0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Nulaužei visai minutei. Dabar viską gerai supratau.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Išdavikas
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
Girdėjau, nori pastabų? Tuoj gausi. :D pirma pastaba: neskubėk, neskubėk, NESKUBĖK. Antra pastaba: daugiau veiksmo! Bet šiaip tai neblogai. Labai neblogai. Man patiko :)

DĖMESIO: keliu savo knygos prologą!!!

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Po kiek laiko jau lipu laiptais. Rankose nešu sunkius krepšius – rodos jie sveria pusę tonos, nors ne, visą toną! Baiminuosi, kad manęs netyčia nepagautų miesto sargyba, nes tada sudie, gyvenimėli. Tuomet pagaliau prieinu laiptinę. Einu kita laiptine, ne ta pačia, kuria atėjau. Mane vadovė įspėjo, kad taip bus saugiau. Manau, daktarė neklydo, kaip visada. Kita puse pasuku į koridorių. Krūtinėje staiga pajuntu pavojų trokštantį keistą džiaugsmelį, tarsi svaigulį. Suprantu – tai adrenalinas, smagiai kaitinantis kraują. Man Gabentojo darbas tikrai patiks. Štai pasiekiu savąjį koridorių. Praeinu siaura, tuščia gatvele. Priėjęs slaptas, sienoje įmūrytas ir užmaskuotas duris, apsidairau. Tuščia. Spusteliu durų rankeną. Darydamas duris už savęs išgirstu tylius, plačius žingsnius.
- Labas!- išgirdau Daktarės balsą.
Pasisuku, sakydamas:
- Labad...
 Ir išvystu dideliu greičiu į mane einančią merginą balta kaip popierius oda ir juodais kaip tamsiausia naktis rūbais. Ji atrodo gal keturiolikos, kaulėto, griežto veido. Atrodo visai nevaikiškai. Staiga mintyse vėl ima klibėti nuotrauka. Suvokiu: ši mergina egzistavo mano praeityje. Sustingstu, laikydamas pravertų durų rankeną. Atsikvošėjęs negalvodamas jas atveriu, smunku į vidų ir bandau uždaryti duris. Tuomet, man dar nepaleidus rankenos, durys atsilaužia į tunelį ir įžengė juodarūbė. Jei nebūčiau pakliuvęs į tokią brūdiną situaciją, būčiau griuvęs ant žemės iš juoko: baltos odos ir juodų rūbų kontrastas atrodė kaip In ir Jang.
- VISIEMS SĖST!- surinka ji neįtikėtinai skambiu balsu, primenančiu trimitą. Keista, kad ji gali taip greit keisti balsą. Ji paeina į priekį ir pakartoja įsakymą rodydama į sofas. Stoviu prie durų su maistu, o ji stovi toli. Turiu puikią galimybę sprukti. Bet kažkas manyje to padaryti neleidžia, tiesiog sustingęs stoviu priešais duris, bandydamas iš stingulio ištraukti kojas. Jausmas, tarsi pati juodarūbė būtų mane įkalusi į žemę. Žvelgiu į laviniečius. Jie visi apstulbę žvalgosi į mergaitę, tarpusavyje, tuomet jų akys šiurpiai išsiplečia. Iš kambario galo ataidi Daktarės žingsniai. Ji eina oriai, kaip visada. Ko gero, gan akiplėšiškai pažvelgiu jai į akis ir nustembu: jose matau visišką sugniužimą. Ji atsako man tokiu baisiu žvilgsniu, kad net susigūžiu. Jame matau baisius kaltinimus, nusivylimą. Akis nuleidžiu. Užsimerkiu, jausdamas visų laviniečių žvilgsnius. Pričiuptas. Išdavęs Laviną per patį pirmąjį gabenimo reisą. Girdžiu visų žingsnius: visi sėdasi.
- O tu kuo išskirtinis? – sušunka mergina. Tada paklusniai atsisėdu ir aš. Bjaurioji juodarūbė prieina prie maisto maišo, palikto prie durų, plonais laibais pirštais pakelia, prikiša prie kaulėtos nosies.
- Mmm... kaip kvepia...- pasityčiodama sušnabžda, žaliomis akimis spoksodama į mane. Nuleidau galvą.- Ar tu žinai, brolyti, kad mūsų miesto valdžiai kaip niekšelis įkliūni jau trečią kartą. Pirmą kartą – apsivogęs. Antrą – žudydamas valdžios karius. Ir dabar – tečias kartas, tu įstojai į Laviną, gabeni kontrabandinį maistą. Čia iš viso ne maistas... – pasišlykštėdamas ji ištraukia kukurūzų paplotėlius. Susigūžiu.- KAS ČIA PER MĖŠLĄ?!- Surinka ji ir tęsia.- Po pirmo karto buvai užmigdytas ir perkeltas į kitą aukštą. Po antro tau buvo atimta atmintis. Bet trečias... treečias kartelis nemeluos. Daugiau kartų nebus, galėsi dūlėt po žemele. Jei kas nors tave ten užkas.
- TAIGI TATAIGI. KOKĮ ŠAUNŲ TURTĄ MES ČIA TURIME. LAVINA.- Tęsia baltaveidė, pabrėždama visas ,,a“. – IR MES AUGINAME PAMIDORIŪKU!!! – iškraipydama žodį suriko. Ji išdalina keistus pakelius su baltais milteliais. Įsako susigrūsti juos į burnas. Man pakelį įduoda paskutiniam. Milteliai ne balti, o rausvi.
- Ėch, brolyti... – šnipšteli ji. – kvailas tu. Pereik į mūsų pusę. Kam kentėti? Kam mirti tokiam jaunam? Tavo guvų protą ir nuojautą valdžia įvertins. Ir atlygins.
   Tebesistebiu jos skambiu, keistu balsu. Apgalvoju. Vilioja mano praeities paslaptys. Bet jei aš visada buvau toks – niekšelis, valdžios gaudomas berniūkštis? Jei mano lemtis tokia? Jeigu ir mano šeima pasiaukojo, kad būčiau laisvas? Apie ką kalbėjo laviniečiai, vos man įstojus? ,,Užmaršintasis. Priverstas užmiršti savo praeitį ne be reikalo, o dėl kenkimo valdžiai praeityje“, kaip buvo galima suvokti. Ar verta rinktis iš mirties ir nuolankumo? Gal ir... Tuomet pro duris įsiveržia juodieji vaikinai.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Dabar suprantu, kad viskas... Ir suprantu – neverta. Neverta išdavus tai, ką branginai, ir kuo tikėjai, neverta paniekinti savo šeimą, savo draugus, vardan vienos, savo gyvybės, keičiant ją į šimtus kitų, rinktis nuolankumą. Tebūnie, jei aš užgesiu – neužges daugybė kitų, o ne atvirkščiai. Ir paskutinis dalykas, kurį padarau – tai susipiliu miltelius į burną, žiūrėdamas į žalias akis. Mergina pasipiktinusi šūkteli. O aš šypteliu. Akyse ima temti. Pažįstamas jausmas, netgi nebijau. Širdyje dvelkteli adrenalinas. Pala, dar kai ką pamiršau nuveikti. Pašoku ir smarkiai tvoju in ir jang per makaulę. Dar norėčiau paklausti apie savo šeimą, bet žinau, kad ji tik meluos. Vienas juodarūbis vaikinas, berods vienas iš tų, kuriuos nubudęs mačiau, su lazda drožia man į galvą ir akys užtemsta galutinai.
   Nekenčiu tos prievartinės tamsos, plintančios po sąmonę. Aš išdaviau savo Laviną po pačio pirmojo reiso... Įdomu, kas man dabar bus... Aš mirsiu – o kas tada?
   Tikrai nekenčiu tos prievartinės tamsos, kuriai negaliu atsispirti. Akyse visiškai tamsu, nieko nebejaučiu iš išorės. Gerai bent tiek – kad tebegaliu blaiviai mąstyti. Tik gaila, jaučiu ir mintyse plintantį juodą šešėlį. Jam mane užimti liko nedaug. Atsiprašau pasaulio už visa, ką esu padaręs ne taip. Atsiprašau, ką esu įžeidęs, nuskriaudęs. Amen.
   Kyla mėnulis, gęsta vakaro žara. Taip pat lengvai užgęsta ir žmogaus gyvybė. Bet gal ir gerai... bent jau šiuo atveju. Kokia prasmė gyventi netyčiniam, bet apkaltintam ir pasmerktam išdavikui, neturinčiam namų, šeimos, draugų ir praeities?
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Išdavikas
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
O jis specialiai išdavė tą Laviną, ar ne? Man tas žodis(ir šitoj daly, ir praeitoj) kažkoks keistas:SS

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Nespecialiai. Buvo sučiuptas. Kas per žodis, tai klausk mano sapnų fantazijos :D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Įdomus dalykas, turiu pasakyti, kad kai buvau maža ir rašiau pasaką irgi buvo miestelis Lavina, bet tik todėl, kad ten gyveno išsilavinę žmonės. Pliusas, labai įdomu, o ypatingai tas, kad ne aš viena tokių žodžių prigalvoju :D
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
Ir dar lažinuos, kad tą žodį išgirdai sapnuodama :D Mat aš didumą savo rašliavų svarbiausių scenų susapnuoju. Išdaviką visą užrašiau iš sapno, todėl jis toks neaiškus.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Na, ne. Iš tiesų tai sugalvojau pati. Tai atrodė mažos mergaitės nesąmonės, bet pasirodo visai nieko. Kviečiu skaityti mano knygutės prologą, beje, vieną dalį įkelsiu į apšilimą, taigi prašom komentuoti.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Išdavikas
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Gerai :)

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
Gal dar kažką kursi prie istorijos, ar naują rašysi? Gerai einas :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Šita jau baigta :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
Reikalauju naujos :D
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #28 Prieš 9 metus »
Pala, reikia adaptuoti skaitymui kitus užrašus :D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Išdavikas
« Atsakymas #29 Prieš 9 metus »
Pabandyk nieko neįkelt :D
Clever as devil and twice as pretty