0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Reikėjo pasilikti ateičiai, kai visi prašys, kad įkeltum daugiau, o tu labai tingėsi kurti:) Na bet kaip padarei taip padarei...

Dar neskaičiau, tai kūrinio nekomentuosiu.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
Negaliu taip daryt. Kuriu dabar, ir noriu kurt, noriu kad visi sakaitytų, nes tai pirmas kartas, kai pradėjau rimtai kurti kažką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Luelė Gabrielle Dévertes »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Hmm, visai įdomus kūrinys. Tik žinai, kad vėl nereiktų kartoti tų visų šiek tiek užknisusių ,,ledi", gali sugalvot, pvz. kad skirtingo amžiaus, luomo ar pareigų moteris vadina skirtingai. Viena ledi, kita megi, trečia vėl... toks šiek tiek išpūstas ir trūksta jausmingumo, kaip rašančiai merginai. Lyg ir fsio. Jeigu dar pasistengtum, kūrinys būtų tolkiniškas :D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
jausmingumo ir romantikos reikes dar palaukti, bet tai tikrai bus. Ledimis pradejau vadinti tiktai pokalbiuose, taigi ju siek tiek sumazes. o siaip dar ryt ikelsiu, tada bus daugiau veiksmo. tei va. o tolkiniskas sitas kurinys niekada nebus. esu per zalia, kad parasyciau tikrai gerai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Luelė Gabrielle Dévertes »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Nenuvertink savęs :) Man visai patiko skaityt, tik kažkaip keistai trūksta kai kuriose vietose kažko... kokio vietos aprašymo, nes, kaip supratau, veiksmas vyksta kažkokioj milžiniškoj tvirtovėj, bet visiškai neaišku kokioj... Bet šiaip viskas gerai:)
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Negaliu taip daryt. Kuriu dabar, ir noriu kurt, noriu kad visi sakaitytų, nes tai pirmas kartas, kai pradėjau rimtai kurti kažką.

Turėjau galvoj ne nekūrimą(juk tai, kad kuri, viskas gerai(kiek dalių kuri vienu metu tikrai nėra svarbu, kiekvieno asmeninis reikalas)), tiesiog sakiau, kad geriau jau būtum pasilikusi tas dalis(antrą ir trečią iš tų, kurias vakar ar tai užvakar paskelbei) nepapostinus, nes kada nors galbūt tingėsi labai rašyt, o žmonės lauks tavo istorijos, ir tu turėsi dalį atsargoje:) Čia patarimas iš patirties.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
pakliausik: čia tik pirmas skyrius, ir tai dar nevisas. antrą įkelsiu, kai visi norės, kad įkelčiau. o dabar reik užbaigt.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
Pritariamai sumurmėjau ir užsimerkiau. Runa varė toliau:
- Žinai, kai tu pargriovei tą madam, aš pamaniau kad tave tuoj... na, nežinau... žodžiu, kad bus blogai. Bet staiga tu pradėjai juoktis ir aš pamačiau, kad šita visa situacija tikrai juokinga ir... na, toliau tu žinai,- keista, bet ji nebegestikuliavo rankomis, nebekilnoj antakių. Galejai pamanyti, kad išsisėmė kiaurą vakarą juokdamasi. Bet tokia mergina kaip Runa, niekada neišsisemia. Šyptelėjau ir atsisėdau. Pažvelgiau į Runą ir paklausiau:
- Runa, gal tu netyčia žinai, kas yra ledi Fandelėjos vaikai?
- Žinau, o kodėl tau parūpo?
- Tiesiog pasakyk.
- Kaip nori. Tai Fidris ir Sadelija, arba Sadė. O ką? Kažkas nutiko, kad tau jų taip prisireikė?- Runa prisimerkė ir nutaisė jos manymu, gudrią šypsenėlę. Aš pavarčiau akis ir atsidusau.
- O ką, jeigu ir nutiko?- paklausiau. Paskui nusijuokiau ir  mečiau į ją pagalvę. Ji atsisuko į mane sušiauštais plaukais, stvėrė tą pačią pagalvę ir metė į mane. Kurį laiką tarp mūsų virė pagalvių mūšis. Paskui abi susivėlusios ir laimingos kvatojom iš savęs. Staiga koridoriuje išgirdome žingsnius artėjančius prie mano kambario. Staiga durys atsidarė ir pasirodė piktas Veinos veidas.
- Cerene, Runa, eikit miegot. Pažadinsite visą tvirtovę šitaip šūkaudamos.
Runa susigėdusi nuleido akis ir įsistebeilijo į kilimą, tačiau aš, vis dar tebepykdama dėl to mano įėjimo į salę, atrėžiau;
- O jūs nepagalvojote, kad mes kaip tik to ir siekiame?- Runa staiga pažvelgė į mane išsigandusiu žvilgsniu ir papurtė galvą, atseit, geriau nesipyk su Veina. Bet aš jos nepaisiau. Spitrijau akimis į Veiną ir laukiau, ką ji pasakys. O ji staiga nusišypsojo ir įžengusi į kambarį pakėlė nuo grindų pagalvę ir užsimojusi trenkė ja man per galvą. Aš išpūčiau akis ir taip pat stvėrusi pagalvę trenkiau Veinai atsakomajį smūgį į šoną. Netrukus aš ir Runa kovojome prieš jauną, kokių dvidešimt spetynerių metų moterį, kuri stebėtinai vikriai išsisukinėjo nuo mūsų smūgių. Po valndos įnirtingų kovų visos tysojome ant grindų be kvapo.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Antras skyrius

Stovėjau Saulės tvirtovės kieme ir žvelgiau į dangų. Jame nesimatė nieko ypatingo, bet aš laukiau. Laukiau, kol jis pasirodys. Dragoniukas, mano drakonas. Staiga pakilo vėjas, sušiaušė mano plaukus. Aš užsimerkiau. Ir pajutau, kaip didelis šiurkštus liežuvis lyžtelėjo man veidą. Atsimerkusi pamačiau didelį žvynuotą snukį ir gilias, gražias akis. Sveika, Cerene. Išgirdau balsą galvoje. Paglosčiau Dragoniuko snukį ir sumurmėjau:
- Sveikas. Pasiilgau tavęs. Ar nuneši mane ten, kur galėtume pabūti dviese? – prisigaludžiau prie jo kakta ir užsimerkiau. O kur gali būti ta vieta? Aš nepažįstu tavo pasaulio, man jis svetimas. Atskrendu čia tik dėl tavęs.
- Netoliese teka upė, norėčiau ten. Ar tu gali mane ten nunešti?
Galiu. Užsiropščiau ant žvynuotos Dragoniuko nugaros ir stipriai prie jo priludau visu kūnu. Vėstelėjo milžiniški sparnai ir Saulės tvirtovės kiemas ėmė tolti. Mes kilome aukštyn, skridome virš Cereidės. Man ausyse švilpė vėjas, palukai plaikstėsi už nugaros, buvo gera jausti šiltą drakono kūną.
Po kokių dvidešimties minučių sedėjau ant seno apsamanojusio akmeninio suolelio upės pakrantėje. Dragoniukas gulėjo šalia pasidėjęs galvą ant letenų. Pūtė švelnus vėjelis, upė tyliai čiurleno per dugno smėliuką ir akmenėlius. Aukšta žolė šiureno man apie kojas, zvimbė bitės, skraidžiojo drugeliai.
- Dragoniuk, ar gali palikti mane vieną?- nutraukiau gerą valandą trukusią tylą. Atsistojau, priėjau prie drakono ir paglosčiau jo žvynuotą galvą. Jis ją pakėlė ir pažvelgė į mane nuolatos liūdnomis akimis. Žinoma galiu, Cerene. Bet kodėl? Man taip gera čia su tavimi...
- Dragoniuk, prašau, neklausinėk. Tiesiog skrisk,- paprašiau. Jis drakoniškai atsiduso ( jam iš šnervių padūmavo) ir atsikėlęs paskutinį kartą pažvelgė į mane. Tada pakilo ir nuskrido. Po minutėlės jo jau nebemačiau. Atsidususi pasičiupinėjau ant kaklo kabantį perlą. Tą perlą man dovanojo mano mama, kai man buvo treji metukai. Po metų ji nuskendo jūroje. Per didžiausią audrą, kurią man teko regėti. Duodama tą perlą ji pasakė:
- Saugok jį. Kaip prireiks, kad kas nors būtų šalia, suspausk jį tarp delnų ir ištark: sorienus dakani misyus tafiro. Sulauksi pagalbos. Saugok jį.
Nežinau, ką reiškia tie žodžiai, niekada nežinojau, bet kai tik juos ištardavau, Dragoniukas visada atskrisdavo. Pirmą kartą jam atskridus labai išsigandau. Bet po kurio laiko pripratau prie jo ir jį pamilau. Po mamos mirties jis buvo vienintelis gyvas padaras, kuriam aš galėjau atsiverti, išsipasakoti. Kartą aš jo paklausiau, ar jis pažinojo motiną, jis tylėjo ilgai. O po kelių mėnesių tylėjimo tarė be jokių įžangų: Jūra ir vėjas valdo mano ir tavo pasaulius. Viskas priklauso šioms stichijoms. Mano pasaulyje vėjas yra viršesnis už jūrą, o tavajame – atvirkščiai. Iš jūros ir vėjo viskas gimė, į jūrą ir vėją viskas sugrįžta.
Tada man tai pasirodė visiškai nesusiję su klausimu, kurį aš jam uždaviau. O dabar aš suprantu jo žodžių prasmę. Viskas grįžta į jūrą. Į jūrą grįžo ir mano motina. Ir aš grįšiu į jūrą. Visi į ją sugrįš taip, kaip atėjo. Mama man kadaise pasakojo, kad man gimus siautė baisi audra. Tokią audrą ji matė tik tada, kai mirė jos motina, mano senelė. Ji taip pat nuskendo, ar greičiau jau pasidavė jūrai, įžengė į ją, susijungė su ta nesuvaldoma gamtos jėga. Ji negrįžo. Niekas negrįžta.
Atsistojau. Įsispoksojau į tolį. Man vėl užplūdo skaudūs prisiminimai. Tiesą sakant, gerų ir laimingų akimirkų mano praeityje beveik nebuvo. Staiga nepaliaujamą minčių srautą nutraukė šnaresys. Pasisukau ir pažvelgiau sau už nugaros. Netoliese esantys krūmai vos vos virpėjo. Susitingau vietoje. Plaukus kedeno vos juntamas švelnus vėjelis. Nutariau, kad krūmai taip pat virpa dėl to vėjelio. Vėl nusisukau į upę ir toliau ramiai spoksojau į mišką, tamsuojantį tolumoje.  Staiga kažkieno ranka man užspaudė burną. Švystelėjo šviesūs plaukai, kita ranka pabandė nuplėšti ant kaklo kabantį perlą. Staigiai atsitokėjusi sulenkiau ranką ir vožiau alkūne atgal. Rankos, laikiusios mane, atsileido ir aš apsigręžiau. Lorena buvo susilenkusi dvilinka ir susiėmusi už pilvo. Valandėlę spoksojau į ją. Staiga kažkas pačiupo mane už plaukų, timptelėjo. Mano galva užsivertė. Pamačiau pilkus niūrius debesis. Švystelėjo juodi plaukai, pajutau skausmą smilkinyje. Nusiritau skardžiu žemyn į upę ir po minutėlės netekau sąmonės.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Dar, tokioje vietoje sustojai! Labai įdomu, man patinka.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
Žiekit žmonės, aš vėl nepatenkinta šita rašlaiva. Viskas man pačiai atrodo per daug skubota ir per greitai tiesiog. Taigi, čiuju daugiau nebus nieko, nors parašius esu nemažai. O štai iš forumo sukėliau visą Gabės D. BTT istoriją ir gavosi neblogas veikalas. Teigi, sakau, nebelaukit, kad ką nors čia kelsiu, o jei kažkas baisiai norės, tai rašykit į pm, gal atsiųsiu. Bet turės būt dideli ir svarūs argumentai.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Kitty Black

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Šiaip kiek perskaičiau, man visai patiko. Kažkas tarp "Diablo" ir Tolkieno  :) Su stilium reikėtų padirbėt, man truputį per paaugliškas (na, bet man 29 metai  :D ) Rekomenduoju paskaityt Sapkowskio "Raganius" arba Richard A. Knaak "Diablo: Voro mėnulis" atkreipiant dėmesį į rašymo stilių, ir paskui savo kūrinį nušlifuot :) Esu tikra, kad išeitų geras veikalas. Jokiu būdu nemesk jo šonan :)
Keen to the scent, the hunt is my muse.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
Na, pati žinau, kad stilius yra baisia, sakykim, gumbuotas ir jį reik šlifuot. Nemesiu šonan, tik nebekelsiu čia daugiau. O ir pati pas save viską keisiu, kai ką paliksiu, pridėsiu kažko naujo. Raganių man visi siūlo, tk kad niekur nerandu. :D
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
Tema ilgai nepildyta, todėl keliama į istorijų archyvą. Jei norėsi tęsti, parašyk man į PM arba į ,,Apšilimas prieš istoriją temą".