0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Cereidės mėnuliai
« Prieš 9 metus »
Prologas
Cereidė. Ji panaši į jūsų Žemę, beveik nesiskiria nuo jos, tik kad Cereidės vandenys ugnies spalvos. Cereidė nepaprastai graži. Šiaurėje stovi saulės tvirtovė, pietuose - Mėnulio. Vakaruose teka gražiausia Cereidės upė Vakarė. Nuostabi vieta atsipalaidavimui ar, kaip jūs, žemiečiai, sakote - atostogoms yra Pietų salynas. Mėnulio pusiasalyje stovi vidurio uostas, o pačiame Cereidės vandenyno viduryje yra sala, vadinama Cereidės širdimi. Cereidė turi du mėnulius – Entem ir Lori. Lori yra didesnis už Entem, jo vandenys Raudoni kaip kraujas. O Entem panašiausias į jūsų žemę. Jo vandenys mėlyni. Abu mėnuliai yra gyvenami, juose gyvena tokie patys žmonės kaip ir Žemėje.
Pirmas skyrius
Esu Cerenė.  Skrisdama ant savo drakono, spoksojau į Ceredę. Nesu mačiusi gražesnio vaizdo. Iš aukštybių man atsivėrė nepakartojama panorama. Mano drakonas yra  vardu Dragoniukas. Man jis yra pati brangiausia būtybė visoje bekraštėje visatoje. Nieko daugiau neturiu. Prieš dešimt metų netekau motinos. Ją nužudė jūra. Tėvo niekuomet nepažinojau, jis paliko mamą, kai dar nebbuvau gimusi.
Po kelių valandų ilgo skridimo virš Cereidės pasiekėme Saulės tvirtovę. Prieš dvi dienas buvau pakviesta, ar tiksliau verste priversta apsigyventi toje tvirtovėje, mat ledi Veina, viena iš įtakingiausių žmonių Cereidėje, ėmė įtarti, kad man gręsia pavojus.
Nusileidusią tvirtovės kieme, mane iškart apsupo koks pustuzinis sargybinių ir nuvedė į tvirtovę. Jaučiausi kiek nejaukiai apsupta visiškai man nepažįstamų žmonių. Tvirtovės viduje buvo gana vėsu. Akmeninės sienos apatiniuose aukštuose buvo drėgnos, kur ne kur matėsi pelėsiukas. Tačiau ketvirtame aukšte mane pasitiko prabanga, kokios dar nebuvo tekę regėti. Ant akmeninių grindų gulėjo ilgas raudonas kilimas, ant sienų kabėjo gobelenai su įvairiais nuostabiai išaustais paveikslais, medžioklių scenomis. Kilimas sugėrė mano žingsnių aidą. Pasirodžius pirmoms tamsaus medžio durims, tvirtovės sargybiniai mane sustabdė ir paslaugiai jas atidarė.


Mano kambarys buvo nedidelis, stačiakampis, su niša, kurioje stovėjo lova. Sienoje tiesiai prieš duris buvo langas, prie kitos sienos stovėjo spinta ir stalas. Aksominės užuolaidos kabančios ant lango, buvo raudonos. Kilimas taip pat buvo raudonas. Ir patalynė. Tik sienos ir baldai ne. Sienos buvo baltos, o baldai iš kažkokio tamsaus medžio. Aš stovėjau tame kambaryje ir jaučiausi neapsakomai keistai. Lyg jis būtų skirtas ne man. Bet jis buvo mano.
Į duris pasibeldė ir man nespėjus atidaryti į kambarį įėjo aukšta, graži moteris. Jos šveisūs plaukai buvo sukelti į aukštą kuodą ir surišti mėlyna odine juostele. Ji vilkėjo gražią mėlyną suknelę ir šypsojosi balatadante šypsena.
-Sveika, Cerene, - pasisveikono ji.- Aš esu ledi Veina. O dabar prašyčiau eiti su manimi.
Ledi Veina paėmė mane už rankos ir nusivedė akmeniniu koridoriumi. Po valandėlės mes priėjome dideles dvivėres duris. Ledi Veinai jas atidarius mes atsidūrėme apvaliame kambaryje, jis visas buvo išklijuotas šviesiai žaliomis plytelėmis, o viduryje stovėjo didelis apskritas baseinas, pilnas karšto garuojančio vandens. Netoli to baseino stovėjo kėdutė su ant jos padėtais minkštais baltais rankšluosčiais. Mes atsidūrėme vonios kambaryje.
- Cerene, matyt tu pavargai po kelionės, tad štai čia gali nusiprausti ir pailsėti, o vėliau galėsi daryti ką norėsi.
Ledi Veina uždarė duris ir aš likau viena. Nusirengiau ir įlipau į vandenį. Jis buvo karštas, maloniai atpalaidavo visą kūną. Aš panėriau. Vanduo užliejo mane ir aš pajutau visišką palaimą. Iškilusi į paviršių, kurį laiką tiesiog gulėjau, o paskui išlipau ir nusišluosčiusi apsirengiau. Grįžau į kambarį. Ant lovos gulėjo graži aukso spalvos suknelė su prisegtu rašteliu: Aš noriu, kad tu ją apsivilktum. Ledi Veina.
Po valandėlės aš jau vaikščiojau po nuostabų rožių labirintą, apsirengusi ir susišukavusi kaip kokia karalienė. Priėjusi labirinto centrą, išvydau ant nedidelio suolelio sėdinčią maždaug mano amžiaus šviesiaplaukę merginą. Ji šukavosi savo ilgus plaukus ir pamačiusi mane paklausė:
- Ko čia taip spoksai?
Kiek sutrikau. nesitikėjau tokio nemalonaus elgesio. Tačiau greitai atsakiau:
- Nemanau, kad aš spoksau. Atėjau čia tik dabar. Kuo tu vardu? - pridūriau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Gabrielle Dévertes »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #1 Prieš 9 metus »
Įdomu. Tačiau neskubėk

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
kaip suprast? aš tik nuo popieriaus perkėliau ant monitoriaus. Šitas jau seniai buvo parašytas.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Turiu omeny, čia iskart veiksmas. Nera parasyta nieko asmenisko apie  Cerenę. Iskart ji Tik pasako Kad yra Cerene ir Kad drakoniukas- visas jos gyvenimas. Nieko apie jos praeiti. Ta prasme neparasyta kur jos tevai ir t.t. Bet dar sykį sakau- įdomu :) skaitei mano "medziotoja"?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
ne visą. bet mano cerenėje viskas paaiškės vėliau. toks sumanymas.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Aisku :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Truputį nesuprantu, čia tas kambarys, kurį aprašei, yra toje Saulės tvirtovėje? T.y. antrosios pastraipos veiksmas vyksta po pirmosios pastraipos veiksmo, ar kaip? Nes jeigu po, tai nesuderinti laikai:SS

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
nenenene. tas kambarys saulės tvirtovėj, bet Cerenė papasakojusi apie save, pasakoja apie nutykius, todėl ten kitas laikas. O ,, skridau virš Cereidės,, KAŽKAIP NESKAMBA. sorri, kad didžiosios caps lock netyęia nuspaudžaiu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Luelė Žalialapė »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
paluk, tuoj įkelsiu į tą patį, kuris buvo prieš tai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Luelė Gabrielle Dévertes »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Čia kaip toj dainoj, pakeitus žodžius... ,,Oo, ledi ledi ledi, ir miledi, tu pas jas eini... oo ledo ledi ledi... ir miledi... nugarą lenki..."
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
ei tu kur nors... čia tipo viduramžių stilius, bet negaliu rašyt princesė, nes ten nė vienos princesės nėra. Tai rašau ledi. galų gale tai mandagumo forma.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Luelės didysis kūrinys
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Hmmm... aišku. b
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
- Esu Lorena iš Lori. O tu turbūt esi Cerenė? Burtininkė?- Lorenai kalbant nuo jos veido nedingo pašaipi šypsenėlė, ir tas šaltas mėlynų akių žvilgsnis, kuriuo ji žvelgė į mane tarsi norėdama pasakyti ,, Aš žinau apie tave daugiau nei tu gali įsivaizduoti. ‘‘. Pasijutau nejaukiai. Pagalvojau, kad ji, ko gero, ne iš tų žmonių, kuriais galima pasitikėti.
Pažvelgiau į Loreną, į jos šaltas akis ir pašaipų veidą. Tada atsisėdau ant suolelio, esančio priešais tą, ant kurio sedėjo ji. Lorena nužvelgė mane nuo galvos iki kojų, susiraukė ir atsistojusi išėjo iš labirinto centro. Nusekiau ją akimis ir atsidusau. Kokių tik nepasitaiko žmonių šiame gyvenime... Aš taip pat atsistojau ir pasukau takeliu vedančiu, mano manymu, į šiaurę. Ėjau nudelbusi akis žemyn ir  spoksojau sau po kojomis. Neįsivaizduojat, kiek daug galima pamatyti žiūrint žemyn. Staiga kažkas į mane atsitrenkė ir šūktelėjo ,,oi!”. Aš pakėliau akis ir išvydau neaukštą rudaplaukę merginą. Ji turėjo dideles rudas akis ir gražų veidą. Ji droviai žiūrėjo į mane kurį laiką, o paskui paklausė:
- Tu kartais ne ledi Cerenė? Mat aš turiu ją nuvesti pas ledi Veiną,- mergina kalbėjo labai greitai, energingai gestikuliavo ir kilnojo antakius. Man ji pasirodė be galo juokinga, tad aš ėmiau ir sukikenau. Ji nustebusi pasižiūrėjo į mane:
- Ko čia dabar juokiesi?- ji suirzo ir nusiminė. Aš vis dar tebekikendama pažvelgiau į ją ir sumurmėjau:
- Nenoriu įžeisti. Tiesiog tu nepaprasai juokingai atrodai kalbėdama. Nenoriu įžeisti,- pakartojau.- Taip, aš esu Cerenė. Ko ledi Veinai reikia iš manęs? – mergina išgirdusi mano argumentus dėl juoko, šiek tiek apsiramino ir tarė:
- Neįžeidei. Ir ačių kad pasakei, kodėl juokiesi, nes kiekvieną kartą kai aš kalbu, klausantieji prapliumpa juoktis, ir man atrodo, kad aš pasakiau kokią nors nesamonę,- ji nudūrė akis žemyn ir pasisukiojo vietoje.- Ak, gerai, jeigu tu Cerenė, tai manau, kad mums reikėtų eti, ledi Veina mūsų laukia. Ir… aš vardu Runa.- Runa išbėrusi visa tai pačiupo man už rankos ir ėmė tempti takeliu, kuriuo atėjo.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
Stovėjau priešais veidrodį įmontuotą į spitos duris ir spoksojau į jį negalėdama patikėti, jog matau save. Ledi Veina sugebėjo kažkokiu man nežinomu būdu įsprausti mane į tamsiai žalią šilkinę suknelę su krūva pasijonių, dėl ko apatinė jos dalis atrodė kaip moliūgas. Didelis moliūgas. Ir dar… nepatikėsit, ką ji padarė su mano plaukais. Mano gražiuosius rudus kaip kakava plaukus ji supynė į ilgą kasą ir susuko ją į kuodą ant pakaušio ir, lyg to būtų negana, sumanė į tą kuodą įsegti milžinišką lelijos pavidalo plaukų segtuką. Ir visa tai vien dėl to, kad po pusvalandžio vyks kažkokia puota, skirta mano sutikimui. Ak, pamiršau paminėti, kad esu burtininkė, tiesa? Bet man atrodo, kad Lorena tai jau minėjo. Na tai va. Esu esu cereidės ir jos mėnulių burtininkė. Nieko čia ypatingo. Buriu labai retai, nes tam reikia daug jėgų, o ir šiap nemėgstu to daryti. Na, bet grįžkime prie puotos.
Ledi Veina išvedė mane į koridorių ir ėmė mokyti vaikščioti su ta moliūgine suknele. Turiu pasakyti, kad buvo sunkoka. Ji visur kliūdavo, be to paaiškėjo, kad aš negalėsiu su ja sedėti. Kuriems galams ta suknelė tokia pūsta? Po kurio laiko ledi Veina pareiškė, kad  laikas eiti į puotą ir nusivedė mane prie didelių dvivėrių durų. Prie jų ji sustojo ir pažvelgė į mane:
- Cerene, dabar aš įeisiu, tarsiu keletą žodžių, o kai atsidarys durys, įeisi tu. Vėliau žiūrėsim, kaip viskas klostysis,- aš tik linktelėjau ir stebėjau, kaip atsivėrus durims į milžinišką sale oriai ir lėtai įėjo ledi Veina. Paskui durys užsivėrė ir aš likau viena. Laukiau ilgai, ar bent jau man taip pasirodė. Tik mstaiga atsivėrė durys ir aš pamačiau didelę minią žmonių, spoksančių į mane ir laukiančių, kada aš įeisiu. Taigi, prisiminusi, ko mane mokė ledi Veina, oriai įžengiau į tą salę ir sustojau. Durys garsiai užsivėrė už manes ir aš likau salėje tarp daugybės smalsių žvilgsnių. Tai mane labai trikdė ir aš panorau sulysti į žemę ten pat kur stoviėjau, bet staiga suvokiau, kad nėra įmanoma visų prima todėl, kad aš neturiu kastuvo ir kirtiklio, reikalingo prakirsti grindis, ir antra, aš stoviu penktame aukšte (o, taip, šitas pastatas milžiniškas), todėl kristi per visus aukštus būtų labai skausminga. Taigi man nieko kito neliko, kaip tik stovėti ir tikėtis, kad greitai viskas pasikeis ir aš nebebūsiu varstoma šimtais žvilgsnių.
Pradėjau akimis lakstyti po salę tikėdamasi kokios nors pagalbos. Pamačiau ledi Veiną, stovinčią tiesiai priešais mane ir vien lūpomis kažką lėtai sakančią. Bandžiau suprasti, ką ji sako, bet tai nėra taip lengva, kaip atrodo. Pagaliau šiaip ne taip supratau. Ji sakė: ,, Sveiki visi“. Kažin, ką tai galėtų reikšti? Galbūt aš taip turiu pasakyti? Ko gero taip. Nieko nelaukusi apžvelgiau visą salę ir nusišypsojusi tariau:
- Sveiki visi.
Galiu prisiekti, kad tą akimirką atrodžiau kaip paskutinė kvailė. Visi, kas buvo salėje, išgirdę mano pasisveikinimą, nusisuko ir ėmė šnekučiuotis, ką jie tikriausiai darė prieš tai. Lengviau atsikvėpiau ir nužingsniavau prie ledi Veinos, jeigu tai ką aš dariau buvo galima pavadinti žingsniavimu. Mat aš tiesiog skyniausi alkūnėmis kelią ir su savo moliūgine suknele broviausi per minią.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Cereidės mėnuliai
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Veina ramiausiai šnekučiavosi su vidutinio amžiaus dama, kuri turėjo ilgus juodai rudus palukus, tokius kaip kavos milteliai. Veina mane pamačiusi nusišypsojo ir tarė mostelėdama ranka į tą vidutinio amžiaus damą:
- Cerene, susipažink, čia vyriausiojo tvirtovės sargybos kapitono žmona, ledi Fandelėja, - Fandelėja linktelėjo man, aš padariau tūpsnį ir tariau:
- Malonu susipažinti, ledi Fandelėja,- tai ištarusi grįžtelėjau į Veiną, susiraukiau ir kilstelėjau antakius. Matyt, ledi Fandelėja tai pamatė, nes pakėlė smakrą ir šaltokai atsakė į mano pasisveikinimą.
- Man taip pat, ledi Cerene. Veina, manau, aš eisiu pasisveikinti su savo dukra sunūmi, jie atvyko prieš penkiolika minučių,- Fandelėja linktelėjo Veinai ir pasišalino. Aš piktai pažvelgiau į Veiną ir paklausiau:
- Kokį čia maskaradą surengėt? Jei norite žinoti, jaučiausi kaip paskutinė kvailė. Kuriems galams turėjau eiti pro tas duris lyg kokia princesė ir...- užsikirtau išvydusi Veinos veide šypseną. Tuomet aš taip pat nutaisiau grimasą ir grakščiai apsisukusi (kiek to grakštumo leido mano suknelė) nudrožiau į minios vidurį. Jaučiausi pažeminta.
- Ledi Cerene! Cerene!
Atsisukau balso pusėn ir pamačiau Runą, tą pačią merginą, kuri manęs ieškojo, kad nuvestų pas tą gyvatę, pas Veiną. Nusišypsojau ir pabandžiau bėgti link jos. Nelabai išėjo. Tiesą sakant, visai neišėjo, mat aš su savo moliūgine suknele užkliudžiau kažkokios damos suknelę, toji apsisuko vietoje, parvirto ir nugriovė šaliai stovėjusį vyrą. Tada tas vyras nugriovė kitą vyrą, tas kitas vyras moterį, ir taip toliau, kol viena stamboka dama begriūdama įsikibo į stalo kraštą ir išsilaikė nenukritusi. O aš per tą laiką spoksojau į tą nepakartojamą reginį. Paskui pradėjau kvatoti iš visos širdies. Nugriuvę žmonės spoksojo į mane kaip į beprotę, stovintieji taip pat. Paskui prie manęs prisijungė Runa, o po minutės kvatojo visa salė.

Gulėjau savo kambaryje ant lovos, kai į duris pasibeldė. Sumurmėjau ,, įeikite“ ir dar labiau įsirausiau į patalus. Durys tyliai girgžtelėdamos atsidarė ir įėjo Runa. Ji prisėdo ant mano lovos ir įsistebeilijo į sieną. Po minutėlės tarė:
- Šiandien per tą puotą buvo smagu. Tu taip nemanai?
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"