0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

 • ***
 • 123
 • Lytis: Moteris
 • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Šaltas ledas
« Atsakymas #30 Prieš 6 metus »
5 skyrius

   Dea vis dar sėdėjo apsikabinusi kelius ant siauros ledo atbrailos ir nekreipė dėmesio į nieką. Dabar paprasčiausiai norėjo grįžti atgal ir kuo greičiau į stovyklą. Pajuto, kad švytėjimas bėlsta, o jai pačiai darosi šalta. Nors šalta jai niekada nebuvo, nežiūrint to, kad savęs anksčiau neprisiminė.
- Nepasiduok nevilčiai. Ji tave sunaikins, sugrauš iš vidaus, - tylus šnabždesys atsimušo s\nuo aukštų sienų. Buvęs švelnus ir guodžiantis virto kraupiu ir išgarsėjusiu iki aukščiausio taško, kada ima griūti sienos ir dužti langai. Mergina susiėmė už ausų ir tyliai sudejavo, tačiau šaltas ledas pasigavo ir šį garsą, todėl dar labiau gąsdino ir taip baimės pilną septyniolikmetę. Ji nenorėjo nieko galvoti. Norėjo dingti visiems iš akių.
- Jeigu čia tik išbandymas, tai kodėl manęs niekas negelbėja, nepasako, kad neišlaikiau ir neleidžio visko bandyti iš naujo? Argi ir čia nėra teisybės, kuri neleistų žūti ir paleistų tuos, kruie išgalvojo visa tai eiti manęs ieškoti? Ir ką aš čia kalbu. Žūsiu ir neleisiu niekam į mane spoksoti bei stebėti, neleisiu niekam man pavydėti arba tyčiotis. Jau geriau žūsiu čia, nei gėdingai būsiu surasta ir parvilkta kaip neišlaikiusi, - aidas beveik kaukė, kai mergina ėmė garsiai kalbėti su savimi. Ašaros riedėjo skruostais ir nebeužšaldavo, tik nukrisdavo kaip lašelis žemyn ir krisdamas vos apsitraukdavo šerkšnu. Dea mintyse iškilo vaizdas, kaip toji mergina šokinėja ledo sienomis ir greitai iškopia į viršų, nesuspausta šalto ledo.
- Ne, mergyt, tu tikrai to nedarysi, nes vos pašokusi link pirmos sienos krisi žemyn ir tada jau sužinosi, kas ten taip slepiasi dugne, - balsu ėmė kalbėtis su savimi septyniolikmetė, ir keistai gestikuliavo rankomis, kol susivokė, kad jau kraustosi iš proto.  - Tikrai labai malonu žinoti, kad tave visi pamiršo, esi kažkokia nenormali ir labai galinga bei negalinti absoliučiai pasipriešinti paprasčiausioms ledo sienoms.
   Surikusi mergina sutriko, kai išgirdo keistą griausmą skylės dugne. Aidas beveik skausmingai daužėsi į sienas ir nekilo aukštyn, kaip visada, bet tarsi buvo susiurbtas žemyn. Rodėsi, pradeda kilti aukštyn, bet vis lėtėja ir galiausiai krinta. Tas kraupus garsas bemaž apčiuopiamas ir gyvas dingdavo juodoje tamsoje. Kristalinė mergaitė, kaip save jau praminė Dea, stovėjo ant atbrailos, siauros ir slidžios. Netgi kiek patirpusios ir itin nesaugios. Po kelių minučių kažkas kraupiai sudundėjo apačioje ir nuo viršaus ėmė kristi aštrūs ledo gabalai. Mergina surikusi iš baimės bandė glaustis prie sienos, bet riksmas tik paskatino dundėjimą apačioje ir mirtinai gigantiškų strėlių kritimą žemyn.
- Tyliai, tyliai, - murmėjo ji pati sau ir kuo tyliau atsisėdo toliausiai kiek tik galėjo nuo krašto, kur grėsė ilgas kritimas žemyn ir galiausiai išsitėškimas kaip musei ant automobilio stiklo. Dea tylint griausmas apačioje nutilo, kaip ir nustojo drebėti visa uola, kratoma siaubingo garso iš apačios. „Sakykit, ką tik norit, bet aš absoliučiai nenoriu sužinoti, kas ten tūno. O jei teks, tai šimtu procentų įtariu, kad sveiko kailio tikrai neišnešiu“ mergina persibraukė ranka plaukus ir alkūne užkliudžiusi kažkokį akmenuką numetė žemyn. Sulaikiusi kvapą laukė tolesnių įvykių vis žiūrėdama, kaip tas baltas ledo gabalėlis krinta žemyn. Jo neišvydusi šviesiaplaukė ištempė ausis ir trokšte troško išgirsti nukritusio akmens garsą, bet tik išgirdo, kaip tas keistas švilpimas, lydintis kritimą aukštyn nutyla. Po keletos minučių į viršų ėmė sklisti garsas, reiškiantis nukritimą, bet jį susiurbė dugnas. Dar penkias minute buvo tylu ir Dea lengviau atsiduso. „Vadinasi, nieko blogo neatsitinka, jeigu numeti kokį nors daiktą žemyn. Nors realiai turėčiau pasakyti, kad ten nieko nėra“. Mergina savimi netikėjo. Ji beveik juto, kaip tas kraupus padaras šnopuoja jai į nugarą savo ledo šaltumo šnervėmis ir pučia šaltį, nuo kurio paprastas žmogus sušaltų į ledą nespėjęs net kepurės ant galvos užsidėti. Ir dar tas jausmas, kai kiekvienas krustelėjimą kaip kokia bedugnė yra suryjamas to tamsaus dugno. Sunkiausia Dea buvo pripažinti tai, kad ją kažkas mato, ko neregi ji. Septyniolikmetė garsiai nurijo seiles ir pašiurpo pajutusi, kad net šis garselis nusileido į dugną ir buvo susiurbtas nežinomybės. „Nežinomybė, neregimybė. Kraupu“ šviesiaplaukė pasipurtė ir pasišiaušė, kai pajuto, jog skeldėjo ledas, bet nieko neįvyko.
- Pasivaideno, - murmtelėjo ji ir išplėtė siaubo kupinas akis. Ledo atbraila suaižėjo ir šviesiaplaukė ėmė kristi kartu su ja žemyn. Panikos šauksmas nuaidėjo per visą olą ir ją prarijo tamsa.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kitty Black

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Šaltas ledas
« Atsakymas #31 Prieš 6 metus »
Nu įdomu žinok, tik gaila, kad taip vangiai naujas dalis sukeli - kol pasirodo nauja dalis, spėju pamiršt apie ką kitos buvo :D
Keen to the scent, the hunt is my muse.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

 • ***
 • 123
 • Lytis: Moteris
 • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Šaltas ledas
« Atsakymas #32 Prieš 6 metus »
Nebuvo idėjų, bet nenorėjau temos nutraukti, tai ant smūgio įkėliau :D
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

 • ***
 • 123
 • Lytis: Moteris
 • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Šaltas ledas
« Atsakymas #33 Prieš 6 metus »
Rakink temą :) nebeišeina rašyti.
Clever as devil and twice as pretty

Re: Šaltas ledas
« Atsakymas #34 Prieš 6 metus »
Tema užrakinta. Norėdama pratęsti, pranešk vienam iš administratorių.