0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Nu bent jau man jokios čia paslapties nebuvo. Gi galima buvo panaudoti ir žodžių kaip mergina, jinai, arba išvis nenaudoti... Stiliaus klaidos, ir tiek.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
suprantat kame esmė? tiesiog taip turi būt. sakiniai palaidi ir t.t. Ten tik prologas. visa kita dar galvoju ir nežinau ar išvis verta rašyt toliau... :( esu ant popieriaus parašius vos ne 20 puslapiu, ten šiek tiek banaloka (čia jau kitas mano kūrinys)  ir baisiai tingiu viską kelt ant monitoriaus, tai sugalvojau kažką naujo pradėt. O šiaip dideli kūriniai man prasčiau sekasi nei trumpi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Luelė Žalialapė »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Rašyt verta visada, tiesiog pasigalvok, ar žinai, ką rašyti toliau.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
idomu, rasyk toliau! :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Aš labai mėgstu rašyt siaubo istorijas, tai gal įkelsiu kokį gabaliuką tos, kurią norėčiau čia kelti ;)

Pabudau nuo įkyrus pypsėjimo. Pasukusi galvą, supratau. Tai buvo mano elektroninis žadintuvas. Jis pypsėjo, jo skaičiai, kurie rodė 23.59, mirksėjo. Jau praėjo savaitė, nuo to laiko, kai pirmąjį kartą mano žadintuvas ėmė taip keistai elgtis.
Aš nemirksėdama stebėjau skaičius. Atrodo praėjo amžinybė: amžinai gulėjau ir spoksojau į tuos skaičius. Žadintuvo skaičiai pasikeitė. Dabar jie ryškiai, tarsi specialiai išryškinti skaičiai 00.00. Tą pačią minutę, tą pačią sekundę, mano kūnas nuėjo pagaugais ir visi ant rankų esantys plaukeliai pakilo piestu.
Ir tada išgirdau. Silpnas beldimas, lyg kažkas stuksentų į stiklą. Aš išlipau iš lovos, šaltis rakino mano nuogas kojas, žvarba kandžiojo tik išaugtais brolio marškinėliais pridengtą mano kūną. Aš lėtai priėjau prie lango ir bandžiau kažką įžvelgti. Nuo šakos nukrito sniego gabalas. Daugiau nieko. Atvėriau langą, ir vėjui plūstelėjus, sudrebėjusi, pažvelgiau žemyn. Nieko nėra. Užtrenkiau langą ir vėl išgirdau tą patį keistą garsą. Mano išsigandęs žvilgsnis lakstė prie kambario, kol galų gale, pastebėjau tamsoje skendintį savo veidrodį.
Tai buvo senas, dar močiutės veidrodis, su įskilimu dešiniąjame viršutiniame kampe. Kampuose mirgėjo tamsūs juodi taškeliai, pats stiklas buvo papilkėjęs. Tokį veidrodį gavau, mirus močiutei. Ir regis, aš klydau jį pasiimdama.
Stovėjau prieš veidrodį. Jame mano atvaizdas buvo prasmegęs tamsoje. Juodumoje mano veidas atrodė labai kraupiai. Aš nedrąsiai ištiesiau ranką ir belstelėjau į veidrodį. Toks jausmas, kad viskas sustojo. Kambaryje pasidarė tylu, net laikrodis, tas pats žadintuvas, liovėsi pypsėjęs. Tyloje slinko amžinybė. Buvo taip tylu, kad net pradėjo spengti ausyse. Žvilgsniu stebėjau veidrodį.
Tuk. Silpnai išgirdau beldimą. Tuk tuk. Kas kart beldimas vis garsėjo. Tuk tuk tuk. Net neabejojau, jau girdėjosi vonioje. Tuk tuk tuk TUK! Kažkas ėmė stipriai daužti į stiklą. Aš puoliau atgal, šokau prie durų, paklibinau rankeną, bet kambarys buvo užrakintas. Bandžiau bergždžiai įjungti šviesą, stalinę lempą,telefoną, bet ką, bet niekas neveikė. O beldimas iš veidrodžio vidaus varė mane iš proto, darydamas įspūdį, kad kambarys traukiasi. Aš susiriečiau kampe ir užsikišusi ausis siūbavau pirmyn atgal, lyg stengdamasi pabėgti nuo viso šio triukšmo.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Visai įdomu... Kelk į atskirą temą.  ;)
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Puikus tekstas, Leila!!!
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
Ačiū :) Man apsimoka kurt atskirai šitą istoriją?

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Tikrai taip.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Vyras smarkiai užsimojo kardu ir trenkė pabaisai. Ši klaikiai suriaumojo ir pasislėpė. Pats monstras buvo klaikus - kažkoks nebaigtas mokslinis eksperimentas. Pats vyras buvo juodų plaukų. Jie buvo stambių garbanų ir siekė mentes. Kraujas ir prakaitas žliaugė purvinu veidu. Pati kova vyko kažkokiam name, kur viskas iš medžio. Jis pats buvo giliai po žeme. Jis laikė sunkų kardą priešais save. Monstras buvo kažkur dingęs. Jis slinko iš, rodos, virtuvės. Eidamas prie sienos atrodė iškreiptas pykčio. Koridorius buvo išlenktas, viskas iš medžio. Jis tyliai ėjo per tą koridorių. Einant tolyn apėmė bloga nuojauta. Jis pasitikintis savimi ištarė:
 - Nagi, išlysk, žinau, kad tu čia.
Staiga iš medinės sienos išlindo kraupus, staugiantis veidas. Padaras rėkė plonai ir cypė kaip mirtis. Jis čiupo vyrą už kaklo ir ėmė smaugti. Jo veidas pamėlynavo, jis išmetė kardą. Monstras klykdamas daužė jo galvą į sieną ir smaugė tol, kol šis krito ant grindų. Kraujo klane gulėjo kūnas. Tas padaras šoko ant jo ir draskė ir plėšė kūną. Šį tampė konvulsijos, kurios ilgai kankino vyrą. Išplėštos žarnos voliojosi ant grindų, o išplėšti organai sudraskyti buvo sukišti lavonui į gerklę. Nutrauktos ir išdarkytos galūnės buvo sugrūstos į pilvą. Supjaustytos rankos kyšojo iš pilvo, o iš burnos tysojo išlindęs juostelėmis suplėšytas liežuvis.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
Lijo. Dangus buvo toks pilkas ir nuobodus, kad net bloga. Akmenimis grįstame kieme telkšojo balutės, jose atsispindėjo plikos medžių viršūnės. Liūdnas senovinis žibintas blausiai spingsojo pilkai ir niūriai popietės prietemai suteikdamas šiek tiek jaukumo. Tačiau net tas vienintelis jaukia šilta šviesa spingsintis žibintas nesugebėjo Tėjos Miliauskaitės pasaulį įterpti džiaugsmo.
Tėja Miliauskaitė buvo niekuo neišsiskirianti, paprasta asmenybė. Jos pačios nuomone, Tėja buvo tiesiog pilka. Ji dažnai stovėdavo priešais didelį veidrodį prieškambaryje ir spoksodama į savo atvaizdą daugybę kartų norėdavo būti gražesnė. Pelenų spalvos plaukai, riesta nosis ir siauros lūpos, ilgos kojos ir rankos, maža krūtinė ir jokių apvalių klubų. Iš visos išvaizdos Tėjai patiko tik jos akys; jos buvo vaiskiai žydros, kaip vasarinis giedras dangus ir dar šviesesnės. Bet niekas į akis nekreipdavo dėmesio. Dažniausiai žmonės pastebėdavo tik nušiurusius pilkus plaukus išsišakojusiais galiukais ir riestą nosį.
Tėja stovėjo palėpėje priešais apmūsojusį trikampį langelį ir spoksojo į lietų lauke. Toks pat pilkas ir nuobodus kaip aš, pamanė mergina. Bet lietus jai patiko. Buvo raminantis. Tylus ir ritmingas krentančių lašų barbenimas į raudonomis čerpėmis dengtą palėpės stogą buvo vienintelis garsas, kurį Tėja pripažino kaip tikrai gražų. Ji nekentė muzikos. Nekentė apskritai jokių garsų. Gailėjosi, kad negimė kurčia. Kiauras dienas apačioje, kaimynų bute, skambėdavo pianinas ir dainos. Tenai gyveno Tėjos klasiokė, nepaprastai talentinga ir populiari aštuntokė Severa Tamutytė. Ak, kaip Tėja jos nekentė. Apskritai, Tėjoje būtų labai sunku rasti ką nors, kas jai patinka. Apie lietų ir akis niekas nežinojo, bet tai turbūt ir buvo vieninteliai dalykai, kuriuos Tėja mėgo. Viso kito ji juodai nekentė.
- Tik pabaigsiu tą suknistą mokyklą ir išskrisiu į Naująją Zelandiją, - sumurmėjo riestanosė. Naujosios Zelandijos Tėja irgi nekentė.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Kelk į naują temą :) ! (Eliza liepia nestumt ant N. Z. :D )
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
   Viskas prasidėjo ir pasibaigė taip staigiai, kaip galėjo. Tiesiog dingo. Nieko nebeliko. Tik tuštuma.  Gyvenimas prasidėjo taip seniai, o dabar užsibaigė. Nesvarbu, kad esu gyva. Tai tik žodžiai. Viskas mirė. Negaliu patikėti, kad žiūriu į nuotrauką. Ji daryta praeitą savaitę, bet dabar ji nieko nebereiškia. Negaliu surasti savyje jausmo, kuris būtų priešingas mirčiai. Toks mano noras – mirti ir kuo greičiau. Pasiduodu. Nebegaliu kovoti su likimu, kuris man skirtas. Aš negaliu jo priimti ramia širdimi. Ir nenoriu. Trokštu mirti. Bet niekas manęs taip lengvai nepaleidžia. Nesu gyva. Nemanau, kad mirusi. Aš nenoriu grįžti atgal. Prisiminti visko. Bet kitaip negaliu. Privalau išnykti nuo šio žemės paviršiaus. Čia esu nereikalinga, todėl nesuprantu, kodėl gyvenimas panoro, kad grįžčiau, kai galėjau mirti ir atsidurti ten, kur nejausčiau tos tuštumos. Nenoriu girdėti. Matyti. Jausti. Noriu išnykti. Čia ir dabar. Negaliu verkti. Neturiu nieko savyje. Viskas sugniuždyta. Viskas išmirę. Niekas man nesakė to. Jokios mokyklos nemoko, ką daryti, kai susiduri su noru mirti. Bet aš žinau. Negali su tuo kovoti. Trokšti palikti viską, kaip yra ir plaukti pasroviui, bet troškimas mirti slegia visą laiką. Negaliu su tuo kovoti. Nuotrauka mano rankose tarsi liepsnoja ir degina pirštus. Noriu ją išmesti. Bet negaliu. Trokštu jos nematyti. Meluoju pati sau. Aš pati noriu joje būti, nes tas veidas, kuris ten šypsosi, nėra tikras. Realusis tuščias ir nieko neregintis. Man reikia palaikymo, bet aš jo nenoriu ir tą pripažįstu. Tiesiog noriu mirti. Joks gyvas esantis šalia man to neleistų. Bet aš ir nemirsiu. Tai yra, kaip visi. Išgėrę nuodų ar vaistų. Aš dingsiu nuo žemės sielvarto kupina širdimi, nors jos ir nejaučiu. Esu niekas. Ir negaliu būti kažkas. Kažkada gal ir buvau, bet tai nebuvo tikra. Niekas nėra tikra. Tik troškimas mirti. Jis vienintelis gyvuoja pasaulyje. Jis yra čia, visai šalia manęs ir kartu vedasi tuštumą, kuri už riešo laiko mirtį. Šioji laukia. Laukia manęs. Širdis maldauja prisiminti žmogų, kuris neištvertų mano išnykimo, bet aš jau matau save. Mane išpusto. Lyg dulkes. Lyg pelenus. Tarsi kažką, kas visiems sukelia rūpesčių. Nuotrauka išslysta iš rankų ir nukrinta ant grindų. Išbalę pirštai nesujuda. Akys užsimerkia. Skruostu nusirita ašara. Paskutinė.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Venera Tonks

  • II kursas
  • *
  • 70
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Time you enjoy wasting was not wasted.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #28 Prieš 9 metus »
Neblogai, Jekaterina, neblogai. Man patiko prislėgta nuotaika, kad sakiniai tokie trumpi pridėjo tokio savitumo kažkokio net nežinau. Ir patiko man labai kad paslaptis išlaikyta. Taigi manau verta testi.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #29 Prieš 9 metus »
Ačiū :) lauksiu daugiau nuomonių, jei bus teigiamos - kursiu dar... paslaptis žodžiu :)
Clever as devil and twice as pretty