0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
Džeinė atsisėdo šalia Keitės ir staiga pasijutusi kiek nejaukiai mostelėjo lazdele, apie merginas susidarė nematomas laukas, tad dabar tik jos girdėjo viena kitą. Juodaplaukė išgėrė savo baltojo šokolado latte ir pamojavusi savąja juoda burtų lazdele vėl pripildė puoduką karštos kavos.
-Taip, man devyniolika. Dirbu magijos ministerijos antrojo lygio viršininkė,-šyptelėjo mergina.
Jeigu moteris pakankamai protinga, supras. Aurorų štabo vadovė atsiduso.
-Tik prašau, niekam nesakyk kad aš čia?.. Dvi dienas noriu atsipūsti. Palikau savo patikimiausią aurorę Izabelę vadovauti vietoje manęs. Tikiuosi, nepridirbs man košės per tas keletą dienų,-prikando lūpą juodaplaukė.
Džeinė Meko jau krimtosi, kad paliko savo darbą atlikti kitam, ir buvo labai nervinga. Tačiau stengėsi atsipalaiduoti.
-Sakai, Hogvartse?.. Ir kokį dalyką kandidatuoji dėstyti?-paklausė Keitės žaliaakė, kol kas dar neišduodama, kad galbūt jos susitiks toje mokykloje.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Keitė stebėjo, kaip jaunoji aurorė kuria magišką lauką aplink jas ir kiek nejaukiai apsidairė, tikėdamasi išvysti kažką, kas jas kėsintųsi užpulti. Nieko neišvydusi atsipalaidavo. Džeinei paprašius niekam neprasitarti apie jos atostogas, Keitė nutaisė rimtą veido išraišką, kas abai sunku nebuvo, ir, sudėjusi rankas taip, kad dešiniosios rankos kumštis būtų po ištiestu kairiosios rankos delnu, o dešinysis nykštys įsiremtų į kairiojo delno vidurį, linktelėjo tardama:
- Tylėsiu, - pabaigusi keistokai atrodantį ritualą, moteris sukikeno. - Herbologiją. Tris metus studijavau ją magiškajame universitete, o dabar ieškau darbo, taigi...
Keitė sunėrė pirštus ir ,,išvertusi" rankas į kitą pusę jas įtempė. Moteris, vilkinti gelsvą suknelę žemiau kelių, avinti rudus suvarstomus ilgaaulius aukštakulnius batelius ir iš plaukų pasidariusi gana elegantišką šukuoseną, atrodė keistokai taip tampydama rankas.
- Žinai, esu stipresnė nei atrodau, - išpyškino ji Džeinei nei iš šio nei iš to.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
Džeinė Meko kryptelėjo galvą.
-Herbologija? Tau tai įdomu?-nuoširdžiai nustebo burtininkė.-man labiau prie širdies kerėjimas, magiškųjų gyvūnų priežiūra, nuodai ir vaistai, apsigynimas nuo juodosios magijos... Beje, vėliau norėsiu tave supažindinti su savo augintine, jei turėsi laiko.
Su paskutiniais žodžiais juodaplaukė šyptelėjo.
-Tikiu, kad tu stipri. Žinai, praeitą asavaitę į mano kabinetą atėjo kažkoks vaikis ir pradėjo šnekėti su mano augintine, nes manė kad ji-tai vadovė, pasivertusi gyvūnu. Animagė. Taigi, ir mane nuvertimo dėl jėgos vien dėl mano amžiaus ir išvaizdos,-sukikeno mergina.
Ji mostelėjo burtų lazdele ir ant stalo atsirado dubuo, pilnas "skittles".
-Gal nori?-pasiūlė.-beje, o tu ir mokeisi Hogvartse? Anksčiau ten tavęs nepastebėjau.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Keitė gūžtelėjo. Herbologija jai visai patiko, bet ne tiek, kad kiauras dienas lindėtų šiltnamiuose tarp augalų. Bet justi ir matyti gyvenimo ratą augaluose - kaip jie užauga, gyvena ir nuvysta - prilygo stebuklui, kurį galima suvokti.
- Na, visai nieko, - tarstelėjo moteris. Nuleidusi negirdomis prisipažinimą, kad Džeinė tiki, Keitė išdėstė gerokai sutrumpintą gyvenimo istoriją:
- Ne, Hogvartse nesimokiau. Gyvenau Oksforde, magijos mane mokė tėvai, gavę Magijos Ministerijos sutikimą, mat tėtis dėstė magiškjame universitete. Paskui, sulaukusi pilnametystės, keliavau po Europą, tada grįžau ir ėmiausi studijuoti herbologiją... - nykiai papasakojo Keitė ir išgėrusi visiškai atšalusią arbatą, dirstelėjo į saldainiukus.
- Ne, ačiū, - mandagiai atsisakė ji. - Augintinę? Gali kad ir dabar, jeigu nori. Laiko aš turiu.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
Džeinė gūžtelėjo pečiais.
-Galim ir dabar,-sutiko juodaplaukė.-eime į mano kambarį, ten ji ir yra.
Aurorų vadovės kambario numeris buvo 228. Ten merginos ir patraukė. Vos tik žaliaakė atrakino ir atidarė kambario duris, išgirdo tylų urzgimą.  Jos juodoji pantera Naktis, ligi tol ramiai gulėjusi tarytum juodas kilimėlis ant kambario tamsių ąžuolinių grindų, užuodė nepažystamo žmogaus kvapą ir ėmė urgzti. Pamačiusi, kad tai tik Džeinė Meko su kažkokia jauna gražia moterimi, plėšrūnė nutilo ir nusižiovavo, parodydama eilę aštrių it skustuvas dantų. Tada atsistojo ir pritipenusi prie merginų užvertė galvą ir pažvelgė į jas, uosdama orą.
-Čia Naktis, juodoji pantera. Nebijok, ji nekąs tau,-nusišypsojo ir pristatė savo gyvūnėlį Keitei.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
Keitė atsistojo ir nusekė paskui Džeinę. Eidama spoksojo tiesiai žemyn, į Džeinės kulnus. Netrukus jos sustojo ir aurorų vadė pravėrė duris. Pasigirdus tyliam urzgimui, Keitė gūžtelėjo pečiais ir kartu su juodaplauke įžengė vidun.
Kambaryje tupėjo didelė juoda pantera. Keitei bežiūrint, šioji paskelbė nuobodžiaujanti ir priėjusi atsitūpė priešais. Moteris kilstelėjo ranką ir švelniai uždėjusi delną gyvūnui ant galvos, perbraukė per žvilgantį juodą kailį. Paskui atsisuko į Džeinę.
- Gražus gyvūnas. Spėju, gyveni su ja nuo vaikystės? - Keitė nuleido ranką. Gyvūnus neypatingai, tačiau mėgo. Pati nelaikė jokio.
Žengusi žingsnį į kambario vidurį, apsidairė. Nuo balto ir juodo ėmė mirguliuoti akyse ir ji kelis kartus tankiai sumirksėjo.
- nesi labai spalvingas žmogus, - murmtelėjo herbologė.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
Džeinė šyptelėjo.
-Taip, mes kartu jau nuo kūdikystės,-sumurmėjo devyniolikmetė.
Ji prisiminė, kaip miške prie Mekų šeimos dvaro pasimetė, būdama vos metukų. O tada krūmuose išgirdo kažkokio gyvūno inkštimą. Ten susigūžusi tupėjo maža, visiškai juoda juodosios panteros jauniklė. Džeinė nedrąsiai ištiesė rankutę ir paglostė žvėriuką. Matyt, panteros mama buvo mirusi arba ją palikusi-taip dažnai nutiko. Po pusvalandžio Džeinės tėvai rado ją žaidžiančią kartu su jaunikle. Galiausiai leido jai pasilikti panterą ir pavadinti ją Naktimi dėl jos blizgančio, juodo tarytum naktis kailio.
Išgirdusi Keitės klausimą, juodaplaukė krūptelėjo. Buvo pasinėrusi į prisiminimus.
-Pagrindinė aurorų spalva yra juoda. Visi mūsų apsiaustai, kovos aprangos yra juodos. Be to, juoda yra mano mėgstamiausia spalva. Aišku, nevengiu ir kitų spalvų, bet...-gūžtelėjo pečiais jaunoji aurorė.
Džeinė pažvelgė pro langą. Atrodo, ligi saulėlydžio liko dar bent pora valandų.
-Gal nori nueiti apsipirkti ar šiaip į kokią nors kavinę?-pasiūlė mergina Keitei.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Keitė supratingai linktelėjo. Juoda, juoda... O jei reikia įsimaišyti į minią krikštynose? pagalvojo moteris ir gūžtelėjo pečiais. Priėjusi prie lango, Keitė įsispoksojo į vaizdą už jo. Veido išraiška skelbė: netrukdyti, aš mąstau.
Tačiau apie ką gi ji mąstė? Gyvenimo prasmę? Žmogaus? O gal apie daugybę skirtingų prasmių? Vis dėl to ne. Pažvelgęs į Keitę net nesusimąstytum, kad jos galvoje, pilnoje protingų minčių, gali slėptis mintis apie ginklus. Ne tuos žiobariškus pistoletus ir panašius, Emilė Darvin galvojo apie kardus. Nors praktiškai nieko apie juos neišmanė, svajojo tokį (ar du) turėti. Ir mokėti jais naudotis, žinoma.
Matyt, abi moterys buvo trumpam nugrimzdusiosį savo mintis apie skirtingus dalykus, tad po kelių minučių tylos Džeinei paklausus, ar Keitė nenorėtų kur nors nueiti, ji sekundę nesuvokė klausimo.
- O, žinoma, gerai, - atsitokėjo rudaplaukė. - Tik ne į kavinę. Užtenka pasisėdėjimų. O į parduotuvę, galim nueiti. Gal žinai kur... - Galima įsigyti kardą?- ... Tiek to. Eime.

Netrukus judviejų Koukvorte neliko nė kvapo. Tik ant stalo viešbučio kiemelyje liko Keitės knyga, bylojanti apie čia buvusią herbologę.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Ostinas Diauriak

  • I kursas
  • *
  • 24
  • Taškai:
Ats: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #23 Prieš 7 metus »
Ostinas norėjo atsipūsti nuo mokslų dėl to nuėjo į šį viešbutuką. Berniukas įžengė pro durų slenkstį ir nužingsniavo link registratūros:
-Man vieną kambarį,- Ostinas pasiėmes kambario raktus nukulniavo link jo. Pirmakursio kambariukas buvo mažas ir labai jaukus, bet prasilenkti dviems žmonėms čia būtų sunku. Kodėl aš čia atėjau? Net pats nežinau.
Ostinas atsisėdo ant krėslo kurio medžiaga primena grifų gūžtos spalvas. Jis nusišypsojo ir žvalgėsi aplinkui. Berniukui buvo nuobodu, bet tuomet pamatė sienoje išgręžtą skylę. Jis nesuprato kam jinai yra reikalinga, bet patikrint tikrai norėjo. Priėjęs prie skylutės įdėmiai žiūrėjo į ją kol kažkas nenutraukė jo dėmesio ir nepabaldeno į kamabario duris.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #24 Prieš 7 metus »
Po rytinio pasivaikčiojimo po Koukvoto miestelį Lėja vėl sugrįžo į viežbutį. Vos įžengusi, susirado kavos aparatą, įmetė ten du siklius ir jos rankose atsidūrė puodelis latte kavos. Kelis kartus gurkštelėjusi iš puodelio mergaitė prisėdo ant minkšto raudonai auksinio fotelio.
Iš nuogirdų išgirdo, jog neseniai į šitą viežbutuką atvyko ir grifas Ostinas. Taip, tas, kurį iškritusį iš medžio ji sutiko Ūdrų žabangų miške.
Gal reikėtų užeiti pasisveikinti? - atėjo tik tokia mintis
Ji greitai baigė geri kavą ir išmetė puodelį į šiukšliadėžę. Klastūnyno mokinė greitai surado Ostino kambarį ir kelis kartus pabarbeno į duris.
Gal jis išėjo pasižvalgyti ? - bemąstydama mergaitė atsirėmė į sieną ir įsispoksojo į lubas.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Ostinas Diauriak

  • I kursas
  • *
  • 24
  • Taškai:
Ats: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #25 Prieš 7 metus »
Ostinas priėjo prie durų ir pažvelgęs pro skylutę pastebėjo tą pačią paslaptingą mergaitę kurią sutiko miške. Nieko nedelsias atidarė durisir tarė:
-Na, tu ir vėl čia. Berniukas šyptelėjo jai ir pakvietė užeiti. Kaip jinai surado mano kambarį? Ką dabar man veikti su ją? Ką pasiūlyti? Nieko neturiu.
Ostinas uždarė duris ir žvilgtelėjo į mergaitę.
-Tu čia irgi apsistojai? Girdėjau šis viešbutis yra burtininkų gan mėgstamas,- Ostinas tarė jai.
Pirmakursis pritupė ant žemės prie tos pačios skylutės kurią buvo pradėjęs tyrinėti, jis norėjo rasti ką nors įdomaus joje, kažkokią užuominą ar panašiai, bet tai tik buvo Ostino svajonėse. Jam patiko tyrinėti viską, nuo pačio mažiausio plyšelio iki didžiausio pasaulyje namo. Diauriak atsisuko į mergaitę.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #26 Prieš 7 metus »
Kai tik Ostinas atidarė duris, mergaiė iškart nustojo žvalgytis į lubas ir pažvelgė į berniuką
- Labas
Gavusi kvietimą užeiti klastuolė nedelsiant taip ir padarė
-Dar neiškritai iš medžio? - pajuokavo su nuoširdžia šypsena veide mergaitė - nes man jau būtų sunku tave vėl gelbėt
Ji apsižvalgė po Ostino kambarį pamatė grifų gūžtos spalvos fotelį
- Sutapimas?- paklausė klastuolė, prieidama arčiau - nes mano kambaryje nėra nieko žalio ar sidabrinio.
Ji nusišypsojusi atsigręžė į grifiuką.
- Nori sėdėti viežbutyje ar kažkur nueiti? Aš tai visai norėčiau įsilipti į medį, tik jei pažadėsi neiškist
Ji vėl draugiškai šyptelėjo
- Tai gal leidžiamės žemyn? Eime į lauką.
Mergaitė išėjo iš draugo kambario ir dar atsisuko pažiūrėti, ar drąsuolis grifas eina iš paskos.


Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Ostinas Diauriak

  • I kursas
  • *
  • 24
  • Taškai:
Ats: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #27 Prieš 7 metus »
Ostinas pažvelgė į fotelį, o tada į mergaitę ir tarė:
-Taip, manau tai tik sutapimas.
Pirmakursis atsistojo ir nuėjo prie mergaitės.
-Aš užrakinsiu duris, o tu apačioje luktelk,- grifukas šyptelėjo Lėjai ir užtrenkė kambario duris. Ostinas į duris įkišo metalinį raktą ant kurio buvo parašyta 13 skaičius. Mama sakydavo man, kad skaičius 13 yra nesėkmių skaičius, bet aš tuo tikėti nelabai norėjau, nors ir jinai yra puiki burtininkė ir ragana.
Pirmakursis po minutėlės užrakino supuvusias duris ir pasinėrė lauko durų link. Ostinas uždusęs atbėgo prie durų kur stovėjo klastuolė.
-Na ką, einame kopti į everestinius medžius?- linksmai tarė berniukas ir nusijuokė.
Jinai graži. Jos plaukai, tiesiog, kerintys.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #28 Prieš 7 metus »
- Gerai, aš einu prie kavinės. Gal pasiimsiu ką nors atsigerti.
Ji nulipo laiptais žemyn ir nuėjusi į kavinę paėmė du vandens butelius. Tiesa, pardavėja bandė įsiūlyti mergaitei kolos, bet Lėja tvirtai atsikirto, kad nuodų negers, o juo labiau, nebandys nunuodyti draugo. Pardavėja kiek susinervinusi pardavė jai butelius už dešimt knutų.
Paskubomis išsitraukusi markerį klastuolė surašė - ant vieno buteliuko - '' Ostino '' , ant kito '' Lėjos''
Ji dar ketino ant Ostino buteliuko nupiešti liūtą, bet pamatė ateinat tikrąjį Ostiną, todėl šios minties atsisakė
- Taip, žinoma. Kaipgi be everestinių medžių - nusijuokė ji - Štai, paėmiau mums vandens , jeigu kartais ištrokštume
Klastuolė atsuko savo butelį ir gurkštelėjo
- Taigi, kur einam ?
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Ostinas Diauriak

  • I kursas
  • *
  • 24
  • Taškai:
Ats: Viešbutis "Koukvortas"
« Atsakymas #29 Prieš 7 metus »
Ostinas pasijautė kiek nemaloniai, nes jam nepatiko tai, kad mergina nupirko jam vandens.
-Palauk, duok, aš tau sumokėsiu už savąjį vandenį. Nelaukęs mergaitės atsako jis Lėjai į rankas įkišo 10 knutų.
-Jokio atsakymo ar panašiai, pinigų atgal nepriimsiu,- grifukas nusišypsojo klastuolei ir patraukė laukan.
- Manau, kad galime nueiti į viešbučio parkelį, neabejoju, kad rasime puikių medžių kurie mus atlaikys,- Pirmakursis nusijuokė ir prisiminė įvykį kaip dėl šios mergaičiukės jis iškrito iš medžio.
-Tikiuosi vėl nenukrisiu kaip anąkart ir nereikės tau manęs gelbėti ir panašiai. Ostinas patraukė link parkelio ir atsisukęs į klastuolę paklausė:
-Eini?
Taip Lėja man ir nepasakė kelinto kurso jinai yra.