0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Šiaip žmonės kurie bijo mirties, prieš save rankos niekad nepakels :)
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
...gal kelkitės į blevyzgas? :D Anyway, dar vienas mano kūrinys:
Apmąstymai
Mirtis. Nežinau, kas ji tokia. Žinau, tik kad liūdesio skraistę ant pečių užsimetus ir su kančios šėšėliu ji ateis ir pasiims mus visus. Tyliai. Ir siela paliks šaltą kūną, kuriame kažkada gyveno. Ir iškeliaus. Galbūt aš keista, kraupi, tačiau labai dažnai galvoju apie mirtį. Kada ji ateis manęs pasiimti. Kokiomis aplinkybėmis. Ar manęs liūdės pažįstami. Ir kas bus po jos. Nebijau mirties. Nė kiek. Jaučiu tik smalsumą. Mirtis-gyvenimo dalis, tik dar vienas nuotykis. Paskutinis, įspūdingiausias nuotykis. Nesu savižudė ar depresikė. Bent jau taip tikiuosi. Tačiau mirtis man tarytum užrakintos durys, pro kurių rakto plyšelį norisi žvilgtelėti. Juk niekas apie mirtį nežino tiesos. O tie, kurie žinojo, jau nebegali papasakoti. Tad teks ją sužinoti pačiai, kai ateis laikas. Kol kas tik mąstau. O mirtis sėdi po paslapties šydu ir laukia manęs. Laukia mūsų visų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Gal čia labai ne į temą (jei taip, kaip jau daugybę kartų esu sakęs: ignoruoki mane), bet kas verčia mąstyti apie tokius dalykus kaip mirtis? Kol gyveni reikia džiaugtis gyvenimu, kai mirsi pamatysi kaip bus, sužinosi „tiesą“. Kam leisti valandas galvojant apie tai kas būtų jei niekas prie karsto neverktų ar visas kaimas išlidėti ateitų?
O dėl užmiršimo po mirties, niekas visiškai tavęs nepamirš. Pasauly gyvena daug žmonių, per savo gyvenimą sutinki jų galybę, dalis jų prisimins apie tave ir po mirties jei mirsi anksčiau, spės papasakoti savo draugams, tie saviems. Vis kažkoks pėdsakas lieka, jei įdedi daugiau pastangų - daugiau žmonių tave atsimins, ryškesnį įspaudą paliksi žmonių galvose, mažiau pastangų - mažesnį. Nuo pastangų tai priklauso ir gailėti kitų tikrai nematau prasmės.
Na, čia galbūt yra mano menkas, egoistiškas bandymas įteikti savo mintis kitiems, tačiau jei jau tokio amžiaus galvojam apie mirtį? Oh, kaip P.S. galiu pridurti, kad mirties bijo visi, tačiau kai kurie mažiau.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Nes po mirties būna tyla. Labai ilga. Bet mirtis - tai tik gyvenimo dalelė, mažytė pauzė nuolatiniame judėjime. Gyvenimas neturi pabaigos. Baigiasi tik pasirinkimo laikas, tą pabaigą vadiname mirtimi. Tačiau tai tik kitokios esaties pasirinkimas. Gyvendamas po mirties neatsiminsi, kad gyvenai ir prieš ją. Bet dalelė gyvenimo, buvusio prieš pauzę (mirtį), bus tavyje ir po jos.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Cha, Nichol, mirties bijo tikrai ne visi.
Na, o tai pauzė, ar ne, priklauso tik nuo tikėjimo...
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
O kai netiki į nieką?
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Sorenai, visi bijo to apie ką nežino, nebent kalbi apie tas išimtis kurie laksto su šautuvais žudydami kitus ir šokinėja prieš kulkas? (Ar tokių bent yra gyvenime...) Žmogus bijo to apie ką nežino, apie mirtį žinome nedaug, tačiau žinoma jei žmogus neįtikėtinai tiki į Dievą ar dar kažką tada galbūt galvoja, kad žino apie tai ir baimė sumažėja, tačiau ar yra daug tokių kurie visiškai 100% tiki kažkuo?
Gabriele, visi tiki į kažką. Kaip galima netikėti?
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
-kreivai šypteli-
Tikėjimas susaisto. Nežinau, apie ką kalbėjo Sorenas, bet aš kalbu apie religiją. Tikėjimas suriša rankas. Aš asmeniškai kažkuo tikėdama jaučiuosi varžoma ir nesaugi. Keliamės į blevyzgas, čia juk Džeinės tema...
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
...
Rašau verkdama.
...
Tas, kuris skaitai šitai, sveikas. Jei pažysti mane, tikriausiai pažysti mane kaip nuolat šmaikštaujančią, gebančią visus prajuokinti, kiek manipuliuojančią kitais, nuolat patenkančią į bėdą, visada išsisukančią iš keblių situacijų, "kietą", nieko neimančią į širdį merginą. Bent jau taip mane apibūdintų dauguma mano pažystamų. Na, galbūt tau bus tai staigmena- ne, tai nėra visiška tiesa. Bent jau dėl neėmimo visko į širdį.
...
Taigi... Kaip jau sakiau, atrodo, kad neimu nieko į širdį. Taip, aš nekreipiu dėmesio į kitų mestas pašaipas ar komentarus. Ne jie yra problema. Problema esu aš.
...
Imu jaustis kalta. Dėl visko, ką pasakiau ar padariau. Ir dar klausimai skambantys mano galvoje. Netgi dėl smulkiausių dalykų imu jaustis prislėgta. Šiomis dienomis mane gali pravirkdyti netgi mažiausias dalykas. Ir viskas vėl apmąstymų. Dievas. Lygiai prieš devynias dienas aš nusprendžiau, kad jo nėra. Ir tiek daug apmąstymų... Kokia mano gyvenimo prasmė? Mes gyvename šiame pasaulyje lyg banda kvailų gyvulių, laukdami, kol numirsime. Dar daugiau apmąstymų... Kodėl pasaulis toks žiaurus ir neteisingas?.. Kiekvieną dieną miršta daugybė žmonių, vyksta karai, badas... Ir tai nepasikeis. Tai yra užburtas ratas. Ir tie apmąstymai, rodos,niekada nesibaigs.
...
Aš turiu tikslą. Noriu palikti žymę pasaulyje. Noriu padaryti pasaulį geresniu. Ir aš tai padarysiu.
...

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
Nepildyta istorija keliama į archyvą. Jei nori tęsti, pranešk adminams.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #25 Prieš 8 metus »
***prologas***
...mano draugė pažvelgia į mane juokdamasi.
-Pažiūrėk į šitą mulkį!-nusijuokia ji ir parodo į vieną mano klasės draugą.
Aš juokiuosi kartu. Mano klasės draugas išties atrodo juokingai- jis visada yra pasimetęs, prieš atsakant kokias dvidešimt sekundžių mykia. Be to, vaikšto susikūprinęs, jo apatinė lūpa atvipusi. Aš pažvelgiu į jį ir pikdžiugiškai sakau:
-O Dieve mano, pasižiūrėk į save. Tu toks bjaurus, kad stebiuosi, kaip tavo tėvai dar tavęs nepaliko,-sukikenu aš.
Jis išrausta ir nueina, o visa klasė nugriaudėja juoku. Jau tą pačią akimirką pasijaučiu nesmagiai, tačiau tik dar garsiau nusijuokiu.
Tą dieną grįžusi namo krentu į lovą ir imu galvoti. Mano tėvų nėra namie, aš viena. Ir dėkui Dievui, nes jie išvirstų mano kūkčiojimus. Mano skruostais rieda ašaros, nestabdau savo raudos. Esu ypač populiari, turiu daug draugų, tačiau visi mane mėgsta dėl aštraus liežuvio ir... Nežinau dėl ko. Dabar ypač blogai jaučiuosi dėl to, kad užgauliojau visus tuos vaikus. Mano širdyje-tuštuma. Aš nulipu laiptais į apačią ir paimu iš virtuvės peilį. Tą aštrų, su dantukais. Nueinu į tualetą ir pažvelgiu į veidrodį. Mano ilgi, šviesūs plaukai prilipę prie veido dėl ašarų. Akys raudonos nuo verksmo. iškeliu peilį ir kertu juo per vidinę kairiojo riešo pusę. Kraujas ima piltis į kriauklę. O aš stoviu ir spoksau sau į veidą giliai alsuodama. Peilį išmetu sau iš rankų ir pakraupusi pažvelgiu į kruviną ranką. Tačiau taip padaryti reikėjo. Tai kaip bausmė man už blogą elgesį. Kruopščiai išvalau tualetą, o ranką aprišu. Tėvams nieko nesakau. Tačiau prisižadėjau sau daugiau niekada nebesipjaustyti.
Kitą dieną nuėjusi į mokyklą atsiprašau vaiko už tai, ką padarau. Jis, kad ir kaip keista, man atleidžia. Dabar stengiuosi nebesišaipyti iš kitų. Stengiuosi užslėpti tą juodąją savo pusę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #26 Prieš 8 metus »
Čia prologas? Tęsi? Imi jautrias temas. Bus įdomu :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #27 Prieš 8 metus »
Taip. Bet taip buvo iš tikrųjų.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
Oj, sugraudinai... (sarkazmas) Tik...
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
Nesugraudinau :D yra ir pakeitimų. Ne viskas tiesa.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○