0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Raya Maires

  • Burtininkė
  • ***
  • 50
  • Lytis: Moteris
Kai rašau RPG...
« Prieš 2 metus »
Lyg ir nėra tokios temos dar:>

Čia labai paprastai viskas vyksta, kiekvienas rašome ką jaučiame, kai rašome RPG. Gal pyktį, o gal laimę, ar net nervuojamės, kad reikia skolas grąžinti?

Aš pradėsiu:
Kai rašau RPG man būna gera, labai įdomu kurti naujas istorijas, aš atsipalaiduoju.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Raya Maires »

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Kai rašau RPG...
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Kai rašau RPG labai skubu viską greitai užrašyti, nes bijau pamiršti visas idėjas, kurias sugalvoju prieš rašymą.
my morning face:

*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: Kai rašau RPG...
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Kai rašau RPG trunku gan ilgokai, nes prieš tai nelabai galvoju apie tą RPG, tai mintys sukasi tą pačią minutę :D
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

  • VI kursas
  • *
  • 125
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Kai rašau RPG...
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Kai rašau rpg (gal labiau tiktų kai prisiverčiu rašyti rpg) užtrunku bent valandą, nes berašant būna, jog užsigalvoju. Jaučiuosi labai įvairiai- kai bandau "išspausti" rpg, nervinuosi, nes nekyla idėjų. Tačiau kai idėjų ir motyvacijos ar įkvėpimo yra- stengiuosi užrašyti mintis kuo greičiau bei parašyti kuo daugiau postų:D
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Kai rašau RPG...
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
Kai rašau RPG, galvoju, valiooo, kad radau su kuo rašyti RPG :D (nes esu naujokė), ir dar galvoju, kada kitas atrašys. :) Nu ir dar galvoju, kad noriu dar RPG. :D

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Kai rašau RPG...
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Negaliu atsakyt į šitą klausimą, nes labai skiriasi tiek kalbant apie atskirus veikėjus, tiek netgi atskirus to paties veikėjo RPG. Kai kuriuose postuose išsilieju, tad galvoti nereikia ar beveik nereikia. Kai rašau Elliw postą, tenka daugiau pagalvoti, nes negalvojant ji tikriausiai pasidarytų pernelyg paprasta personažė ir dėl to prarastų savo išskirtinumą (?). Rašydama Matthew postus galbūt galvoju, koks jis nevykėlis. :D
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight