0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Kasiopėja glostė vienaragį, džiaugdamasi, kad jį sutiko. Baltasis žvėris buvo ramus kaip belgas, leidosi glostomas, ir tik uždainavus būtybei, jis pasitraukė kiek atokiau. Kasiopėja atsisuko, dailiai liuoktelėdama į krantą, ir atsigręžė, galvodama, kad Semas seks paskui. Bet, deja, taip nebuvo.
-Semai, neklausyk jos!-Kasiopėja šūktelėjo būtybei dainuojant. Pati būtybė buvo ne kažin kas - sirenos ir vandenio hibridas, turinti nuostabų balsą, tačiau viliojanti jaunuolius į gelmę. Bet Semas jau buvo apžavėtas būtybės balso kerų. Kasiopėja prilėkusi prie jų uždengė delnais Semo ausis, nesitikėdama, kad tai padės. Tai ir nepadėjo. Liko tik viena išeitis.

Neklausyk jos
Grįžk pas mane
Pražudys tave
Apgaulingi jos balsai

Kasiopėja tyliai išdainavo prie pat Semo ausies. Nors ji dainavo gana tyliai, balsas gerai girdėjosi šioje vietoje. Kasiopėja kartojo tą patį ketureilį vis iš naujo ir iš naujo, sudedama visą savo sireniškąją pusę į dainą. Būtybė, regis, nebuvo tuo labai patenkinta, mat visą laiką tik svaidė žaibais akyse.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
Semas sutojo vienoje vietoje, nes nežinojo ką daryti. Iš vienos pusės jį viliojo viena melodija, irš kiots - kita. Bet jis kažkaip keistai atsisuko į Kasiopėją, kuri dainavo jam prie pat ausies. Jis pažiūrėjo į jos nuostabias akis ir apkabino. Ji traukė jį kaip kokia kerai, tad net nreikėjo jai nieko daryti. Jam pačiam tik tiek ir tereikėjo - pažvelgti jai į akis. Tada pamatė ant jo puolančia aštrius dantis iššiepusią tą pačią buvusią gražią vandens merginą. Ji tiesiog užšoko ant Semo, kuris buvo ant upelio kranto ir pradėjo jį traukti gelmėsna. Kas jam beliko daryti, kaip tik tvertis už Kasiopėjos. Semas parkrito ant žemės paskui save nusitempdamasir savo mergaitę. Na vą, išeini į mišką pasivaikščioti..., sirzęs galvojo Semas bespardydamas vandeninės veidą. Ji pradėjo šnypšti. Nors iš tiesų ji pati nešnypštė, tai tirkiausiai buvo saulės, kuri ką tik išlindo iš už debesų spinduliai, kurie keistai pralindo pro medžių lajas, deginantys jos šlapią vandeninę odą. Mergina kaip ne savu balsu suklykė.
-Clara magia!!! - dar spėjo surikti jinai, kai saulė visiškai ją išdžiovino ir įkaitino orą. Semas taip ir liko gulėti ant drėgnos, vis dar šaltos nuo žiemos žemės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Semas Houri »

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Per visą tą chaosą, Kasiopėja gavo iš peleko į žandą, iš kažkieno kojos į koją ir dar kažkas jai gana stipriai įkando. Pagaliau vandenei sudžiuvus ir vėjui išbarsčius dulkes, likusias po jos, Kasiopėja atsiteisė. Deja, ji slystelėjo ir užkrito tiesiai ant Semo. Jos nosis bumptelėjo į grifo ir Kasiopėja nervingai sukikeno, bandydama paskelti, tačiau delnai taip ir praslysdavo per purvą, tad Kasiopėja negalėjo rasti tinkamos atramos atsikėlimui.
-Hm. Labas,-dar kartą nervingai sukikeno ji, stengdamasi nežvilgčioti į Semo gundančias l9pas, korios dabar buvo labai jau arti jos lūpų. Kasiopėja dar kartą nervingai sukikeno, kai jos garbanos užkirto aplinkui jų veidus, tarsi sudarydamos užuolaidą nuo išorinio pasaulio.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Kasiopėjos plaukams užkritus ant judviejų veidų, sudarant lyg ir kokią uždarą erdvę, Semas prisitraukė ją dar arčiau, lyg tai būtų įmanoma, ir pabučiavo. Bučinys buvo švelnus, bet reiškė daug emocijų. Pagaliau jiems atsitraukus nuo bučinio, kuris rodos tęsėsi ištisą valandą, Semas atsikėlė nuo žemės paskui save pakeldamas ir pačia Kasiopėją. Jau buvo bepradedą temti, o ir jiems paties visų nuotykių tikriausiai jau užteko visam mėnesiui,Semas nusprendė temti juodu į pilį. Jiems beeinant šalia upelio, Semui į galvą šovė mintis. Ta mergina tikriausiai buvo vandenio ir sirenos hibridas. Taigi ji mane viliojo dainuodama... Kasiopėja burtininkė animagė. Bet pati to man neprisipažystaKaip jai pavyko daryti tą patį kaip ir vandeninei?, mislyjo sau mintyse jiems vis dar beeinant. Tada jis staiga sustojo ir suėmęs už rankų, pažiūrėjo į Kasiopėją.
-Kasiopėja? Gal yra kas nors ką tu nori man papasakoti? Gal turi kokių nors man dar iki šiol nežinomų galių? - smalsiai, bei rūpestingai klausė Kasiopėjos bežiūrėdamas jai tiesiai į akis, padarydamas taip, kad ji negalėtų išvengti klausimo.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Kasiopėja kažkaip nenustebo, kai Semas ją pabučiavo. Į bučinį pora sudėjo viską kas yra juose - jausmus, visą savo širdį ir sielą. Kasiopėja buvo pasiilgusi to jausmo, tad nenuostabu, kad porelė taip pragulėjo kurį laiką, kol pagaliau atsikėlė.
Burtais susitvarkius savo ir Semo purvo dėmes ant drabužių, Kasiopėja paėmė Semo ranką, jiems bekeliaujant mišku į pilį. Pora keliavo šalia upelio, sekdama jo vaga, kuri pranyksta kažkur ties ežeru.
-Hmmm... Ką, pavyzdžiui?-ji nusuko akis, Semui uždavus klausimą. Kasiopėja jautė semo žvilgsnį, įsmeigtą į ją ir jautėsi išties nejaukiai jam to nesakydama. Bet viskas gali pasikeist, jeigu ji pasakys. Jis gali ją palikt, nes pagalvos Hmm, ji tikriausiai suviliojo mane savo balsu. Geriau mesti šitą būtybę arba Hmm, kodėl ji man nepasakė? Gal ji net ne žmogus? Geriau mesiu. Kasiopėja tik atsiduso, vengdama Semo žvilgsnio.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Semas supyko, kai Kasiopėja nusuko akis ir pradangino jų akių kontaktą.
-Rimtai Kasiopėja? Pirma tu man nesakei, kad esi animagė! O dabar nesakai, kad gali kažkai valdyti žmones? - įniršęs pakeltu, beveik rėkiančiu balsu klasuinėjo Kasiopėjos. Ši taip pat kažką mąstė.
-Klausyk, aš neketinu tavęs mesti ar šiaip ką, bet jeigu mes esame pora, nemanai, kad tarp mūsų neturėtų būti jokių paslapčių...- vėl žvelgė į žvilgančias rudas Kasiopėjos akis. -Prašau...- beveik maldavo su savo "puppy face", kuris jo niekada nenuvildavo. Tada, jam vis dar žvelgiant jai į akis, jie vis dar keliavo upelio pakrante, jau netoli bus takelis, kur reikės sukti į dešinę, jeigu jie nori grįžti į pilį.
-Kasiopėja? - budino vis dar neatsakančią į jo klausimą Kasiopėją.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Semas Houri »

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Kasiopėja ėjo kiek atsiskyrusi nuo semo, jausdama graužiančią sąžinę ir kaltę. Ji vengė akių kontakto, ji vengė šnekėjimo, ji vengė dabar visko, kas susiję su tuo, kas ji yra. Visa tai apibūdinti galėjo tik vienas žodis. Baimė.
-Aš sirena, gerai? Dabar jau žinai! Gali mane palikti čia vieną, nes aš slepiu tai nuo visų, nuo tavęs,-su ašaromis akyse praktiškai išrėkė Kasiopėja. Ji vien tik neklausė iš kur jis sužinojo, kad ji animagė, mat tai irgi buvo jos paslaptis. Septintakursė susmuko prie medžio, apkabindama kelius ir atremdama kaktą į juos. Jos nugara kilnojosi, tarsi ji tyliai kūkčiotų, tačiau pro garbanas beveik nieko nesimatė.-Aš bijau tavęs netekti,-ji tyliai sušnabždėjo, nesitikėdama, kad Semas ją išgirs.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
Semas vos nepradėjo juoktis.
-Tu manęs ne neteksi. Katerina taip pat sirena. Na pusiau sirena. O gal ketvirtadalis? Bet tai ne esmė. Aš tevęs nepaliksiu. Be to kaip sirena tu labai karšta...- mirktelėjo Kasiopėjai Semuelis. Tada pakėlė Kasiopėją nuo medžio ir paėmęs jos veidą į savo rankas kaip kokį karšto šokolado puodelį stipriai ir aistribngai pabučiavo. Jis jautė, kaip jos skruostais teka sūrios ašaros, bet jis tik nykščiu jas nubraukdavo. Pagalaiu jiems atsitraukus nuo bučinio jau buvo visai sutemę, bei atšalę. Semas užmetė Kasiopėjai savo vis dar rankoje laikomą striukę ir paėmė ant rankų vestuviniu stiliumi. Tada sparčiu žingsniu pradėjo eiti link pilies. Jie juk nenori pasilikti miške per naktį...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Semas Houri »

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Merginos garbanas švelniai kedeno vėjas, užpūsdamas ar patraukdamas plaukus nuo jos nugaros. Vėjas pasisukiodamas sukosi tarp medžių, priversdamas juos ošti ir linguoti.
Kasiopėja buvo giliai paskendusi neviltyje. Na, kol Semas neprabilo ir nepakėlė jos nuo jauno juodalksnio.
-Tikrai?-ji sušnibždėjo, vis dar spindinčiomis, dabar jau juodomis akimis žiūrėdama į jo pilkąsias. Bet atsakymo ji nesulaukė. Arba, tiesą sakant sulaukė, tačiau ne tokį, kokio tikėjosi.
Tai buvo bučinys.
Ir vienas geriausių bučinių jos gyvenime. Grifė pakabino rankomis Semo kaklą, dar labiau prisispausdama prie jo ir pagilindama ir taip gilų ir aistringą bučinį. Pirštais žaisdama su jo plaukais, ji šyptelėjo per bučinį.
Pagaliau jiems atsitraukus, Kasiopėja giliai įkvėpė deguonies, mat per tą bučinį jai pristigo oro.
-Tu pats geriausias! Myliu tave,-ji sumurkė kai Semas ją pakėlė. Kasiopėja padėjo galvą jam ant peties, švelniai pabučiavo į jo kaklą ir atsipalaidavusi leidosi nešama į pilį.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Gabė: Kasiopėja, taip negalima. Per daug ovepowerė esi.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
[[Aš jau rašiau Sorenui apie tai. Esmė tame, kad aš esu tas žmogus, kuris labiau pritaria žmonėms, nei prieštarauja. Ir per kažkurį RPG, kitas žmogus parašė, kad Kesė sirena. Ir, kaip jau minėjau, man žymiai priimtiniau pritarti, aš ir padariau Kesę sirena, vietoj to, kad prieštarauti ir ginčytis dėl jos prigimties.]]

[San: Tai blogai... Ir dėl daugiau nei vienos priežasties... Visų pirmą tai sirenos net nėra sausumos būtybės... Ir pagal klasikinę mitologiją, ir pagal pop kultūrą sirenos yra kaip undines ir sausumoje negyvena. Tai bent jau savo namų darbus būtų patartiną atlikti, prieš vadinantis kažkokia būtybe, o ne aklai kažko klausyti... Antra būti ir undine sirena ir dar animagę sugebančia pasiverst į lūšį yra truputi per daug. Galų gale bent jau egzistuoja kažkokie logikos dėsniai, kurie galioja net fantastiniame pasaulyje...]

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
[Tada atsiprašau už flood'ą ir nepatogumus. Jokių sireniškų dalykų tarkim nebuvo. Atsiprašau dar kart]

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
Niūri diena. Hogvartso apylinkėse lyja lietus ir žemė suminkštėjusi ir klampi. Elijas niekieno nepastebėtas įsmuko į Uždraustąjį mišką ir apsidairė kur būtų galima paslampinėti. Jis pastebėjo pramintą takelį, kuris vedė link medžiais apaugusio kampelio. Kelis kartus apėjęs medžius ratu, vaikinas pasuko į priešingą pusę, kur mokinių pėdsakų beveik negalėjai įmatyti. Vaikino ausyse buvo magiški ausinukai, kurie grojo Muse - Psycho dainą.
Na ir diena. Kokio velnio aš į lauką išėjau ir dar nusigrūdau į toliausią Uždraustojo Miško kampą?
Šioje vietoje nebuvo jokių gyvūnų. Ramiai čiurleno upelis ir žaliavo pavasario žolė. Elijas apsižvalgė ir nusipurtė. Jam velniškai nepatiko tokios pavasario dienos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Elijah Cole »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
   Jekaterina kaip šešėlis prisiartino prie upelio prieglobsčio ir be garso praskleidusi medžius nuėjo prie upelio, viena akimi pastebėjusi jau matytą vaikiną, su kuriuo susikivirčijo pelėdyne. Ji abejojo, kad jis ją pastebėjo, nes mergaitė gebėjo vaikščioti be garso ir nenulenkti nė žolės stiebelio einant pieva, o be to, jis buvo atsukęs jai nugara. Atsitraukusi per deramą atstumą Klastuolė antsiklaupė prie vandens ir įmerkė vieną ranką į jį.
 - My heart is pierced by Cupid
   I disdain all glittering gold
   There is nothing can console me
   But my jolly sailor bold.
Jos balsas nebuvo nei stebuklingas, nei sireniškas ar dar kažkoks, ar labai gražus, bet šitoje dainoje skambėjo kaip magija. Taip, tereikia atrasti savą dainą. Ir būtent ši tikriausiai yra manoji. Antrakursė vertė jos klausytis, nors ir dainavo tyliai. Pati dainos atmosfera užbūrė aplinką.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Upelio prieglobstis
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
Elijas klausėsi muzikos per savo nuostabiuosius ausinukus. Tai buvo geriausias dalykas, padovanotas jam, gyvenime. Su muzikos pagalba vaikinas galėjo pabėgti nuo realybės ir apmąstyti savo gyvenimą. Savo mintimis klastuolis nemėgo su niekuo dalintis. Vaikinas neramiai pasimuistė ir iš ausų išsitraukė ausinukus, išgirdęs, kad kažkas prie jo bando prisiartinti.
Atėjai čia padainuot? Oho, lyg negalėjai susirast kitos vietos. Sveikinu, sugadinai man nuotaiką. piktai pagalvojo Elijas ir pasuko galvą mergaitės pusėn.
- Gali užsičiaupt? - be jokios malonumo gaidelės balse, paklausė klastuolis. Vaikinas įkišo ranką į šalia numestą kuprinę ir iš jos kažką ištraukė - Nori šokoladinės varlės? - paklausė.

Baby it's cold outside~