0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Juoda ant balto
« Prieš 9 metus »
Čia aš tiesiog išliesiu savo mintis. Bus ir eilėraščių, ir tekstų, ir dainų... ;)

Nuoskauda
Aš einu miesto gatvele,
Snaigės krenta.
Gal tu laikei mane kvaile,
Keista mergina.
Na, pažiūrėk į veidrodį,
Matysi kvailį tu jame.
Neketinu atsiprašyti,
Tik pasakyti: palik mane.
Turėjai įnorių kvailų,
Nebeturėsi tu manęs.
Tačiau dabar man nesvarbu,
Nusispjaut man ant tavęs.
Nelįsk tu prie manęs geriau,
Nes neišliksi sveikas.
Ir nuoskaudų manų
Nepanaikins net laikas.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #1 Prieš 9 metus »
Esi kietaširdė. Tik tiek tegaliu pasakyti. Bet eilėraštis gražus, tačiau gali kiekvieną (ne išimtis ir aš) įskaudinti. Lygiai kaip ir pas mane, aiškiai matosi, kam jis skirtas...
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
Sita eilėraštį sukūriau gal pries metus, Gabriele :) jis skirtas ne tau, o kitam žmogui, kuris mane įskaudino, jis net ne iš forumo.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Nesvarbu. Vistiek jį galėtum ir man skirti. Be to, noriu susitaikyti. Visiems tokio amžiaus žmonėms kaip tu ar aš dabar yra sunku. Reikia išmokti atskirti kur draugas, o kur ne. Taip reikia išmokti save suvaldyti, išmokti nujausti, ką pasakydamas ar padarydamas įskaudinsi kitą. Ypač tiems, kurie turi labai stiprius jausmus. Ar taika, Eva?
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
...taika. Kol kas.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Džeinė negali susivaldyt vis vien neįterpusi kažko pikto  ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Be pavadinimo
Aš nežinau, kas man pasidarė. Kartais tiesiog darau kažką ir staiga mano skruostais jau rieda ašaros. Ne, taip nebūna prie kitų žmonių-netgi prie mano tėvų ar geriausių draugių. Nemėgstu niekam atverti savo vidaus. Bijau. Taigi verkiu tik kai būnu viena. Nekūkčioju, nekrūpčioju ir neklykiu. Mano skruostais tiesiog teka ašaros. Atrodo, man nėra ko verkti-turiu nuostabius tėvus, drauges, namus... Bet aš verkiu. Ne iš skausmo. Ne dėl netekties. Aš tiesiog nusivylusi. Gyvenimu. Guliu, verkiu sau ir mąstau. Gyvenimas duoda mums daugybę džiaugsmo ir gerų akimirkų, galimybių. Bet... Galų gale viską atima. Kodėl? Už ką? Bet man pikta ne dėl to, kad galų gale aš mirsiu. Verkiu dėl to, kad mirus žmogui po kiek laiko mes jo net nebeprisimename. Yra tie keli laimingieji, kuriuos prisimename jau kelis šimtus ar net tūkstančius metų, bet ir juos nublukina laikas. Man gaila visų užmirštųjų ir tų, kurie bus užmiršti. Ko gero, neįmanoma padaryti kažką, ką visi per amžius prisimintų. Bet aš stengsiuosi. Ko gero, visi stengiamės. Tačiau... Laikas-tai žirgas, žirgas be raitelio, kelyje į naktį. Protas sėdi ir klausosi, kaip jis bėga pro šalį. Aš atsistoju, nusišluostau ašaras ir vėl žengiu į neteisingą pasaulį.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
Panašu į mane. Tik truputį. Daug galvoji apie tai, kodėl reikia gyventi, ar apskritai apie gyvenimą?
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
Mhm. Labai daug. Šiandien gal tris valandas pragulėjau bemąstydama.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Apie mirtį irgi galvoji matau... Perskaityk knygą ,,Juodasis angelas" (Justė Petrauskaitė) tiesiog... pasidarys lengviau.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Mirtininkės jūs... kada atsiras daugiau žmonių, besistengiančių mąstyt šviesiai?
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Matyt, tu vienas iš nedaugelio, kurie šiais gyvenimo metais matai baltą pasaulį su juodu tašku kampe.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
Sorenai, pagalvok plačiau. Suprantu, kad mano mintys vos ne savižudiškos, bet...

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
Aš bijau mirties. Kartais tiesiog mane žudo iš vidaus, kai galvoju apie mirtį.  Džeine, tu ne viena. Manau, bent jau daugumai mūsų užeina tokios melancholiškos nuotaikos. Nors šiaip aš iš tų, kurie stengiasi įžvelgti pozityvius dalykus, bet ir man kartais būna sunku. We are all humans.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Juoda ant balto
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
KEISTUOLIAI JŪS VISI! BIJOTE SAVĘS! AŠ IRGI BIJAU! NIEKO KEISTO. NES VISI ESAME JUODAME PASAULYJE SU BALTU TAŠKU KAMPE. ARBA ATVIRKŠČIAI. GYVENK IR NUMIRK. GALŲ GALE... žmonės, esate laisvi. Laisvi mintyje ir žodyje. Jausmuose. Ir nesurakinkite tos laisvės. Nes esate žmonės
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"