0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Godriko Daubos parkas
« Prieš 9 metus »
Didžiulis, senas parkas. Jis užima apie dešimt kvadratinių kilometrų ploto. Visi jo takai yra išgrįsti akmenimis, iš abiejų tako pusių auga medžiai, maždaug kas dvidešimt metrų tako stovi gražus mūrinis suolelis prisėsti. Parko centre yra aikštė, kurioje auga didžiulis, labai senas magiškas ąžuolas, kuriam jau apie du tūkstančius metų. Po ažuolu stovi niekuo neišvaizdus užburtas suolelis, ant kurio, kaip pasakoja Godriko Daubos gyventojai kiekvienam svečiui, sėdėjo pats Godrikas Grifas iš ten išmoko Nuginklavimo užkeikimą. Aikštėje taip pat prisodinta gėlių, yra kelios senovinės statulos. Beje, dar sako, kad netoliese ąžuolo, po viena gražia eglaite, yra prasmegusi garsaus Godriko Daubos kalvio Boumano Raito, burtininko kalvio, kuris pirmasis nukalė Aukso Šmaukštą, kalvė. Todėl kai kurie pamišę Kvidičo gerbėjai lipa į eglės viršūnę, kad neva įgytų galių Kvidičui.
Parkas įdomus tuo, kad kokius burtus ten beatliktum, žiobarai to nemato. Todėl burtininkai ten retkarčiais siaučia. Bet tik draugiškai, nes kažkokia magija parke neleidžia jame smarkiai kovoti. Parke draugiškai kalbasi ir sugyvena visi - ir žiobarai, ir burtininkai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #1 Prieš 9 metus »
Keitė prisėdo ant suolelio parke. Pagaliau viena.
Mergina atrėmė alkūnes į kelius ir paslėpė veidą delnuose.
O Dieve.
Ji norėjo pasikalbėti su Fasu. Suprasti, kas, po galais, jam negerai.
Suprasti, ką blogo ji padarė.
Kiek pasėdėjusi ji išsitraukė knygą "Izola" ir ėmė skaityti.
-Vėl slepiesi?
Keitė pakėlė akis. Natanielis.
-Ne visai,-sumurmėjo ji.-Tik skaitau. Žinai,- ji apsidairė,-kažkada jis čia buvo.
-Kartą seniai seniai...
Keitė pavartė akis.
-Tarp kitko, dėl to serialo...
Keitė staigiai žvilgtelėjo į jį.
-Išėjo naujas sezonas?
-Ne. Tai dėl tų "Tikėk" citatų.
Keitė kilstelėjo antakius.
-Tikėk, kad Grifė gali išgyventi nenužudydama mažų Švilpinukių.
Mergina prunkštelėjo.
-Kada ir kaip mes taip susidraugavon, Netai?-atsidususi paklausė.
Natanielis gūžtelėjo pečiais.
-Nežinau. Bet žinai, pagalvojau, gal galėtum pamokyti mane legilimantijos...
Keitė vėl prunkštelėjo.
-Ak štai kaip.
-Jei ne, galėčiau papasakoti tėčiui ar mamai, kad...
-Gerai, gerai. Bet juk žinai, jog gali paaiškėti, kad tu labiau animagas.
Natanielis sulinksėjo.
-Už tai galėtum... surasti vietą, kur galėtume treniruotis. Ir nestebėti manęs per savo regintįjį akmuo. Aš žinosiu, jei tai tebedarysi.
Natanielis kiek paniuro.
-Na,-ištarė jis,- manau, eisiu ieškoti to kambario.
-Sėkmės,- šūktelėjo Keitė jam nueinant ir vėl palinko prie knygos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Keitė Moris »
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
Fasas, skrisdamas iš Džeinės namų, pasuko į parduotuvę. Nusipirko maisto, pasuko į kelias magiškas krautuves, kuriose gavo Skundiklį, dar keletą magiškų sekimo ir magijos atpažinimo prietaisų. Viskas sutilpo jo kuprinėje. Fasas buvo labai patenkintas, kad tėtis jį apsaugojo neišsklaidomais judančiais apsauginiais kerais, ypač, kai lankantis vienoje šiurpioje magijos parduotuvėje, užsipuolė neaiškus senis. Tokie apsauginiai kerai, kokiais Fasas buvo apsaugotas, nesulaikytų tik labai reto juodosios magijos užkeikimo, Nužudymo ir Nukryžiavimo užkeikimų.
Fasas buvo apsirengęs juodą apsiaustą ir mūvėjo geras odines pirštines, iš įpročio nešiojamas, kai reikia daug skraidyti ant hipogrifų. Vaikinas paliepė hipogrifams nusileisti parke, nes žinojo, jog toje teritorijoje žiobarai magiškų gyvūnų tiesiog nemato. Kai Fasas ir Ahadas nestebimi nusileido, hipogrifai išskrido pamedžioti, o į vakarą, kaip įsakyta, grįš namo. Grifiukas, lydimas ligerio, pėdino plačiu akmeniniu parko taku ir mėgavosi grynu oru. Ant daugumos suoliukų sėdėjo jaunų žiobarų porelės, ant kai kurių - jau pagyvenę žmonės. Visi nemagai jau buvo įpratę prie vis pasirodančių keistai apsirengusių žmonių.
Fasas prasilenkė su burtininku, kuris buvo jam keistai pažįstamas. Jam, iš pažiūros, buvo apie šešiolika, plaukai geltoni. Atrodė, kad jis tikrai nespinduliuoja draugiškumu. Grifas įžvelgė ir to žmogaus sąsają su Durmštrangu ir iškart pajuto palankumą. Ahadas nieko nepastebėjęs ėjo šalia šeimininko, kaip visada. Fasas išsitraukė iš kišenės mėtinį saldainį ir nerūpestingai įsimetė burnon. Staiga už gal trisdešimties metrų ant vieno suolo sėdint auroro sūnus pastebėjo dar vieną pažįstamą žmogų. Iš Hogvartso. Keitę Moris. Fasas nė nekrustelėjo, bet eidamas suabejojo, užkalbinti Keitę, ar ne. ,,Kokia kalba su tokia apsimetėle." pamanė jis. Bet vis vien, lyg ir kitoks balsas jo mintyse, neleido jam taip paprastai praeiti. Kažkas neleido iki galo patikėti, kad Keitė iš tiesų yra bloga, o Fasas ja pasitikėjo be reikalo. Fasas visada pažino žmones. Tai jam sakė net mėgstamiausias profesorius Durmštrange. Tad auroro sūnus atsistojo priešais Keitę, skaitančią kažkokią knygą.
- Labas,- šaltai pasisveikino.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Jeigu jus kada nors koks nors ne itin malonus žmogus buvo ištraukęs iš nuostabaus knygos pasaulio, suprasite, kaip pasijuto Keitė.
-Sveikas,-sumurmėjo ji nepakeldama akių nuo knygos.
Vis dėl to Faso pasisveikinimas neleido jai ramiai skaityti toliau.
Šaltis. Šaltis, nepasitikėjimas ir neapykanta.
Štai kas sklido iš Faso pusės.
Verčiau jau Natanielis nebūtų išėjęs,-pamanė ji.
-Kaip vasara?-paklausė Keitė tyliu, kiek drebančiu balsu.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
((Eik tu sau, jau neapykantos tai tikrai nebuvo, neperdėk :D))
Fasas nežymiai susiraukė, apsidairė aplink, tarsi kažko ieškodamas.
- Gera vasara. Tiesiog puiki.- trumpai tarė, paskui vos vos šypteldamas. Ahadas klausiamu žvilgsniu pažiūrėjo į Fasą, o sugavęs jo žvilgsnį, suprato, su kuo tiksliai susidūrė. Tad atsisėdo šalia jo ant akmeninio tako.
- O tau kaip?- dar neskubėdamas prieiti prie rūpinčių klausimų, paklausė Fasas. Tada priėjo arčiau ir mostelėjo į suoliuką, stengdamas būti perdėtai mandagus,- galiu?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Keitė atsidudo.
-Na, jis man nepriklauso,-pasakė stodamasi.-Be to, aš ir taip aš jau ketinau...
Mergina nutilo. Namuose prie jos prišoks Natanielis ir ims zyzti dėl legilimantijos. Be to, juk ji norėjo, tikrai norėjo išsiaiškinti su Fasu.
-Vasara gera,-pareiškė Keitė.-Užteks tų mandagybių. Eik tiesiai prie reikalo.
Keitė žvilgtelėjo į netoliese gulinėjantį ligerį, matyt Ahadą. Jis į ją žvelgė kone tokiu pat žvilgsniu kaip Fasas. Mergina nesusilaikiusi žvilgtelėjo giliau.
Ahadas buvo kiek kvailokas. O Fasas jį išauklėjo savaip.
Nebegalėdama toliau žiūrėti į Ahadą, Keitė nusuko žvilgsnį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Keitė Moris »
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Fasas numetė žvilgsnį ant žemės. Ahadas gulėjo vis dar šalia. Vaikinas, vis dar stovėdamas, lyg ir nenoriai, tarstelėjo:
- Luktelk dar minutėlę.
Fasas kiek gėdydamasis atsiprašė:
- Nepyk, kad ten taip užsipuoliau. Su tokiu mažu daiktu, kaip kad paprasčiausias apsiausto gabaliukas, gali pridirbti žmogui labai daug rimtos bėdos. O tau Juodoji magija paklūsta. - Fasas nuspyrė iš kažkur atsiradusį akmenėlį, nežiūrėdamas į Keitę.- Atsiprašau. Bet tą naktį buvau išsigandęs. Susitikau su Juoduoju, tokia varniukė Gemma vos neužsimušė, beveik mano dėka to vos nepadarė ir mano dėka vis dėl to nepadarė. Kelias naktis ir nemiegojau.
Užteks pasiteisinimų. Reikalas.
- Tu esi žmogus, kuriuo pasitikėjau labiausiai Hogvartse. Bet paskui ėmei slapstytis, nepriimti pagalbos, bėgti nuo manęs ir Džeinės. Bandžiau dar kažkaip susisiekti, bet sekioti tavęs it koks... nežinau, įkyrus nusikaltėlis, nenorėjau. Nesupratau, kodėl taip ir elgies. Bandei man užleisti Dolohovo užkeikimą, paskui kažką išdarinėjai su Džeinės pantera ir mano apsiaustu,- kilstelėjo antakį grifas.- Nu nepyk, pasimečiau. Nesu varniukas, nesu ir superinis legilimantas. Gali paaiškint?- žybtelėjo žydromis akimis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
-O tu man viską pasakodavai?-spjaute išspjovė Keitė.
Giliai įkvėpė, kad nusiramintų.
-Ir žinoma, kad tu ne legilimantas. Tu juk animagas.
Keitė nuleido akis.
-Ak, tiesa. Tu juk Fasas Oldefortas, auroro sūnus. Tu pereini visas neįmanomumo ribas. Tu tobulas,-ji nusijuokė.-Tu protingiausias, galingiausias ir kvailiausias. Gerietis, žmogus be trūkumų. Visuomet šaltas. Bejausmis. Visuomet geriausias.
Ji atsiduso. Prisivertė akimirkai žvilgtelti į Fasą.
-Būtent todėl ir pradėjau slapstytis. Sakai, aš ne tokia, kokia turėtų būti Grif? Žinai kokia mano nuomonė? Tavo vieta Klastūnyne.
Keitė vėl nusijuokė.
-Ak, vos nepamiršau. Mano nuomonė juk nesvarbi. Aš juk blogiukė.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
Fasas žiūrėjo į Keitę. ,,Skaito mintis. Bet kitko neskaito." - apmaudžiai pamanė jis. Lazdelė gulėjo kuprinėje, bet rodos, jos ir nereikėjo. Net nebuvo galima panaudoti.
- Man gaila, kad tu taip apie mane galvoji. - susiraukęs ir nudelbęs akis žemyn, pasakė.- Na, pripažįstu, ir aš kartais pagalvoju, kad mano vieta ten. Bet aš esu čia, Grifų Gūžtoje, ir neketinu jos pakeisti.
Fasas sugniaužė kumščius. Mokantis valdyti jausmus yra bejausmis. Štai kaip yra.. Fasas visiškai nenorėjo, kad pokalbis pasisuktų taip.
- Aš nesu bejausmis, legilimante.- pabrėžė paskutinį žodį. Norėjo dar šį tą pridurti, bet sukandęs dantis patylėjo. - ir niekada nemaniau, kad esi blogiukė.
Fasas atsirėmė į visai šalia augantį medį ir sunėrė rankas, žiūrėdamas į besiniaukiantį dangų. Veidas buvo visiškai abejingas viskam, bet mintys virė.
- Atsiprašau. Jeigu galvoji, kad aš esu tavęs nekenčiantis pasipūtęs blogio įsikūnijimas, galiu pasišalinti.- tarė jis. Ir prisimerkęs pažiūrėjo į Keitę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Keitė nusikvatojo.
-Vadini mane legilimante, bet meluoji į akis,-pareiškė ji.-Nereikia jokios legilimantijos, jog sužinotum, kuo mane laikai. Be to, manai bejausmis prisipažintų, jog jis bejausmis. Ir jei iš tiesų nori man padėti, tai nelįsk pavojui po kojų.
Keitė žinojo, jog Fasas nesiklausys. Ir ji pati nesiklausytų.
Ir vis dėl to norėjo jo paprašyti. Jai visai nesinorėjo kojas pakratyti vidury kokios pamokos.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Čia jau Fasas neteko kantrybės. Ahadas išpūtęs akis pažiūrėjo į žmogų.
- Keite, Keite, po velnių!- vos tramdydamas apmaudą, negarsiai sušuko Fasas. - Jeigu būčiau toks bejausmis debilas, ir nekęsčiau tavęs, kaip tu galvoji, aš nebūčiau nė stabtelėjęs čia, parke, prie tavęs! Kokio velnio tada būčiau ėjęs paskui tave ir gynęs prie visų tų prakeiktų namukų? Pasivaikščioti?! Paieškoti būdų užsimušti?! Kokio velnio gabenau į ligoninę iš Būstinės, jeigu vietoj to būčiau galėjęs palikti tave kokiems Akromantulams, vilkolakiams ar kitokiems bjaurybėms suėsti?!
Fasas sukando dantis. Kantrybė išpilta ant kelio visai šalia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Džeinė ėjo gatvele prie parduotuvių. Nusprendė dar apsipirkti. Nusipirkusi saldumynų ir "žaibą" ji jau ruošėsi keliauti, tačiau pastebėjo besikalbančius Fasą ir Keitę.
-Sveiki,-pasisveikino su jais mergina.
Priėjusi arčiau išgirdo, kad jie ginčijasi.
-Ką jūs... Apie ką jūs kalbatės? Kas nutiko?-paklausė juodaplaukė.
Jos pantera Naktis atsisėdo Džeinei prie kojų.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
Keitė nuleido akis. Na žinoma. Kur Fasas, ten ir Džeinė. Šita porelė juk VISADA kartu.
-Nieko, Džeine, nieko,-prabilo Keitė.-Tiesog atsitiktinai susitikom. Nieko ypatingo. Na, aš jau eisiu. Netas laukia.
Ji atsistojo ir prieš nueidama dar pridūrė:
-Džiaugiuosi dėl judviejų.
Ir nuėjo namo.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
Fasas trinktelėjo sau per kaktą, kai Keitė išėjo. ,,Galėjai palaukti. Nereikėjo skubėti."- rėkė mintyse. Norėjo pasiversti į irbį, bet susivaldė. Jeigu dabar į jį pasiverstų, iš pykčio neatvirstų į žmogų gal mėnesį. Ir visą tą gražų laiką lakstytų miškais žudydamas. Kol jį patį nužudytų draugas Juodasis.
- Žinai, šiaip jau dabar nebuvo reikalo ateiti čionai,- mestelėjo Džeinei. Ką gi. - Tai einam.
Ahadas susinervinęs pakilo nuo žemės ir atsistojo. Fasas paniuręs ėjo Godriko Grifo Daubos parko taku, Džeinė ėjo kartu. Ahadas ėjo šalia, tik iš kitos pusės.
- Lis,- tarė, pasižvalgydamas į dangų. Nuotaika buvo panaši, kaip kad dangus. Fasas nuėjo Grifo gatve ir pasuko į namus.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Džeinė krūptelėjo ir dėbtelėjo į Keitę.
-Kvailė,-mestelėjo.-o dar gyniau tave. Tvirtinau, jog nesi juodoji magė.
Ji papurtė galvą.
-Aš jau eisiu,-tarstelėjo.
Ir nuėjo, o Naktis nutipeno paskui.
-atleisk, nesitikėjau tavęs čia sutikti,-pasakė Fasui.-tik nusipirkau šluotą. Senoji sulūžo.
Ji kilstelėjo "žaibą".
((Keite.... >:())

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○