0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Venera Tonks

  • II kursas
  • *
  • 70
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Time you enjoy wasting was not wasted.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #30 Prieš 9 metus »
Bandžiau kažką rašyt. Kaip pirmas blynas mano manymu gerokai prisvilęs, bet nežinau gal sakykit ką manot.

Ir ji visiškai viena guli ant grindų savo kambaryje. Ausyse įkišti ausinukai. Melodija sklinda per jos kūną o ašaros drėkina skruostus. Kai ji viena savo kambaryje ji verkia. Ji nežino kokia graži ji yra, nes nieks jai nėra to pasakęs. Tyliai šnabžda dainos žodžius. 
-Tu manęs pasiilgsi kai aš išeisiu,- sakau jai.
 Ji tokia vieniša ir taip juk negerai. Jos vidus byra ir aš žinau tai geriau negu ji. Tie balsai galvoje rėkia man ką daryti. Ji čia nepriklauso. Jai čia ne vieta.
- Neverk,- sakau jai.
 Kiek žodžių esu jai pasakęs. Kiek jausmų išliejęs o ji negirdi. O gal tik nenori girdėti? Staiga ji garsiai sako:
- O gal geriau jei aš mirčiau?
Ir vėl nutyla. Vėl liūdi. Mano mergaitė. Ji galvoja kad nieks jos nemyli, o kad tik ji žinotų. Aš rėkiu jai kas ji tokia, ko ji verta, rėkiu, bet ji tik tyli. Nekenčiu savęs. Nekenčiu savo gyvenimo, kuris jau seniai persmelktas liūdesio, bet jei manęs nebūtų kas saugotų ją? Ir ji tokia graži. Guli čia ir verkia. O aš tik bejėgis vaiduoklis palubėje.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #31 Prieš 9 metus »
Visai nieko. Paskutinis sakinys labai pribloškia. Kai kurių sakinių strūktūra man nelabai, bet gerai patobulinus išeitų keista ir įdomi istorija :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Venera Tonks

  • II kursas
  • *
  • 70
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Time you enjoy wasting was not wasted.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #32 Prieš 9 metus »
Ačiū :) Jo, tikrai yra ką reiktų pataisyt, žinau :D

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #33 Prieš 9 metus »
"Ji nežino, kokia graži ji yra" pasikartojo ji ir kažkaip neskaniai susiskaitė :)
"...ir tai juk negerai" tas negerai truputį vaikiškai nuskambėjo :D
Niu, manau, supratai, ką norėjau pasakyti :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Venera Tonks

  • II kursas
  • *
  • 70
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Time you enjoy wasting was not wasted.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #34 Prieš 9 metus »
Taip, supratau :)

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #35 Prieš 9 metus »
O šiaip tas paskutinis sakinys labai puikiai užbaigė viską ir suintrigavo. Kaip su kūju per galvą :D manau, verta kelti į naują temą ir vynioti istoriją :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Venera Tonks

  • II kursas
  • *
  • 70
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Time you enjoy wasting was not wasted.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #36 Prieš 9 metus »
NU nežinau, gal ir kelsiu į naują temą :D

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #37 Prieš 9 metus »
Patarčiau tęsti ir kurti daugiau :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
Nežinau ar prisimenat kažkada mano kurtą istoriją medžioklę? :D tai va, nusprendžiau ją sugrąžinti ir šiek tiek pakeisti, dabar rašau ją čia => https://www.wattpad.com/161748607-medžioklė-1-skyrius <= rašykit ką galvojat ir ar patiko, ar tęsti ^^

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Ughhh kodėl jūs visi keliat istorijas į wattpad, kur negalima jų skaityt neprisijungus

Kodėl ne pastebin. Kodėl.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Prašom, George.

Medžioklė
Prologas
Diana Karen bėgo. Jos šviesūs plaukai plaikstėsi vėjyje, o skaisčiai žalios akys buvo primerktos. Buvo tamsi, šilta naktis, vasara. Merginą vijosi keturi vaikinai, gal greičiau netgi jauni vyrai, ir jie vis artėjo.
-Šikniai,-sumurmėjo šviesiaplaukė.
Diana staigiai pasuko į šoninę gatvelę ir užšoko ant savo juodo it degutas motociklo. Jai buvo šešiolika, tad vairuoti dar nederėjo, bet...
Šviesiaplaukė nušvilpė gatve ir nusikvatojo.
-Viso, nevykėliai!-dar sušuko per petį.
Ji važiavo senąja miesto dalimi, ir artėjo prie naujosios. Vis dar lėkdama mergina ištraukė iš savo juodo, odinio švarko deimantą ir nusišypsojo.
-Šiandien geras laimikis,-patenkinta sumurmėjo Diana.
Staiga prieš merginą išdygo juodas BMW, ir ši vos spėjo sustabdyti savo motociklą.
-Kas per...-pradėjo ji.
Bet po akimirkos iš automobilio išlipo keli vyrai su šautuvais. Ir tie šautuvai buvo atsukti į merginą.
-O velnias,-teištarė Diana.
Netrukus Diana jau sėdėjo automobilyje. O ką jai reikėjo daryti?.. Tie vyrai buvo gerai apsiginklavę, o ji teturėjo vieną nedidelį pistoletą. Žinoma, deimantą jie iškart atėmė. Taip. Diana- vagilė. Dieną eina į mokyklą-jai šešiolika-o naktį užsiima vagystėmis. Tėvų beveik neprisimena. Tėvas žuvo automobilio avarijoje kai mergaitė buvo devynmetė, o mama paslaptingai dingo kai Diana buvo vos šešerių. Mergina gyveno su teta iki tol, kol jai suėjo dvylika. Tada nutiko nelaimė. Tetą ištiko širdies smūgis. Daugiau giminaičių neturėjo, tad jie norėjo Dianą išsiųsti į vaikų namus. Ji pabėgo. Nuo tada kitiems prisistatydavo kaip Izabelė Teilor, kad šviesiaplaukės nesusektų, nors jos tikras vardas yra Diana Karen. Ji perėjo į kitą mokyklą. Kokius dvejus metus ji nešiojo plaukus nusikirpusi trumpai ir juos nusidažiusi ruda spalva, kol būdama keturiolikos nusprendė, kad viskas nurimo ir merginos niekas nesuseks, nes jos veido bruožai jau šiek tiek pasikeitė. Tad leido plaukams augti ir atgauti natūralią jų spalvą-šviesią, kone baltą. Iki kol jai sukako trylika, Diana gyveno iš tetos paliktų pinigų, kol jie pasibaigė. Bandžiau dirbti kavinėje, bet pinigų nepakako. Tad mergina ėmėsi... Šio verslo. Tapo vagimi. Tai labai pelninga, tik svarbu kad tavęs nepagautų. Kaip kad jai nutiko dabar. Diana nužvelgiau sėdinčius mane suėmusius vyrus. Jie buvo maždaug 25 metų amžiaus, gerai išsitreniravę. Šviesiaplaukė nustebo, kad neuždėjo man antrankių. Argi jau atrodo tokia nepavojinga?.. Šešiolikmetė atsikrenkštė.
-Taigi... Vežate mane į kalėjimą? Tai kodėl aš be antrankių?-paklausė.
Vienas iš jų prunkštelėjo.
-Tu nesi vežama į kalėjimą. Bet antrankius, jei nori, galim uždėti.
-Apseisiu,-sumurmėjo vagilė.
Tada susiraukė.
-Pala, ką?! Jūs ne policija?-Sušuko sunerimusi Diana.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Džeine, ar rašydama medžioklė turi galvoje kažkieno medžiojimą, ar moteriškos lyties žmogų, kuris medžioja? Nes jei pastarasis variantas, tai turėtum rašyti ne medžioklė, kas reiškia pirmąjį variantą, o medžiotoja...
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
Neeeee, bus "medžioklė" :) viskas vėliau išaiškės kodėl taip ;)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
nu ok...
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
PYPYP! Dar dvi siaubo istorijos pristatytos į mano wattpad dzeinemeko! :D vieną iš jų kažkada seniai čia postinau, bet kita nauja ;)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○