0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
((Okay, prisėdau ir aš prisėdau parašyti apie savo istoriją IH (tai darau įkvėptas Dafydd).))

Viskas prasidėjo 2020 metais kai man nu žiauriai pradėjo patikti Haris Poteris ir visas jo pasaulėlis, kadangi man Hogvartsas bus dream school tai aš į Google paieškos laukelį įvedžiau - Hogvartsas. Žinoma pamačiau Vikipedijos straipsnį ,bet ant jo nespaudžiau ,nes šventai tikėjau ,kad Vikipedija yra žiaurus melas ir kibernetinių atakų svetainė, (neklauskit kodėl taip aš maniau). Pamačiau svetainę interaktuvus.hogvartsas.lt ,na savaime aišku paspaudžiau. Tris kartus perskaitęs tą sveitainę spaudžiau REGISTRUOTIS. Užpildžiau viską, žinoma nežmoniškai jaudinausi ir nežinojau kur papuoliau, ką čia veikt ir panašiai. Mane pasitiko angliški žodeliai pelėdyne, tuo metu Mayra buvo mokinė. Angliški vardai, angliškos frazės tai tikrai buvo baisu. Tuomet turėjau Domantą - Domantą Varnanagį arba domuką kuris paliko prisiminą IH istorijoje. Iš pradžių viską dariau gražiai, paisiau taisyklių ir panašiai. Patekau į Grifų Gūžtą. Pirmakursis Grifas - Tai buvo tikrai dažna frazė mano postuose. Apsipratęs, pabuvęs truputį pradėjau piknaudžiauti paskyromis, dėja nepavyko niekada to padaryti...Garsėjau kaip pirmas IH vaiduoklis. Žodžiu su Domuku turėjau net 2 papildomus charus ir buvau nu grynas kvailys. Ahhh, Harold Namber ir Erika Van Hauten - šie du charai + domukas buvo gryna nesąmonė ir mano beprotystės viršūnė. Harold buvo vaiduoklis ,kas man atrodė smagu ,bet greitai smagu nebebuvo. Troškau garbės forume, bandžiau eiti į Ministeriją - nepavyko dėl piktnaudžiavimo paskyromis ir taisyklių įspėjimų, praėjo trys mėnesiai ir tapau profesoriumi ,bet juo išlikau gana neilgai ,nes ištryniau paskyrą. Domukas buvo lyg robotas kuris darė tam tikras funkcijas : Laidė kerus ir viską darė nuostabiai ir puikiai. (Štai jums atsakymas kodėl ištryniau Domuką.) Ištrynimo priežastis buvo ir kita ,bet jos neviešinsiu ,nes tai labai asmeniškas dalykas. Ištrynęs paskyrą pasigailėjau, praėjo trys mėnesiai ,kada mane ir vėl atblokavo ir aš galėjau grįžti ir jau Lapkričio 15 dieną apie penktą valandą vakaro čia grįžau kaip Vegard Saeterhaug - piktas, paikas ir egositiškas Klastuolis. Jog grįžau tikrai nepasigalėjau ir apsidžiaugiau. Vegard vystyti jau pradėtas nuo šio sezono pradžios tad visai naujas charas ,bet jei sudėtumėm tuos mėnesius kada buvau IH su domuku ir kol atblokavo ir dabar esu su Vegard apie 8 mėnesius ,bet čia jau nusivažiavau. Netrukus susikūriau kitą personažą (buv. Jacob Saeterhaug). Charas kuris dabar yra Richard Bevan Charlton buvo nesusipratimas ir klaida. Gailiuosi šio veiksmo - Richard sukūrimas. Na Richard dabar antgamtas - nu gal ir nieko ,bet jo vystymas nepradėtas kol netapsiu profesoriumi - vėl. Planuoju pavasarį bandyti vėl į profus, galbūt pavyks.


((Taigi pridurti ko daugiau jau nebeturiu. Jei viską perskaitei - AČIŪ.
P.S pageidaučiau ,kad nerašytumėte nieko ,bet jei labai norite - prašau :) ))

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Vegard Saeterhaug »
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)