ją sustabdė profesorės Morris balsą. Luna išklausiusi atsisveikino su profesorėmis, išėjo pro duris. Uždarė duris ir nupėdino link savo koledžo. 

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #11 Prieš 8 metus »
   Gabi pasibeldė į Klastūnyno vadovės kabineto duris.
- Laba diena, - tarė įėjusi. - Atėjau pasipraktikuoti gynėjo kerų.
   Iš tikrųjų tai Gabi visai netroško praktikuotis kerų, o juolab gynėjo, bet ką jau padarysi - profesorė patarė tai padaryti, o jeigu Gabi padarys, galbūt atrodys gera, pavyzdinga mokinė. O ko gi dar reikia? Jeigu koledžo vadovė Gabi gerbs, tuomet tikrai nesitikės, kad ji pridirbs kokių nors nesąmonių ir gal nelabai Gabi įtarinės. O tai antrakursei būtų be galo naudinga, nes ji tikrai ruošėsi ko nors pridirbti ir būtų tiesiog šaunu, jeigu ji sukeltų kuo mažiau įtarimų.
   Laukdama, ką atsakys profesorė, mergaitė įvairius planus ir varstė akimis Klastūnyno profesorę galvodama, ar ši, sužinojusi, kad jos koledžo mokinė ko nors pridirbtų, ją išduotų.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #12 Prieš 8 metus »
Gabriella stebėjo Lunos pastangas gynėjo kvietime ir komentavo, ką mergaitė daro ne taip. Kai klastuolei pavyko, profesorė linktelėjo galva ir pasakė:
- Gynėjo kerus reikia nuolatos praktikuoti - nežinai, kada jo prireiks. O šiaip viskas gerai, bet kai situacija būna reali, gynėją iškviesti būna žymiai sunkiau.
Gabriella Morris lengviau atsipūtė, bet nespėjusi su Džeine paplepėti, išgirdo dar vieną beldimą į duris. Mergina atsiduso ir šyptelėjo. Na, popietė tikrai nenusimato nuobodi. Ir tikrai nepanašu, kad galėčiau pailsėti ir paplepėti su sena drauge...
- Labas, Gabi, tikėjausi, kad užsuksi pas mane. Gal nori prisėst, ar atėjai čia tik dėl to, kad reikia..? - keistu balso tonu paklausė šviesiaplaukė. - Na, gal nori arbatos? Kakavos? Kavos?

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #13 Prieš 8 metus »
   Gabi nesitikėjo, kad Gabriella pasiūlys Gabi ko nors atsigerti. Apskritai, Gabi labai nustebo išgirdusi klausimą, ar ji atėjo čia tik dėl to, kad reikia. Ir mergaitė tik dabar pastebėjo, kad kabinete yra Džeinė. Kiek pasimetusi, mergaitė vėl prabilo:
- Ee, labas, - tarė Džeinei. - Na, gal ir išgersiu kavos, - su pasididžiavimu tarė, niekas dar nėra Gabi siūlęs kavos, juk tai ne vaikų gėrimas, tad Gabi pasijuto suaugusi. - Na, ne, tikrai ne, atėjau čia ne tik dėl to, kad reikia, - atsisėdo ant kėdės. - Žinoma, atėjau ir pasipraktikuoti gynėjo kerų, bet tuo pačiu tai ir proga ateiti ir šiaip, šyptelėjo.
   Laukė, ką sakys Gabriella. Gabi nežinojo, ar merginos pradės nuo gynėjo kerų praktikavimosi, ar nuo pokalbio ir kavos.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #14 Prieš 8 metus »
- Gerai, Gabi, tai kol darysiu tau kavos, pasipraktikuok gynėjo kvietimo kerus. Mes su Džeine pažiūrėsim. Kiek mačiau, tavo gynėjas šiek tiek skiriasi nuo kitų, ar ne? Pastebėjau klasėje, jog kažkas ne taip. Pabandysime šiandien tą problemą panaikinti, - profesorė draugiškai nusišypsojo ir nuėjo link lentynos su puodeliais ir kava.
Šviesiaplaukė paėmė puodelį su garuojančiu gėrimu, į atskirą indą įpylė pieno ir pastatė ant stalelio.
- Prisėsk. Papasakok, kaip čia atsitiko, kad gynėjas kitoks? Kada tai pastebėjai? Kada jis pradėjo tamsėti? Tai gali būti rimta problema, jei laiko nutekėjo daug po pasikeitimo... - Gabriella Morris šiek tiek sunerimo - profesorė tikrai nenorėjo, kad Gabi būtų sunkiau apsiginti.

Baby it's cold outside~