0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Keitei norėjosi paimti kokią storą knygą ir trenkti ja sau į galvą. Arba Fasui, irgi būtų neblogai.
Keli žmonės šioje mokykloje supranta testralius?-pamanė ji.
Nedaug,-sumurmėjo balselis galvoje.-Tikrai nedaug.
-Pirma, negalėčiau susikurti jokio ugninio testralio. Antra, aš tikrai neimsiu išnaudoti testralių taip, kaip Džeinė išnaudoja tą vargšelį. Trečia, testraliai nėra paprasčiausi laukiniai arkliukai, kuriuos gali paskviesti į namus ir prisijaukinti,-išpyškino Keitė. Paskutinis sakinys buvo sugalvotas eksprontu, ji net nebuvo tikra, ar jis teisingas, tačiau nesugalvojo nieko kito. Jai tai buvo savaime suprantamas dalykas, o tokius žmonės ne visada moka paaiškinti
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Fasas jau kelintą kartą šiandien pašaipiai šyptelėjo. Keitė itin keistai suvokė testralius.
- Nesuprantu, kuo tau netiktų ugninis testralis? Džeinės sukurttieji nedegina, elgiasi lygiai, kaip ir tikrieji. Nrmanau, kad Džeinė jį išnaudoja - juk testraliai vis dėl to yra tamsūs padarai, dar vadinami Mirties Paukščiais. Na, yra gan taikūs, bet pažįstu daug žmonių, kurie vienaip ar kitaip, yra nukentėję nuo testralių. Tu sakai, kad jie nėra prijaukinami arkliukai. Juos prijaukinti laisvai įmanoma, jų galima ir nusipirkti. Tačiau, jeigu jie yra LAUKINIAI, tai kokio velnio lįsti į jų gyvenamą teritoriją? Jie pripratę prie tavęs, gero žmogaus, ims priiminėti kitus, kurie pas juos ateis su negerais tikslais ir tie negerieji gali juos pavergti, ar dar velniai žino ką padaryti. Vien jų labui neturėtum ten lankytis.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Keitė piktai žvilgtelėjo į Fasą. Taip, jis tikrai nesupranta...
-Jei galėtum kurti ugninius žmones, ar norėtum pakeisti tikruosiuos jais?-paklaususi Keitė nutarė, kad palyginimas netikęs, nes kai kada tikrai norisi, kad kiti tau paklustų.-Be to, tu nežinai, ar Džeinės testralis elgiasi lygiai taip, kaip tikrieji, nes niekada iš rimtųjų jais nesidomėjai. Testraliai nėra tokie patiklūs kaip žmonės, jų lengvai nepavergsi. Ir iš kur žinai, kad tie prijaukinti testraliai tikrai yra testraliai?-Keitė suvokė mąstanti pernelyg sudėtingai, bet jai nerūpėjo.-Klausi, kam, jei jie laukiniai, pas juos lįsti? O pavyzdžiui kam tau pasivertinėti irbiu, jei esi žmogus?
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Fasas jau pasipiktinę pažiūrėjo į Keitę. Jis buvo ne varniukas, bet tai nereiškia, kad debilas. Tada jau piktesniu balsu, nors veidas tebebuvo ramus, atkirto Keitei:
- Ugninis žmogus nelygu ugniniam testraliui. Žmonės nėra laukiniai, su jais gali bendrauti, o jų nepavergsi. Testralius pavergti gali be jokių kerų. Aš testralius pažįstu labai gerai, nes Durm..štrange turėjau labai daug praktikos su jais. Aš irbiu pasivertinėju su tikslais. Susikalbėti su kitais plėšrūnais ir kai kuriais gyvūnais. Greičiau kur nors patekti. Užsimaskuoti. Pulti, nekeliant įtarimų,- grėsmingai pasakė. Ir baigdamas netekti kantrybės, žiūrėdamas į atkaklų Keitės veidelį, užbaigė:- jeigu nori pakratyti kojas - prašau, eik į Uždraustąjį mišką ir būk ten kad ir visą gražią dieną. Ir dar gražesnę naktį. Kaip sau nori. Aš tik bandau apsaugoti savo draugus, nors žinau, jog tai įkyru. Daug jų aš turėjau, visi jie buvo drąsūs. Ir bent du trečdaliai iš jų dabar jau yra lavonai, graužti pergraužti kirmėlių. Kaip nori. Jeigu nori greitos mirties, prašau. Nesikišiu.
Ir nebenorėdamas ginčytis, pasuko link išėjimo. Lukrecijus Geranoris priekaištingu žvilgsniu pažiūrėjo į hį, tačiau grifas nekreipė dėmesio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Keitė piktai žvelgė Fasui pavyjimui. Palaukė, kol jis nueis pakankamai toli, tada nepatenkinta purkštelėjo. Tada apsvarstė jo žodžius.
Ugninis žmogus nelygu ugniniam testraliui... na žinoma, testralis kartais atrodo patraukliau. Praktikos jis mat turėjęs...tikriausiai kartu darė matematikos darbą. Su tikslais jis mat pasivertinėja!
-Nelabai tave mėgsta, ką?
Keitė krūptelėjo. Buvo visai pamiršusi Lukrecijų. Gūžtelėjo pečiais.
-Tikriausiai,-sumurmėjo ir pasitaisė krepšį.-Nesupyksi, jei jau eisiu.
-Kaip čia pasakius. Kur eisi?
-Negi ne užtektinai prisiklausei?-paklausė Keitė.-Į Uždraustąjį mišką.
Lukrecijus kilstelėjo antakį.
-Maniau, jis tau neleido.
Keitė pažvelgė Grifo gūžtos bendrojo kambario pusėn.
-Jis man ne tėvas,-tarė užstumdama portretą.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Fasas dar nebuvo išėjęs, tik stovėjo prie paveikslo, laukdamas, kol Lukrecijus Geranoris praleis. Tada pamatė, kad jo ten nėra. Apsisuko, išvydo jį kitoje pusėje, ant išėjimo pro Varno Nago koledžą.
-Nelabai tave mėgsta, ką?- paklausė Lukrecijus Keitės, užmiršęs Fasą.
-Tikriausiai,-sumurmėjo Keitė.-Nesupyksi, jei jau eisiu.
-Kaip čia pasakius. Kur eisi?
-Negi ne užtektinai prisiklausei?-paklausė Keitė.-Į Uždraustąjį mišką.
Lukrecijus kilstelėjo antakį.
-Maniau, jis tau neleido.
Keitė pažvelgė Grifo gūžtos bendrojo kambario pusėn, Fasas irgi apsigręžęs žiūrėjo.
-Jis man ne tėvas,-tarė užstumdama portretą. Fasas ramiai žiūrėjo pavymui. Lukrecijus peršoko į portretą priešais jį.
- Turėtum ją sulaikyt.- pasakė tas. Fasas kilstelėjo antakius.
- Tegu susidurs su tuo šmėkliuku, kuris sužeidė ir mane. O jeigu pakratys kojas, ne mano bėda.
- Bet vis vien jausi sąžinės graužimą. - pasakė pastabus Lukrecijus.- Tu irgi turi šiokių tokių giminų, kurie buvo susiję su Hogvartso įkūrėjais. O be to, ji Godriko...
- O man nusispjaut, Lukrecijau.- atsikirto Fasas ir portretui pastūmęs, plačiais žingsniais nubildėjo į Grifų Gūžtos bendrąjį kambarį. Kadangi nieko nebuvo, ramiai išlindo ir nužingsniavo į koridorių. Tada greitesniu tempu nuėjo į kitą aukštą. Dar greičiau. Dar. Tada pasivertė į Snieginį leopardą ir nušuoliavo į Kambarį Iki Pareikalavimo.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Keitė sėdėjo ant sofos ir skaitė knygą, kai židinyje kažkas pasirodė ir nušvilpė link išėjimo. Portretas užsitrenkė.
-Praleisk mane! Man reika ją pamatyti! Slaptažodis-svarbu nekas esi, o kuo tapsi, ar kažkaip panašiai!
-"Kažkaip panašiai" nepriimu. Be to, slaptažodis šiais metais pasikeitė.
Keitė šyptelėjo puse lūpų. Regis, Netas pražiopsojo naują slaptažodį, kurį Keitė (ir vėl) turėjo sugalvoti. Ne be kainos. Lukrecijus, tas senas sukčius, vėl pareikalavo paslapties. Na, šį kartą bent jau pasiteisino tokia smulkmena, kad žymė tik ryškėja.
Šįkart Keitė negalvojo daug ir ilgai. Tik prisiminė, kieno čia kambarys ir pasakė pirmą į galvą šovusią mintį: aš to neprašiau.
-Nagi, prašau. Tai būtina.
-Aną kartą irgi taip sakei. Ir pavogei knygą.
-Įleisk jį, Lukrecijau,-pasakė Keitė.-Prisiimsiu atsakomybę, jei jis ką nukniauks.
Kelias sekundes Lukrecijus nepatikliai žvelgė į Keitę, tada lėtai atsidarė.
-Jis gali rėkti,-perspėjo mergina ir ruošdamasi antpuoliui nudūrė akis į knygą.
-KEITE ELENA MORIS, KVAIŠA TU!
-Ir man malonu tave matyti, Netai.
-TU GALĖJAI ŽŪTI!
-Baik rėkti.
-NEAIŠKINK MAN!
-Netai, raminkis.
Natanielis prisėdo ant sofos.
-Keite, ką tu sau galvojai?
-Kada?
-Žmogau, trečias kartas nemeluoja. Kai kitą kartą rizikuosi dėl tų padarų, rimtai žūsi.
-Sakai?-paklausė Keitė.-Nemanau,-sumurmėjo žiovaudama.-Ir šis kartas nebuvo...
Staiga jos akis išsiplėtė.
-Tu nematei pirmo karto,-sukuždėjo.
-Tiesą sakant, mačiau. Aš... truputėlį pasekiau judvi su Heile.
-Ne,-sukuždėjo Keitė purtydama galvą.-Tau buvo penkeri...
-Ir ką? Juk tu tik gyneisi.
-Natanieli...
Ji užsimerkė. Ne. Jis negalėjo matyti.
Netas žvilgtelėjo į laikrodį.
-Turiu eiti. Nepyk. Ir saugok save. Neturiu jokio noro prarasti sesutės, kuri ką tik užaugo iki padorio trečiakursės ūgio.
Keitė pavartė akis. Natanielis šyptelėjo.
-Iki,-tarė žengdamas į židinį.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Natanieliui išėjus Keitė išlindo pro portreto angą.
-Matai?-paklausė ji.-Jis nieko nepaėmė.
-Tiesa,-sutiko Lukrecijus.
Trumpa tyla.
-Jis čia buvo, mažoji Elena,-pasakė Geranoris.
-Ką?
-Jis čia buvo.
-Natanielis.
-Ne. Jis.
Keitė paniuro. Kiek gi ji pažįsta "jų" galinčių patekti į šitą kambarį?
-Supratau,-tarstelėjo nueidama.-Ačiū, kad pasakei, Lukrecijau.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
-Gyvenimas užkniso, Lukrecijau.
-Koks įdomus teiginys. Bet jei kas sumokėjęs kainą paklaustų slaptažodžio, pamanytų, kad juokauju. Manau, supyktų.
-Taip, taip. Tai įleisi?
-Žinoma,-suburbėjo Lukrecijus, atverdamas paveikslą. Keitė smuko vidun.
Mergina pasirinko Drąsaus Žinojimo kambarį dėl vienos paprastos priežasties- apie jį žinojo tik ji ir Fasas. Fasui iškeliavus, liko tik Keitė. O tai reiškia, jog kad ir kas tūno medalione, niekas apie jį nesužinos. Nebent koks atsitiktinis ne vietoj ir ne laiku pasipainiojęs paklydęs moksleivis, tačiau tokių neturėtų būti daug.
Keitė pavartė kelias knygas. Nieko įdomaus. Žvilgtelėjo į laikrodį. Devynios. Ir kaip, po galais, ji ketina išbūti iki trijų valandų nakties?
Varnė visai nesugalvojo ką veikti. Iš pradžių skaitė, tada pasipraktikavo kelis kerus, kuriuos reikėjo pasikartoti. Vėl skaitė. Pasimatavo visus spintoje esančius daiktus. Pakeitė ir atkeitė visų kambaryje esančių daiktų spalvas. Pabandė išsiburti maisto, nors žinojo, kad tai neįmanoma. Pabandė pasikeisti antakių spalvą į ryškiai oranžinę, bet nepavyko. Vėl bandė skaityti. Iškuitė komodą. Sustojo tik išvydusi piešimo blonknotą.
Keitė susirado kuprinėje pieštuką ir, atsisėdusi krėsle, ėmė piešti. Iš pradžių pripaišė visokiausių nesąmonių, gėlyčių, debesėlių ir saulyčių, tada ėmė piešti rimčiau. Nuo gėlyčių perėjo prie medžių, nuo medžių- prie personažų, nuo personažų prie žmonių. Pasiekus reikiamą susikaupimo lygį, Keitei patikdavo piešti žmones, ypač įspūdingesnius. Mergina nupiešė tą varnanagį, įmetusi savo vardą į taurę, bet neištrauktą, Biobetonso čempionę, Soreną, Džeinę, Liucijų su Liuse. Bent pusė piešinių neatitiko realybės, bet kam rūpi.
Baigusi paskutinį piešinį Keitė trumpam užsimerkė. Kai atsimerkė, jautėsi keistai apdujusi. Laikrodis ant rankos rodė devynias.
-Ką?!-šūktelėjo Keitė.-Lukrecijau! Kiek laiko aš čia?
-Hm, daug. Buvai užmigusi.
-Velnias,-keiktelėjo mergina. Ji pražiopsojo.
Atsidususi Keitė nutarė eiti į biblioteką. Gal bent ten ras ką nors naudingo...
Pakabinusi paskutinį piešinį ant sienos mergina išėjo. Dar išgirdo Lukrecijų sakant:
-Gražus piešinys.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Keitė Moris »
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
   Jekaterina plavinėjo iš kažkur į kažkur. Jautėsi pavargusi, todėl vienu petimi rėmėsi į sieną. Staiga kažkas klaktelėjo ir Klastuolė įgriuvo pro skylę sienoje. Sienai užsivėrus mergaitė rado išėjimąbir apsižvalgė. Ji atsidūrė kažkokiame koridoriuje.
 - Labas! Senai čia kas užsuko, - pasigirdo balsas.
 - E, kaip aš turėčiau reaguoti? - sutriko mergaitė.
 - Matau, tu ne Varnė ir ne Grifė. Kaip čia patekai? - kalbėjo senolis paveiksle.
 - Pro sieną.
 - Kuo tu vardu?
 - Jekaterina Houly.
 - O kodėl rusiškas vardas? - senukui buvo viskas įdomu.
 - Man irgi malonu susipažinti. O kuo jūs vardu? - nuleido negirdomis Jekaterina.
 - Lukrecijus Geranoris. Norėsi į kambarį ar ne?
 - Kokį kambarį? - Klastuolė nebuvo apie tokį girdėjusi.
 - Drąsaus žinojimo. Neklausk, kodėl jis taip vadinasi. Pas nežinau. Slaptažodis?
 - Emmm, - numykė Jekaterina. - O koks jis yra?
 - Už kokią paslaptėlę pasakysiu, - mirktelėjo Geranoris.
 - Aš pažįstu dvi mitologines būtybes.
 - Tiks. Koks slaptažodis? - Lukrecijus jau nekantravo, nes su Klastuole dar mebuvo plepėjęs..
 - Geri dalykai nutinka to vertiems? - pabandė Jeka.
 - Ooo, koks išskirtinis. Na, slaptažodis? - Klastuolė sutriko.
 - Geri dalykai nutinka to vertiems.
 - Taip. Užeik, - Lukrecijus pasislinko į šonąvir juodaplaukė atsidūrė Drąsaus žinojimo kambaryje. Ten buvo spinta, židinys, sofa. Ant sienos kabojo kažkieno pieštas piešinys. Senas. Jekaterina nusivaipė - vien Grifų ir Varnų ženklai. Mostelėjusi lazdele mergaitė įliejo žalios ir sidabrinės spalvų, užkūrė židinį.
 - Jauku, - apibendrino Lukrecijus.
 - Ačiū. Ne dažnai čia taip?
 - Pastaruoju metu čia niekas nesilanko.
 - Malonu girdėti. Aš čia pirmoji Klastuolė?
 - Apskritai nežinau, kaip tu čia atsidūrei, - pakraipė galvą Geranoris. Jekaterina pasiėmė knugą ir įsivyniojusi į pledą atsisėdo ant sofos ir pradėjo skaityti.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Svelė žygiavo tuneliu. Į priekį ištiesta lazdelė išleido jaukią ploną šviesos juostą. Galo nesimatė, o varnė dar nematė tunelio ga dar nesimatė, tačiau, nors dauguma žmonių susinervindavo tiek laiko eidami tamsiu tunels,iu, Svelė su kiekviena minute tik vis labiau šiepėsi. Kai kas nors užkasa ką nors taip giliai, aiškiai nori tą ką nors paslėpti.
Netrukus Svelė išvydo drglus, šviečiančius tolumoje. Mergina staiga pajuto, kad jos kojos kaip medinės, tačiau vis tiek pasileido bėgti. Pasiekusi deglus, ji išvydo tarp jų pakabintą paveikslą, vaizduojantį senuką. Šis, pamatęs Svelę, išsišiepė.
-Bet jūs ir hogvartsiečiai,-pradėjo jis,- arba ateinate penkių minučių skirtumu ir po to pastoviai arba nė vieno.
-Penkių minučių skirtumu?-krūptelėjo Svelė.-Čia kažkas buvo?
-Taip,- atsakė senukas,- davar ji ten,- jis parodė nykščiu už savęs.
Svelės kraujas užvirė.
-Už tavęs kambarys?
Senukas linktelėjo.
-Taip. Drąsaus Žinojimo Kambarys. Beje, aš pats- Lukrecijus Geranoris. Godriko Grifo geriausias draugas! Praleisiu tave, jei žinai slaptažodį. Jei nežinai ir nori sužinoti, reiks man ką nors duoti. Kokį stebuklingą daiktą. Arba paslaptį, aš juk toks pat kilnus kaip mano didysis draugas. Antramečiams lankytojams skiriama nuolaida- žinai, mažesnė paslaptis.
-Aaa... aš neturiu netgi paslapčių,- neevingai sumurmėjo Svelė.-Na... turiu vieną paslaptį, didelę... bet tai šeimos reikalas. Pašalinis nesupras.
-Sakyk!-nekantravo Lukrcijus.-Sakyk!
Svelė padvejojusi ištraukė iš kišenės nuotrauką ir padavė Lukrecijui
-Čia... Draugė,- sumišusi tarstelėjo
-Nieko nesuprantu, bet įdomu! Unikali istorija!-Lukrecijus prasivėrė.-Kitą kartä, slaptažodis-"Geri dalykai nutinkato vertiemd". Beje, neišgirdau tavo vardo?
-Svelė,- pasakė varnė žengdama vidun.-O. Sveika, Jekaterina.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Jekaterina vis dar skaitė kažkokią knygą, kai išgirdo Lukrecijų su kažkuo kalbantis.
 - Kas ten, Lukrecijau? - paklausė. Senukas atsisuko.
 - Kažkokia mergina, - portretas pasislinko ir į kambarį įėjo... Svelė.
 - Ooo, labas. Tu irgi įgriuvai pro sieną kažkokiu mistišku būdu, ar aš kažko nežinau?
 - Į šį kambarį gali patekti tik Varniai ir Grifai, taigi nežinau, kaip ji čia atsirado, - pasiskundė Geranoris.
 - Sakiau, kad pro sieną. O kaip tu čia atsiradai? - paklausė Svelės pamiršusi, kad ką tik klausė.
 - Varno Nago ir Grifų Gūžtos kambariuose yra po gobeleną, per kurį patenkama čia.
 - Į kambarį?
 - Žinoma, kad į koridorių. Kas per klausimas? - pasipiktino senolis.
 - Malonu su juo bendrauti, kaip manai? - nusišypsojo Jekaterina. Židinyje degė ugnis.
((1. Nesikabinėk
2. Aš ne pro gobelenus atėjau. Hogvartsas juk magiška mokykla))
((Sor: magiška mokykla, bet gerbkim temos sukūrėjos darbą. Visgi į kambarį patekti galėjo tik varnai ir grifai.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Kol Jekaterina sau kalbėjo su Lukrecijumi, Svelė dairėsi po kambarį. Beveik viskas kambaryje buvo mėlyna ar raudona, kas patvirtino Lukrecijaus žodžius: į kambarį gali patekti tik varniai ir grifai, nors akivaizdu, kad Jekaterina kažkaip apėjo šią taisyklę. Drăsaus Žinojimo kambarys... na žinoma. Drąsa- grifai, žinojimas- varniai. Ir vis dėlto. Žinojimas. Kažkaip ne taip skamba. Negalėjo būti kažkaip kitaip? Drąsus protas? Drąsi išmintis?
Ai, velniop,-pamanė Svelė.-Kam rūpi tas pavadinimas?
-Baikit ginčytis,- sumurmėjo ji Jekaterinai ir Lukrecijui. Tada pastebėjo ant sienos pakabintą piešinį. Jame buvo vaikinas, regis, kažkur matytas.
-Jekaterina...- Svelė atsargiai nuklijavo piešinį nuo sienos. Priklijuota buvo gumele, tokia panašia į kramtomąją gumą, garantuotai žiobarų įrankis. Ant kitos pusės buvo parašyti inicialai F. O.-Pažįsti jį?
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
   Jekaterina sukluso, kai Svelė ją pašaukėvir nukabino piešinį.
 - F ir O... Lyg ir nepažįstu, bet labai matytas. Daug raudonos spalvos - gal Grifas? F ir O, - kiek labiau sau, nei Varnei murmėjo Klastuolė ir paėmė piešinį. Kažkieno veidas jame buvo labai gerai atkartotas, bet jau senas ir pablukęs. Juodaplaukė naršė visų pažįstamų vaikinų vardus. Sąrašas skurdus, bet mergaitė vis dėl to prisiinė.
 - Ar čia kartais ne Fasas Oldefortas? Tik žymiai jaunesnis.
 - Tas pats, kuris čia lankėsi tikrai dažnai kartu su mergina, vardu Keitė Elena. Ji ir piešė, - įkišo savo trigrašį Pukrecijus.
 - Ar ji irgi turėjovpasakyti paslaptį? - pasidomėjo Jekaterina magiškai prilipdžiusi Fasą prie sienos.
 - Taip, ji pirmoji čia apsilankė. Jau praėjo metų... daug, - ne itin rišliai užbaigė Geranoris. - Na, gal kokie trys metai tai tikrai. Kas jai nutiko?
 - Esu girdėjusi, kad žuvo, - suabejojo antrakursė.
 - Tikrai? Gaila, buvo šauni ir ypatinga mergaitė, - apgailestavo Lukrecijus.
 - Esi apie tokią girdėjusi? - paklausė Jekaterina Svelės. Klastuolei patiko šnekučiuotis su Geranoriu. Mergaitė pakurstė ugnį.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Svelė suraukė antakius.
-Keitė Elena... Moris?- pasitikslino.- Ji? Palauk...- Svelė pačiupo piešinį.-JIS yra Fasas Oldefortas? Aš jį mačiau, prisiekiu... prie to namelio! Jis kalbėjosi su kažkokia mergina... ir Keitė negalėjo čia būti prieš trejus metus, nes piešinys nupieštas prieš du,- Svelė bakstelėjo pirštu į datą. Staiga vos nenugriuvo.
-Jekaterina .... prieš kiek, sakei, laiko ji mirė?
Laukdama, kol Jekaterina atsakys, Svelė atidarė spintą. Ši buvo pilna įvairiausių mėlynų, raudonų, bronzinių ir auksinių drabužių. Svelė nepritariamai sušnairavo į drabužius, tačiau netrukus išvydo tai, ko reikėjo. Mergina ištraukė iš spintos piešinius. Pirmàjame buvo juodaplaukė mergina, panaši į tą, kuri kalbėjosi su Fasu prie namelio. Inicialai skelbė "Dž.M.", tad Svelė nutarė ją esant Džeinę Meko, Hogvartso čempionę. Sekantis buvo nepažįstamas vaikinas, niūrios išvaizdos juodaplaukis. Kaip ir visi kiti, piešinys buvo nespalvotas, tačiau kaklaraištis buvo tamsus, tad tikriausiai ne švilpis. Inicialai buvo "V. V." ir Svelei nieko nereiškė. Ji nutarė palikti šį vėlesniam laikui.
Trečiasis irgi buvo vaikinas. Inicialai buvo "L. K.", tad, Svelės nuomone, turėjo būti Liucijus Kampinis. Paskutinė buvo mergina, inicialai "L. P." piršo išvada, jog tai Liusė Paik.
-Gal pažįsti jį?- paklausė ištiesdama Jekaterinai neatpažinto vaikino portretą.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.