0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

  • ***
  • 157
  • Lytis: Vyras
  • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Informacija
« Atsakymas #15 Prieš 5 metus »
Tiems, kurie nežiūri kalendoriaus, pranešu, kad antroji pamoka baigsis anksčiau. Ne 22 dieną, bet 19 dieną, apie 20-21 valandą.

Jeigu norite, paskubėkite sudalyvauti.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

  • ***
  • 157
  • Lytis: Vyras
  • Kaip sekasi, tik take?
Ats: Informacija
« Atsakymas #16 Prieš 5 metus »
Visiems, dalyvaujantiems, III-iojoje Žiobarotyros pamokoje, pranešu, kad pamoka pratęsiama iki šeštadienio (18 d.) vakaro.

Paskubėkite sudalyvauti, nes daugiau pratęsti nebegalėsiu. :)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

  • II kursas
  • *
  • 55
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: Informacija
« Atsakymas #17 Prieš 5 metus »
Sveiki sveiki sveiki!

Pirmiausiai, norėčiau pasveikinti visus sugrįžusius atgal į klases. Tikiuosi, kad egzaminai nenuvargino, o atostogos neprailgo. Štai dar vienas mokslų sezonas ne tik tarp ih sienų, bet ir jūsų pasauliuose. Todėl norėčiau palinkėti stiprybės ir kantrybės. Kaip ten sakoma? Ką išmoksi - ant pečių nenešios? Taip!

Taigi, esu Marcel Rufford. Naujasis jūsų žiobarotyros profesorius/dėstytojas/mokytojas. Kaip vadinsite - jūsų laisvė rinktis. Tikiuosi, kad labai greitai ne tik jūs mane geriau pažinsite, bet ir aš turėsiu galimybę geriau pažinti jus. Todėl visada kviečiu užsukti į savo kabinetą ir ten išgerti kartu arbatos, kiek įsiliejant į diskusijas, o jei ir reikės sprendžiant problemas, ar kartu ieškant atsakymų į klausimus.

Šiais mokslo metais pasistengsiu, kad pamokų metu visiškai pamirštumėte rėmus ir šiek tiek save išlaisvintumėte. Būtent tokį tikslą iškėliau sau. O, kad galėčiau jį įgyvendinti.. Turėsite man padėti dalyvaudami pamokose. Hmm.. Be jūsų nebūtų manęs? Būten taip!


VERTINIMAS

1. Pamokos:

Pamokų metu dažniausiai susidursite su praktika, tačiau kartais pasitaikys ir teorijos.
Kaip ir sakiau, pamokų metu stengsiuosi neįmesti jūsų į rėmus. Tai reiškia, kad kuo originaliau atskleisite save - tuo daugiau taškų uždirbsite savo koledžui.
Tačiau, vis tiek svarbu nepamiršti forumo taisyklių ir stengtis jų paisyti.
Taip pat šioje vietoje svarbu informuoti, kad prašysiu apie 3 postų praktikos dalies atlikime. Tačiau visada skatinu parašyti daugiau.
Jeigu nežinote kaip susidoroti su užduotimi, nenusiimkite. Tai tikrai nereiškia, kad taškai mažės. Jei mokėsite įdomiai pateikti savo nesėkmes - galite gauti maksimumą taškų.

2. Namų darbai:

Kaip ir žinote, namų darbai nėra būtini ir taškai už jų neatlikimą nebus atimti.
Namų darbai dažniausiai bus susiję su pamokos tema. Todėl kartais atsakymus galite rasti apsilankę pamokoje.
Stengsiuos neužduoti namų darbų, kurie jus įpareigos ieškoti tikslių atsakymų internete. Originalumas, kūrybiškumas ir logika bus jūsų "arkliukas" atliekant namų darbų užduotis.
Kartais galiu paprašyti ką nors surasti internete. Tokiu atveju duosiu kiek galėdamas konkrečias nuorodas ar įvardinsiu raktinius žodžius, kurie padės jums greičiau viską susirasti.

3. Taškų atėmimas:

Rpg forumo taisyklių nepaisymas.
Šurmulio nesustabdymas po griežto profesriaus prašymo. 

KITA INFORMACIJA

Mano pamokose galima šėlioti proto ribose. Kol tai netrukdo kitiems mokiniams ir profesoriui.
Teorijos dalies metu, reikalauju drausmės.
Praktikos dalies metu, dažniausiai bus daug laisvės jūsų fantazijai. Todėl kiek pašėlti galite. Tačiau prašau paisyti mano draudimų, ar pastabų, kurių metu prašau surimtėti.
Taip pat, į pamokas nevėluojama. Todėl ši dalis visada praleidžiama net jei pradėjote veikti pamokos viduryje.
Mano pastabos rašomos kita spalva. Mokiniams draudžiama rašyti spalvotai.
Kilus klausimams visada klausti.

Taigi...

SĖKMĖS IR SUSITIKSIME PAMOKOSE

Marcel Rufford

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

  • II kursas
  • *
  • 55
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: Informacija
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
A K T U A L I        I N F O R M A C I J A

manau, kad ši informacija pravers ne tik tiems, kas keliaus į mano pamokas, bet ir atliekant kitų pamokų užduotis, namų darbus.

1. Kaip įkelti paveiksliuką:

[img] ~ paveiksliuko nuoroda ~ [img/]

2. Kaip įkelti gif'ą:

[gif] ~gif'o nuoroda [/gif]

3. Kaip cituoti:

quote tarp laužtinių skliaustų ~ tekstas ~ [pasvirusis brukšnelis quote]

p.s. laužtiniai skliaustai: [ ]
pasvirusis brukšnelis = /
parašiau taip, kadangi kitu atveju būtų pasirašę, kaip citata.

Visas šias funkcijas galima rasti tiesiog paspaudus aukščiau esančius mygtukus.

4. Kur galima įkelti paveiksliuką, kurio nuorodą vėliau parašote mums, kad galėtumėme atsidaryti:

tiesiog google diskas
https://prnt.sc/
https://imgur.com/

ir kitos vietos.

Tikiuosi pravers,
Žiobarotyros dėstytojas Marcel Rufford
 (hogvartsas)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Marcel Rufford »

*

Melijandra Julija Lorijan

Ats: Informacija
« Atsakymas #19 Prieš 4 metus »
Sveiki, šiais mokslo metais dėstysiu jums žiobarotyrą.

VERTINIMO SISTEMA:

Už vienos pamokos praktinę dalį (nepriklausomai nuo to, kiek praktikos užduočių atliekama) mokinys gali būti įvertintas maksimaliai iki 10 taškų.
Į juos eina šį kriterijai: užduoties įgyvendinimas (2 t.) , originalumas (3 t.), laikymasi forumo  taisyklių (mažiausiai 600 simbolių postuose, būtasis kartinis laikas, rašote tik už savo veikėją, mintis rašote kursyvu, burtažodžius paryškintai ar nėra dvigubo postinimo, rašybos ir skyrybos taisyklingumas) (5 t.)

VEIKĖJAI GALI KLYSTI, NEPAVERSKITE JŲ VUNDERKINDAIS.

TAŠKAI BUS ATIMAMI, JEI NEIŠTAISYSITE SAVO POSTŲ, KURIUOSE BUVO KLAIDŲ IR REIKĖJO JUOS IŠTAISYTI.

AREŠTAI: jei norite arešto rpg, prašom, rašykite  man į až, bet neversiu nieko eiti į areštus.

PRAŠYMAS: nekelkite per daug šumo ir tai neturi tapti mada.

NAMŲ DARBAI: jei ko nesuprantate, rašykite man į až, laikykitės forumo taisyklių, neatskleiskite savo veikėjo vardo ir koledžo, per niekur nepraneškite, jog atlikote namų darbus - už tai prarasite taškus.

PASTABAS rašysiu oranžine spalva.

REGISTRUOTIS NEREIKIA.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Melijandra Julija Lorijan »

*

Neprisijungęs Maja Patvel

  • Burtininkė
  • ***
  • 138
  • Lytis: Moteris
  • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Informacija
« Atsakymas #20 Prieš 4 metus »
     Sveiki visi. Esu jūsų nauja žiobarotyros profesorė. Tikiuosi šių metų pamokos jus sudomins. Norėčiau, kad tiek pamokose, tiek namų darbuose pasitelktumėte vaizduotę.
 
Jeigu pamokoje kas nors neaišku rašykite į až.

Už nieko neveikimą pamokoje (personažo plėtojimui ar panašiai) taškų neskirsiu.

Nerašykite, kad vėluojate į pamoką, už tai mažinsiu įvertinimą.

Jaigu norite RPG arešto rašykite į až.

 Šiemet vyks trys pamokos, praktikoje reikės trijų postų.
 
     Taigi, lyg ir viskas, jeigu kas neaišku lauksiu žinučių.
       Sėkmės!
       

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Maja Patvel »
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

  • Burtininkas
  • ***
  • 194
  • Lytis: Moteris
Ats: Informacija
« Atsakymas #21 Prieš 4 metus »
Sveiki.
Esu jūsų naujoji žiobarotyros profesorė. Norėčiau jums priminti keletą punktų apie dalyvavimą (žiobarotyros) pamokose.

PASTABAS RAŠYSIU RAUDONA SPALVA.
Jeigu neištaisysite postų iki pamokos galo, bus mažinami taškai nuo bendro surinktų taškų kiekio.

Papildoma informacija:

• Veikėjai gali klysti. Nereikia juos paversti vunderkindais.
• Jeigu norite arešto - kreipkitės į až. Areštai nėra būtini. Neversiu nieko eiti į juos.
• Jeigu ko nors nesuprantate namų darbuose ar pamokose parašykite į až.
• Laisvai fantazuokite ir būkite orginalūs.
• Į mano pamokas užsirašyti nereikia.
• Mano pamokas yra leidžiama daryti nesąmones ir šelioti, kol visa tai labai netrukdo profesoriai ar kitiems mokiniams.

TAISYKLIŲ NESILAIKYMAS IR INFORMACIJOS NEŽINOJIMAS NUO ŠIOS ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

Kadangi informaciją gali pildytis, pasilieku teisę informaciją pildyti ir gal net šiek tiek pakeisti.

Lauksiu pamokose!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Malia Scoott »
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

  • Burtininkas
  • ***
  • 194
  • Lytis: Moteris
Ats: Informacija
« Atsakymas #22 Prieš 4 metus »
DĖMESIO!

Kviečiu visus į integruotą kerėjimo ir žiobarotyros pamoką, kuri vyks kerėjimo kabinete.
Lauksime ateinant!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Malia Scoott »
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: Informacija
« Atsakymas #23 Prieš 4 metus »
Sveiki visi,

Žiobarotyros klasės priekyje šiais mokslo metais matysite mane, Darren'ą Hasley. Jau daug sykių čia buvo minėta ši informacija, tačiau geriau dešimt kartų pakartot ir įsitikint, kad viskas gerai. Tiesa?

Kaip ir kiti profesoriai, primenu, kad visi turime laikytis forumo taisyklių. Jas galite rasti viršuje "i" ženkliuku pažymėtoje skiltyje.

Šiek tiek apie pamokas
Kaip visi prisimenate, mokslo metais bus trys pamokos. Kokios jos, pamatysite metų eigoje.
Reikalavimus dėl postų ir jų ilgio minėsiu pamokų pirmuose postuose.
Vertinimo sistemą visi puikiai prisimenate.
Net ir nesėkmingai atliktas praktikos darbas (pavyzdžiui, sudeginti sausainiai) gali būti įvertintas 10 taškų, nepamirškite, kad vertinamas ne tik pats darbo atlikimas.
TAISYKLIŲ NEATITINKANTYS POSTAI BUS IŠKART PERDUODAMI MM2 VADOVUI. Atskirai jūsų neperspėsiu! Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Šiek tiek apie namų darbus
Mokslo metais bus penki namų darbai. Jie NEPRIVALOMI, tačiau jie padeda surinkti daugiau taškų savo koledžui.
Už namų darbus 0 taškų skiriama išsidavus arba pačiame darbe, arba pelėdyne, arba kitoje vietoje (pavyzdžiui, A.Ž).
Net ir nesėkmingai atliktas darbas, jei reikalausiu RPG posto, gali irgi būti įvertintas 10 taškų - "nepamirškite, kad vertinamas ne tik pats darbo atlikimas". Tačiau paprašius kažką sukurti, nepamirškite, kad jūs tai KURIATE. Galite sugalvoti viską patys, todėl nerašykite namų darbuose tokių dalykų kaip "nežinoma kas sukūrė" ar "nežinoma kada sukūrė".


Kita informacija
Labai nenorėčiau skirti mokiniams areštų, tačiau jeigu jūs patys norite, atsiųskite man žinutę.
Į pamokas nevėluojama. Už sakinius "Ji/jis vėlavo į pamoka" ar "Atsiprašau, kad pavėlavau" mažinsiu taškų skaičių.
Pastabas po jūsų pranešimais rašysiu ORANŽINE spalva. Prašau kartais patikrinti savo pranešimus, galbūt jų apačioje esu palikęs pastabą.
Jūsų veikėjai neturi būti "vunderkindais" - nepaverskite jų protingiausiais klasėje. Jie turi pilną teisę klysti.
Jeigu kas nors neaišku, drąsiai parašykite man žinutę.
Į pamokas registruotis nereikia.

Sėkmės šiais mokslo metais! Žinoma, visų lauksiu žiobarotyros pamokose.
Jūsų žiobarotyros profesorius
Darren Hasley
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: Informacija
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
Visų dėmesiui!
Kas dar nematėte trečia žiobarotyros pamoka yra pratęsiama iki gegužės 9 dienos, tai yra iki šeštadienio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: Informacija
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
Sveiki gyvi ir negyvi!
Šiemet ir vėl aš jums dėstysiu žiobarotyrą, vieniems įdomų, o kitiems nuobodų dalyką. Tačiau, kaip jau ir įprastą kiekvienais metais, aš priminsiu jums gan svarbią informaciją.

Kaip ir kiti profesoriai, primenu, kad visi turime laikytis forumo taisyklių. Jas galite rasti ČIA.

Apie pamokas
•Kaip visi seniausiai žinote, mokslo metais bus trys žiobarotyros pamokos. Kokios jos, pamatysite metų eigoje, tačiau tikiuosi, kad jos jums bent lašelį patiks.
•Visus reikalavimus dėl postų ir jų ilgio paminėsiu pamokų postuose. Tačiau galite orientuotis į tai, kad bus du ilgesni postai po +1200 simbolių arba trys trumpesni po +600 simbolius.   

•Pamokose negalima rašyti postus du ar daugiau kartų iš eilės. Tačiau kaipgi be išimčių. Jeigu yra praėjusi bent para nuo paskutinio posto, jūs laisvai galite rašyti toliau.
•Net ir nesėkmingai atliktas praktikos darbas (pavyzdžiui, sudeginti keksiukai) gali būti įvertintas 10 taškų, nepamirškite, kad vertinamas ne tik pats darbo atlikimas.
•TAISYKLIŲ NEATITINKANTYS POSTAI iš pradžių bus įspėjami komentaru, tačiau jeigu į tai nebus reaguojama, viskas bus perduota MM2 vadovui.
Taip pat norėčiau užakcentuoti. Pamokose jūs negalite rašyti kaip ateinate į klasę ar vėluojate, nes tai griautų bendrą pamokos istoriją. Visi, pamokai prasidėjus turite sėdėti klasėje ir apie tai galite rašyti tik kaip prisiminimo forma. Jei po mano komentaro į tai neatsižvelgsite, jūs būsite įvertinti vienu tašku mažiau.
 
Šiek tiek apie namų darbus
Mokslo metais bus bent penki namų darbai. Jie yra neprivalomi , tačiau jie padeda surinkti daugiau taškų savo koledžui.

Namų darbų vertinimas
0 taškų gauna darbai visiškai neatitinkantys reikalavimų.
Taip pat 0 taškų skiriama išsidavus pačiame darbe, pelėdyne arba kitose vietoje (pavyzdžiui, a.ž).
Net ir nesėkmingai atliktas darbas, jei reikalausiu RPG posto, gali irgi būti įvertintas 10 taškų - "nepamirškite, kad vertinamas ne tik pats darbo atlikimas". Tačiau paprašius kažką sukurti, nepamirškite, kad jūs tai KURIATE. Galite sugalvoti viską patys, todėl nerašykite namų darbuose tokių dalykų kaip "nežinoma kas sukūrė" ar "nežinoma kada sukūrė".

Kita labai svarbi informacija
•Mokiniams areštų neskirsiu, nes vasaros laikas yra ribotas, o jo nenoriu praleisti kankinat savęs ir jūsų, tačiau jeigu jūsų personažas per pamokas darys nesąmones, bus išprašytas arba išmestas iš klasės.
•Į pamokas nevėluojama. Už sakinius "Ji/jis vėlavo į pamoka" ar "Atsiprašau, kad pavėlavau" mažinsiu jūsų įvertinimą vienu tašku.
•Pastabas po jūsų ir savo pranešimais rašysiu ORANŽINE spalva. Prašau kartais patikrinti savo pranešimus, galbūt jų apačioje esu palikęs pastabą.
•Jūsų veikėjai neturi būti "vunderkindais" - nepaverskite jų protingiausiais klasėje. Jie turi pilną teisę klysti.
•Į pamokas registruotis nereikia.
•Praeitais mokslo metais turėjau sunkumų su gyvūnais. Todėl šį sezoną atėjus su jais į pamoką aš daugiau nežaisiu, o uždarysiu juos narve be jokio atsiklausimo ir atiduosiu juos tik pamokai pasibaigus. Tikiuosi jūsų supratingumo ir prisiminkite, kad su jais visada galite žaisti kitose pamokose ir RPG vietose.
Jei kažkas neaišku ir kyla klausimų, visada lauksiu jūsų žinučių a.ž..

Sėkmės man ir jums šiais mokslo metais! Nepamirškite, kad visi esate laukiami žiobarotyros pamokose!
Jūsų (tikriausiai atsibodęs) žiobarotyros profesorius Darren Hasley.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Štai ir vėl aš!
Ps. Sveiki atvykę į žiobarotyros informacijos skiltį, kurioje ir vėl aš.

Jau trečią sezoną iš eilės aš jums dėstysiu tą patį dalyką, tad tikiuosi, kad dar liko bent vienas žmogus kuriam kol kas neatsibodau, tačiau kaipgi bebūtų tikiuosi, kad mes sutarsime ir apsieisime be pykčių. (‘‘Varlininkės“, kaip manote, sugyvensim? (narvai niekur nedingo))

Kaip ir visur kitur reikia laikytis tam tikrų taisyklių, interaktyvus Hogvartsas neišimtis, tad tie kurie dar jų neiškalė, jas galite rasti ČIA, na o tie, kurie jas žinote, pražvelkite dar kartą, nes yra įvairų pakeitimų ir patobulinimų. (Užakcentuoju)

Visa svarbi informacija

1.Dešimtuku bus vertinami tik darbai kurie atitinka šiuos kriterijus:
* Atliktas darbas - 5 taškai;
* Pranešimų ilgis - 1 taškai;
* Kūrybingumas - 2 taškas;
* Taisyklių laikymasis – 2 taškai.

2.Pranešimų ilgis pamokų praktinėje dalyje:
Bet du post'ai po +1300 simbolių
Bent trys post'ai po +650 simbolių.
[Tačiau tai gali keistis ir visada šią informaciją rasite po praktikos dalies pranešimu]

3.Namu darbų vertinimas:
* Gramatika ir skyryba – 1 taškas;
* Ilgis – 2 taškai;
* Darbo atlikimas/tekstas pagal užduotį – 5taškai:
* Kiti reikalavimai (Pvz. pavadinimas, prašymai) – 2 taškai.
[Pagrinde namų darbai bus vertinami šiais kriterijais, tačiau žinoma pasitaikys išimčių, tokiu atveju namų darbe parašysiu kas kiek taškų yra vertą.]

4. Pastabas po jūsų ir savo pranešimai rašysiu KAŠTONINE spalva.
5. Mokiniams areštų neskiriu (dėl savų priežasčių).
6. Jeigu kylą kokių klausimų ar nusiskundimų/neaiškumų visada rašykite man į a.ž..

Jei kažką pamiršau paminėti, paskelbsiu ateinančiame post'e. Na, o kitą svarbią informaciją galite rasti pirmame informacijos skilties pranešime.

Sėkmingų mokslo metų tiek Ih'e, tiek realiame gyvenime! Darren Hasley. 

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Dėmesio!!!
Pirmą pamoką yra pratęsiama iki antradienios vakaro, rugsėjo 15 dienos. Tikiuosi užteks laiko ir pasirodyti pamokoje, ir ją užbaigti!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
Apklausa
Sveiki! Parengiau anoniminę apklausą, kurioje jūs turėsite galimybę išsakyti savo nuomonę ir taip įvertinsite šio sezono darbą, kurį atlikau. Tikiuosi tai padės man tobulėti ir pavyks dar labiau sudominti su pamokomis bei namų darbais. Atsakinėkite tie, kurie dalyvavote bent vienoje pamokoje ar padarėte bent vieną namų darbą. APKLAUSA
 Tai pirmas blynas, tad jei rasite klaidų, būtinai praneškite. Iš karto ačiū už jūsų atsakymus!

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #29 Prieš 3 metus »
Sveiki!
Ketvirtą sezoną iš eilės (jau greitai bus metai ) aš jums dėstysiu tą patį dalyką - ŽiObArOtYrĄ. Tikiuosi sutarsime puikiai ir pamokos bei namų darbai nenuvils jūsų lūkesčių.

Kaip ir kiekvieną sykį, noriu priminti vieną labai svarbų dalyką, kuris jums padės rašyti taisyklingai savo įrašus ir leis sklandžiai ir nesukeliant sunkumų sau ir kitiems gyventi forume. Tai interaktyvaus Hogvartso taisyklės, kurias galite rasti ČIA

Svarbi informacija

*Pastabas rašysiu vėl kaštonine spalva, tad prašau kartas nuo karto pasitikrinkite ar po jūsų įrašu nespindi ši nepakartojama spalva.
*Pamokų ir namų darbų vertinimo kriterijus bei kitą svarbią informaciją galite rasti praeitame naujo sezono įraše arba dar senesniuose. Netingėkite pasiskaityti.
*Areštų neskiriu, o jeigu norite daryti per pamoką nesąmones, prašau praneškite iš anksto.

Jei kažką pamiršau paminėti, paskelbsiu ateinančiame post'e. Na, o kitą svarbią informaciją galite rasti pirmame informacijos skilties pranešime.

Šiltų ir saldžių mokslo metų! Profesorius Darren Hasley
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Darren Hasley »