0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Leila Sunshine slankiojo Hogvartso koridoriais kol surado reikiamas, ateities būrimo profesorės ir jos koledžo vadovės, kabineto duris. Mergaitė pabeldusi į duris, nedrąsiai jas pravėrė ir įžengė į kabinetą. Tamsiaplaukės nusivylimui, šis visas buvo šlykščios levandų spalvos. Piktai susiraukusi dėl perdėto kabineto "jaukumo" ir "mielumo", Leila tyliai, bet drąsiai pasisveikino su profesore, nieko nevyniodama į vatą.
- Labas, aš esu nauja varno nago mokinė Leila Sunshine.
Mergaitė susirado kur atsisėsti ir be jokių reveransų ir kitų panašių mandagių dalykų, sudribo ant krėslo. Ji surangė juodomis timpėmis aptrauktas kojas po savimi ir atsidususi parėmė galvą ranka. Mandagumo jos niekas nemokė, nes ji niekam nerūpėjo. Dažniausiai mergaitė būdavo viena, neturėjo kas ja pasirūpintų, todėl dažniausiai buvo atstumtoji.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Kasiopėja lėtai pakėlė galvą, kažkam vėl pabeldus į duris. O mano kabineto durys tiesiog neužsidaro... tyliai suvaitojo mintyse profesorė, proeš šūktelėdama "Prašau".
-Labas, -kiek nustebusi, tačiau vis tiek šiltai pasisveikino profesorė. Leila buvo pirmoji pirmakursė taip drąsiai su ja pasisveikinusi. -Aš Kasiopėja Evers, bet tai tikriausiai jau žinai. Gal norėtum arbatos?-ji pasiūlė patogiai įsitaisiusiai mokinei ir šyptelėjo puse lūpų.
Kasiopėja peržvelgė Leilą. Norint atspėti ateitį, reikia mokėti ir atspėti praeitį, o nors šitai profesorei nelabai buvo prie širdies, Leilos praeitis tiesiog piršo save į būrėjos rankas. Kasiopėja galėjo pasakyti kad šitai gležnai, menkai gyvybei teko susidurti su daugybe sunkumų.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Kam tas mandagumas? Pagalvojo mergaitė. Vistiek aš jai nepatinku. Aš niekam nepatinku. Aš nešu tik blogį. Aš pati esu blogis. Tai supratau jau ankstyvoje vaikystėje. Išgirdusi klausimą, mergaitei vos žandikaulis neatvipo.
- Tu siūlai arbatos? MAN? - sutrikusi ir su didžiule nuostaba paklausė. - Aš niekada nesu gėrusi arbatos. Namie gėriau tik vandenį. Geriau įpilk man vandens.
Leila niekada nesilaikė etiketo taisyklių. Tiesa, ji turbūt tokio žodžio kaip etiketas, nei karto nėra girdėjusi visame savo varganame gyvenimėlyje. Tamsiaplaukės varniukės akys nukrypo į profesorės pusę ir ši pradėjo įsivaizduoti kraują, srūvantį Kasiopėjos veidu. Mergaitė pati nesuprato kodėl. Tiesiog įsivaizdavo ir mėgavosi tuo.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
Kasiopėja nejaukiai pasikasė kaklą, tačiau vis tiek iš oro ištraukusi stiklinę, pripildė ją vandens ir stumtelėjo pirmakursės pusėn. Profesorei nelabai patiko žvilgsnis, kuriuo Leila į ją žiūrėjo.
-Žinau, kad mes kątik susipažinom,-ji atsiduso ir pažvelgusi į savo kaip visada juodai nulakuotus nagus. - Bet gal norėtum man pasipasakoti?- ji pasisiūlė, suberdama pirštus.
Kasiopėja tyliai atsiduso, mintyse vis tebeskambant "Once upon a dream" iš Disnėjaus Miegančiosios Gražuolės. Kažkodėl ši daina niekaip neišėjo iš profesorės galvos visą dieną.
Pakasiusi galvą šalia tupinčiam liūtui Grifui, kita ranka glostydama mėlynakailį Češyrą, Kasiopėja spoksojo į savo guolyje miegančią Atėnę. Katė tyliai retkarčiais sušnarpšdavo nosimi.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
Mergaitė įsiklausė į merginos žodžius. Taip, tikrai, mes ką tik susipažinom ir aš tikrai neketinu išpasakot visų savo bėdų, pavyzdžiui kaip mama manęs nemyli, tėtis paliko, gyvenu viena, neturiu normalių, nesuplyšusių rūbų... Leila žvilgtelėjo į kandžių sudarkytą mėlyno megztinio rankovę. ...Visi mano, kad aš išprotėjus, turiu kažkokių juodosios magijos galių, darau viską blogai ir panašiai. Na ir kas, kad vienam bendraklasiui perrėžiau kaklą su kažkokiu stiklu. Na ir kas, jis mane vadino ragana. Aš ne ragana, nors ir turiu kažkokių keistų galių. Aš nesugebu jų suvaldyti. Ir čia atseit aš dėl to kalta?
- Kaip suvaldyti piktą, neplanuotą, juodąją magiją? - paklausė tamsiaplaukė, ignoruodama Kasiopėjos klausimą.
Leila paėmė stiklinę ir atsigėrė vis dar tebežiūrėdama piktu žvilgsniu, tik dabar ne į profesorę, o į vieną iš jos bjaurių kačių.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Kasiopėja nejaukiai šyptelėjo. Nors bendravimo problemomis ji nesiskundė, ir tikrai nebuvo kokia autistė, profesorė juto, kad su Leilia taip lengvai pasišnekučiuoti prie puodelio arbatos neišeis. Atsidususi, ji nusekė jos piktą žvilgsnį, vedantį į murkiantį Češyrą, ir užsikišo garbanėlę už ausies. Šis pokalbis tikrai nebuvo jai prie širdies.
-Na, pirma tam reikia didelės valios ir susikaupimo,-Kasiopėja ėmė aiškinti.-Reikia suprasti, kad ne magija tave valdo, o tu ją. Dėl to mes taip ir vadinami. Burtininkais. Žmonėmis, galinčiais manipuliuoti antgamtinėmis jėgomis. Priversti daiktus skraidyti. Į orą paleisti ugnies paukščius. Mes tai mokame, nes mes valdome ir kontroliuojame jėgą esančią mumyse. Nesvarbu, kad ji juodoji. Ji turi paklusti.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
Leila įsiklausė į profesorės žodžius ir jos galvoje užgimė nauja mintis. O kas, jei jai parodyčiau tai praktiškai? Mergaitė pagalvojo apie jos mamą mušantį tėtį. Tada mažytė Leila dar buvo per silpna ką nors padaryti... Ji tupėjo po lova, galvą užsidengusi rankomis ir tikėjosi, kad jos nepamatys tėtis. Tėčio rankos tvirtos, stiprios, nepailstančios. Varniukės aykse šmėstelėjo liūdesio švieselės. Ji nejučiom suspaudė kumščius ir po kelių akimirkų ateities būrimo profesorės kabineto langas sudužo, pažerdamas tūkstančius stiklo gabaliukų į orą. Keista, kad jie visi nusileido ant žemės sudarydami velnio ženklą - pentagramą. Varniukei tai matyti buvo įprasta, bet ji laukė, kol ką nors pasakys profesorė ir akylai stebėjo josios reakciją.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
Kasiopėja atsilošė kėdėje, langui sutrupėjus į gabalėlius. Praskrendančios šukės apibraižė netoli sėdėjusios profesorės rankas ir kaklą, viena šukelė perrėžė profesorės žandą.
-Tau viskas gerai?-ji atsisuko į mokinę, ignoruodama faktą, kad ne kas kitas, o ši išdaužė tą prakeiktą langą. Viskas kas Kasiopėjai dabar rūpėjo, tai ne išdaužtas langas, ne pentagrama ant grindų, ne jos pačios įbrėžimai, iš kurių dabar sunkėsi tirštas raudonas kraujas, o ar Leilai buvo viskas gerai. Tiesą sakant, profesorė net nejuto to taip pažįstamo vėjo pučiančio jai į nugarą, nejuto ir lietaus lašų, plakančių jos nugarą. Nejuto ir veidu tekančios kraujo srovelės. Jos rudos akys skvarbiai žvelgė į Leilą, ieškodama bent menkiausio įbrėžimo.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
Leila įsistebeilijo į profesorę, jau, regis, gailėdamasi savo veiksmo. Profesorė buvo sužalota skridusių stiklo šukelių. Velnias, ką padariau. Gal ji visai nepratusi prie skausmo. Neatrodo, kad tokia pernelyg miela būtybė kentėtų ką nors skausmingo kasdien. Varniukė pati nepastebėjo, kad per jos visą kairę ranką tekėjo kraujas; šiek tiek žemiau peties buvo įsmigusi gana didelė lango šukė. Mergaitė palinksėjo galvą, taip atsakydama į profesorės klausimą.
Mergaitė išsitraukė burtų lazdelę, kurios jai net nereikėjo, norint užgydyti žaizdas. Švelniai suspaudusi šukę, Leila sukandusi dantis ją ištraukė iš odos ir atsiduso. Žaizda po truputį pradėjo trauktis. Tamsiaplaukė įbedė lazdelę profesorei į žaizdas ir pasakiusi kažką panašaus į "tau neskaudės", greitai užgydė žaizdas, naudodama keistus nehogvartsietiškus burtažodžius.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Kasiopėją pamažu ėmė užvaldyti panika. Dėl Dievo meilės. Aš pati blogiausia vadovė pasaulyje. Kaip galėjau leisti, kad tai nutiktų? Ji triūkčiojančia įkvėpė, pagaliau bandydama nusišluostyti kraują nuo žando, tačiau dar labiau išterliodama jį per veidą.
-Aš...-ji jau žiojosi kažką sakyti, bet Leila pati ėmėsi darbo. Nustebusi Kasiopėja pažvelgė į veidrodį, stovintį ant stalo. Patrynus veidą, ji matę tik kraują. Jokios žaizdos. Kiek sutrikusi, Kasiopėja atsisuko į Leilą.-Ačiū,-ji šiltai nusišypsojo, prieš atsisukdama į išdaužtą langą. Mostelėjus lazdele, visos šukės nuo grindų pakilo ir sulipusios į vieną ištisą gabalą įšoko į tuščią lango rėmą. Atsidususi Kasiopėja apsižiūrėjo, ar jos brangeji katinukai nesusižeidė. Laimei, jiems nieko nenutiko. Atsisukusiį pirmakursę, Kasiopėja vėl nusišypsėjo.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Leila Sunshine atsisėdo ant to paties fotelio, susikišdama savo, suplyšusiais džinsais aptrauktas kojas, po savimi. Aptikusi sutrikusią veido išraišką profesorės veide, mergaitė kiek sunerimo. Apskritai, Leila stebėjosi, kaip per treisdešimt minučių ji galėjo patirti daugiau nei vieną emociją.
- Nėra už ką, - nustebusi atsakė varniukė - prieš tai jai niekas nėra dėkojęs. Nebent sarkastiškai, kai išvarydavo ją iš klasės. "Ačiū", sakydavo mokytoja "Dabar marš iš klasės". - Kasiopėja, matei, šukės nukrito pentagramos pavidalu. Ką tai reiškia? Ar tai reiškia, kad esu kokia nors juodoji burtininkė? Kodėl viskas, ką aš darau, turi pasekmių ir jos niekada nebūna geros.
Ar derėtų jai sakyti, kad aš su kažkuo šnekuosi, kai namie nieko nėra? Kad matau blogąsias dvasias? Leila sprendė sunkų pasitikėjimo klausimą. Deja, mergaitė niekuo nepasitiki gyvenime.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Kasiopėja tyliai sudejavo. Pentagrama. Kaip ji galėjo prasprūsti jai pro akis? Atsakymas aiškus. Mūsų brangioji Kasiopėja per daug rūpinosi kitais. Net nepažvelgusi į šukes ji šoko prie Leilos. Nėra ko stebėtis, kad pentagrama taip ir liko nepastebėta.
-Klausyk,-Kasiopėja atsiduso, vos nepasakydama ,,Leila, širdele".-Visa tai gali būti nesusiję konkrečiai su tavimi. Tai gali būti koks nors prakeiksmas, lydintis tavo giminę,- Kaip atsitiko ir man, mintyse nuskambėjo prisiminus tą nelemtą Fernandesą. Atsidususi ji stengėsi iš paskutiniųjų nekreipti į tą pašlemėką dėmesio.-Neskubėk savęs nuteisti. Pati renkiesi būti juodąja ar baltąja. Kiekvienas iš mūsų turime tiek gerąją tiek blogąją pusę, ir tik mūsų pačių reikalas, į kurią pusę mes nukrypsim. Mes visi padarome blog dalykų, kiekvienas padarome gerų dalykų. Tačiau poelgiai ne visada nurodo tai kas yra viduje.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
- Bet aš per visą savo gyvenimą nepadariau nieko gero, - tvirtai pasakė mergaitė. - esu nužudžiusi daug gyvūnų, sužeidžiau savo bendraklasius, mėgavausi, kai nutraukdavau musėms sparnelius ir jos nebegalėdavo skristi, tik zyzdavo lyg maldaudamos jas palikti ramybėje. O tada jas negailestingai sutraiškydavau užbaigdama jų kančias ir tuo pačiu gyvenimą. ...
Aš nusipelnau mirti. Aš negaliu toliau gyventi. Privalau mirti siaubingoje kančioje. Taip atpirksiu savo kaltę už kitus.
- Kas būna, kai žmogus miršta? - netikėtai paklausė varniukė, pati nustebdama, kad šito paklausė.
Kokių velnių aš ja pasitikiu? Gal ji paskui išplepės, kokia aš nesveika esu visoms savo draugėms? jau atsivėrusi mergaitė staiga vėl užsivėrė savo viduje, likdama savo kančioje viena, be niekieno pagalbos.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Kasiopėja pažvelgė į Leilą skvarbiomis akimis. Negalėjai pagalvoti, kad rokia smulki mergaičiukė galėjo tiek daug pridaryti. Giliai įkvėpusi Kasiopėja atsiduso. Ji priėmė žmones tokius, kokie jie yra. Leila nebus išskirtinė. Ji bus priimta tokia, kokia ji yra.
-Jeigu žvelgsi tik į tai, kas buvo praeityje, negalėsi judėti pirmyn. Tavo likimas tavo pačios rankose. Laikydamasi praeities tu lieki vietoje. Išmok paleisti tai kas nutiko,- kaip aš paleidau faktą, kad sudeginau gyvą žmogų. Giliai įkvėpusi ji tyliai sudejavo. Mirtis?-Na, krikščionys mano, kad mirus, siela patenka į rojų arba pragarą. Paistalai, mano galva. Manau, žmogui mirus, viskas miršta. Ir siela. Nors, aišku, vaiduoklį įmana kažkaip padaryti, bet tai jau kita kalba, o ir aš pati nelabai nutuokiu.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
- Tai atseit, jei aš sužeidžiau daug žmonių ir gyvūnų, nusispjaut ir nekreipt toliau į juos dėmesio? Gerai, nebus sunku, - užrietė nosį aukštyn Leila. - Realiai, man jie net nerūpi, ar turėtų rūpėt? Visai ne, - atsainiai tarė. - Taip reikia kalbėt? - dabar jos balse jautėsi šioks toks susirūpinimas. Tikriausiai, mergaitė tik apsimetė, kad jai nerūpi. - Tu dėstai ateities būrimą? Man tikriausiai reikės eiti į tą pamoką, taip?
Leila Sunshine pakeitė temą, nebenorėdama kalbėti apie mirtį ir jos praeitį. Varniukė nusprendė būti geresnė, nors, giliai širdyje jautė, kad jai nepavyks būti kitokia ilgiau nei savaitę. Tamsiaplaukė, gurkštelėjusi vandens dar kartą, šyptelėjo profesorei puse lūpų ir tarusi menkutį "iki", pasišalino iš savo koledžo vadovės kabineto.

Baby it's cold outside~