0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Čia apie tave? :O
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Tai kam tada? Žinau, kad nesugraudinai. Tiesiog esi pernelyg protingas žmogus, kad taip darytum.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Iš dalies. Sakau, bus ir pakeitimų. Nenoriu savo gyvenimo istorijos išpasakot :D

Firiele, kartais ir man būna sunku. Beje, randai nemeluoja. O randas ant kairės rankos liko.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
Oba. Jeigu aš rašyčiau apie save knygą... pagaliau mane bent kas nors suorastų.
Anyway, lauksiu, kas bus toliau :D
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
Aš ir tikiuosi, kad mane supras. Bet turbūt beprasmiška tikėtis :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Tas žmogus būsiu aš 8)
Anyway, gal man irgi rašyti...
Šiaip ar taip, tavo gyvenimėlis įdomus.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
Mano gyvenimėlis tikra katastrofa, drauguže :D jis... Keistokas.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
Deal. Man reikia rašyti, bus skirtingas, b paanašus :D rašyt?
So, tęsi, tikiuosi :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
***1 skyrius***
Esu mokykloje pirma diena po to... Kraujo kriauklėje. Sėdžiu matematikos pamokoje, šiandien paskutinėje. Matematikos pamoka paprastai man reiškia ilgą pertrauką, nes sėdžiu klasės gale, o prieš mane sėdi vienas aukštas mano draugas, tad niekas negali manęs matyti. Ir ką aš darau. Paprastai aš skaitau, piešiu arba ką nors veikiu su telefonu, tačiau dabar nenoriu daryti nieko. Aš perbraukiu piršto galiuku sau per užkrešėjusį brūkšnį ant riešo. Netrukus mokytoja trumpam išeina iš klasės, tad mano draugas atsisuka, pažvelgia į mane ir susiraukęs klausia:
-Nejaugi pjausteisi? Gal reikia pagalbos?
Aš papurtau galvą ir nusijuokiu.
-Aš? Pjaustytis? Dar ko! Ne. Vakar žirgyne netyčia užkliudžiau balno sagtį, o žirgas pradėjo eiti, tai ir liko toks brūkšnys,-atsakau jam aš.
Žinau, kad draugas manimi patikės. Aš pernelyg gerai meluoju, kad nepatikėtų. Jis man irgi nusišypso ir nusisuka, nes gryžta mokytoja. Aš atsidūstu ir imu piešti. Piešiu juodą rožę. Perteikiu gėlės vaizdą tamsiu, grafitiniu pieštuku, tad gėlė išeina tikroviška ir graži. Kai baigiu piešti gėlę, žvelgiu į ją nematydama jos grožio, tiesiog žiūriu į ją, nes neturiu kur žiūrėti. Vėl mąstau. Žinau, kad negaliu draugams sakyti tiesos- jie pagalvotų, kad man kažkas negerai su galva. Kita vertus, gal taip ir yra.
Pamokai pasibaigus, patraukiu su viena savo drauge namo. Stengiuosi elgtis taip, kaip visada, tačiau mano draugė surimtėja ir pažvelgia man į akis.
-Jei reikia pagalbos, žinai, kad gali kreiptis į mane, tiesa?
Aš tik linkteliu ir nusuku akis. Dabar nenoriu su ja kalbėtis. Parėjusi namo turiu greitai persirengti ir važiuoti į plaukimą-manęs laukia treniruotė.
Plaukioju vandenyje. Darau viską automatiškai-paneriu, rankų mostas, iškylu. Paneriu, mostas, iškylu. Ir taip visada. Vanduo-gera vieta galvoti. Gali pasinerti į savo mintis ir niekas tau netrukdys... Tą ir darau. Bandau rasti išeitį. Bandau rasti išeitį, kaip išeiti iš Uždaro rato. Nežinau, ką daryti. Jei nustosiu elgtis kaip įprasta, nežinau, kaip elgsis draugai. Aš galiu atsirasti tų vietoje, iš kurių anksčiau šaipiausi.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Davai gerą smūgį apmąstymams :O
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Dėkoju. Malonu priversti žmones susimąstyti :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Turbut jau žinot, kad savo knygą perkėliau į atskirą temą "atmerk akis ir apsidairyk". Nuo šiol knygą rašysiu ten, jau šiandien turbūt įdėsiu dar vieną skyrių.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
Echhh pirmoji siaubo istorija :D
*naktinis skaitymas*
Guliu lovoje. Jau pirma valanda nakties. Vienoje mano rankoje- prožektorius, o kitoje-knyga. Šiandien šilta- juk vasara- tad dėviu tik paprastus šortus ir trumparankovę maikutę. Visas namas skendi tyloje, tik laikrodis tiksi ant mano sienos. Skaitau ypač įdomią knygą, nenorėjau nuo jos atsitraukti vakare. Ir taip būna kiekvieną naktį-kiekvieną naktį aš skaitau knygas. Mano pirštai verčia gelsvus popieriaus lapus, o akys bėgioja žodžių eilutėmis. Knyga nuotykių literatūros-ją aš ypač mėgau. Knygos veikėjai bėga nuo tariamosios blogiukiukės ilgais plaukais ir aštriais nagais, o ji juos vejasi ir... Staiga išgirstu klyksmą. Jis sklinda iš kone toliausiai esančio kambario pirmame aukšte. Mano... Mano mažosios sesutės kambario. Mano pirštai paleidžia knygą, aš akimirkai sustingstu. Kas... Kas jai nutiko?.. Mano durys turi langelį, tad matau, kaip šviesa užsidega koridoriuje, matau, gkaip mano tėvai skuba laiptais žemyn pažiūrėti, kas nutiko mano aštuonmetei sesutei. Aš atsistoju, norėdama eiti paskui juos, kai staiga išgirstu suklinkant mano mamą ir mano tėtį rėkiant:
-BĖK!
Aš akimirką sudvejoju ir tada mano širdis kone sustoja. Aš išgirstu kraupų laiptų girgždėjimą kažkam lipant viršun. Ir pamatau kraupų moters siluetą, lipantį laiptais. Jos kūnas... Keistas. Ji juda tarytum katė. Ir plaukai. Jie vilkosi žeme-tokie buvo ilgi. O aš neturiu kur bėgti. Skubiai įlipu į spintą ir stengiuosi kvėpuoti kuo tyliau. Išgirstu, kaip ji tylutėliai pradaro duris ir įeina. Sulaikau kvėpavimą. Girdžiu, kaip ji suurzgia manęs neradusi. Ir... Ji išeina. Girdžiu trinktelint lauko duris. Aš turėjau suprasti. Turėjau suprasti, kad čia kažkas ne taip. Kad viskas... Per lengva. Bet palengvėjimas apakino mane ir aš nubėgau laiptais žemyn. Koridoriuje, kraujo baloje, guli mano mama, tėtis ir sesutė. Aš verkdama prie jų pribėgu ir sugriebiu mamai už rankos, parpuolusi ant kelių.
-Ne,-sukūkčioju aš,-nepalikit manęs.
Viskas vyksta žaibiškai-lyg siaubo filme. Plieniniai mano mamos gniaužtai man surakina riešą, ir jos galva pasisuka į mane kraupiai traškėdama.
-Tai kodėl tau prie mūsų neprisijungus?-sušvokščia, beveik suurzgia mano mama.
Mane ištinka šokas. Jos akys... Juodos. Visiškai juodos. Ir iš jų bėga kraujas. Už manęs kažkas nusikvatoja ir aš staigiai atsisuku. Tai ji. Žudikė. Jos ilgieji plaukai juodi, o akys irgi juodos, o jos nagai... Gal dvidešimties centimetrų ilgio ir aštrūs kaip skustuvas. Ji suurzgia ir iššiepia dantis.
-Kvailelė.
Jos juokas yra paskutinis dalykas, kurį girdžiu, kai jos nagai įsminga man tiesiai į akis.
...
...
...
Kodėl tau prie mūsų neprisijungus?..

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Neblogai, kaip pirmas blynas... tiesą pasakius, širdis kaip daužos O_O
Clever as devil and twice as pretty

Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
Nepildyta tema keliama į archyvą. Norėdama pildyti, rašyk administracijai.