0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Zara Plunkett

  • *
  • 87
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • "After all this time?" "Always"
Dieve
« Prieš 6 metus »
Šią ir kitas savo istorijas skiriu Radvilės Zemenskaitės, nusižudžiusios 2009m. atminimui.

Dieve...
  ,,Dieve, kaip gražiai lyja!’’ mintyse suklykė pilka plaštakė prieš išknykdama lietaus laše. Nieko tokio. Padarysiu dar vieną. Taip linksma stebėti kaip žlunga visos Tavo kūrinio svajonės, bet jis nepasiduoda, kovoja iki paskutinio sielos lašo. Po to įsilieja įtamsa ir jau nebeatskirsi kur Tavo kūrinys, o kur seniai turėjusio mirti benamio. Šiai gaila. Tikrai dar ne kartą mano plaštakė žus. Štai dar viena. Plazda keletą sekundžių man aplink galvą. ,,Sudiev’’- tarė ji. Per sukąstus dantis kūrėjas palinki sėkmės. Laiko švaistymas kalbėti su padaru, teturinčiu vieną minutę gyvenimo. Minutę! Jam net per daug!
  Lietaus lašai guviai sveikina pilką kelio dangą. Kiekvieno priešmirtinis čiauškėjimas sukuria harmoniją. Takšt takšt takšt. Ištiško tokia daugybė! Savo kūnais nuplovė dulkes, `purvą, kraują, sielą. Žibintas nesiliauja kvatojęs. 481 lašo likimas jam pasirodė toks juokingas... Na, lygiai toks kaip visų bet apšvietimo įrenginys jau seniai geria vaistus šizofrenijai pristabdyti, o dar tas rėmuo...
  Medžiai pasyviai stebi. Stebi dangų. Stebi žvaigždes. Gaila, kad niekas jiems nepasakė, kad per debesis jų nematyti... Štai vienas nusipurtė negyvą zylę nuo peties. Pastaroji tuojau susitiks su taip dažnai matytu, tačiau dar nepažįstamu draugu.
  Raudona dėmė nubėgo gatve... Tiesiai į kanalizaciją.
  Zylė laiminga, pagaliau paglostė savo mylimajam pilką galvą.
  Pamatęs raudoną srovę, žibintas dar garsiau nusikvatojo. Nes nemokėjo verkti... Jam niekas neparodė kaip...
1,2
Laura is coming for you
3,4
Better lock your door
5,6
Get your crucifix
7,8
Gonna stay up late
9,10
Never sleep again

Re: Dieve
« Atsakymas #1 Prieš 6 metus »
Dėl neaktyvumo tema rakinama.