0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Konkursas mokytojų vietai užimti
« Prieš 8 metus »
Kaip ir praeitais mokslo metais, taip ir šiais, nusprendėme surengti atvirą konkursą norintiems užimti mokytojų vietas. Visi norintys mokytojauti užpildykite žemiau esančią formą. Tam laiko turite savaitę t.y. iki kito penktadienio Birželio 5 dienos.

Reikalavimai: kruopštumas, sąžiningumas, pareigingumas, sugebėjimas pravesti bent 3 pamokas per mokslo metus. Kandidatas turi turėti lakią vaizduotę.

Norintys kandidatuoti, turi šioje temoje atsakyti į kelis klausimus:

  • Pamoka, kurią nori vesti.
  • Kodėl nori šios vietos?
  • Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau?
  • Kuo sudomintum mokinius pamokose?
  • Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu?
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Konkursas mokytojų vietai užimti
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
1. Ateities būrimas
2. Praeitais metais buvau šio dalyko mokytoja, tik su kitu personažu. Išties, vesti pamokas man patiko, nors pati pripažįstu, mokslo metų gale kiek pamaliau garsiai neminėsiu ką, tačiau šiais metais stengsiuosi pravesti nurodytą pamokų skaičių. Taigi, grįžtant prie temos - kaip ir minėjau, dėstyti man patiko, neminint to, kad pastaruoju metu ėmiau domėtis visokiom dvasiom ir anomalijom, kurių istorijas galėčiau panaudoti pamokose.
3. Kaip ir minėjau, praeitais metais man atiteko garbė dėstyti šį dalyką. Tiesa, dėsčiau su kitu personažu, šiais metais noriu įstatyti į šią vietą savo pagrindinį personažą. Kadangi aktyviausia aš būnu būtent su šiuo personažu, manau, ir pamokos šiemet vyks sklandžiau nei pernai. Kadangi aš jau atsikandusi vadinamosios mokytojo duonos, šiemet, bent jau mano manymu, man bus žymiai lengviau ir paprasčiau dėstyti.
4. Šiemet norėčiau išmokyti mokinius ne tik spėti ateitį, bet ir išmokti atpažinti paprastą sapna nuo deja vu, papasakočiau apie pranašingus sapnus, taip pat suteikčiau informacijos apie retkarčiais pasirodančias dvasias kurios pranašauja ateities įvykius. Šiemet net norėčiau pažvelgti į mokinių pasąmonę - gal kuris nors mato paslaptingą triušiuką, kuris įspėja apie artėjančius pavojus. Taigi, šių metų kursas labiau remtųsi į mistiką ir psichologiją, tačiau, be abejo, būtų mokomi ateities spėjimo būdai.
5. Tikriausiai pirmoji priežastis būtų, jog išties įdomu pažvelgti į pamoką ne iš mokinio, o iš mokytojo pozicijos. Būnant mokiniu, galima laisvai prašauti, norėdamas atsakyti į mokytojo pateiktą klausimą. Būnant mokytoju prašauti negali - juk pats ir galvoji tuos klausimus. Kita, gal kiek žemiškesnė, priežastis būtų tokia, jog Kasiopėja pabaigė Hogvartsą šiemet ir aš noriu su šiuo personažu kilti aukščiau. Taip pat, norėtųsi likti Hogvartse, tik ne mokinio, o profesoriaus vietoje.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Konkursas mokytojų vietai užimti
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
1) Apsigynimas nuo juodosios magijos
2) Šios vietos noriu, nes man patinka ANJM pamoka, manau, kad galėčiau sudominti mokinius, pačiai būtų įdomu vesti tokias pamokas.
3) Šią vietą norėčiau užimti aš, nes mėgstu ANJM, taip pat žinau, kad šią pamoką mėgsta ir kiti forumiečiai. Turiu idėjų kaip pamokas padaryti įdomias, noriu, kad mokiniai domėtųsi ir noriai jas lankytų. Taip pat esu aktyvi, vasarą taip pat neapleisiu forumo, būsiu prisijungusi ir aktyvi. Kursiu pamokas, jose skatinsiu dalyvauti mokinius.
4) Pateikčiau įdomių praktinių ir teorinių užduočių, duočiau įdomių namų darbų, kuriuos mokiniai, mano manymu, atliktų su malonumu, o ne per prievartą (nors manau, kad visi namų darbus daro ne dėl reikalo). Taip pat mokyčiau apie Nedovanotinus burtus. Be abejo, neapsieitumėme be praktinės dalies. Mokiniams pateikčiau užduočių, su kuriomis jie turėtų susidoroti naudodami būtent apsigynimo nuo juodosios magijos burtus. Planuose turiu ir daugiau, bet kol kas to neatskleisiu, tebūnie menkutė paslaptėlė.
5) Noriu būti mokytoja, nes Gabriella šiais Hogvartso mokslo metais jau baigė septintą kursą, taigi noriu tęsti savo "karjerą" Hogvartse. Buvimas mokytoja man būtų kažkas naujo ir įdomaus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Gabriella Morris »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Konkursas mokytojų vietai užimti
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
1. Kerėjimas
2. Jau anksčiau esu vedęs šias pamokas ir turiu ką jose rašyti.
3. Nes aš geriausias kandidatas? :D Per daugybę metu forume esu vedęs kerėjimo (vienas ir kartu su Sayuri), ANJM, transfigūracijos ir magiškų gyvūnų pamokas. Tai pat užsiėmęs kita veikla. Manau savo sugebėjimus esu įrodęs ir tikrai galiu užimti šią vietą.
4. Kaip ir anksčiau mano pamokose būtų truputis nuobodžios teorijos ir daugiau praktikos. Nei pamokose nei kitose RPG niekada nevengiau naudoti savo sugalvotų burtažodžių, tai pat persikelti už mokyklos (ir Hogvartso ribų), tad pamokos įdomumas priklausys tik nuo dalyvaujančių mokinių.
5. Prieš praeitus mokslo metus iš kai kurių narių pasigirdo klausimų, kodėl nebevedu pamokų. Pagalvojau ir nusprendžiau pabandyti grįžti prie šiuos veiklos. Gal vieni kitus dar sugebėsim sudominti.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Konkursas mokytojų vietai užimti
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
5) Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu?

1. Nuodai ir Vaistai.
2. Šis dalykas man labiausiai patinka pačiam, vedu NIV pamokas antrus ar trečius Hogvartso mokslo metus iš eilės. Turiu neblogų idėjų šio dalyko pamokoms.
3. Praeitas ir užpraeitais mokslo metais vedžiau Nuodų ir vaistų pamokas ir man tai patiko, manau, pavyko sudominti mokinius, suspėjau pravesti pamokų, kiek buvau planavęs. Vis dar turiu gerų idėjų ir noriu tęsti mokytojavimą šioje pamokoje, todėl drįstu manyti, kad pamokos būtų aktyviai lankomos ir mokiniai nenusivils.
4. Per tas keletą dienų, kol vyks Hogvartso ,,vasaros atostogos", aš ketinu apmąstyti visą programą, ko mokysiu kitąmet, įvesti naujovių į pamokas. Taigi ir sudominti ketinu naujų eliksyrų gamyba, naujais metodais. Norėčiau pasakyti, jog ketinu galbūt netgi sukurti NIV būrelį, nors turiu pagrindo abejoti, ar viskas pavyks.
5. Vasarą būsiu mažiau aktyvus kaip mokinys, bet tikrai nepasivesiu mokytojo pareigose. Man įdomu kurti pamokas ir jaustis mokytoju, todėl ir renkuosi mokytojo rolę. Noriu išnaudoti idėjas, o kai jų nebeturėsiu, iš mokytojo pareigų pasitrauksiu. :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Konkursas mokytojų vietai užimti
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
Noriu iš pat pradžių pasakyti, kad šią pamoką norėtumėme vesti Sorenas ir aš.
1. Magiškųjų gyvūnų priežiūra
2. Nes Sorenas jau praeitais Hogvartso mokslo metais buvo šios pamokos mokytojas, o aš taip pat mėgstu šią pamoką, norėčiau ją vesti, jau turiu kelias idėjas galvoje. Taip pat, šią pamoką mėgsta ir joje aktyviai dalyvauja kiti Hogvartso mokiniai. Norime suvesti savo bendras jėgas ir padaryti MGP pamokas magiškesnes.
3. Šios vietos norime mes, nes Sorenui patiko vesti MGP pamokas, o aš taip pat norėčiau prisijungti prie jo ir vesti pamokas kartu. Manau, kad sudomintumėme mokinius, pamokas padarytumėme tikroviškas ir įtraukiančias. Namų darbus taip pat stengsimės užduoti nenuobodžius, kad mokiniai pelnytų taškų savo koledžams.
4. Mokinius sudomintumėme netradiciškai nekankinančia teorine dalimi, užduotumėme jiems ypatingų užduočių, be abejo, namų darbų irgi būtų įdomių. Pamokas stengsimės padaryti kuo įdomesnes. Leistumėme pasireikšti mokiniams ir duotumėme jiems įdomių užduočių. Mūsų pamokose reikėtų naudoti ne tik savo fantaziją, bet ir protinius sugebėjimus. Pamokos nebūtų nuspėjamos. Galbūt vieną dieną mokytumėme netgi ir apie niekam nežinomus, paslaptingus dangaus skraidūnus, naikinančius Blogį žemėje..?
5. Kaip jau ankstesniame savo pranešime parašiau, kad Gabriella baigė septintą kursą ir nori tęsti savo "karjerą" Hogvartse. Sorenas, kaip jau anksčiau minėjo, turi "profesoriškų" idėjų.

Baby it's cold outside~

Re: Konkursas mokytojų vietai užimti
« Atsakymas #6 Prieš 8 metus »
    Pamoka, kurią nori vesti.
    Kodėl nori šios vietos?
    Kodėl turėtume šią vietą skirti būtent Tau?
    Kuo sudomintum mokinius pamokose?
    Kodėl nori būti mokytoju, o ne mokiniu?

1. Herbologija
2. Nes Herbologiją vesti yra smagu. Yra gana daug vietos pasireikšti mokytojo vaizduotei (štai pavyzdžiui jei Magijos Istorijoje, kurią vedžiau praeitais metais, nori sukurti su Rowling sukurta informacija nesikertančia istoriją, reikia apeidinėti tvarką arba mokinius mokyti grynai to, apie ką mums informacijos yra pateikusi JKR. Kitais žodžiais, ribojama vaizduotė), t.y., ribų kaip ir nėra ir dėl to pačią pamoką savaime vesti yra įdomiau.
3. Man pamokų vedimas - ne tik būdas/leidimas mokiniams užsidirbti taškų, tačiau ir proga (ir savotiškas pašaukimas) turtinti mokinių žodyną rafinuotesne kalba, ką, kaip viliuosi, ir darau rašydamas savo postus.
4. Įvairove pamokų užduotyse: nuo ekskursijų bei mirtinų užduočių iki piešimo ar šiaip žmonijos labui pasitarnaujančios veiklos, dažniausiai kokių nors augalų ankščių gliaudymo ar sulčių spaudimo.
5. Nes mokytojaudamas gauni progą pabūti mokytojas (tai ne), ko galbūt niekada nepatirsi tikrame gyvenime - tuo tarpu mokiniai buvome visi.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Konkursas mokytojų vietai užimti
« Atsakymas #7 Prieš 8 metus »
Nauji mokytojai paskirti. Jei negalite matyti mokytojų kambario arba moderuoti savo vedamų dalykų, rašykite man į PM.

Sėkmės naujame darbe!
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...