0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Popieriaus gadinimas
« Prieš 9 metus »
Ten, labai seniai, buvo toks kūdikis. Jis mokėjo sekti pasakas. Tos pasakos buvo labai keistos ir nešvarios, jų turinys atspindėjo Veidrodžio karalystės pasakas, nes jos buvo liūdnoos, baltoos ir šaltoos kukuruzų likimo pranašystės pėdsakas. Jų karalius mylėjo savo mamą ir niekur nesitraukė iš požeminio kalėjmo, kuriame nebuvo tamsos ir viskas spindėjo auksu ir švara. Tenai, giliai po žeme mūrininkas mūrijo kaminą, kuris turėjo tęstis nuo kalėjimo grindų į kitą žemės pusę. Tačiau kol kas jis tesiekė mažojo princo akies obuolio kraujagyslę ir nenorėjo mūrytis toliau, kad ir kiek grindų plytelės jo prašė. Tuomet tėjo graži ir ptoringa,tačiau pikta princesė ir liepė kaminui degti, kitaip jis turėsiąs išnykti į kukurūzijos malakampių laukus ir kukulių krpimo fabriko rūsyje sėdėti iki savo dienų galo.Tačiau kaminas nesutiko degti ir buvo išnaikintas į kukurūzijos malakampių laukus ir kukulių kirpimo fabriko rūsyje sėdėjo iki savo dienų galo. Tačiua kūdikis nebaigė sekti pasakų, o ne, toli gražu. Ir kiekvieną dieną jo pasakos vis labaiu atspindėjo veidrodžio karalystės pasakas. Kūdikiui buvo liepta perrašyti pasakas į kukurūzijos nutelinos kodeksą. Vėliau kūdikis mirė nuo punktualaus vėžio ir jo pasakų niekas nebeprisiminė.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #1 Prieš 9 metus »
Rašymo esmė, prasmė ir dar kažkas

Rašo prozą, nes poezijos negali pakęst.
Bando rašyt romaną, bt pasakos limpa labiau.
Rašyti ir kurti, kurt ir rašyt. Kokia to prasmė?
Malonumas, tikėjimas,jausmų išraiška.
Poezija vienam prie širdies, kitas negali pakęst.
Kurt ar skaityt? Nežinau.
Proza? tas pats, kas poezija, tik neeiliuota.
Mintis ta pati, jausmai panašūs. Tik neeiliuota.
Romanas? Jų būna įvairių. Nuotykių, fantastika...
Meilės ir kančių, Ir visgi, kokia to prasmė?
Žinoti, norėti, smlsauti ir geisti. Kentėt kartu
Su herojum. O jeine herojus, tai bent asmenybė išskirtinė.
Kentėt ir mylėt, pykti ir džiaugtis, Pažint jausmus.
O pasakos? Pasakos? Tai tik fantazija. Laiminga
Pabaiga, meilė ir ašaros. Kam to reikia?
Pasakos moko, kaip reikia mylėt. Kaip gyvent, kuo tikėt.
O pezija? Reiškia jausmus, svajas paverčia beveik
Tikrove. Svajot ir mylėt, skaityt ir tikėt.
Štai ir visa esmė...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Luelė Žalialapė »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
Gabrielle, viskas puiku, bet be žmogaus sutikimo negalima jo nuomonės dėt į savo eilėraštį, ypač į pirmą eilutę ;D ;D ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Nenumirsi, Sorenai... Šiaip jau, neketinau niekam skelbti, kad pirmoji eilutė yra tavo žodžiai, bet kadangi pats pasiskelbei... nieko nebepadarysi...  :undecided:
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
Ji vaikšto tarp pelkynų nuostabių augalų,
Medžiai ten žydi kaip akys angelų.
Ji vaikšto kaip dienos saulėtų naktų,
Jos kojos primynė rasas samanų.

Plaukai jos kaip vėjas rugiuose,
Jos rankos tarsi šaltinio vanduo.
Jos grožis nustelbia medžių šakas,
Jos akys žvelgai į sielos gelmes.

Jau viską apie ją išgirdai
Ir supratai, kad ji nuostbai labai tikrai.
Gali pabandyti atspėti, kas gi jinai,
Bet ar suprasi, kam visa tai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Luelė Žalialapė »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Laiškas žmogui, kurio vardo neminėsiu...



Ak, ...............!
Kiek daug noriu pasakyti. Labai daug. Akivaizdu, kad aš nesutverta tikslumams. Fizika, matematika, chemija... Tai ne man. Aš nesuprantu tų dalykų, tačiau visur, ypač chemijoje, sugebu įžvelgti meną. Dailę. Visokiausi sraigteliai, dalelės, spalvos, lašeliai. Kaip vienas maišosi su dviem. Kaip viskas keičiasi ir juda. Galų gale, mūsų kūnai yra tobuli meno kūriniai. Figūra. Organizmas. Smegenys. Su kiekviena sekunde viskas juda, keičiasi, miršta ir vėl atgimsta. Nuolatinis judėjimas, Augimas.
Staiga, per akimirką, viskas sustoja. Judėjimas pasibaigia. Išnyksta taip apt staigiai, kaip ir atsirado. Mirtis.
Nebėra prasmės kalbėti apie judėjimą, nes viskas sutojo. Tavo kūne. Mano kūne. Bet tai tik trumpa atokvėpio akimirka. Nuolatiniame judėjime tai beveik nepastebima, beveik nesuvokiama. Saulės šviesa iki žemės keliauja aštuonias minutes. O judėjime... Tai nepastebima. Egzistuoja bet neegzistuoja. Viskas juda net po mirties. Net po atokvėpio.
Ach, gana pei tas prasmingas beprasmybes. Nusileiskime iš padebesių ir tvirtai atsistokime ant žemės. Aš kankinuosi. Manyje verda kažkokie jausmai. Galbūt tu pasakytum, kad man depresija, bet tai ne ji. Tie jausmai gilūs. Kaip tamis, neįžvelgiamo juodumo ežero gelmė. Aš pati kažkur giliai. Bet bandysiu pakilti. Atsistoti ir iškelti arnkas į viršų. Leisti enrgijai sruventi per mano prištų galiukus į kūną. Pažadu tau, kad aš atsikelsiu. Iš tamsos į šviesą. Atsikelsiu. Pažadu.
           
                                                                                                                                                         Aš...
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Cha cha... cha... Kodėl viskas yra taip, kaip yra? O kodėl aš negaliu pakeisti pasaulio? Kodėl visi mato tai, ką nori matyti ir tai pripažįsta? Arba ne... Arba ne. O kodėl man negali išaugti sparnai? ,,Nes taip yra sutvarkytas pasaulis" pasakytų suaugę. Bet aš nesuaugusi, bet man nepatinka, kad pasaulis sutvarkytas. Noriu chaoso, netvarkos. Aš noriu mylėti ir būti mylima. (Mylėdamas rizikuoji būti nemylimas). Aš noriu gyventi ir mirti (kaip paparastas žmogus) kaip įžymybė. Nenoriu, kad mane prisimintų, kai būsiu mirusi. Noriu, kad žinotų apie mane dabar. Aš noriu kvėpuoti po vandeniu, valgyti šokoladą, spoksoti į kompiuterio ekraną laukdama, kol man atrašys. Noriu klausytis muzikos ir vaikščioti basa visais metų laikais. Aš noriu... Aš noriu... Aš visą laiką ko nors noriu ir nebaigsiu norėti. Noriu į Rojų. Noriu meilės. Noriu neapykantos, svajonių ir kelnių. Noriu turėti save ir tave (nebūtinai tą, kuris skaito). Nenoriu nenoriu nenoriu nenoriu. O nenoro dar daugiau. Net nevardinsiu, kaip nevardinau, to ko noriu. Gal tai kvaila ir keista banalu ir šlykštu, bet tai mano rašliavos ir nieko pakeist negaliu. Nebent įsivėlė rašybos klaida.
Šiandien stovėjau prie balos ir spoksojau į ją. Galvojau: kaip būtu nuostabu nuskęsti toje baloje, kad ir trumpam. Pajusti tai, ką jaučia numirę ir vėl prisikelti kaip Jėzus Kristus per velykas. Bet aš prisikelčiau ne per velykas, o tą pačią sekundę. Vienu metu būčiau ir gyva ir mirusi. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! (čia nevilties pilnas klyksmas). Nopriu mylėti mylėti mylėti mylėti mylėti mylėti mylėti. Ir būt mylima. Noriu nekęsti nekęsti nekęsti nekęsti. Tačiau būt nekenčiama nenoriu. Koks sudėtingas yra pasaulis ir jo gyventojų norai. tiesa, kuo gyventojas nereikšmingesnis ir mažesnis, tuo paprastesni jo noarai. Tačiau tik gyventojas. O su žmonm kitaip, nes kuo žmogus mažesnis ir paprastesnis, tuo labiau jis nori būti pastebėtas. O kuo labaiu jis pastebimas, tuo daugiau trokšta būti garbinamas. Tai toks ratas, kaip sakoma, kilimas ir leidimasis karjeros laiptais.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
Tragikomedija, kaip pasakytų vienas mano pažįstamas :D

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
Kodėl tragikomedija? Man asmeniškai panašiau į be galo keistą mano norų sąrašą. :D
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Ė, Liucijus :D
Na, Gabrielle, šitas toks jau labai labai keistas :D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Nu tai matyt. :) hey, o kuris noras stipriausias, ar pastebėjot? :D
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Deja, pastebėjau.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
Visi turime teisę rinktis tarp galimybių. O galimybė niekada nebūna tik viena. Jų visada bus tūkstančiai. Tik daugelis iš jų yra nepastebimos, nereikšmingos ir banalios. O viena iš dešimties tūkstančių visada atrodys patraukliausia ir didžiausia. Jei atvirai, tai patu nesuprantu, ką rašau. Tiesiog rašau.
Žmonės yra keisti padarai. Visi, ir be išimties. Daugeliui rūpi materialūs dalykai, kitam daugeliui yra svarbesnė dvasinė pusiausvyra, o tretieji apskritai nieko nesuvokia. Galite priskirti save kažkuriam iš šių trijų tipų ir siekti to tipo tikslų, tačiau tai nieko nepakeis ir mes visi vistiek būsime keisčiausi padarai žemėje.
Tau kažkas gali pasakyti, kad tu neturi savigarbos, bet tai tik jo paties nuomonė. Svarbiau yra tai, kokį save matai tu pats, kaip save vertini. O vertindamas nepamiršk to argumentuoti. Vienų savivertė yra labai aukšta, kitų labai žema, o tretieji išvis jos neturi. Vėl gali pamąstyti, kokia yra tavo savivertė.
Pasaulyje kažkas yra pasakęs, kad norėdamas pakeisti pasaulį, turi iš pradžių pakeisti save. Nėra tobulumo, tobulumas yra. Tai gali nuspręsti tik tu pats ir tik tau vienam suprantamu būdu tai pasakyti. Niekada nebus taip, kad dviejų žmonių nuomonės visiškai sutaps, nes visi pasaulį mato skirtingai. Nuomonės gali būti labai panašios, tačiau jos vis tiek skirsis kad ir viena milijardąja dalele. (Nesu tikra, ar tas žodis egzistuoja).
Lalala. Yra pliusų, yra minusų. Nemeluok. Pasakyk pliusą
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
Galvoju, tai ką galvoju, gyvenu taip, kaip noriu gyventi. Moku atstumti žmones, kurie man nereikalingi, moku bendrauti su tais, kuriais noriu. Darau viską kas man yra gerai. Nekaišiok apie mane tų dalykų, kurių nežinai. Niekas manęs čia negali pažinti ir niekas nepažins, kol aš to nenorėsiu. Nekalbėk apie mano protą, nes nežinai, koks jis. Visi turime galimybę rinktis, kuo būsime: ar draugiška naivia panelyte ar mergina, kuri renkasi tai, kas jai pačiai geriau.
O tie beprasmiški jausmai per rpg nieko nereiškia, nes iki tikros meilės labai ilgai keliaujama. Savigarbos aš turiu, nesisielok. Rašau, nes manau, kad tu esi verta susipažinti su geresniais ir labiau tinkančiais tau už mane žmonėmis. Nenoriu palydėti tavęs piktais žodžiais, nes netikiu, kad to nusipelnei. Lygiai taip pat netikiu, kad nusipelniau ir aš. Dar galiu pasakyti, kad suklydai manydama, jog esu tavo draugė. Bet klysti žmogiška ir mes visi suklystame. Nežinau, kokia bus tavo nuotaika, kai skaitysi ką parašiau, bet žinok, kad aš nuoširdžiai linkiu tau gražios ir pilnos džiaugsmų ateities.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Popieriaus gadinimas
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Žinai, Gabrielle, tavo laiškai labai aiškiai parodo, kam jie skirti :D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.