0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius): Aurorų štabo vadovė, antras lygis.
 Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Nes jau esu buvusi aurorų štabo vadove, man labai patiko, o Džeinės jau kaip ir nebeįsivaizduoju kaip mokinės :D
 Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? turiu du kitus personažus mokines, su jomis būčiau aktyvi pamokose. Be to, niekas daugiau nenori šios vietos, tiesa? Jau esu dirbusi ir man labai patiko.
 Kodėl nori būti MM darbuotoju? Again, jau esu buvusi ir man labai patiko. Džeinės veikėjos bruožai tinka tokiam darbui, ir neįsivaizduoju jos kaip mokinės.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius): Magijos ministrės patarėja 1lygis.
 Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Tiesiog man ši pareiga patiko labiausiai.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Norėčiau išbandyti save MM pareigose. Be to jei nepražiopsojau šios pareigos niekas nepasirinko.
 Kodėl nori būti MM darbuotoju? Turiu personažą mokinį kuris aktyvus pamokose, tad su kitu personažu norėčiau būti ne tik mokinė.

Ps. Jei mane atrinktumėte norėčiau, kad MM dirbtų mano antrinis personažas- Mareilė Khaning. O šis liktu mokiniu.

*

Morgan Mara Swan

Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius): 5 lygis, tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo depertamentas.
Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Šios pareigos man pasirodė priimtiniausios ir noriu kažko siekti su šia sritimi.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Norėtųsi šiek tiek paplušėti su skirtingais darbais, ir šis, man rodos, tinkamiausias.
Kodėl nori būti MM darbuotoju? Turiu personažą mokinį, kuris bus aktyvus pamokose, na, ir kaip sakiau anksčiau, norisi paragauti kiekvieno darbo duonos.
Beje, norėčiau, kad šias pareigas atlikinėtų mano kitas personažas Asriel Dreemurr, dėkui.

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Norima užimti pozicija :4 lygis (magiškųjų gyvūnų kontrolės departamentas)
Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Na, tiesiog magiški gyvūnai. Viskas įdomu. Kiek žiūrėjau, man šios pareigos labiausiai tiko, (be abejo, ir patiko).
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Mm, norisi kažko naujo. Dabar mano RPG rašymo aktyvumas suprastėjo, bet prižadu, kad jei tapsiu MM darbuotoja, tapsiu aktyvia. Tiesiog būsiu suinteresuota darbu. Be to, su lietuvių k. nesipykstu.
Kodėl nori būti MM darbuotoju? Na, jau prisibuvau mokine. Labai norėtųsi nors vieną dalyką pakeisti. Šiais metais netapau, mokytoja, tačiau kiekvienais metais tai būna mano taikinys. Pagalvojau, kad gal iš rimto, dar anksti. Tad dabar taikausi į MM darbuotojo pareigas.

(( Jei užimsiu šią vietą, tikrai nenuvilsiu.. :) ))
1

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius); Aurorų štabo vadovė, 2 lygis.
Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Kai tik sužinojau apie Aurorų egzistenciją (O tas įvyko senokai) žavėjausi jais. Ir žinojau, kad jei gyvenčiau HP pasaulyje, norėčiau dirbti Aurore arba profesore. O kodėl dabar nepadirbus abiejų darbų? ;)) Taip pat turiu personažą mokinį.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Na jūs neturite, bet juk galėtumėte :D. O šiaip, rašau gan taisyklingai. O kai noriu išties galiu visko prigalvoti, tik bėda, kad mėgstu patingėti :D
Kodėl nori būti MM darbuotoju. Labai sena svajonė. Turiu mokinį. Norėčiau turėti profesorę-MM darbuotoją. Taip pat pas mane būna rpg noro protrūkiai ir vis nebūna su kuo ir ką postint, tai gal žmonėms tada su manim bus daugiau noro rpg'inti :D
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Armand Desrosiers

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gaze into the fire, surrender to them
Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius);
4 lygis; Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamentas
Kodėl nori užimti būtent šią vietą?
Nes mano veikėjas jau ir taip gaudo magiškus gyvūnus ir aprašau kaip šis tai daro, tad šitas statusas jam suteiktų šiokio tokio legalumo (nors ir taip eidavo Ministerijon kad pasiimtu šiokius tokius lapus apie magijos gyvūnų išpuolius ir pan. taip pat aprašiau keletą ekspedicijų)
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau?
Nes savo veikėją jau sulipdžiau taip, kad jis žino pakankamai daug dalykų apie magiškus gyvūnus, ekspedicijų dėka ir būtent šio skyriaus vardu.
Kodėl nori būti MM darbuotoju.
Tai paaiškina jau viršuje esantys žodžiai.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius):
Aurorų štabo vadė, nes, kaip matau, vieta atsilaisvinusi.
Kodėl nori užimti būtent šią vietą?
Jei būtumėt manęs paklausę prieš kokius metus, kur noriu būti MM, turbūt nebūčiau atsakiusi, tačiau pakliuvau į šią vietą vieną kartą, patyriau tokios pozicijos smagumą ir nebematai savęs kitokioje vietoje. Be to, personažo charakteris puikiai atitinka šias pareigas ir neįsivaizduočiau jo kitur.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau?
O kodėl ne man? Vieta laisva, nes buvo neaktyvus žmogus, o mano planuose nusimato didelis kiekis RPG šiame forume. Sugebu rašyti kokybiškus, originalius ir nuoseklius postus, seniai lankausi forume ir jo neapleidžiu. Kaip jau minėjau, turiu patirties ir nebijau naujų iššūkių.
Kodėl nori būti MM darbuotoju?
Personažas baigė Hogvartsą neprašokdamas nė vieno kurso, tad nebenoriu jo laikyti mokykloje. Ketinau palikti kaip paprastą pilnavertį narį, bet tada pagalvojau, kodėl gi nepasisiūlius į MM? Be to, noriu išbandyti tokias pareigas būtent šiame forume, nes profesoriavimas nesuteikė tokio smagaus jausmo, kaip tikėjausi.
Clever as devil and twice as pretty