0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Iglė Iglute

  • II kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No te rindas
Ats: Informacija
« Atsakymas #120 Prieš 6 metus »
Iglė Igliukas
I kursas
Švilpynė

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Informacija
« Atsakymas #121 Prieš 5 metus »
Sveiki žmogeliai,

tai šiais mokslo metais vesiu jums Kerėjimo pamokas.

Tai nesitikėkit ko nors nuostabaus. Pamokos bus paprastos (bent jau pirmoji). Stengsiuosi vesti kuo įdomenes pamokas ir lengvus, bei įdomius namų darbus. Namų darbai bus kaip ir pakartojimas to kas vyko pamokoje, bet gali pasitaikyti ir klausimų kuriuose jums reikės fantazijos ir aišku logikos. Galėsite pasirinkti iš  2-3 užduočių darydami namų darbus, nes kaip jau pats pastebėjau kai būna tik viena užduotis ji dažniausiai būna neįdomi.

Tikrai nesiruošiu kopijuoti ir įklijuoti visų taisyklių, nes jas galite perskaityti  Taisyklėse
Ko norėčiau paprašyti tai kuo mažiau muštynių ir peštynių mano pamokose. Jei jau negalite išbūti be jokių šunybių parašykite man į AŽ ir dėl to susitarsime. Prašyčiau be mano leidimo nepradėti daryti nesąmonių.

Prašymas dar vienas būtų toks jai jau sudalyvavote teorijoje tai būkite malonūs ateikite ir į praktiką.

Jokių vėlavimų ir nesąmoningų postų ir namų darbų.

Tai manau čia viskas ką norėjau pasakyti. Jei ką prisiminsiu parašysiu apačioje daugiau. Jeigu kils kokių klausimų visada galite rašyti man į A.Ž stengsiuos pagelbėti viskuo kuo galėsiu.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Informacija
« Atsakymas #122 Prieš 5 metus »
Dėl susiklosčiusių aplinkybių duodu dar šiandien dieną teorijos daliai, tad kas nori sudalyvauti turėtų paskubėti.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Gabriella Eier

  • ***
  • 60
  • Lytis: Moteris
Ats: Informacija
« Atsakymas #123 Prieš 5 metus »
Sveiki visi,

taigi šį sezoną aš jums dėstysiu Kerėjimą. Galbūt kai kas mane jau pažįsta iš Nuodų ir vaistų pamokų. Manau daugelis žino visas vertinimo taisykles ir ypatumus, bet visgi pakartosiu viską.

Visų pirma pradedant apie pamokas:

Pamokos bus ir RPG, ir laisvojo stiliaus(taip pat būtų gerai, kad parašytumėte kokios pamokos jums labiau patinka, nes man jūsų nuomonė labai svarbi). Prisižadu, kad bent viena pamoka bus laisvojo stiliaus (t.y. ne RPG stiliaus), kurios metu užduosiu klausimus, kuriuos turėsite atsakyti.

Vertinimas

Vertinimas niekuo nesiskiria nuo kitų pamokų. Laisvojo stiliaus pamokose galite gauti daugiausiai 10 taškų, o įprastose RPG stiliaus iki 14 taškų. Už vieną teorinį klausimą galima gauti nuo 0 iki 2 taškų:
•   0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
•   1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
•   2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.

Praktinėje pamokos dalyje galima gauti daugiausiai 10 taškų:
•   Taškai už praktikos darbo originalumą (3t.)   
•   Taškai už patį praktikos darbą (5t.)
•   Taškai už gramatiką, leksiką, logiškumą (2t.)

Namų darbus kaip įprasta vertinsiu dešimtbale sistema. Jeigu tam tikri dalykai nebuvo minėti pamokoje, tai tada reikia sugalvoti patiems. 
Jei postuose bus kažkokių tai klaidų (ypač dėl RPG taisyklių) raudonai po postu parašysiu, kas negerai ir iki pamokos galo turėsite laiko jį pataisyti. Pataisius grąžinsiu bent pusę atimtų taškų.

Į ką dar turėtumėte atkreipti dėmesį:
- Nebūkite vunderkindais. Kaip jau matėte vertinsiu ir originalumą, tad darbas nebūtinai turi pavykti, kad gautumėte visus galimus taškus.
- Jeigu dalyvaujate tik praktinėje dalyje, savo postuose rašykite, kad esate klasėje jau nuo pamokos pradžios, t.y. nevėluojate.

Bent kartais patikrinkite savo postus pamokoje, ar neparašiau jums kokio nors komentaro.
Registracija mano pamokose nebūtina, tik prašyčiau, kad į až arba čia parašytumėte, ko norėtumėte iš Kerėjimo pamokų, kokias temas norėtumėte nagrinėti ar šiaip ką norėtumėte veikti.
Visiems sėkmingo sezono, daug taškų, ir tikiuosi susitikti su jumis Kerėjimo pamokose! Jei kas neaišku klauskite čia arba až.

*

Neprisijungęs Ana Miler

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Hogvartsas- mano antrieji namai!
Ats: Informacija
« Atsakymas #124 Prieš 5 metus »
Ana Miler
Grifu Guzta
1kursas (GG2)
A.M+

*

Neprisijungęs Ana Miler

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Hogvartsas- mano antrieji namai!
Ats: Informacija
« Atsakymas #125 Prieš 5 metus »
Ana Miler
1kursas
 (GG2)
A.M+