0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #30 Prieš 9 metus »
Nejauti nieko. O skausmas tarsi sugrąžina į tas dienas, kai buvai isčiose. Mažas, susirietęs ir visas galūnes prispaudęs prie kūno. Skausmas apnuogina, suplėšo drabužius. Lieki stovėti nuogas, vienas pats su savo skausmu. Įsispraudi į kampą ir stipriai užsimerkęs suspaudi galvą delnais, kojas pritrauki prie kūno ir bandai pabėgti. Bėgi save spausdamas ir pančiodamas beprotybe. Kuo toliau nuo skausmo, nuo dvasinio ir fizinio skausmo. Paskui stipriai prispausti vokai atsipalaiduoja, rankos nukrinta, o kojos nuslysta tolyn nuo kūno. Siela ilsisi. Skausmas pranyksta ir siela ilsisi. Ilgai būni šioje būsenoje. Tarsi miegodamas, bet nemiegi. Protas nemiga. Jis ieško logiško paaiškinimo apie skausmo priežastį. Bet siela nekreipia dėmesio į protą. Ji ilsisi. Skausmas, kurį ką tik patyrei, kilo ne iš  fizinių veiksmų. Jis kilo iš tavęs. Tiesiog. Pamažėle ėmė kurtis kažkuriame tavo sielos kamputyje. Tavo kūnas jo reikalavo. Jam reikėjo skausmo. Reikėjo supančioti save beprotybe ir sukausčius pabėgti. Nuo to paties skausmo.

Kaip kūdikis isčiose
Sugrįžai į pradžią.
Pajutęs skausmą
Sukaustei save
Beprotybės pančiais.
Bandei pabėgti
Spausdamas galvą,
Užmerkęs akis
Matei tik tamsą.

Tamsa nugalėjo,
Beprotybė padėjo.
Pančiais sukaustęs
Pabėgai nuo skausmo.
Vokai atsileido,
Rankos nukrito,
Kūnas suglebo.

Siela ilsisi.
Skausmas paliko.
Sielai nerūpi, nes ji tik ilsisi.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #31 Prieš 9 metus »
Moteris ant stogo

Sėdėjo kartą vieniša
Ant raudončerpio namo stogo
Pabėgus moteris balta
Suknia ir vėriniu ant kaklo.

Jos skruostu lyg per dykumą
Riedėjo ašara bespalvė
Ir moteris ta vieniša
Jėgų pristigo ją nubraukti.

Karvelis baltas iš dangaus
Šalia nutūpęs sumirksėjo
Juodom akutėm ir švelniai
Burkuodamas ją guost pradėjo.

Bet moteris jo nesiklausė
Sėdėdama tenai.
Ji ilgesingai pažvelgė
Į sutemas aukštai.

,,Sudie, žiaurus pasauli!"
Suriko moteris liūdnai.
Ant stogo krašto atsistojus
Nušoko gatvėn iš aukštai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Gabrielė Devertes »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #32 Prieš 9 metus »
Buvau lyg sapne. Ne visai suvokiau, kas vyksta, bet buvau turbūt gana laiminga. Tik ten, giliai giliai, po krūtine, labai arti širdies, kirbėjo kažkoks keistas jausmas. Lyg perspėjimas, kad kažkas ne taip. Kažkas, ko aš nepajėgiau suprasti. Tačiau viskas, žiūrint iš išorės, atrodė taip, kaip ir turi būti: aš, apsivilkusi ilga balta, gal per daug paprasta suknele, įsikibusi dėdei į parankę, įžengiau pro tas duris. Daugybė laimingų ir šypsančių veidų.  O ten, pačiam gale, laukė jis. Tas, su kuriuo turėjau praleisti visas likusias savo laimingo gyvenimo dienas. Šypsojausi, lėtai žingsniuodama pirmyn, grojant iškilmingai muzikai. Maniau, kad tai bus laimingiausia akimirka mano gyvenime.
Tas atstumas, atrodęs toks ilgas, sutrumpėjo iki kelių žingsnių. Nuo nepaliaujamo šypsojimo ėmė skaudėti skruostus, bet nepajėgiau užsičiaupti. Vis dar jaučiausi lyg sapne, lyg išsipildžiusioje svajonėje. Pamiršau tą perspėjantį kirbėjimą po krūtine. Žinojau, kad jokiu būdu nesugebėčiau būti nelaiminga būtent tą akimirką. Pilve skraidė drugeliai, įsivaizdavau, kad geltoni ir rožiniai, kaip rožės mano puokštėje.
Tačiau kai ant savo dilbio pajutau šaltus, nuo prakaito lipnius pirštus, suvokiau, kad kažkas tikrai negerai. Nuleidau akis, nedrįsau pažvelgti į jo veidą. Šypseną vos įstengiau išlaikyti tokią pačią. Man sukaustė nepaaiškinama, ledinė baimė, kad tiek metų puoselėta ir auginta svajonė per kelias sekundes gali sudužti į smulkiausias daleles. Kažkodėl nė kiek neabejojau, kad pažvelgusi aukštyn, išvysiu žiaurios šypsenos iškreiptą jo veidą.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #33 Prieš 9 metus »
Man patiko :) gana savotiška. Tiesa, turi talentą, bet jeigu norėtum plėtoti toliau, reikėtų rimuoti ne dainuojamai, jeigu nori kurti dainas, bet kažkam rimčiau reikia kitokio ritmo. Tqrkim, viskas buvo heblogai... nebūsiu kritikė, taigi nieko daugiau nebesakysiu :) bet jeigu reikės smulkesnės nuomonės - pm. Daugiau kaip ir viskas gerai. Tragiška pabaiga pabai gražiai gavosi... Išvis lengvai susiėjo, buvo malonu skaityti.
Tavo prozos kūrinėlis buvo parašytas įdomiai, bet suslydo ne taip lengvai, kaip eilėraštis. Sakau, kritikuoti tikrai nenoriu, tad tik per pm rašysiu minusus, o pliusiukai... įdomi tema, gal pritrūko kiek vaizdingumo jausmams, bet realiai gražiai kuri :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #34 Prieš 9 metus »
Ane, Jeka? Tas eilėraštsi specialiai parašytas tokiu ritmu. Jis turėjo būti humoristinis,  bet paukštelis atskrido ir pačiulbėjo, kad turi baigtis tragiškai. Ritmas yra specialiai toks. Vadinamasis prozos kūrinėlis turės tęsinį, jeigu bus pageidaujančių daugiau nei du, kelsiu čia, o jei tik du kokie, rašysiu į pm. Kritikos aš nebijau, jei tik ji yra pagrįsta, tad kritikuok kiek tik tau norisi, aš priimu ir kartais atsikertu, jei ji nepagrįsta. Visus minusus drąsiai keli čia, Jekaterina, man nebaisu. Su jausmais nežadu įsivažiuoti, svarbiausi ne jie, o tai, kas vyksta.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #35 Prieš 9 metus »
Rašyk antrą dalį ir viskas. :D

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #36 Prieš 9 metus »
Vat būtent, rašyk ir viskas... žiūrėsim, kas bus toliau :)
Na, nežinau. Dėl jausmų su tavimi nesutinku, nes ypatingai gražu, kai vaizdžiai perteikiamos emocijos bei trumpi veiksmai, kas yra ganėtinai sunku. Hm, tiesiog paklausiu, tas eilėraštis buvo dainuojamoji poezija, ar ne?
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #37 Prieš 9 metus »
Nebuvo.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #38 Prieš 9 metus »
Gerai, aišku.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
- Man irgi skauda... – pasakiau. O tada buvo tyla. Ta, kuri skaudina labiau už žodžius.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Žėkti, žėkit žėėėėkit: vyko burtų trikovės turnyras, ane? Ir vieną dieną aš tiesiog prisėdau prie kompiuterio, nutaikiau pirštus ant klaviatūros, kad nuolatos spaudinėtų ctrl+c ir ctrl+v, ir pradėjau kopint tekstą iš hogo, bei peistint į word'ą. Perkėliau visą Gabrielės Devertes ,,karjeros istoriją'' į tą tą tekstų kurpimo daiktą kompiuteryje ir šiek tiek (labai mažai) pakoregavusi palikau. Gavosi trisdešimt penkių puslapių apysaka parašyta vienuoliktu šriftu. Tiesa, ji nėra baigta, trūksta trečiosios užduoties ir pabaigos baliaus ar kažko panašaus, kai kur neaišku, kas ko klausia ir atsakymai atrodo nei į tvorą nei į mietą. Tai yra žalias, neišbaigtas ir daaaaauuuug koregavimo reikalaujantis veikalas, tačiau jei kas tingi skaityt, galėčiau sukelti čia po skyrelį. :) Beje, skaitomuoju režimu susidaro šimtas septyni puslapiai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Severine Kette »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Twenty Five Ways How To Get Off The Well
(Dvidešimt penki būdai, kaip išlipti iš šulinio)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Gabrielė Devertes »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
Kaip su ja susitaikyt? Kaip jai pasakyt, kad man užkniso apsimest, kad viskas, ką ji daro, apie ką kalba ir panašaiai, yra tobulai įdomu ir teisinga. Ji piktinasi, kad kiti jai užkrauna savo problemas, piktinasi, kad kiti pavydi jai ar kaltiną ją, tačiau nesusivokia pasidomėti, kurių galų. O kai netyčiom sužino, absoliučiai nieko nedaro, kad kiti pasijustų geriau, bendraudami su ja. Taip, galbūt kažkas jai išsipasakoja, išdėsto problemas. O ji grįžus namo tėvams ima prorėksmiu aiškinti, kaip ją visi užknisa, kokia ta durna, kad pasakojasi, kokia ana durna, kad nando gaut dėmesio, koks trečias durnas, kad yra durnas. Atseit, patys kalti, kad gyvenat. Žmogau, susiprask gi!! Kiti jai pasakojasi, nes tikisi, kad ji padės kažkaip, patars.. Gal kažkas jai pavydi kokios tai suknelės, nu bet ar tai priežastis visam pasauliui išrėkti, kad ana durna, nes pavydi. Pavydas irgi jausmas. Kodėl mano, kad visi, kiriuos ji mėgsta, turi jai pritart, ypač geriausia draugė, ant kurios ji supyksta, nes ši nenori pažindintis ir bendrauti su jos kitais draugais. Nu bet ar paklausė kodėl? Nepaklausė, tik papūtė lūpas, nusikeiė ir pasiruošė visą vakarą būti paniurusi. O draugė tyliai ramiai susitaikė su tuo ir nusileido. Ji pažadėjo, kad jos galės išeiti, jei jie draugę ignoruos. Tačiau buvo atvirkščiai ir draugė ignoravo jujs, o prasėdėjusi dvi valandas atsistojo ir išėjo. Ir bum, ant jos ėmė rėkti ju, kam išėjo ir bla bla. Ne, panelyt, man užkniso taikstytis prie tavęs. Užkniso tylėti. Todėl kai pradėjau kalbėti, reikštis, ji tik pareiškė: ,, tu mane kaltini, taip? " o dar vaizduoja draugę. Ne, mieloji, man gana. Apsišik vietoj, bet man rimtai jau iki kaklo. Va, pasakiau kas negerai, dabar virškink.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Aha. Nu, manau, man nekomentuot, kadangi viskas ir taip aišku, kas čia ir su kuo.
Gal tas žmogus, sužinojęs tiesą, pasijus geriau...
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
Pfft
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"