0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • III kursas
 • *
 • 123
 • Taškai: 38
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #60 Prieš 1 metus »
 Kuo toliau, tuo labiau keistasis transfigūracijos profesorius Marlenai nepatiko. Nors turbūt ir nebuvo, kad jis mergaitei patiktų - jau Matthew stovėjo aukščiau Rafael mokytojų patikimo varnei skalėje. Ir nors susiklosčiusi situacija buvo pernelyg nemaloni, Marlena nenorėjo, kad Lunos rankose atsidurtų dar vienas laiškas apie jos elgesį. Tačiau lazdelės rudaplaukės principingumas neleido atiduoti. Na, dar ir savisaugos instinktas - ką ji darys be geriausiai šiuo metu valdomo ginklo?
-Aš jumis nepasitikiu,-be jokių užuolankų garsiai pasakė faktą varnė.-Ir būtent dėl priežasties, kurią ką tik pasakėte, aš jums savo lazdelės neatiduosiu. Arba su tuo sutinkate, arba aš išeinu.
 Ir nukulniuoju tiesiai pas direktore. Pasprink savo areštais, Beaumont. Mintyse pratęsusi savo sakinį, Marlena tvirčiau suspaudė lazdelę ir net nepajuto, kaip ji perėjo į gynybinę poziciją. Kodėl? Tarkim, mokytojas bandytų paimti magiškąjį įrankį jėgą. Na, mažoji Hatfield dar negalėjo numatyti savo reakcijos, bet tikėjo, kad ji nebūtų labai maloni profesoriui. O dabar jau net areštas nebebuvo įdomus - vieninteliu tikslu tapo pabėgimas nuo keistojo profesoriaus. Ir Ashley nenustebo, kad jam patiko profesorius Moore - abu atrodė nulipdyti iš to paties šūdo. Cha, išmatos broliai. Piktas Ashley žvilgsnis toliau gręžė skylę Rafael kaktoje.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 158
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #61 Prieš 1 metus »
 Mergaitės nepaklusnumas varė Rafael į neviltį. Profesorius buvo pasipiktinęs jos auklėjimu ir elgesiu.  Na. žinoma jam tik aštuoniolika, bet jis vis tiek turėtų būti aukščiau. Juk yra profesorius. Gal jis yra nepatiko Marlenai, bet dėl to ji neturėjo teisės neklausyti jo. Juk po velnių yra bent kelios mandagumo taisyklės, kurias turėtų mokėti net neišprusią žmonės. Išgirdęs kitus žodžius buvęs švilpis atsiduso ir nuleido rankas. Tada atsirėmė į savo stalą.
- Jeigu jau taip manimi nepasitiki, tebūnie. Pasilik tą savo lazdelę, bet užduočiai jos naudoti negalėsi. Pasilik. Areštą atlikti privalai, - sumurmėjo paskutinį sakinį kiek tyliau. Su tuo velnio neštu ir pamestu vaiku laiko leisti nenorėjo. Galėjo teigti, kad tos Marlenos kiek prisibijojo. Jai atsistojus į gynybos poziciją prunkštelėjo. Juk nė nemanė jai ką nors daryti. Jeigu nori tegul turi tą savo lazdelę. Juk per prievartą jos atimti negali. Tada ta mergaitė galėtų jį išvadinti priekabiautoju ir jam tektų skristi iš darbo. Būtų labai panašiai kaip Markas sakė ,,Šerno galvoje''. Plius Rafael dar tektų ir emigruoti į kokią Rusiją ar į Indiją kur niekas nesužinotų apie tokius dalykus.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • III kursas
 • *
 • 123
 • Taškai: 38
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #62 Prieš 1 metus »
 Pasiekusi savo mažytę pergalę, Marlena nusišypsojo. Taip, lazdelė lieka pas ją, saugioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje, kur joks pedofiliškai atrodantis profesorius nedrįstų kišt savo nagų nerizikuodamas, kad juos Luna vieną po kito jam nukapos.
 Ir nors šį kartą pasiekė savo, varnė neleido sau atsipalaiduoti. Visa ši situacija kažkaip priminė treniruotes su Luna, kai niekada negalėdavai žinoti iš kurios pusės gausi iš lazdos, o po kojomis apgaulingai viską stebėjo ištrypta žemė ir akmenukai, o dar ir neseniai lijo. Susikaupimas, reakcija ir pusiausvyra. Taigi, vis dar šiek tiek įsitempusi ir susikaupusi, Ashley lėtai priėjo prie mokytojo stalo, bet vis tiek išlaikė pagarbų dviejų metrų atstumą. Nežinia, gal tokie nukrypimai yra užkrečiami? Nors iš to, kiek Beaumont geriausias draugas Moore per savo pamokas čiupinėja tą vargšę švilpę, galima pagalvoti, kad besmegenystė suteikia natūralų imunitetą. Na, tokiu atveju Marlena pavydėjo daugumai savo bendramokslių.
-Taigi, profesoriau, ką šiandien veiksime? Na, jūsų buvimo čia prasmė aiški, bet ko norite iš manęs?-nekaltai sumirksėjo akutėmis Ashley. Jau vien arešto pradžia buvo įdomi, taigi, ką mokykla parašys Lunai laiškelyje?

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 158
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #63 Prieš 1 metus »
Buvęs švilpis išsitraukė savo pamokų planą ir ėmė jį pildyti. Reikėjo pridėti keletą pastabų, kad daugiau nepasikartotų situacija su gyvate. Jis nenorėjo daugiau areštų su tokiais mokiniais kaip Marlena. Žinojo, kad jei tai pasikartos dar kelis kartus, Rafael neištvers buvimu profesoriumi.
 Išgirdęs mergaitės klausimą, profesorius su kėde pasisuko į narvus stovinčius prie sienos.
- Kadangi kaip supratau tau labai patinka gyvūnai, jų spalvos ir panašūs dalykai, jūs galėsite pasirūpinti jais. Na, tiksliau ne jais, bet jų gyvenamosios vietos tvarka, - ištarė vaikinas su nieko gero nežadančia šypsena veide. Tada rankos mostu parodė į narvus. - Turėsi išvalyti visus septynis narvus iki blizgesio. Naudoti lazdelės negalėsi. O šalia jų guli priemonės, - ištarė rudaplaukis ir parodė į kibirą su vandeniu. Šalia jo gulėjo skuduriukas ir pirštinės. Tada jaunuolis vėl pasisuko į savo stalą ir pradėjo pirštais barbenti į stalą.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • III kursas
 • *
 • 123
 • Taškai: 38
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #64 Prieš 1 metus »
 Marlena klausėsi profesoriaus su nuostaba veide. Valyti narvus be magijos? Ir ką tai turėtų pamokyti? Kad vanduo fekalijų nenuvalo, o reikia naudoti švelnų muilą ir kempinę? Na, bent jau dosnusis Rafael Beaumont teikėsi jai pirštines parūpinti. Ak, kaip rūpestinga! Ir jeigu jis tikėjosi, kad ji, Marlena Ashley Hatfield, kuri gavo nuo Lunos su lazda kelis kartus ir tai išgyveno, teiksis nusižeminti ir dirbti tokį purviną ir dvokiantį darbą, na, tai profesorius klydo. Smarkiai.
 Abejodama, Marlena priėjo prie narvų. Užsimovusi gumines pirštines, kurios kvepėjo nebe pirmu naudojimu, ji pasiėmė kempinę ir įkišo į ledinį vandenį. Gręžiant purvinai geltonos spalvos korėtą gabalėlį, vanduo krito į vandenį savo garsais pripildydamas nejaukią kabinete tvyrojusią tylą.
 Ir mergaitė valė narvus. Atsargiai, ne itin stropiai - pakankamai, kad dingtų purvo ir išmatų sluoksnis. Pasklido ne itin malonus kvapas, o vanduo kibire nusidažė raudonai ruda spalva. Eilinį kartą gręžiant kempinę, Ashley kilo mintis. Atsistojusi, ji pasiėmė kibirą ir, priėjusi prie mokytojo stalo, apipylė jį srutomis. Iškart paleidusi nusikaltimo įrankį iš rankų, rudaplaukė movė pro kabineto duris lauk ir tik grįžusi į bendrąjį kambarį prisiminė, kad ant jos rankų vis dar yra tos bjaurios, dvokiančios pirštinės. Jos netrukus nukeliavo į židinį.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 158
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #65 Prieš 1 metus »
 Profesoriaus nuostaba mergaitė pradėjo valyti narvus. Rafael'is nusišypsojo pergalinga šypsena, o pats prisėdo prie rašymo. Plunksna dailiai ant pergamento rašė įvairiais raides. Kai kurios raidės turėjo pagražinimų, kurie galėjo pasirodyti keisti, bet Rafael'iui jie patiko. Staiga Beaumont užuodė baisią smarvę ir pajautė kaip jo plaukai sušlampa. Ta velnio nešta Marlena apypilė jį tuo dalyku iš narvų. Ten buvo neaišku kas. Rafael'is susiraukė ir jau norėjo aprėkti mergaitę, bet ši dingo iš kabineto. Prancūzo lūpas paliko bjaurus keiksmažodis. Kitokių žodžių sakyti negalėjo. Jis jautė, kad neapykanta tai varnei graužia jį iš vidaus. Daugiau savo pamokose jos matyti nenorėjo. Iš viso po šio arešto krito jo noras profesoriauti. Buvęs švilpis greitai ir pats paliko kabinetą. Suprato, kad keliaus kur nors kur galės nusiplauti visą mėšlą nuo savęs.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 432
 • Taškai: 226
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #66 Prieš 3 mėnesius »
Buvo ankstyvas rytas. Na, turbūt, nors Elliw to tikrai neprisiminė. Mergaitė keliavo kažkur, nors neįsivaizdavo, koks galėtų būti  kelionės tikslas. Galbūt jai reikėjo susirasti teleskopą? Toks variantas buvo labai tikėtinas. O gal ir ne, mat astronomijos prietaisas buvo įsitaisęs rudaplaukės rankose. O jeigu Elliw teleskopą jau turi su savimi, kam jai kažkur eiti? Gerai ir čia!
Vis dėlto ji ėjo. Kažkurią akimirką pamiršo turinti teleskopą, tad baisiausiai persigando ir atsitrenkė į sieną. Suskambėjus metalui velsietė susivokė, kad didžiausia brangenybė yra su ja, tad kiek lengviau atsikvėpė. Įdėmiai apžiūrėjusi suprato, kad teleskopas sveikas. Tiesa, netrukus pamiršo, kodėl į jį spoksojo, tad tiesiog žingsniavo toliau.
Priėjusi kažkokias atidarytas duris Elliw žvilgtelėjo į teleskopą: būtent jis turėjo nuspręsti, ar verta eiti vidun, ar ne. Deja, neatrodė, kad astronomijos prietaisas būtų nusiteikęs bendradarbiauti, tad sprendimą rudaplaukė turėjo priimti pati. Kiek pamąsčiusi ji pamiršo, apie ką galvoja, tad tiesiog įėjo į kambarį ar kabinetą. Jame stovėjo stalas, ant kurio Elliw pasistatė didžiausią brangenybę.
Teleskopas stovėjo ant stalo. Elliw svarstė, ką daryti dabar. Atsisėdusi į kėdę ji pažvelgė pro langą ir tada prisiminė nežinanti kur atėjo. Ir, svarbiausia, kodėl ji čia atėjo? Ką čia galima veikti? Ar čia yra teleskopų? Akys užkliudė tą, kuris stovėjo ant stalo, bet tai buvo jos pačios teleskopas - jį Elliw atpažintų visur ir visada. Velsietė spoksojo į savo brangenybę ir atkakliai bandė suprasti, kur yra ir ką veikia. Deja, atmintis šitos informacijos pateikti nė nesiruošė.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai: 31
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #67 Prieš 3 mėnesius »
Ankstyvas savaitgalio rytas skambėjo kaip puiki proga ilgiau pasivartyti lovoje. Bet kur tau. Abigailė nebūtų buvusi Abigailė, jeigu nebūtų pakilusi iš lovos sulig žadintuvo čirpesiu, kuris nežinia kokiu būdu buvo užstatytas net savaitgaliui. Mergaitė pašoko iš lovos ir nuskubėjo rengtis. Nenorėjo pavėluoti papusryčiauti, nors šiandienai ir neturėjo planų apart nuėjimo pas Transfigūracijos profesorių, galbūt jis sėdėsiąs kabinete. Mat trečiakursė turėjo klausimų dėl praėjusios pamokos, kurioje visiškai nieko nesuprato. Transfigūravimas buvo sunkus mokslas, ir jis Nestrof visai nepatiko. Kaip ir koks Apsigynimas nuo Juodosios Magijos-varnei šie du mokomieji dalykai buvo tiesiog ne prie širdies.
Mergaitės pilvas šiandien galėjo padėkoti-pusryčiams buvo košė su bananais, Abigailės mėgstamiausia mėtų arbata bei skrebutis. Tiesiog pasaka! Žingsniuojant į profesoriaus kabinetą ji vis dar galvojo apie maistą ir džiaugėsi pagaliau normaliai pavalgiusi pusryčius.
Be abejo, transfigūracijos profesorius nesėdėjo kabinete ir nelaukė įkyrių mokinių ateinant. Kodėl varnanagė iš viso to tikėjosi? Net pati negalėjo atsakyti į šį klausimą. Tačiau vietoje sunkaus mokomojo dalyko profesoriaus, kabinete sėdėjo ne kas kitas, o ta šlykštynė, teleskopų garbintoja! Rudaplaukė tiesiog norėjo tą pačią akimirką dingti iš šitos skylės, tačiau buvo per vėlu.
-Kodėl tu seki mane, kur tik aš einu?! Kas tau negerai?-suspigo Abigailė ir pasigailėjo tai padariusi.
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 432
 • Taškai: 226
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #68 Prieš 3 mėnesius »
Elliw sėdėjo pakankamai ilgai, kad pamirštų, ko čia sėdi. Tokiu atveju logiškas buvo tik vienas poelgis - atsistoti. Tokios geležinės logikos žmogus kaip Elliw kaip tik tą ir padarė. Tiesa, ji netruko pamiršti ir kodėl stovi, tačiau sėsti tingėjo. Kad čia kažkada yra sėdėjusi, ji jau seniai neprisiminė. Svarbiausia, kad teleskopas tebestovėjo ant stalo. Vadinasi, viskas bus gerai.
Kažkas prakalbo. Pirmiausia velsietė nutarė, kad tai teleskopas - jam jau laikas pradėti bendrauti su šeimininke. Deja, neatrodė, kad astronomijos prietaisas būtų nusiteikęs šnekučiuotis. Tai reiškė, kad čia yra ir dar kažkas. Elliw skubiai pamiršo tą supratimą, tačiau dėl kažkokių priežasčių apsidairė. Ir labai pasišlykštėjo: kalbėjęs padaras buvo ne kas kitas, o ne ne neLiucija! Ta bjauri mergiūkštė, sugebanti tik kenkti visiems pasaulio teleskopams!
- Tai tu kalta! - skubiai suriko Elliw, nors visiškai neįsivaizdavo, dėl ko kaltina bjaurybę. Spoksojo į ją ir laukė, kol išsinešdins. Vis dėlto netrukus pamiršo, kodėl į ją spokso ir nusisuko. Atlikdama šį be galo sudėtingą veiksmą ji užkliuvo ant stalo, ant kurio stovėjo jos teleskopas. Pastarasis sudrebėjo ir nuvirto ant šono. Laimei, nenukrito ant grindų, nors trakštelėjimo garsas buvo labai jau pažįstamas. Nepaisant to, kad Elliw jau buvo pamiršusi, kad šioje erdvėje egzistuoja ir ne ne neLiucija, jautė jai pačią didžiausią neapykantą. Taip, dėl visų nelaimių yra kalta tik ji!
- Mano teleskopas! - suriko velsietė ir nuskubėjo prie prietaiso. Ak, kaip reikėtų atkeršyti šitai bjaurybei, kuri trukdo gyventi! Tik ji kalta dėl to, kad... Dėl ko ji ten buvo kalta? Šito Elliw neprisiminė, bet žvilgsnyje, netrukus įsmigusiame į ne ne neLiuciją degė kuo nuoširdžiausia neapykanta.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai: 31
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #69 Prieš 2 mėnesius »
 Mergaitės nuotaika, kuri buvo visai pakenčiama, kaip mat subjuro. Tikrai nereikėjo pamatyti tos kvailos teleskopininkės. Jeigu ne ji, ta gera ir produktyvi nuotaika tikriausiai būtų išlikusi. Bet ne, būtinai reikėjo ateiti ir sutikti keistuolę Elliw. Ir galėjo tas transfigūracijos profesorius sėdėt kabinete. Abigailė jau būtų paklausus savo klausimo, gal net ir sulaukus atsakymo, o galbūt jau ir išėjusi iš kabineto.
 Be abejo, trenkta teleskopų gerbėja ir vėl pradėjo savo marazmus. Tas pats per tą patį. Kiek varnei teko susidurti su ja, ji vis kartodavo tuos pačius žodžius. Tai Nestrof jau spėjo įgristi. Ją tikrai reikėtų uždaryti į psichiatrinę ligoninę. Gal ten turėtų kokių nors vaistų nuo teleskopomanijos ir kvailumo? Nes šiai mergiotei jų tikrai reikia.
-Ar tu nemanai, jog tau reikia pagalbos?-laikydama suspaustus kumščius paklausė rudaplaukė tos keistuolės.
 Be abejonių, būtų tikrai siaubingai naivu tikėtis, jog Elliw atsakys kažką kito nei "Tai tu kalta" arba "Mano teleskopas", bet ką gi, galbūt verta pabandyti?..
 O gal ir neverta. Nes kalbėtis su tokiu psichiškai nestabiliu žmogumi Abigailei paprasčiausiai trūko nervų ir kantrybės. Bet, ką jau be padarysi. Klausimas ištartas, bus kaip bus. Reikės pabandyti kuo tyliau išsliūkinti iš čia,-mintyse sau pasakė žaliaakė ir net pati suabejojo, ar tai įmanoma, žinant tai, kad klastuolė gali viską kuo puikiausiai išgirsti.
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 432
 • Taškai: 226
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #70 Prieš 2 mėnesius »
Ak, ir iš kur pasaulyje atsiranda tiek daug bjaurių mergiūkščių? Ir kodėl jos būtinai turi trukdyti gyventi? Elliw - gera mergaitė, bet kodėl ji nuolat sutinka visokias bjaurybes?
Šis klausimas jau seniai kamavo velsietę, bet atsakymo ji radusi vis dar nebuvo. Neprisiminė, kodėl dabar apie tai susimąstė, bet ir vėl pamačiusi netoliese ne ne neLiuciją supyko. Tai ji dėl visko kalta! Teleskopas gulėjo ant stalo. Vadinasi, bjaurioji mergiūkštė jau spėjo kažko pridirbti! Ak, kaip nuoširdžiai Elliw jos nekentė!
- Tai tau reikia pagalbos! - su baisiausiu nepasitenkinimu atrėžė klastuolė ir toliau nenuleisdama akių nuo bjaurybės. Ką gali žinoti, ką ji padarys teleskopui? Ne, astronomijos prietaisą kažkaip apsaugoti reikia! Tik ką daryti, kad ta bjaurybė nė nesiartintų? Kurį laiką bandžiusi atsakyti į klausimą velsietė jį paprasčiausiai pamiršo - kaip ir ne ne neLiucijos egzistavimą šioje erdvėje. Mergaitė pažvelgė į astronomijos prietaisą ir niekaip negalėjo suprasti, kodėl jis guli. Kuo skubiau jį pastatė ir pasijuto patenkinta. Tiesa, tuo metu pastebėjo, kad teleskopas yra keistai pakrypęs, kas leido spėti, kad yra sudužęs. Elliw supyko.
- Tai tu kalta! - suriko ji neLiucijai. Neprisiminė, ar būtent tą bjaurią mergiūkštę matė paskutinę, bet koks galiausiai skirtumas? Visos keturios yra vienodai bjaurios! Ir kaltos, žinoma.
Elliw prisiminė, kad kartais kišenėje turi kažkokią lazdą. Vis dar nežinojo, kam ji yra skirta, bet nutarė dėl kažkokių priežasčių tą lazdą išsitraukti. Gerai ją apžiūrėjusi pakėlė akis ir dar kartą pamatė, kad čia yra ir ne ne neLiucija. Velsietė kuo nuoširdžiausiai pasišlykštėjo.
- Tu sulaužei mano teleskopą! - suriko ji ir atsuko lazdą bjauriosios mergiūkštės pusėn. Taip, ji tikrai buvo bjauri! Reikėjo šitą problemą išspręsti, bet čia Elliw susidūrė su kitu iššūkiu: ji visiškai neįsivaizdavo, ką kartu su ja kabinete esanti mergaitė padarė tokio jau bjauraus.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko