0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Re: Medžioklė
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Pamatysim kaip ten bus

Re: Medžioklė
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
Vis tiek nelabai išeina normalios knygos skyrius :/

O man kaip tik patinka skaityti trumpus skyrius forumuose(ir dar nė su vienu ilgu gyvenime nesu susidūręs(be to, kas sakė, kad čia knygos? Pvz. aš rašau ne knygą, o istoriją(Aš, aš... Žinau tą, susidūręs su tuo... Per daug biški pūčiuos, ar ne?))). Nė vieno, įskaitant ir mano, rašliava man neatrodo tokia gera, kad norėtųsi jos skaityt labai daug. Kartais būna labai įdomi knyga, bet skyriai nu tiesiog per ilgi, ir ima vimdyti ir pradedu galvot ,,Ir kada čia baigsis tas skyrius, ir kada?" Galiausiai numetu knygą į šoną ir einu prie PC.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medžioklė
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Hey! 1 skyrius! Komentuokit! :)

1 skyrius
Visų pirma iš Dianos atėmė jos grobį- bangakramenį, ir jos pistoletą. Tada surakino rankas ir įgrūdo į automobilį. Ji priešinosi, bet ką gali padaryti beginklė mergina prieš penkis šautuvais ir kitais ginklais ginkluotus vyrus?.. Šviesiaplaukė jautėsi sumautai. Jau buvo beveik pasprukusi, o dabar, ko gero, keliaus į kalėjimą.
Dianai Karen buvo šešiolika, nuo dešimties ji gyveno viena. Tėvų ir senesnio, iki dešimties metų gyvenimo neprisiminė. Viskas, ką ji žinojo, buvo tik namų adresas, vardas, pavardė ir amžius. Ir daugiau nieko. Mergina dirbo nusmurgusioje užeigoje, tačiau vargano atlygio neužteko. Tad naktimis ji vogdavo. Ir ne bet ką. Dažniausiai tai buvo brangakmeniai arba muziejaus parodų daiktai. Juodojoje rinkoje ji nesunkiai parduodavo daiktus. Taip ir gyveno.
Ją nuvežė į kažkokį pilką, neišvaizdų, bet modernų pastatą. Nuvedė į vidų, ten įvedė į kažkokį didelį, su keliais foteliais kambarį. Foteliai buvo garstyčių spalvos. Ironiška- tai buvo nemėgstamiausia Dianos spalva. Viename fotelyje sėdėjo gal penkiasdešimties metų vyras. Merginai įėjus, jis pakėlė galvą ir tarstelėjo:
-Sėskis.
Diana atsisėdo į vieną iš fotelių ir įžūliai spoksojo į vyrą. Šis savo ruožtu spoksojo į ją. Po minutėlės tas žilstelėjęs vyriškis prabilo:
-Taigi, Diana, aš esu Kvintas Molekas. Tikiuosi, tu nieko prieš, jeigu mes trumpai tave apklausime?
Ji susiraukusi atšovė:
-Tiesą pasakius, aš prieš tai.
-Ką padarysi. Tau teks su tuo susitaikyti,-nepiktai, nesišaipydamas pasakė Kvintas.
Jis vėl įsmeigė žvilgsnį į Dianą.
-Vienas ir pats pagrindinis klausimas- ar žinai, kas nutiko tavo tėvams?
-Ne.
-Gerai. Ar žinai, kad turi seserį?
Tai merginą pribloškė.
-Ką?!
Kvintas atsiduso.
-Taip ir maniau. Vežkite ją į mokyklą.
Ji sutriko.
-Kokią dar mokyklą?
Jis kiek padvejojo, tada atsakė:
-Animalų. Jie greitesni, protingesni, ištvermingesni ir galingesni už žmones. Kiekvienas iš jų susijęs su kokiu nors gyvūnu. Tu viena iš jų.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Medžioklė
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Šiaip labai gerai, tikrai įdomu. Bet trūksta platesnio policijos, ar koks ten pastatas, aprašymo. Ir dar tokios smulkios, priekabios smulkmenėlė: man kažkaip neskamba ,,šviesiaplaukė jautėsi sumautai"... sakyčiau, vietoj šviesiaplaukės aiškiau uir gražiau būtų mergina. Ir trečia: kai klausia, ar žino, kas nutiko tėvams, ji sako tvirtą ,,ne", tarsi išsigintų nevogusi deimanto ar sakydamas ,,ne ir man nusispjaut, kas ten jiems nutiko.". Parašyk gal ,,ne, o..." tada ją tardytojas pertraukia ir klausia apie seserį. Sakinys ,,tai merginą pribloškė", iškart atskleidžua, kaip ji reaguos. nebeįdomu. Taigi, kai klausia apie seserį, Diana galėtų iškart taip ir perklaust: ,,KĄ?!- apstulbo Diana.". Nu vat. O šiaip viskas labai liuks.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Medžioklė
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
O man kaip tik atrodo visiškai nereikalingas to pastato aprašymas.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medžioklė
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Ačiū, Fasai. Ir dar didesnis ačiū George :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Medžioklė
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
 :D Gal čia tik man taip atrodo :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medžioklė
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
O gal tave tiosiog domina pilki, modernūs pastatai, Fasai :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Medžioklė
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Tiesa: neatskleisk iškart, kas tie animalai :) Nes dabar jau man aišku, jog pateks į mokyklą, kur mokosi kažkiek labai ypatingų vaikų, kažkuom panašių į animagus...
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medžioklė
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Ne. Jie nebus animagai, Fasai :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Medžioklė
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
Nu aš ir nesakau, kad nebus. Bet jie bus į juos PANAŠŪS.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medžioklė
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Nė... Ten kiteip bius ;D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medžioklė
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
Gerai, keliu tęsinį :) tikiuosi, kad jums patiks
2 skyrius
Taigi, Dianą be jokio įspėjimo vėl įsodino į automobilį ir prasidėjo dar viena nuobodi, ilga kelionė. Jie važiavo per laukus, miškus, greitkelį ir palei upelį, niekada nesustodami. Pro šalį lėkė medžiai, gėlės, kitos mašinos, o laikas judėjo sraigės greičiu. Jie važiavo valandą, dvi, tris. Gal dar daugiau. Tik staiga automobilis sustojo. Šviesiaplaukė pakėlė skaudamą galvą nuo lango rėmo ir atsimerkė. Matyt, buvo užsnūdusi. Merginą išleido iš automobilio ir ji apsidairė. Stovėjo vienas pagrindinis, juodas pastatas ir keletas mažesnių. Aplink plytėjo gūdus ir neįžengiamas miškas. Pats pagrindinis pastatas buvo panašus į niūrią, bet didingą juodą pilį. O kiti, mažesni pastatėliai buvo tiesiog paprasti namukai, išskyrus vieną. Jis buvo gal perpus mažesnis už didįjį pastatą, tačiau vis tiek didelis. Tai buvo piramidė. Tačiau ne tokia piramidė, kaip egiptiečių, ji buvo kur kas didingesnė. Pastatas buvo padengtas sidabru ir žaižaravo prieblandoje. Prie įėjimo, jam iš šonų stovėjo dvi sidabrinės liūtų statulos, jos atrodė lyg tikri gyvūnai, tik iš sidabro, su smaragdinėmis akimis. Tačiau ne vien šiomis puošmenomis piramidė buvo įpatinga- nuo jos tiesiog sklido galia. Ji traukė ir viliojo, Diana žingtelėjo jos link, tačiau pajuto ant savo peties ranką. Atsisuko. Ten stovėjo grakšti rudaakė, rudaplaukė mergina, labai primenanti stirną. Iš pažiūros jai buvo maždaug tiek metų, kiek ir Dianai.
-Sveika,-pasisveikino ta rudaakė.-aš esu Kelė, aprodysiu tau čia viską. Tu Diana, tiesa? Melanės sesuo?
Kelė nusišypsojo. Diana sutriko. Kas, po velnių, yra ta Melanė?! Tačiau irgi išspaudė šypseną ir linktelėjo.
-Gerai,-tarė Kelė.-štai ten,-ji mostelėjo į didįjį pastatą,-yra mokykla. Joje yra ir miegamieji, kur gyvena mokiniai. Ten,-ji parodė į mažesnius namelius,-yra vadovų namai. Ten jie gyvena. Mokiniams ten artintis draudžiama. O ten,-ji parodė į piramidę.-yra šventykla. Joje kol kas tau draudžiama apsilankyti. Gal turi klausimų?
Diana nedrąsiai šyptelėjo.
-Tiesą pasakius, turiu. Kas gi tie animalai?
Kelė atsakė:
-Mes. Kiekvienas turi savo sielos gyvūną, maniškis yra stirna. Ko gero, tu tai jau pastebėjai. Mes supanašėjame su savo sielos gyvūnu.
Šviesiaplaukė paklausė:
-Kaip sužinoti, koks mano sielos gyvūnas?
-Šiandien vakare vyks ceremonija. Ten bus tik vadovai, gyvūnai ir naujokai, gyvūnai prieis prie pasirinktų žmonių. Ir dar: po ceremonijos galėsi valdyti tos rūšies gyvūnus. Jei nebeturi klausimų, palydėsiu tave į tavo kambarį, ten galėsi pailsėti. Šiandien pamokų nebus.
Diana linktelėjo. Taip, jai tikrai reikėjo pailsėti. Šviesiaplaukę Kelė palydėjo į niekuo neišsiskiriantį kambarį. Jame stovėjo dvi lovos, dvi spintos, vonios kambarys, tualetas ir du langai sienoje.
-Tavo kambariokė atvyks vėliau,-tarstelėjo Kelė, uždarydama duris.
Likusi viena Diana atsigulė ant lovos ir ėmė svarstyti, į kokią nesąmonę ji įsivėlė.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Medžioklė
« Atsakymas #28 Prieš 9 metus »
Naujas skyrius! :) Man visai patiko  ;) ;D
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Medžioklė
« Atsakymas #29 Prieš 9 metus »
Laukiu tęsinio! Sudominai, labai įdomu :)
Clever as devil and twice as pretty