0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Marlena Ashley Hatfield

 • IV kursas
 • *
 • 115
 • Taškai:
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #60 Prieš 7 mėnesius »
 Kuo toliau, tuo labiau keistasis transfigūracijos profesorius Marlenai nepatiko. Nors turbūt ir nebuvo, kad jis mergaitei patiktų - jau Matthew stovėjo aukščiau Rafael mokytojų patikimo varnei skalėje. Ir nors susiklosčiusi situacija buvo pernelyg nemaloni, Marlena nenorėjo, kad Lunos rankose atsidurtų dar vienas laiškas apie jos elgesį. Tačiau lazdelės rudaplaukės principingumas neleido atiduoti. Na, dar ir savisaugos instinktas - ką ji darys be geriausiai šiuo metu valdomo ginklo?
-Aš jumis nepasitikiu,-be jokių užuolankų garsiai pasakė faktą varnė.-Ir būtent dėl priežasties, kurią ką tik pasakėte, aš jums savo lazdelės neatiduosiu. Arba su tuo sutinkate, arba aš išeinu.
 Ir nukulniuoju tiesiai pas direktore. Pasprink savo areštais, Beaumont. Mintyse pratęsusi savo sakinį, Marlena tvirčiau suspaudė lazdelę ir net nepajuto, kaip ji perėjo į gynybinę poziciją. Kodėl? Tarkim, mokytojas bandytų paimti magiškąjį įrankį jėgą. Na, mažoji Hatfield dar negalėjo numatyti savo reakcijos, bet tikėjo, kad ji nebūtų labai maloni profesoriui. O dabar jau net areštas nebebuvo įdomus - vieninteliu tikslu tapo pabėgimas nuo keistojo profesoriaus. Ir Ashley nenustebo, kad jam patiko profesorius Moore - abu atrodė nulipdyti iš to paties šūdo. Cha, išmatos broliai. Piktas Ashley žvilgsnis toliau gręžė skylę Rafael kaktoje.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 95
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #61 Prieš 6 mėnesius »
 Mergaitės nepaklusnumas varė Rafael į neviltį. Profesorius buvo pasipiktinęs jos auklėjimu ir elgesiu.  Na. žinoma jam tik aštuoniolika, bet jis vis tiek turėtų būti aukščiau. Juk yra profesorius. Gal jis yra nepatiko Marlenai, bet dėl to ji neturėjo teisės neklausyti jo. Juk po velnių yra bent kelios mandagumo taisyklės, kurias turėtų mokėti net neišprusią žmonės. Išgirdęs kitus žodžius buvęs švilpis atsiduso ir nuleido rankas. Tada atsirėmė į savo stalą.
- Jeigu jau taip manimi nepasitiki, tebūnie. Pasilik tą savo lazdelę, bet užduočiai jos naudoti negalėsi. Pasilik. Areštą atlikti privalai, - sumurmėjo paskutinį sakinį kiek tyliau. Su tuo velnio neštu ir pamestu vaiku laiko leisti nenorėjo. Galėjo teigti, kad tos Marlenos kiek prisibijojo. Jai atsistojus į gynybos poziciją prunkštelėjo. Juk nė nemanė jai ką nors daryti. Jeigu nori tegul turi tą savo lazdelę. Juk per prievartą jos atimti negali. Tada ta mergaitė galėtų jį išvadinti priekabiautoju ir jam tektų skristi iš darbo. Būtų labai panašiai kaip Markas sakė ,,Šerno galvoje''. Plius Rafael dar tektų ir emigruoti į kokią Rusiją ar į Indiją kur niekas nesužinotų apie tokius dalykus.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Marlena Ashley Hatfield

 • IV kursas
 • *
 • 115
 • Taškai:
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #62 Prieš 6 mėnesius »
 Pasiekusi savo mažytę pergalę, Marlena nusišypsojo. Taip, lazdelė lieka pas ją, saugioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje, kur joks pedofiliškai atrodantis profesorius nedrįstų kišt savo nagų nerizikuodamas, kad juos Luna vieną po kito jam nukapos.
 Ir nors šį kartą pasiekė savo, varnė neleido sau atsipalaiduoti. Visa ši situacija kažkaip priminė treniruotes su Luna, kai niekada negalėdavai žinoti iš kurios pusės gausi iš lazdos, o po kojomis apgaulingai viską stebėjo ištrypta žemė ir akmenukai, o dar ir neseniai lijo. Susikaupimas, reakcija ir pusiausvyra. Taigi, vis dar šiek tiek įsitempusi ir susikaupusi, Ashley lėtai priėjo prie mokytojo stalo, bet vis tiek išlaikė pagarbų dviejų metrų atstumą. Nežinia, gal tokie nukrypimai yra užkrečiami? Nors iš to, kiek Beaumont geriausias draugas Moore per savo pamokas čiupinėja tą vargšę švilpę, galima pagalvoti, kad besmegenystė suteikia natūralų imunitetą. Na, tokiu atveju Marlena pavydėjo daugumai savo bendramokslių.
-Taigi, profesoriau, ką šiandien veiksime? Na, jūsų buvimo čia prasmė aiški, bet ko norite iš manęs?-nekaltai sumirksėjo akutėmis Ashley. Jau vien arešto pradžia buvo įdomi, taigi, ką mokykla parašys Lunai laiškelyje?

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 95
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #63 Prieš 6 mėnesius »
Buvęs švilpis išsitraukė savo pamokų planą ir ėmė jį pildyti. Reikėjo pridėti keletą pastabų, kad daugiau nepasikartotų situacija su gyvate. Jis nenorėjo daugiau areštų su tokiais mokiniais kaip Marlena. Žinojo, kad jei tai pasikartos dar kelis kartus, Rafael neištvers buvimu profesoriumi.
 Išgirdęs mergaitės klausimą, profesorius su kėde pasisuko į narvus stovinčius prie sienos.
- Kadangi kaip supratau tau labai patinka gyvūnai, jų spalvos ir panašūs dalykai, jūs galėsite pasirūpinti jais. Na, tiksliau ne jais, bet jų gyvenamosios vietos tvarka, - ištarė vaikinas su nieko gero nežadančia šypsena veide. Tada rankos mostu parodė į narvus. - Turėsi išvalyti visus septynis narvus iki blizgesio. Naudoti lazdelės negalėsi. O šalia jų guli priemonės, - ištarė rudaplaukis ir parodė į kibirą su vandeniu. Šalia jo gulėjo skuduriukas ir pirštinės. Tada jaunuolis vėl pasisuko į savo stalą ir pradėjo pirštais barbenti į stalą.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Marlena Ashley Hatfield

 • IV kursas
 • *
 • 115
 • Taškai:
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #64 Prieš 6 mėnesius »
 Marlena klausėsi profesoriaus su nuostaba veide. Valyti narvus be magijos? Ir ką tai turėtų pamokyti? Kad vanduo fekalijų nenuvalo, o reikia naudoti švelnų muilą ir kempinę? Na, bent jau dosnusis Rafael Beaumont teikėsi jai pirštines parūpinti. Ak, kaip rūpestinga! Ir jeigu jis tikėjosi, kad ji, Marlena Ashley Hatfield, kuri gavo nuo Lunos su lazda kelis kartus ir tai išgyveno, teiksis nusižeminti ir dirbti tokį purviną ir dvokiantį darbą, na, tai profesorius klydo. Smarkiai.
 Abejodama, Marlena priėjo prie narvų. Užsimovusi gumines pirštines, kurios kvepėjo nebe pirmu naudojimu, ji pasiėmė kempinę ir įkišo į ledinį vandenį. Gręžiant purvinai geltonos spalvos korėtą gabalėlį, vanduo krito į vandenį savo garsais pripildydamas nejaukią kabinete tvyrojusią tylą.
 Ir mergaitė valė narvus. Atsargiai, ne itin stropiai - pakankamai, kad dingtų purvo ir išmatų sluoksnis. Pasklido ne itin malonus kvapas, o vanduo kibire nusidažė raudonai ruda spalva. Eilinį kartą gręžiant kempinę, Ashley kilo mintis. Atsistojusi, ji pasiėmė kibirą ir, priėjusi prie mokytojo stalo, apipylė jį srutomis. Iškart paleidusi nusikaltimo įrankį iš rankų, rudaplaukė movė pro kabineto duris lauk ir tik grįžusi į bendrąjį kambarį prisiminė, kad ant jos rankų vis dar yra tos bjaurios, dvokiančios pirštinės. Jos netrukus nukeliavo į židinį.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 95
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #65 Prieš 6 mėnesius »
 Profesoriaus nuostaba mergaitė pradėjo valyti narvus. Rafael'is nusišypsojo pergalinga šypsena, o pats prisėdo prie rašymo. Plunksna dailiai ant pergamento rašė įvairiais raides. Kai kurios raidės turėjo pagražinimų, kurie galėjo pasirodyti keisti, bet Rafael'iui jie patiko. Staiga Beaumont užuodė baisią smarvę ir pajautė kaip jo plaukai sušlampa. Ta velnio nešta Marlena apypilė jį tuo dalyku iš narvų. Ten buvo neaišku kas. Rafael'is susiraukė ir jau norėjo aprėkti mergaitę, bet ši dingo iš kabineto. Prancūzo lūpas paliko bjaurus keiksmažodis. Kitokių žodžių sakyti negalėjo. Jis jautė, kad neapykanta tai varnei graužia jį iš vidaus. Daugiau savo pamokose jos matyti nenorėjo. Iš viso po šio arešto krito jo noras profesoriauti. Buvęs švilpis greitai ir pats paliko kabinetą. Suprato, kad keliaus kur nors kur galės nusiplauti visą mėšlą nuo savęs.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr