0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #45 Prieš 8 metus »
Ughhh kodėl jūs visi keliat istorijas į wattpad, kur negalima jų skaityt neprisijungus

Kodėl ne pastebin. Kodėl.
Kodėl tau neprisijungus?


Beje, dėl draudimo doublepostint, rašau čia: gal kas nors galėtų bent minimalią nuomonę apie mano rašliavas parašyt? -.-
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #46 Prieš 8 metus »
Kur, wattpade?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #47 Prieš 8 metus »
Kur, wattpade?
Istorijos wattpade, bet kritiką/nuomonę ar ką nors ir ten, ir čia galit rašyt. Visur gerai ;D
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #48 Prieš 8 metus »
Gerai, jei tu įvertinsi mano :D nes dar ir medžioklė 3 įkėliau vakar ^^

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #49 Prieš 8 metus »
Gerai, jei tu įvertinsi mano :D nes dar ir medžioklė 3 įkėliau vakar ^^

Yay, einu paskaitysiu xD Pirmą skyrių skaičiau jau tho ;)
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #50 Prieš 8 metus »
PIRMAS SKYRIUS
   Pro užuolaidų plyšelį, saulės spinduliai apšvietė jos šviesų veidą, taip ją pažadindami. Mergina išlipo iš lovos, apsirengė chalatą ir žengė prie veidrodžio. Žvilgtelėjusi į veidrodį ji pamatė rudų akių, ir tokios pat spalvos garbanotų plaukų savininkę. Jos lūpos buvo raudonos ir putlios, o lūpų kampučiai buvo pakelti šypsenai. Rudaplaukė įžengė į savo vonią ir nusirengė. Palindo po karštu dušu ir garsiai tarė pati sau:
- Nusimaudyti, papusryčiauti ir pasigavus Aną nuvažiuoti pas tetą Elisa. O vargeli...
- Panele Katerina! Turėtumėte paskubėti.
- Atleiskite, aš tuoj ateisiu.
   Mergina kaip viesulas išlėkė iš vonios, apsirengė geltoną suknelę, šiek tiek padžiovino plaukus ir nulipo laiptais žemyn. Įprastu greičiu nuėjo į valgomąjį ir atsisėdo į savąją vietą. Apžvelgusi stalą paprašė:
- Tėve, prašau paduokite man vaisių salotas.
Šiek tiek įsidėjusi padėkojo ir pradėjo melstis, o po maldos dėkojo Viešpačiui:
- Dėkoju nuoširdžiai už tai, kad esu čia, jog galiu gyventi ir svarbiausia, kad turiu galimybę rinktis.
   Dėl paskutiniojo melavo. Ji niekada neturėjo tokios galimybės, viskas buvo sprendžiama už ją.
   Pavalgius Katerina Karlberg nužingsniavo į tarnų kambarį ir pačios pirmos pamatytos tarnaitės paklausė:
- Atleiskite, kur galėčiau rasti Aną?
- Ji sode, panele Katerina.
   Mergina išėjo į sodą ir pamatė Aną – mažą, juodaplaukę, tamsiaakę tarnaitę ir pasikvietė:
- Ateik Aną, mes jau turime vykti.
Apsisuko ant kulno ir nelaukdama tarnaitės nudrožė prie karietos. Anai atėjus prie karietos Katerina joje jau sėdėjo patogiai įsitaisius.
- Atrodote pikta, panele. Ar susipykote su tėvu?
- Aš visada šeštadieniais esu priversta pykti, - atrėžė panelė, o tada susigėdus atsiprašė, - Atleisk, nekenčiu tų šeštadieninių išvykų pas tetą Elisą...
   Ana buvo vienintelis žmogus, su kuriuo Katerina Karlberg galėjo kalbėti kaip su drauge.
   Vežėjui atėjus merginos diskusiją apie Elisą Boston, kurioje bandė įžvelgti pliusų ir jų neradusios turėjo nutraukti ir keisti temą. Vežėjas įsėdo į vežimą ir atsisuko į paneles. Jis buvo šviesių plaukų, ir žydrų akių. Jis niekada nekišdavo savo nosies į kitų reikalus ir buvo gan mielas vaikinas. Jis šyptelėjo  ir tarė:
- Laba diena, merginos!
- Laba diena, Kevinai, - šyptelėjo jam Katerina.
- Labas, Kevinai! – linksmai pasisveikino Ana.
   Jie pradėjo važiuoti. Kelias nebuvo ilgas ir jaunoji dama būtų bet ką padarius, kad jį pailgint ir greitai atsirado tokia galimybė: bevažiuojant jie pamatė jaunuolį, kurio karietos ratui kažkas buvo ir tarė vairuotojui:
- Kevinai brangusis, padėk šiam jaunuoliui.
   Vaikinas išgirdęs Katerinos žodžius, atsisuko ir tarė:
- Dėkoju, bet nebūtina panele... – užsikirto supratęs, jog nežino maloningosios panelės vardo.
- Katerina, - šyptelėjo mergina.
- O pavardė? – kilstelėjo antakį vaikinas.
- Karlberg, o kuo vardu Jūs, jaunuoli?
- Lukas Bradfortas, - vaikinas nusišypsojo akinančia šypsena. Jis turėjo ne tik gražią šypseną, bet gražius rudus plaukus ir pilkai melsvas akis. Po to pasitraukė užleisdamas vietą išlipusiam Kevinui, kuris norėjo padėti.
- Taigi kur vykstate? – paklausė Lukas.
- Pas Elisą...
- Elisą...?
- Elisą Boston.
- Už ką tokia bausmė? – nusijuokė vaikinas.
- Net nežinau ką blogo padariau, kad gavau tokią tetą...
- Na tikriausiai vis tiek būna blogiau? – pats savim abejodamas paklausė rudaplaukis.
- Baigiau, - džiaugsmingu balsu tarė Kevinas, tamsiaplaukei nespėjus atsakyti į Luko klausimą.
- Sudiev, Lukai Bradfortai, -šyptelėjo dama.
- Iki pasimatymo, Katerina Karlberg. – tarė mojuodamas Lukas ir dar pridėjo: - Labai dėkoju už pagalbą, Kevinai!!!
   Katerina daugiau nepratarė nė žodžio, bet šypsojosi ir buvo laiminga ir net nežinia kodėl.
*
   Pagaliau karieta įvažiavo nors į gražų, bet taip visų nekenčiamą kiemą, kuriame gyveno baisioji žiežula Elisa Boston. Karietai sustojus visi trys išlipo. Katerinai pradėjo drebėti kojos, Ana pradėjo žagsėti, o Keviną suėmė baisus kosulys. Ir štai iš savo namų išėjo pati velnio žmona ir su apsimestiniu mandagumu pasisveikino:
- Sveiki, brangieji svečiai! Užeikite vidun ir jauskitės kaip namuose!
   Jie įžengė į Bostonų dvarą, kuris Katerinai buvo pažįstamas nuo vaikystės. Baltos sienos, erdvūs kambariai, brangūs paveikslai ir kiti daiktai merginai jau buvo seniai atsibodę ir ji kiekvieną kartą mąstė: Kodėl turtingoji ponia nedaro remonto? Juk turėtų būti nuobodu gyventi visada tokioj pačioj aplinkoj. Kevinas sukosėjęs sumurmėjo:
- Einu į lauką...
   Ana pasiliko su savo šeimininke „karo lauke“. Rudaplaukė atsisėdo ant sofos, pamojo sėstis Anai ir kreipėsi į pragaro žiežulą:
- Taigi ilgai šiandien neliksime, teta. Atvykome aplankyti na ir su vienu reikalu.
- Kokiu reikalu? – susidomėjus paklausė Elisa.
- Reikia vienos Jūsų knygos, ponia.
   Ponia Boston iš kart išraudo ir piktai sušnypštė:
- Mano knygos?! Na jau ne...
- Maloningoji ponia, man tikrai reikia... Juk Jūs pati žinote kaip mano mama supyks man neparašius užduoto rašinio...
- Na tiek to... Eikit ir pasiimkit...
   Einant Ana pakėlė antakius tarsi klaustų: ką čia darai? Katerina tiesiog šyptelėjo ir toliau vedė į Elisos biblioteką. Į ją vedė ilgas koridorius, kuriame buvo kas tris žingsnius pastatyti šarvai, o baltos sienos buvo nukabinėtos Karlbergų  atvaizdais. Bibliotekos durys buvo tamsaus ąžuolo ant jų buvo išraižytą pelėda. Atvėrus duris pasirodo nuostabus kambarys, su židiniu ir trim krėslais. Kambaryje buvo daug lentynų, kuriose buvo dar daugiau knygų. Tai buvo vienintelis kambarys, kurį rudakė galėjo pakęsti. Dama pamojo Anai eiti paskui ją ir nuėjus atidarė kažkokį stalčių ir ištraukė iš jo kažkokį sulankstytą lapą, padavė jį Anai, o ji įsidėjo jį į striukės vidinę kišenę. Tada Merginos kaip šešėliai nuslinko prie lentynos ant kurios kabėjo lentelė užrašu „Istorija“ ir pasiėmė knygą pavadinimu „Anglijos istorija“. Jos išėjo iš bibliotekos taip pat kaip ir įėjo – greitai ir tyliai. Jos praėjo tuo pačiu ilgu koridoriumi ir atsirado svetainėje priešais Elisą.
- Na mes jau pasiėmėme ko mums reikėjo ir kadangi skubu turiu tarti Jums sudiev, teta, - tarė Katerina ir tiesiog išplaukė iš kambario lauk. Damos įlipo į karietą, netrukus pasirodė ir vežėjas, ir jie išvyko iš Bostonų dvaro.


Čia tikriausiai daugiausiai parašyta istorija per visą mano varganą gyvenimėlį :D Čia turėtų būti pirmasis skyrius, bet kiek mažokas sakyčiau, bet tiek to :D Laukiu kritikos ir šiaip visokių komentarų, nes su šia istorija turiu rimtų planų  @) Na jo turiu rimtų planų, o pavadinimas nė nešviečia... ;D
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Minevra Keitigal

  • I kursas
  • *
  • 92
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš turiu tikslą sužinoti, kas aš esu iš tikro.
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #51 Prieš 7 metus »
Čia galima naują istoriją kurti? Nu... kitą temą daryt?
Mes esame klastingesni už bet ką kitą, bet tai nereiškia, jog negalime būti mieli.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #52 Prieš 7 metus »
Galima.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Minevra Keitigal

  • I kursas
  • *
  • 92
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš turiu tikslą sužinoti, kas aš esu iš tikro.
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #53 Prieš 7 metus »
Tai... Gerai. Žadu kurti nauja historrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyy.
Mes esame klastingesni už bet ką kitą, bet tai nereiškia, jog negalime būti mieli.

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #54 Prieš 7 metus »
Gabija, Voah!
Visos dar neperskaičiau, bet iš pimų sakinių manau, kad įdomi.
Kai perskaitysiu visą parašysiu savo nuomonę...
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #55 Prieš 7 metus »
Na ką, ir aš išmėginsiu save :D
-
NAUJO GYVENIMO PRADŽIA

88-ieji metai. Žavi šešiolikmetė sau ramiai, koją ant kojos užkėlusi, sėdi jaukioje Nešvilio kavinukėje. Ši diena jai atrodo tarsi naujo gyvenimo pradžia. Galbūt geresnio. Juk šiandien merginai oficialiai sukanka šešiolika metų, ir ji pradeda savarankišką gyvenimą. "Bet jis visada toks ir buvo"- mintyse juokdamasi sakytų ji. Nuo pat ankstyvos vaikystės ši šviesiaplaukė svajojo apie keliones aplink pasaulį su nuosavu autobusiuku ar net prabangiu automobiliu.
- O iš kur tiek pinigų, a? - mažylės klausdavo tėvai.
- Apiplėšiu banką,- linksmai atšaudavo ji.
Tėvai tik juokdavosi, niekada į jos svajones nežiūrėdavo rimtai. Jie susikrimto tik tuomet, kai jų mylima nekaltutė dukrelė, dar būdama keturiolikos metų, niekieno nepastebėta, įsmuko į nedidelę parduotuvę ketindama kažką - jau net tiksliai nebepamena, ką - išsinešti nesusimokėjusi. Vis dėlto toji nekalta mergaičiukė užkliuvo vienai pagyvenusiai moteriškei, ir šioji iškvietė policiją. Sučiupta vagilė baisiai nustebo - juk kaip galima ją, padorią, gerai besimokančią merginą, kaltinti tokiais siaubingais ir nebūtais dalykais?  Ji net pati, regis, ėmė tikėti savo melu, bet policininkams to neužteko. Jie pareikalavo prisistatyti ir tėvų kontaktų.
- Melisa Duncan, - išdidžiai, neparodydama pralaimėjimo kartėlio, išrėžė.
"Būsima profesionali nusikaltėlė", - dar norėjo pridurti, bet nusprendė kažkokiems susiraukusiems dėdėms visų savo planų dar neatskleisti. Kol kas.

Laaaabai laukiu kritikos, negailėkit, sakykit, kas ne taip :D
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Melody

Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #56 Prieš 7 metus »
Nesuteptoji mergina. Gerai mokosi, šviesiaplaukė, linksma ir kitokia. Tikra braškė, auksinis medalis. Nei vienas žmogus nėra toks, įdėk personažui į galvą beprotybę, įpročius, keistas mintis, gyvenimo prisiminimus, netobulybes. Linksmi, malonūs brangakmeniniai žmonės staiga iš niekur nenusprendžia vogti ir tuo labiau, kad vykdytų tokius savišvietiškus reikalus, kaip kelionės.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #57 Prieš 7 metus »
Pasistengsiu dar ką nors pridėti, ačiū :)
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: Apšilimas prieš istoriją
« Atsakymas #58 Prieš 7 metus »
MM, pritariu Melody. Ir šiaip jau, labai padrika viskas, neaišku, nei ko čia dabr taip nutiko, jokios aiškesnės priešistorės. Žodžiu, padrika ir tarytum iš lempos. Labiau reiktų susieti vienus sakinius su kitais.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Alaska Brown

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • dreams and magic is the key. nu ir dar memai
Bandom rašyt
« Atsakymas #59 Prieš 7 metus »

Mano namų darbai, kuriuos dabar ką tik parašiau ir esu proud, tai sugalvojau čia patalpint, tikiuos admin nesupyks, kad be prisistatymo keliu, bet ech, kadanors  (giggle)


Tarptautinė Ayumi mokykla

Ayumi mokykla, kuri yra skirta burtininkams iš įvairių žemės kampelių tobulėti, ir kurios būstinė yra Japonijoje, Hokaiddo saloje, vadovaujasi vienybės ir fantazijos vertybėmis. Šioje mokykoje mes nevertiname kokurencijos, o aukštiname komandinį darbą, niekiname "lipimą per kitų galvas", o skatiname vienas kitam padėti.
 Mokytojai yra suvažiavę iš įvairiausių planetos kampelių ir iš jų yra reikalaujama ne mokytojavimo, o savo dalykio patirties ir žinių. Tad didžioji dalis mokytojų yra buvę Aurorai, hileriai ir panašiai.
 Mokiniai nėra verčiami eiti į pamokas, o dienotvarkę jie kuriasi patys, tačiau egzaminai iš pasirinktų dalykų yra privalomi. es mokome ir įprastinių dalykų: apsiginimo nuo juodosios magijos, herbalogijos, magijos istorijos, transfigūracijos, eleksyrų ir kerų, bet ir gilinamės į žvaigždotyros, magijos mokslo, pschichologijos, magijos meno ir muzikos, skraidymo ir dar daug kitų dalykų  sferas.
Taip pat stengiamės užtikrinti lygybę ir vienodas galimybes, taigi direktoriaus neturime, o mokyklos vyriausybę sudaro mokinių parinkti mokytojai, kurie sprendžia svarbiausius mokyklos reikalus.
Turime koledžus, kurie kasmet varžosi dėl pasirinktos kelionės, šiuo būdu stengiamasi bendradarbiauti ir dirbti bendro tikslo link. Koledžai turi bendruosius kambarius, kurie atspindi pagrindines vertybes ir spalvas. Jie yra: Hanė (Plunksna), Ši (Žemė), Yumi (Lankas), To (Bokštas) ir Uči (Vidus). Hanė reprezentuoja svajones, nuotykius, Ši pastovumą ir užtikrintumą, Yumi stiprybę ir narsą, To- siekius ir ryžtą, o Uči- žmogaus vidų ir paprastumą.

Tai va, basically, čia yra mano sugalvota magijos mokykla. Įdomu, ar kas noretų į ją eiti?