0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Alisa Vandormon

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Oho,geras klausimas,ką aš mėgstu?
-Mėgstu retkarčiais papaišyti į sąsiuvinį.Mėgstu kartais pasportuoti.Supranti,tas sportas keli pritūpimai ar atsilenkimai,-skubiai pridūrė.-Mėgstu aštrų maistą,ir nemėgstu bulvių.Ne,tik ne bulvės.Nežinau,kodėl.Gal dėlto,kad vieną sykį,kai buvau kelerių metukų,pasiėmiau vieną cepeliną,ir atsikandau.Ir paspringau.Šitas mano paspringimas pasibaigė ligoninėje.Dar mėgstu...Knygų skaityti nemėgstu,-pasakė,ir pagalvojo,kiek knygų per vienuolika metų ji perskaitė.Seka pasakas vaiduoklis...Klastuolio kelionė į nežinę...Tylūs žingsniai...Daugiau ir nesuskaičiavo.Ir tada užbaigė:
-Mėgstamos pamokos neturiu,bet visai normali dar nuodai ir vaistai,galima pakęsti.O ką tu mėgsti?
Gluosnis Galiūnas,lyg norėdamas atkreipti mergaičių dėmesį,grėsmingai sumojavo šakomis.Didelė šaka praskriejo Alisai pro pat viršugalvį.Tuomet grėsmingai mostelėjo kita šaka,kuri užkliudė mergaitei susuktą,aukštą kuodą.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
- Na, man tai patinka sportas. Ypač kvidičas,- šyptelėjo. - Labiausiai mėgstu širdelinius blynus su trintomis braškėmis. Mmm... Pats skaniausias maistas. Taip pat mėgstu skaityti knygas. Tik tas, kurios įdomios. Kai kurias paimu į rankas, pažiūriu į viršelį ir metu lauk - tokios knygos, kuriose vien paveiksliukai manęs nežavi,- nusijuokė Miriana. - Fainiausios pamokos yra kelios. Tai Magijos istorija. Gerbiu šio dalyko profesorę, ji tikrai labai šauni. Kiekvieną pamoką vis kitoks kabinetas. Vien dėl to man patinka eiti į tas pamokas. Dar šiek tiek patinka Astronomija, tačiau tik viena pamoka buvo,- nusišypsojo ji Klastuolei.

*

Alisa Vandormon

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Alisa įdėmiai viską išklausė.
-Kvidičas...-Alisa atsiduso.-Kaip gala,kad nėra skraidymo pamokos.O tokios labai norėčiau.Nujaučiu,būčiau pirmūnė.
Mergaitė šyptelėjo.
-Na,taip,Magijos Istorija iš pat pradžių atrodė tokia nuobodi,bet man patiko paskutinė pamoka.Kai profesorė atnešė Minčių Koštuvą.Man patinka,kai mokaisi,bet negalvoji,o pramogauji.O tas pasinėrimas į kažko kito prisiminimus irgi savotiška pramoga.
Dangus vis tamsėjo,ir didysis Gluosnis atrodė vis baisiau.
-Kaip greitai temsta!-nustebo Ali.Ji apsidairė,ir už savęs išvydo gudų mišką.Kažkas netoliese slankiojo.Gal,neduok Valdove,čia ne vilkolakis?
Alisą šiurpas nukrėtė.Kuo labiau temo,tuo baisesni vaizdai akyse stojosi.
-O čia šiurpoka,-pagaliau pratarė.-Ir tas kvailas medis pyksta.Gal eime ten,kur bent šiek tiek jaukiau?

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
- Galim,- atsakė Miriana teigiamai į Ali veido išraišką.
Kur galėtumėm nusivilkti?..
- Gal einam į laužavietę? Ten visad ko nors būna, o ir lauželis neužgęsta. Visai jaukiai ten turėtų būti,- pasiūlė vietelę prie ežero Miriana.
Ko ji išsigando tame miške. Neveltui mes - Grifai patys drąsiausi.

*

Maiklas Judrinis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Maiklas nervingai pažiurejo į medį:medis užsimojo ir jau buvo betrenkes,kaip Maiklas sušuko:
-Ka tu sau manai?Gali mane pridobti?na jau ne,-tyliai sukrizeno Maiklas,kai gluosnis jau buvo paleides šakas,-ARANIA EULANTgluosniui kaip žaibu kirto,bet nesužeide,tik atstume.
-OJOJOI...reikia sprukt kol nepručiupo....

*

Nicole White

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Nicole žingsnis po žingsnio priartėjo prie gluosnio galiūno.Grifės,jos priešininkės,lygtai ir nebesimatė.Skradžiai žemę prasmego...Tiesa,aš čia vėluoju...Valanda...Keliom...Para...Vis a savaite...Pala,kova turėjo vykti dar prieš atostogas?What?Nu tai jo,vadinasi tikrai tas senas susmirdęs gluosnis ją prarijo...Sukapojo...Su lig jos mintimis Gluosnis Galiūnas taip stipriai vožė švilpei per makaulę,kad šiai net galva apsvaigo.
-Nori kovoti,susmirdeli?-pašoko ginti švilpių garbės vardo.Įsibėgėjusi trenkėsi į vieną šaką,tačiau galiūnas,neveltui galiūnu vadinamas,tą šaką sviedė į šalį.Bet antrakursė sugebėjo kažkaip stebuklingai išsilaikyti ant šakos,ir galiūnas liko mosikuoti laisvomis šakomis.Šakos įsismarkavusios numušo švilpę nuo medžio,ir nurideno pievele tolyn...Jei būtų nepririštas sarginis šuo,tikriausiai būtų išpuolęs ir sukandžiojęs negyvai gležną Nicoles kūnelį...Dar penkios minutės,ir jei tą prakeikta grifė neateis,aš ją nudėsiu...Ne,nudėsiu...Nusidėsiu...Ir,vengdama grėsmingų gluosnio judesių,mergaitė pradėjo laukti.

Nu ką,laukė laukė Nicole,bet priešininkės kaip nebuvo taip nebuvo.Išsigando...Ilgai negalvojusi švilpė pakilo ir nuėjo pas savo mlimiausią nekenčiamiausią pofesorę pasiskūsti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Nicole White »

*

Lala

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
 Svyruodama ir griuvinėdama, dar kartais pagerdama, bet tvirtai tempdama paskui save Nicolę, Kaja atsirado prie gluosnio Galiūno. Jis bandė tvoti jai viena šaka, bet ji žvengdama griuvo ant užpakalio. Kaja jau pabaiginėjo antrą butelį ugninės. Likus keliems lašams ji nusprendė, kad yra labai nedraugiška ir ištiesė butelį Nicolei.
 -Nori?- paklausė ir nelaukusi atsakymo įbruko jį Nikei į rankas.
 Atsistojusią Kaja nunešė viena Galiūno šaka. Vėjas švilpė Kajai pro ausis. Ji žiūrėjo į ant žemės likusią Nicolę, kuri kartais atrodydavo arčiau, kartais toliau... Šiaip buvo visai linksma leistis tąsomai ant tos šakos, bet tai turėjo ir vieną trūkumą. Kai tik šaka stipriau kur nors trenkdavosi, alkoholis, esantis Kajos skrandyje, sukliuksėdavo. Kaja jautė kaip visas jos skrandžio turinys palengva išsiliejo iš jos burnos.
 Po viso to Kaja vis dar stengdamasi išlaikyti orumą apsimetė, kad nieko neįprasto neatsitiko ir stengėsi išsilaikyti ant šakos pasitempusi, kiek tai buvo įmanoma.
 -Viskas gerai,- tyliai ramino save.- Niekas to nemA...,- šaka staigiai pakilo aukšyn,- ...tė.
 Kaja akimis ir palengvėjusiu skrandžiu susirado Nikę ir šūktelėjo:
 -Tai gal pradedam?

*

Nicole White

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
((Upsss...Negalėjau prisijungt,nes šis forumas buvo palikęs kažkur giliai smegenų pakraštyje...))
Nicole vėl šlūbuodama atsliūkino iki galiūno.
-Neklausk,-kažką sumurmėjo.Pagrūmėjo kumščiu Gluosniui Galiūnui ir pagalvojo,kokius burtažodžius galėtų panaudoti.Dangus buvo dailiai apsitraukęs melsva antklode-nesuprato Nic,ar saulė kilo,ar leidosi.Bet tas dangus nieko gero nežadėjo.Ką čia žinosi-gal tuojau pat bus perkūnija?O gal šlapdriba?Švilpė atsiraitojo mantijos rankoves.
-Gerai,pradedam.Rictusempra!-Nicole net atšoko atgal.Kadais yra skaičiusi,jog šis burtažodis sukelia kutulį arba oponentąnutrenkia į šoną,bet netikėjo,kad jai pavyks.Aišku ir nepavyko.Nice žinojo,jog kovoje delsti negalima nei minutės,bet ji pakartojo burtą.
-Rictusemprrr,-švilpukė sumikčiojo,nes kvailys gluosnis ją nustūmė į šalį.Todėl kerai,anei šiokie,anei tokie,nuskriejo į grifę.Ak,tu kvailas gluosni!Mintyse save mergaitė keikė.Ji buvo perversta gluosnio šakų,dabar gulėjo ant kairiojo šono su didžiule mėlyne ant skruosto.
-Prakeiktas medis!-dar užkriokė ir pasitraukė toliau nuo jo,kad negautų atsako.

*

Lala

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
 Nikė kažkodėl delsė. Kaja įsikibusi į Galiūno šaką miklino savo jodinėjimo įgūdžius. Nikė vis dar stovėjo. Medis dar šiek tiek pamėtė Kają.
 -Šš.. Ramiai. Aš atsisėdau ant tavęs su taika,- ramino Kaja medį kaip įsišėlusį arklį/asilą/žirgą, nors ant tokio nebuvo sėdėjusi. Gluosnis nesijautė arkliu, todėl ir toliau mėtė tas savo šakas ir Kają.
 Ilgai stovėjusi su Kajos buteliu, Nikė pagaliau pradėjo veikti. Paleido į Kaja kažkokį užkeikimą, kurio šioji neišgirdo, bet pamatė lekiantį link savęs. Ačiū, Gluosniui Galiūnui, kad jis buvo toks šelmis ir lyg ir pajautęs kerus dar labiau įsišėlo ir gerai pakratęs Kają vos nenumetė jos. Ji laimingai nukrito ant kitos šakos. Tvirtai įsikibusi ir neblogai prisiplojusi Kaja dar šiek tiek buvo tampoma, kol pakėlė galvą. Tada vėl įsitaisė ant šakos ir nusprendė, kad reikėtų smogt Nicolei.
 -Bombarda!- sušuko Kaja ir stebėjo - išmuš jos kerai Nicolei dantis, ar ne.

*

Nicole White

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Nicole pavartė akis.Dar kartą.Atsiduso,dar kažką sumurmėjo,ir vėl buvo nusviesta medžio.
-Pasakyki savo naujam draugui,kad nustotų mane daužyt,-kažką suirzlavojo.Net nepajuto,kaip stipri jėga daužėsi į burną.Laimei,Nicole buvo užsičiaupusi-būtų likusi kaip senė be dantų.Užtat lūpos ištino.Švilpė supyko.Galiūnas ir vėlei ją pastūmė,ir mergina vos nesitėškė veidu į šaltą žemę.Net pašoko ir išsigando.
-Kodėl gi tie galiūnai nekenčia švilpių?-garsiai pasamprotavo.-Man neužtenka Kaios,tai čia dar medžiūkščiai maišosi po kojom,-išsigandusi,kad Gluosnis Galiūnas ją supras,mergaitė atšoko atgal.Dabar švilpę nuo grifės skyrė apytiksliai vienuolika metrų.Ką gi man dar čia sugalvojus...Nebežinau jokių burtažodžių!Išskyrus,Vermiculus...Chi chi,tą gal pasilikim pabaigai.Dabar ką man čia sumąsčius...Ne,negaliu būti gerutė tetulė.Turiu būt pikta ir griežta sau bei kitiems.Ir truputį pakvaišusi...Ir truputį nedora...Kas pasidarė Nicolei?Nuo pat pirmo kurso ji buvo švelnutė,jautrutė ir drovutė mergaitė,kai per vieną vasarą išaugo į pikdžiugišką paną.Bet dabar buvo ne laikas galvoti.Medis vėl švaistėsi šakom,bet buvo per toli nuo Nicoles,tad ši galėjo jaustis saugi.
-Artimiausi draugai-medis ir burtininkas...Pala,o gal nebebus...-Nicole klastingai pasitrynė rankas.Tiksliai nusitaikė lazdelę ir smūgiavo į Kaia,tardama:
-Obscuro!-žalsva šviesavisu greičiu nulėkė prie grifės.Pagal Nicoles planą Kaiai turėjo kerai užrišti akis,o ji nieko nematys,štai ir baigsis jos jodinėjimas ant Gluosnio Galiūno...Dabar tai pasilinksminsim...Piktai sukikeno,rankoje spausdama lazdelę.

*

Lala

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
 Nicolė, vietoj išmuštų dantų su ištinusiomis lūpomis, bandė skaldyti bajerius apie Kajos ir gluosnio Galiūno draugystę, bet Kajai tai jau nebeatrodė juokinga. Medis ėmėsi naujos taktikos. Su kitomis šakomis daužė į tą šaką, ant kurios sėdėjo Kaja, bandydamas pataikyti į ją ir po kiekvieno dūžio stipriai pakratydamas.
 Kaja stengėsi pagauti tinkamą progą šokt nuo medžio, bet Nikė su savo juokeliais ją blaškė ir žiauriai nervino.
 -Užsikišk!- sušuko jai bandydama prisiminti burnos užkišimo burtažodį.
 Nicolė paleido į Kaja dar vienus kerus. Obscuro. Deja, deja, Kaja jau juos buvo naudojusi prieš pirmąjį savo priešininką ir žinojo, ką jie daro. Deja, deja, Gluosnis pamėtė Kają taip, kad ji tėškėsi kaip tik į kerus ir jai jau nebereikėjo progos nušokti - ji nudribo. Skaudėjo. Ir dar, Kaja nebematė.
 -Nicolee! Užmušiu!- įniršusi kriokė, kai Gluosnis Galūnas stipriai tvojo jai į užpakalį, nutrenkdamas ją keletą metrų į priekį.
 Nesigilindama, Gluosnis pasieks ją ar ne, Kaja pašliaužė šiek tiek į priekį ir bandė nusitraukti nuo akių raištį. Jis buvo stipriai suveržtas, kad nenusitraukė ir buvo taip sumazgytas, kad neatsirišo. Grifė bandė lazdele atrišti jį, bet nepataikydama atmazgydavo tik savo susivėlusius plaukus. Paleidusi iš lazdelės žiežirbas Kaja šiek tiek pradegino raištį ir jis patraukus nutrūko. Kaja vėl matė. Ir matė, kad yra visai netoli Nicolės ir toli nuo Gluosnio.
 Persiutusi Kaja atsistojo ir priėjusi prie Nicolės įrėmė lazdelę jai į smilkinį.
 -Incarcerous,- žiūrėjo kaip besiraizgančios virvės kėsinosi surišti Nikę.

*

Nicole White

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Nicole stebėjo visą spektaklį.Ir taip,kaip Kaia įrėmė jai į smilkinį lazdelę.Vai vai vai...Nušaus mane...Bet pasidarė visai nebejuokinga,kai ją suvystė virvės ir švilpukė griuvo ant sausų žemių.Ją vis bandė pasiekti Gluosnis Galiūnas.Galiausiai jis,kiek begalėdamas įsitempti,pasiekė Nicoles kūną,ir kaip menką ir kresną daigelį pradėjo mėtyti tarp savo šakų.Daužė ten,trenkė šen,bet švilpė stengėsi išlikti gyva.Viena šaka vožė Nicei per skruostikaulį.Ši kaip viesulas staiga atsirado kitame medžio gale.Jos kritimui sutrukdė dar dvi Galiūno šakos.Viena sutvarstė Nicės koją,o kita,kaip kokį teniso kamuoliuką,mušė per užpakalį ir nugarą.Galiausiai kaip jau minėtas teniso kamuoliukas Nicole ėmė skraidyti po medį.
-Gerai,užmušei!Gal jau pakaks?-sustaugė.Jos kūną smarkiai trankė per šakas.Liko,mažiausiai tūkstantis mėlynių,dar pora trejetas randų,ir minimum šeši sulaužyti kaulai.Tikriausiai buvo lūžęs ir stuburas.Jūs nė neįsivaizduojate,kaip antrakursei skaudėjo!Kaip ji kentėjo sukandusi tikriausiai išbarškintus dantis!Kas kart atsitrenkus į šaką mergaitės kaulai trakštelėdavo.Atrodė,kad nieko nebejautė,nors jautė nežemišką skausmą.Jautė,kad smegenys baigė susitrankyt,arba iš viso pasišalinti iš kūno pro suskilusią kaukolę.Dar vienas smūgis,ir Nicole buvo nublokšta į žemes...

Praėjo keletas minutėlių,ir Nicole vėlei atsibudo.Vos galėjo pakelti galvą.Atrodė,jog vienintelė dešinioji ranka liko gyva,kad ir apdaužyta,ir ja Nicole sugraibė lazdelę iš po žemių.Visa buvo žeminuota,bet dar veikė.Nebežinodama,ką dar gali panaudoti prieš grifę,ji atsisėdo visa bejėgė ir mostelėjusi lazdele į jos veidą,tarė:
-Langlock!-kerai lėkė į Kaios veidą,turėdami bjaurių ketinimų jai priklijuoti liežuvį prie dantų.Negalės pajudinti liežuvio,negalės ištarti burtažodžio...Kerams belekiant į grifę,Nic pastebėjo,jog virvė truputį atsilaisvino.
-Nesuprantu,juk jau tris sykius esu apsigynusi nuo šių kerų.Ką panaudojus,Transpa ar Vermiculus?-bet pajutusi,kad ra visai bejėgė,nusitaikė į virvę tardama:
-Transva!-virvė išsiiejo merginai ant kojų,bet virvės neliko.Švilpė sunkiai atsistojo.Paskutinė jos viltis buvo priklijuotas liežuvis-kad grifė pati pasiuos.

*

Lala

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
 Kaja pasimėgaudama stebėjo kaip Gluosnis trankė Nicolę, tikėjosi, kad visą darbą atliks jis ir jai nebereikės teptis rankų. Bet ne. Švilpė būtinai turėjo atsirasti prie jos kojų. Manydama, kad kaip grifei bus negarbinga pulti ir taip be sąmonės Nikę, Kaja laukė, kol ta atsibus. Arba neatsibus... Aišku, tai būtų geriau. Tada jai tereikėtų pastovėti prie jos, kol kas nors jas ras.
 Švilpė nebūtų švilpė, jeigu ji nebūtų super švilpė. Nicolė, kaip ir reikėjo tikėtis, atgavo sąmonę ir dar paleido į Kają užkeikimą. Atsižvelgiant į tai, kad Nikė gerokai buvo padaužyta, jai turbūt kažkas susisuko su orientacija ir kerai nuskrido link pilies. Kažkieno liežuvis tikrai prilipo prie dantų, nes girdėjosi prie to kažko buvusių žmonių žvengimas. Kaja palingavo galva ir stebėjo kaip Nikė pavertė vandeniu virvę kerais, kurie veikė tik vandenį, medieną ir geležį.
 -Ooo...- stebėjosi Kaja švilpės sugebėjimais.
 Tokios aš tikrai nenugalėsiu... Patempusi lūpą Kaja nutaikė lazdelę į tebegulinčią Nicolę tardama:
 -Furnunculus. ((Nuo šito atsiranda votys))

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Soport išėjo iš pilies. Buvo jau vakaras. Dangus buvo tiesiog baltas nuo vieną kitą besivaikančių žaibų. Šie griausmingi velniai šakojosi skersai ir išilgai virš mažos mergaitės galvos. Soport nusiėmė kuprinytę ir išsitraukė vieną mažą rudą maišiuką. Iš jo mergaitė išsitraukė žalią apsiaustą. Tai nebuvo paprastas apsiaustas. Tai buvo apsiaustas pasiūtas iš vandens lelijų gyslų. Tokius mokėjo siūti tik senos fėjos. Soport laiminga jį apsisiautė. APlink ją tarsi oras būtų persimainęs, lietus jos nebevargino, jinai jo net nejautė, griaustinis atrodė lyg trinksėtų kažkur kitam žemyno gale. Mergaitė nusišypsojo ir mirktelėjo akutėmis. Kada nors, kai būsiu tikra fėja, manęs neerzins nei viena gamtos stichija. Soport dar kartą nusišypsojo ir patraukė pasivaikščiot po kiemą. Kažką tokio mergaitė girdėjo, kad jos draugė Nic kausis prie gluosnio galiūno, bet ji nežinojo nei kada, nei su kuo. Vis dėlto nusprendus pasižiūrėti Soport pasuko link didžiojo medžio. Pastarasis jau iš tolo buvo matyt, kaip šmėkščioja savo šakom. Soport jo nebijojo, ji žinojo, kad medžiai jos klauso, na bent maži. Tai buvo puiki proga sužinot, kaip su dideliais. Soport atėjo iš kitos pusės, nei buvo Nic, todėl jos iš karto nepastebėjo. Gluosnis užsimojo mergaitei smogti, kai ši sušuko:
-Liaukis.-medžio šakos lyg akimirką sustingo ore, bet po akimirkos smogė mergaitei į ištiestą ranką.
-Auč, baik sakiau.
Medis jos jau nebeklausė, tad Soport pasitraukė į saugų atstumą.Hm... atrodo, seni dar manęs neklauso, reikės parašyt mamai ir paklaust dėl ko, ar dėl praktikos įgūdžių ar dėl amžiaus. Mergaitė sušnairavusi į medį patraukė ežero link. Apėjus medį Soport pamatė klastuolę ir kraujuojančią Nicolę. Ji buvo visa išmėtyta votimis ir ją be perstojo daužė medis. Soport liko sukrėsta. O gal pavyktų sustabdyt gluosnį, jei labai pasistengčiau. Aš žinau, kad jos turi kovoti, nes jau seniai apie tai kalbėta, bet manau, medis neturėtų joms padėt ar trukdyt. Deja, kad ir kiek Soport šaukė ant gluosnio, jis vistiek mojavo savo šakomis. Netekusi vilties Soport susmuko ant šlapios žolės.

*

Nicole White

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Nicole buvo visai leisgyvė.Ne,ne,Nicole,mąstyk,mąstyyyyk...
-Pro...Protego!-dar spėjo surikti.O gal ir ne visiškai spėjo.Pusė vočių išvertė jos veidą,o kita pusė atsitrenkė į skydą ir nuskriejo į oponentę.Bet atsižvelgiant į tai,kad Nicole vos kvėpavo,kerai nežinia kur galėjo pasisukti.Vis dar pasiryžusi laimėti,švilpė atsistojo,tačiau supratusi,kadvisai neturi jėgų,tiesiog susmuko ant žolės ir iškėlė ranką.
-Viskas!Gerai!Grifų Gūžta geriausias koledžas ir Kaia,tu,tu nugalėjai.Tik maldauju,neleisk į mane daugiau jokių kerų,-sumurmėjo ir atsiduso.*Visi švilpiai salėje švilpė ir mėtėNicolę pomidorais,nes mergina,įveikusi Blogį,pasidavė kažkokiam medžiūnui...*Rudakasė pastebėjo šalia savęs krintančią Soport.
-Soport!-suriko.Iš sykio atsirado jėgų.Nicole,sukaupusi tas jėgas,nubėgo prie draugės,ir užuot apkabinusi ją,per atstumą tarė:
-Soport,aš labai atsiprašau,kad kurį laiką su tavimi nedraugavau ir tave buvau pamiršusi.Apgailestauju,prašau atleisk man...Ir jei gali,nugabenk į ligonine ar dar kur.Nežinau.Bet aš jaučiu,kad galiu po pasaulį šmirinėti vaiduoklio pavidalu.Tuojau...-švilpynės mokinukė visai be jėgų apsirito ant šono.Negalėjo pajudinti kojų ir skaudėjo skudurą.Daugiau niekada nedalyvausiu kovose.Arba atvirkščiai-sukaupsiu jėgas ir kitamet nušluostysiu viesiems nosis!