0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Labai fainai, kad šita forumo dalis po truputį įsivažinėja! Tikiuosi, kad čia atsiras ir kitų, norinčių pasidalinti savo istorijomis. Na, šiaip ar taip, prieš jus - istorijos ,,Penkiasdešimt rožinės atspalvių" įžanga!

Įžanga

  Pabudusi sukiužusioje lovoje drybsau dar apie pusvalandį, kol galiausiai susišviečia, kad tikriausiai vėluoju. Taip ir yra; pažiūrėjusi į laikrodį pamatau, ką jis rodo: aštuonios keturiasdešint. Pokalbis dėl darbo už dvidešimties minučių.
  Keikdamasi šoku iš lovos. Per penkiolika minučių pavyksta pavalgyt bei susitvarkyt - na žinot, nusipraust ir taip toliau.
  Telieka tik apsirengti. Tai sunkiausia dalis. Užvakar ir vakar kiauras dienas svarsčiau, kokį stilių pasirinkti: iššaukiantį bei viliojantį arba solidų ir rimtą. Galiausiai nusprendžiau rinktis „subtiliai iššaukiantį“: nerėktų, kad esu kekšė, bet ir nebylotų, kad esu tik tyli, pilka biuro darbuotoja, nieko didingo nesugebanti nuveikti. Tokia nesu, ir Magijos Ministerijai tokių nereikia.
  Turbūt jums kyla klausimas, ką tokia prostitutė(na žinoma, kas kitas jei ne moteris, sieksianti karjeros drabužiais ir tuo, kas po jais, galėtų tiek dėmesio skirti išvaizdai ir norėti atrodyti viliojančiai?) gali veikti arba ketina nuveikti Magijos Ministerijoje. Pirmiausia reikėtų pasakyti, kad tokia nesu. Na, bent jau asmeniniame gyvenime - tikrai ne. Tačiau karjera ir gyvenimas kol kas man - du visiškai skirtingi dalykai. Dirbti MM, kai ką tenai nuveikti visada buvo mano svajonė. O dėl svajonės reikia paplušėti, net ir jei dirbi ne pačiais švariausiais ir skaisčiausiais būdais. Žinau, kad išvaizda tėra išvaizda(nors neneigiu, kad mėgstu gražiai apsirengti). Ir vis dėlto žmonės yra gyvuliai, pirmiausia jie myli akimis. O kai apie save susidarai gerą nuomonę, galimybių ir pasiūlymų atsiranda daug daugiau.
  Antra, man patinka įtakoti pasaulį. Tobulinti jį. Paversti jį geresne vieta gyventi mūsų, burtininkų, bendruomenei. Patinka žinoti, kad pasiekei nemažai ir tavo idėjos - ne tik mintys galvoje, bet ir įstatymai. Deja, be pažinčių arba pinigų kone neįmanoma užsikarti į tokį aukštą postą, kuriame kurtum įstatymus, - kad ir ką jūs ten galvojat, ministerija yra labai korumpuota vieta, - ir dėl to tenka prisigalvoti naujų būdų tenai nusigauti.
  Dar keletą minučių gaištu prie spintos, kol galiausiai pamatau, kad liko dvi minutės. Tada paskubomis užsidedu arbūzo spalvos kostiumėlį su tobulo dydžio iškirpte: nekrenta į akis, kai esi atsistojus, o kai prisėdi prieš darbdavį, viskas labai gražiai pasimato. Šiaip ar taip, jis puikiai derės su madam Malkin Vizualiai Didinančia Liemenėle(trumpiau - VDL), kurią užsidėjau šiandienos proga.
  Priderinu batus ir pasiruošiu eit, tačiau prisimenu, kad šįryt neįpyliau maisto nušiurusiai, savo baltą, pūkuotą kailiuką baigiančiai pamesti Hogvartso laikų katei. Ji, atrodo, pyksta, kad vos jos nepamiršau. Et. Be katės turiu ir kitų rūpesčių.
  Triskart pertikrinu, ar turiu lazdelę, plunksną ir įvairius dokumentus, tik tada leidžiu sau keliauti oru.
  Ore pasigirsta kažkoks siurbimo ir vėjo garsas, ir štai aš skrieju per erdvę. Toks keliavimo būdas yra šiek tiek nekomfortiškas, bet man patinka: greitis, vėjas ir, žinoma, tai, kad užtrunki mažai laiko.
  Nusileidžiu šalia Ministerijos paradinių durų, tiksliau, kažkokios aplūžusios taksofono būdelės viduje. „Pala, kokį ten kodą reikia suvesti? A, tiesa. 62442.“
  Vos disku surenku šiuos skaičius, pasigirsta itin aiškus moteriškas balsas, sklindantis visai ne iš ragelio, kurį kaip kokia Žiobarė laikau prie ausies, o iš... net nežinau kur. Susidaro įspūdis, kad ta moteris stovi šalia manęs.
 - Sveiki atvykę į Magijos Ministeriją. Prašom pasakyti pavardę ir kokiu reikalu atvykote.
  Nutaisau saldų, draugišką balsą:
 - Esu Doloresa Ambridž, atvykau į pokalbį dėl darbo.

Čia buvo tik įžanga, tačiau vis vien laukiu jūsų nuomonių, patarimų, užkabino/neužkabino ir t.t. Antrą(t.y. pirmą) dalį paskelbt turėčiau, nes ją jau turiu pasirašęs(ketinau viską sutalpint į Įžangą, bet pačią paskutinę sekundę nusprendžiau tekstą skelti per pusę), bet vis vien komentuokit ir taip toliau.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. Įžanga
« Atsakymas #1 Prieš 9 metus »
Na, rašai įdomiai. Atrodo vyram tik seilę varvint ;D ir paskui BOM snukyn - Doloresa Ambridž. Gera idėja atskleisti  veikėjos vardą pavardę, prieš tai supažindinus su jos mąstymu ir stilium. Jeigu būtum užsiminęs, kas ji tokia - iš pradžių, galiotų įprastinė Ambridž etiketė ,, durnė" ir nebūtų įdomu. Keista, kad parinkai tokį pavadinimą. Jau galiu paguldyt galvą, kad bus susiję su seksu (cha cha, o Voldemorto vardo tai nebijot parašyt?). Neketini įteminti kaip ir toje knygoje ,,Penkiasdešimt pilkų atspalvių"? (Aš pats jos neskaitęs, bet aprašą skaičiau. Briedas).
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. Įžanga
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
Įdomi pradžia, man patinka tokios knygos/rašliavos kur autorius nebijo įterpti kiek vulgaresnių dalykų  ;D Bet šita istorija yra prieš Voldemorto atsiradimą ar po?  ??? Ar čia yra nauja istorija magijos pasaulyje kur Voldemortas neegzistuoja?

Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. Įžanga
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Na, rašai įdomiai. Atrodo vyram tik seilę varvint ;D ir paskui BOM snukyn - Doloresa Ambridž. Gera idėja atskleisti  veikėjos vardą pavardę, prieš tai supažindinus su jos mąstymu ir stilium. Jeigu būtum užsiminęs, kas ji tokia - iš pradžių, galiotų įprastinė Ambridž etiketė ,, durnė" ir nebūtų įdomu. Keista, kad parinkai tokį pavadinimą. Jau galiu paguldyt galvą, kad bus susiję su seksu (cha cha, o Voldemorto vardo tai nebijot parašyt?). Neketini įteminti kaip ir toje knygoje ,,Penkiasdešimt pilkų atspalvių"? (Aš pats jos neskaitęs, bet aprašą skaičiau. Briedas).

Tai čia dar galima varvint seilę, ji dar jauna ir ne tokia didelė ka*ė(ups šitoj temoj biški daugokai keikiuos, koks skirtumas, kad LT) :D
Dėl pavadinimo atspėjai, nors ir neketinu čia kišti tų visų ,,įdomių" scenų. Šiaip dabar supratau kad nusipievinau su pačia Ambridž, ji tikrai nėra tokia barakuda(??) knygose ir valdžios tikrai pasiekė protu, o ne darbais. Iš tikrųjų, originalioj istorijos versijoj tai čia turėjo tebūti meilės istorija, na bet prie jos vienaip ar kitaip prieisim:)

Įdomi pradžia, man patinka tokios knygos/rašliavos kur autorius nebijo įterpti kiek vulgaresnių dalykų  ;D Bet šita istorija yra prieš Voldemorto atsiradimą ar po?  ??? Ar čia yra nauja istorija magijos pasaulyje kur Voldemortas neegzistuoja?

Prieš, Ambridž dar jauna, gal apie 20 ar 30 metų(tiksliai nesugalvojau, nes nežinau, kokio ilgio istoriją daryt). Voldemortas egzistuoja, beje ačiū kad priminei apie Voldžio pirmąjį iškilimą: buvau visai apie jį pamiršęs.

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. Įžanga
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
Neketini įteminti kaip ir toje knygoje ,,Penkiasdešimt pilkų atspalvių"
Kur gi. Čia smarkiai.:d

Šiaip, George, nežinau, sunkiai pasirinkai. Bent manyčiau sunkoka turėtų būti, rimtai rašyti būtent apie moteris vidų ir t.t.

 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. Įžanga
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
 ;D Nėra garanto kad Georgas neišmano moterų vidaus. Čia gi virtualus pasauis, kur gali būt kuo nori  ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. Įžanga
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Kur gi. Čia smarkiai.:d

Šiaip, George, nežinau, sunkiai pasirinkai. Bent manyčiau sunkoka turėtų būti, rimtai rašyti būtent apie moteris vidų ir t.t.

Nu tai ir nėra labai lengva... Iš viso, kaip jau sakiau, pati Ambridž iš tikrųjų(t.y. knygoj) nėra tokia pasileidėlė, kaip nepamąstęs sukūriau ją tokią šitame fanfiction. Tas irgi sukelia sunkumų - kažkaip turėsiu išlaviruot ir ją paverst tokia pačia, kaip kad yra JKR, o ne mano, pasaulyje...

Nors negaliu pasakyt, kad būtų labai sunku viską kurti moters mintimis: stengiuosi tiesiog to nesureikšminti. Ar man pavyksta įtikinamai rašyt, abejoju. Bet juk ir rašai tam, kad tobulėtum...

EDIT: Deja Fasai aš vyras.

Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
I dalis

 - ... į pokalbį dėl darbo.
- Ačiū, - šimtu procentu tik iš mandagumo pasako moteris, ir tik tada suprantu, kad laido gale nėra jokios kitos moters. Man atsakinėja tik užkerėtas atsakiklis, kuriam visiškai nerūpi, ar mano tonas saldus ir draugiškas. - Lankytoja, paimkite ženklelį ir prisisekite prie krūt... - moters balsas akimirkai tarsi sutrūkčioja, sustoja, - ...tinės.
 - Ak, nejaugi jos taip matosi, brangute? - piktai pasakau, tuo metu į lovelį grąžai nusileidžia dailus ženkliukas „Doloresa Ambridž, pokalbis dėl darbo“. Moteris į mano komentarą neatsako, bet pasako, kad vestibiulio gale turėsiu praeiti pro patikrą bei mano lazdelė bus patikrinta. Ot gražiausia! Ir taip į pokalbį vėluoju.
  Grindys subildi ir ima leistis. Kai nusileidžia po gatve, mane prarija tamsa. Viskas, ką jaučiu, tėra būdelės burzgimas ir drebėjimas leidžiantis.
  Ganėtinai pastovėjus tamsoje pamatau, kaip mano kojas nuskaistina geltona juosta, neša šviesą būdelėn ir kyla aukštyn - tai būdelė nusileidžia į vestibiulį. Kai ji dunksteli ant žemės, išbėgu pro duris, moteriškas balsas už nugaros taria:
 - Magijos Ministerija linki jums geros dienos, - tik dabar suvokiu, kad šitas balsas man girdėtas, nors ir nežinau, kur.
  Bėgu iki vestibiulio galo, kur pastatytas stalas su lentele Apsauga. Už jo sėdi jaunas, gal dvidešimt penkerių metų vyrukas mėlynu apsiaustu. Pribėgu prie ir kiek uždususiu, bet vis vien nepriekaištingu, šiltu ir net kiek koketišku balsu pasakau:
 - Laba diena.
 - Labas diena, prieikite arčiau, - žvaliai pasako burtininkas. „Kaip keista,“ pamanau. „Jei aš dirbčiau tokį nuobodų darbą, mano balsas tikrai neskambėtų taip žvaliai.“
  Jis nuo stalo paima ilgą, auksinę rykštelę ir ja pradeda vedžioti mano kūną nuo viršaus iki apačios, iš pradžių iš priekio, po to iš nugaros. Darbą atlieka su šiokiu tokiu pasimėgavimu ir kažkaip lėtai. Bent šešis kartus praveda rykštelę pro mano užpakalį bei krūtinę. Stengiuosi nesupykti, kad jis vilkina mano brangų laiką bei yra iškrypėlis, bet ne itin pavyksta. Vis dėlto malonią šypseną išlaikau.
  Kai galiausiai nebėra prie ko prikibti(ta šluotelė nė menkiausiu ženklu neparodo, kad esu kuo nors pavojinga - kvaila šluotelė!) ir nebelieka dingsties vedžioti šluotele per mano papus[taip taip, toks žodis yra ir nereikia jo gėdytis], kiek suirzęs, kad toks smagumas baigės, vyras prataria:
 - O dabar lazdelę.
  Jis padeda ją ant kažkokio keisto aparato, panašaus į svarstykles, bet tik su viena lėkštute. Aparatas ima burgzti, tada išspausdina lapelį su informacija apie lazdelę.
  Apsauginis nustemba, koks jos kotas trumpas. Svarstau, ar jis iš tikrųjų stebisi, ar pasakė tai su perkeltine prasme. Tačiau nieko neatsakau.
  Na gerai, meluoju, iš tiesų atsakau. Pasakau, kad viliuosi, jog jojo turi daugiau colių. Tada pasiimu lazdelę ir užtikrinta nueinu. Mintyse pasižymiu nebendrauti su prastuomene. Sunku nebus; visokie varguoliai, pelytės ar šiaip nepažįstami žmonės man nerūpi, netgi yra šiek tiek atgrasūs...
  Pasiklausiu vienos Ministerijos darbuotojos, kaip rasti Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamentą. Ji man liepia liftais kilti iki 5 lygio. Padėkoju ir nubėgu prie liftų, per skubėjimą net nespėjusi apsidairyti po vestibiulį. Jei kas paklaustų, nesugebėčiau nieko jame apibūdint.
  Pribėgu savotišką kambarį lenktomis sienomis. Jame pilna liftų auksinėmis grotomis. Į šoną pasislenka vieno lifto grotos, ir aš šoku į jį, net neleidusi jame stovinčiai krūvai žmonių išeiti; jie burbėdami braunasi pro mane ir palieka vieną lifte. Liftas kyla į viršų, ties kiekvienu sustojimu Ramioji Moteris pasako kiekvieno lygio paskirtį: Magiškųjų žaidimų ir sporto departamentas, Magiškojo transporto departamentas... Žmonės įlipa ir išlipa iš lifto, į jį įskrenda ir išskrenda šviesiai violetiniai lėktuvėliai.
  Kai tas pats ramus moters balsas praneša: „Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamentas“ - aš šoku iš lifto ir spėriais žingsniais imu eiti ilgu, plačiu koridoriumi, ieškodama durų su skaičiuku 11. Kai pagaliau jas pamatau, atsitiesiu, nusiraminu, „įsijungiu“ šypseną ir pabeldžiu į duris.
 - Užeikite, - pasigirsta žemas, sodrus balsas.
  Esu kiek sutrikusi; balsas skamba keistai.
  Lėtai praveriu duris vis dar dėvėdama tą dirbtinę šypseną.
  Prie durų sustoju it stabo ištikta. Kabinetas, kuriame stoviu, yra tobulai apskritas, jo sienas sudaro marmuras, grindys taip pat marmurinės. Kabinete atsirėmusios į sieną lygiais atstumais stovi šešios mėlynomis linijomis išraižytos, safyrais padengtos kolonos, kylančios į Išplėtimo/praplatėjimo kerais užburtas lubas kiek tik akys užmato, o ten, pačiame kabineto viršuje, ties lubomis, matosi žvaigždės - žinoma, lubos tik užburtos, bet vis vien atima žadą. Kabineto vidury stovi rafinuotas įmantriais išraižymais papuoštas stalas, tobulai derantis prie viso šito kabineto dizaino.
  Tačiau ne kabineto grožis mane šokiruoja, o ne. Šokiruoja tai, jog už to išgražinto stalo sėdi visai ne vyras, o moteris.
 - Aš Doloresa Ambridž, - iškart prabylu. Kiek pamenu, visada pasižymėjau gera savybe nepasimest nenumatytose situacijose, - atėjau pas poną Difetą pokalbiui dėl darbo, nors kaip matau, jo čia nėra - tikriausiai būsiu sumaišius kabinetus. Galbūt būtumėt tokia miela ir parodytumėt, kur... - nutylu, mat moteris šypsosi ir linkčioja.
  Man nutilus, ji prabyla:
 - Atėjote kaip tik ten, kur reikia, tad galite atsisėsti, - ji pakyla ir parodo į kėdę priešais mane, kurios nepastebėjau prieš tai. Man jau besižiojant klausti apie Hektorijų Difetą, ji prabylą, - ponas Hektorijus susirgo Snapeline ir šiuo metu gydosi Šv. Skutelio ligoninėje. Prieš išvykdamas patikėjo man darbą nuspręsti, ar verta jus priimti į darbą, ar ne, - ji ištiesia ranką, norėdama pasisveikinti, - Famelė Baunc,Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo departamento vadovo padėjėja.
  Lėtai prieinu artyn ir sugebu ją įvertinti. Apie keturiasdešimt metų. Stotinga. Truputį apkūni, bet apie tokią niekada nepasakytum, kad ji mėgsta pavalgyti ar yra nevalinga. Atvirkščiai: ji spinduliuoja rimtumu ir jėga.
  Bet blogiausia tai, kad atrodo protinga. Tai, kad ji šypsojosi ir linksėjo, kol kalbėjau, parodo, kad ji žino mano užmačias. Ji žino, dėl ko šitaip rengiausi. Ji mato, kaip aš apsirengiau. Ji žino, koks turėjo būti mano kozeris prieš darbdavį. Jei tik jis būtų buvęs vyras...
  Atkišu jai ranką, ji ją stipriai suspaudžia. Ir tada suprantu, kad interviu neišlaikysiu.

Lauksiu kritikos:) Nepamirškit pasakyt, ar tęst, t.y. ar skaitysit (hermiona)

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
Nu neblogai, neblogai :) Tik kas tam direktoriui tiksliau nutiko, snapas užaugo? Galėtų paskiau ta jo pavaduotoja pasirodyti esanti kokia Mirties valgytoja :D Šiaip kaip supratau, norėjai sukurti apmaudo jausmą, kai apsauginis pabrėžtinai lėtai tikrino Doloresą. Paplėsk tą dalį, kad ir skaitytojas pajustų apmaudą. Apsauginio žodžiai, plačiau aprašyti judesiai ir panašiai. Dabar kai kur tokio jausmo stipraus trūksta.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Toks ten jau ir tas apmaudas... Nors tu teisus, parašiau neaiškiai. Šiaip, tiesiog Doloresa dar tada buvo jauna ir graži ir ne kažkokia stora virta burokė, kaip kad knygoj ar filme, ir jis norėjo ,,pasigrožėti" jos kūnu, dėl to ten taip ilgai ir vedžiojo tą šluotą. Šiaip aš stengiuosi visokių vietų, kur bent kiek užsimenama apie ,,gundančius" ir t.t. dalykus, privengti, ir dėl to ten viskas buvo labai trumpai bei gal nelabai aiškiai. Bet pasitaisysiu:)

Kalbant apie Snapelinę, norėjau sugalvoti kokią nors atseit burtininkišką ligą, ir niekas neatėjo į galvą, bet pamačiau savo papūgos formos taupyklės snapą ir galvoju - ai, sueis...

O pati Snapelinė tai yra tarkim tokia burterija(burtai+bakterija), paplitus Pietų Amerikoj. Kai žmogus suserga ta liga jo nosis deformuojasi ir kaulas pakeičia formą į snapo, tai yra nusmailėja. Kadangi odai tokie pakeitimai neįvyksta, kaulas dažniausiai praplėšia odą ir išlenda pro ją. Ši lyga yra paplitusi tik tarp burtininkų, ji gydoma antiburtotikais.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Fainai :) bet doloresa ambridž... Man iškart į galvą lenda tos storulės vaizdas :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Nu tu žmogau, jeigu užsimeni, tai ir pratęsk. Gal kiek subtiliau, neprirašydamas vulgarybių, bet jei jau rašai, tai rašyk :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
Biški pataisiau:S Šiaip sueis. Jei bus progų(t.y. jei atsiras vietų, kur reikės rašyt atseit vulgarybes), tai kitose dalyse pasistengsiu nebežabot liežuvio, nors kol kas nežinau, ar turėtų dar tokių progų pasitaikyt.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
Dabar gerai. Dabar aišku, kodėl apsauginis toks žvalus ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Penkiasdešimt rožinės atspalvių. I dalis
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Velnias, nežinau, ką daryt. Rašau keletą knygų, bet ar įkelti?..

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○