0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Megan Lanson

Mirtos tualetas
« Prieš 14 metus »
Tai - vienas iš Hogvartse esančių mergaičių tualetų, tačiau šis buvo ne toks kaip visi kiti. Pagrindiniu skiriamuoju ženklu buvo visados užrakinta kabina, kurioje 1943 metais žuvo Hogvartso mokinė - Mirta Elžbieta Warren, kitaip žinoma kaip vaitoklė Mirta. Šiame tualete yra ir dar maždaug penkios tokios pat kabinos, tačiau visos jos būna atviros. Kaip ir vaitoklės Mirtos kabina, visos buvo purvinos mat kabinose jau seniai niekas nesilankė - greičiausiai prisibijojo Mirtos. Taip pat šiame tualete buvo 6 kriauklės su veidrodžiais, viena iš jų vedė į paslapčių kambarį - čiaupas buvo pažymėtas gyvatės ženklu, ir atsukus iš jo netekėjo vanduo. Kaip atidaryti įėjimą? Gyvačių kalba pasakyti slaptažodį ir kriauklės atsitraukia, atverdamos laiptus vedančius žemyn.

Megan atsargiai pravėrė tualeto duris ir stumtelėjo į priekį Vanessą. Durys su skambiu dunkstelėjimu užsivėrė ir mergaitė turėjo progą apžvelgti Mirtos valdas. Tai buvo ganėtinai senas tualetas su trijomis kriauklėmis ir keletu melsvai dažytų kabinų, kurių spalvą vos galėjai įžvelgti kadangi puse dažų buvo nusilupę arba išpurvinti. Virš vienos iš kriauklių stovėjo veidrodis į kurį Megan įeidama žvilgtelėjo. Blyškiame stikle blausiai matėsi klastuolės veido bruožai bei šviesūs plaukai. Meg atsidususi pasisuko į Vanessą. Staiga krūptelėjusi Megan atsisuko į vieną iš kabinų, kurioje sėdėjo Mirta. Aimanuodama ji suko ratus aplink klastuoles vis kažką neaiškiai sumurmėdama ar tiesiog verkšlianančiu balsu skųsdamasi gyvenimu. Megan jos nesiklausė - svetimos problemos jai nebuvo įdomios, tad ji garsiai, perrėkdama Mirtą tarė:
- Štai čia gims geriausias pasaulyje planas chuliganas prieš grifus ir kitus varliagyvius teršiančius žmogaus vardą, - kilmingai pristatė visą dalyką Megan, gal būt šiek tiek persistengdama su punktu apie žmones. - Gal jau ką nors esi sugalvojusi? Na žinai, kokį planą ar šiaip gerą mintį, kuri padėtų šitam visam... dalyke.
Atsirėmusi į sieną Meg apžiūrėjo savo sijono, kuris kaip nekeista buvo susiglamžęs, klostes. Ji viltingai tikėjosi, kad Vanessa pakiš kokią mintį už kurios būtų galima kabintis, kokį mažą, bereikšmį pasiūlymą, kuris peraugtų į didelį planą ir kiek tik įmanoma būtų tobulas su kuo mažiau trūkumų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Megan Lanson »

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Vanessa jėga buvo įstumta į tualetą. Ji tariamai suraukė nosį ir tarė:
- Dvokia grifais, neveltui jų tualetas buvo, turbūt niekas jo net tais laikais nevalė... O, legendinė Mirta. Ji bus vienintelė grifena, kuri bus ale prisidėjusi prie mūsų plano... - Vanessa sukikeno ir priėjo prie vienos iš kriauklių. Pasukusi kraną gerą minutėlę laukė vandens. Tuo metu žiūrėjo į Megan per veidrodį ir pliurpė toliau:
- Net nenutuokiu ką galim sugalvoti... Nebent ta lazda, - Vanessa sukikeno nuo minties apie lazdą, kurią jos apsvarstė bėgdamos į Hogvartsą. Pagaliau iš krano stipria čiurkšle pasileido vanduo. Rudas. Dar po gerų dviejų minučių jis pradėjo lėtai blukti ir tapo skaidrus.
- Liesti, ar neliesti... Klausimas iškilo... - Vanessa palaukė dar kelias sekundes ir pakišo rankas po lediniu vandeniu.
- Kaip gera... Nusiplausiu visus mikrobus nuo tos švilpės, nesvarbu, kad neliečiau, svarbiausia, kad mačiau... - Mergaitė nusipurtė ir užsuko kraną.
- Taigi. O tavo makaulėje sukasi kokia nors mintelė?

*

Megan Lanson

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Megan pastebėjusi, kad Mirta nutilo ir įsižeidusi užsidarė tualete, lengviau atsikvėpė.
- Na taip, man galvoje sukasi tokia kaip ir idėja. Tiksliau, veiksmų planas. Visų pirma reikia pavadinimo, o Pagalio Power būtų kaip tik, nes a) sutrumpinimas gerai skamba: pp, b) kas mums ta blogoji grifės pusė jei mes turime PAGALĮ c) turėtume šūkį: Manai turi viską? Ne, tu neturi pagalio! Jis tai tikrai turi viską d) būtų jėga, - krestelėjusi galva Megan vieną po kitos dėstė mintis, kurios senai sukosi galvoje. - Toliau mums reikia narių, na nesakau, kad reikėtų labai daug, tiesiog patikimos grupelės. Na, o tada jau galvotume Didijį Poną Planą. Štai tiek aš ir esu išmąsčiusi daugiau viskas - vėjai.
Megan užsižiūrėjo į savo bato kulniuką bandydama dar ką nors sugalvoti, bet deja veltui. Na aš jau viską pasakiau, dabar Vankos eilė išmąstyt kokį nors šedevrą, ar bent jau jo dalį. Nusprendė klastuolė ir laukdama Vanessos atsakymo abejingai apžiūrinėdama kriaukles.

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Vanessa atsirėmė į kriauklę ir atsisuko į Meg. Tada apsimetė labai rimtai mąstančia ir paslaptingai tarė:
- Pgalio... Power... Bet bet bet. Sutrumpinimas PP man primena GG, o tai laaaabai, net laaaaaaaaabai negerai. Nea. - Mergaitė lėtai papurtė galvą ir ėmė spoksoti į grindinį. Šaltos... Marmūrinės... Baltos... Kietos... Grindys... Traukia ir vilioja maaaaneeeeee... Mergaitė papurtė galvą ir pakeitė temą:
- Meg, tu kadanors matei kas yra lova, ir ar girdėjai, kas yra miegas? - Vaness apžiūrinėjo Megan patamsėjusius paakius ir susimojo pati pažvelgti į veidrodį. Vaizdelis buvo ne ką geresnis, tad mergaitė pridūrė:
- Aš tai ne... - Vaness akys pradėjo sunkti, tartum supratusios apie ką eina kalba. Mergaitė atsisuko į kriauklę, paleido vandenį ir lediniu vandeniu atgaivino savo veidą.
- Nemiegokit ponios ir ponai, šendien turime dar daug ką nuveikti... Tai vat. Pagalio power... - Šiuos du žodžius Vaness ištarė keliomis intonacijomis mąstydama ar jis tikrai tinka jų klanui. - Man kažkaip per daug plevėsiškai skamba... Pagalys, kaip koks... Nors gal ir nieko... Kolkas, manau, tiks, kai bus daugiau narių reikės aptarti šį klausimą dar kartą. - Vaness jautėsi kaip kokia diplomatė ir finalui treptelėjo koja.

*

Wykis

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Mettas oficialiai pakviestas įžingsniavo į žvygaujančios Mirtos tualetą ir metė žvilgsnį į nepažįstamą veidą, o tada su abejomis panelėmis pasisveikino.
- Sveikos,- tarė jis ir prisistatė blyškesniojo veido panelei.- Tu turbūt Megan,- nusišypsojo jis nes Vanka buvo apie ją šiek tiek pasakojusi.- Aš Metas.
Tada nusiėmė kuprinę nuo nugaros ir ištraukė iš pirmo žvilgsnio pasakų punšo, bet tada bakstelėjo lazdele į butelį ir jis pavirto „Ugnine“.
- Vankė davė mintį kad kažko atsineščiau,- pilstydamas tarė jis panelėms.- Pamaniau kad tai bus kaip tik,- šyptelėjo jis
Baigęs pilti padavė taureles merginom į rankas ir toliau prabilo:
- Eidamas nugirdau kažką apie lazdą, tai plano dalis?- suglumęs paklausė jis.

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Staiga durys prasivėrė. O. Šitas. Vanessa prisiminė kaip siuntė jam pelėdą, kad nuskristų du metrus ir paduotų laišką.
- O, la. - Vanessa net neatsisuko į Mettą, ji spoksojo į veidrodį ir kažką įtemptai mąstė. Tada užuodė ugninės tvaiką ir susiraukė.
- Ne tą turėjau omeny... - Mergaitė užsikimšo nosį, - Šito tlamšto ragavau. Brolis vertė, tad dėkuj, nekartosiu. Jūs čia šliurpkit, aš jeigu ką parvesiu į požemį... - Vanessa suskikeno ir giliai įkvėpusi nutarė Mettui papasakoti visus Megan ankščiau minėtus faktus kuo gerai  yra pagalio power.
- Nu va. Mūsų klanas turi pavadinimą, į kurio rinkimus tu katik pavėlavai. Tai yra Pagalio Power! -Mergaitė išpūtė krūtinę ir pavadinimą ištarė labai oficialiai ir iškilmingai, - Taigi, pagalio power tai yra pagalys, kurio mes beje neturime - ji piktai žvilgtelėjo į Megan, - Taigi, tas pagalys yra stebuklingas, nes jis varo piktąsias dvasiais iš. Gal papasakotume apie tokią žilagalvę Kairi, bet čia iš kitos operos. Nu gal ir iš šitos... Na, bet vistiek, su tuo pagaliu galime tvoti per Kairi makaulę ir iš jos išvaryti dvasias. Geriausia yra tai, kad daužyti teks daug, ir išvarysim ne tik piktąsias dvasias, bet ir galvą nunešim... Na neesmė, o mūsų šūkis yra: Manai turi viską? Ne, tu neturi pagalio! Jis tai tikrai turi viską. - suskandavo Vanessa ir kreipėsi į Megan:
- Bet man atrodo, tas ,,jis tai tikrai turi viską'' nelabai į temą... Galėtume nukirpti. - Tada mergaitė pažvelgė į Mettą tikėdamasi jo veide išskaityti nuomonę.

*

Megan Lanson

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Megan šyptelėjo. Ji linktelėjo klastuoliui pasisvekindama ir išklausiusi viską ką Vanessa pasakė nusprendė ją šiek tiek pataisyti.
- Turim mes tą pagalį. Na, tiksliau susirasim. Gerai, galim išimti tą vietą su ''jis tai tikrai turi viską'', ji nelabai tinka. Man patiko ta vieta su Kairi makaulės nunešimu, turėtų būti veiksminga. O tu dar prieš tai abejojai Pagalio Power veiksmingumu, - mergaitė kilstelėjo galvą didžiuodamasi tokiu puikiu daiktu kaip Pagalys. - Bet žinot ką? Manau, kad jau yra planas. Mes su tuo nuostabiu, neeiliniu didvyrišku ir visai kitaip išliaupsintu daiktu (pagaliu) galėsim pagrasint Kairi, o jei ji, būdama tokia buka, nesupras koks jis pavojingas paleisim į darbą tą puikų medienos gabalą. Vat čia tai klasė bus. L-y-g-i-s!
Klastuolė nusišypsojo. Nežinia ar pats planas, ar buvimas Mirtos tualete vertė ją daug šypsotis, bet vis dėl to jos lūpų kampučiai dar nė karto nebuvo nusvirę žemyn peržiangus patalpos slenkstį.
- Beja, Vanka, kam tu dar spėjai išsiųst pakvietimų? - Meg žiūrėjo tai į Mettą, tai į Vanessą tikėdamasi, kad kuris nors atsakys. Mergaitė mintyse jau žymėjo vietas Hogvartso teritorijoje kur būtų galima rasti tą mirtiną ginklą, į kurį jau tiek laiko nebuvo kreipta jokio dėmesio iš aplinkinių pusės ir kuris turbūt netgi pats neįtaria kokią reikšmę turės ateityje.

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
Vanessa vėl ėmė kažką įtemptai svarstyti.
- Žinai ką, Mege, aš manau, kad nuo pagalio medienos taip pat daug kas priklauso... Geriausia sakyčiau būtų galiūno gluosnio, nes nereiktų vargintis su juo, pats pridaužytų... - Vanessa nusišypsojo ir įsivaizdavo kaip pagalys pats vanoja Kairi. Po to susimąstė kaip tą pagalį reikės gauti. Tai jai nepatiko, nes ji jau matė, kaip gauna į kaulus nuo medžio, bet noras gauti tą pagalį buvo stipresnis. Tada ji lyg pro miglą išgirdo Meg klausimą ir nuvijus mintis paskaičiavo.
- Kokiem penkiem... ne, keturiem sakyčiau... O gal trim? Visgi greičiausiai dviem. O, prisiminiau, vienam... - Vanessa nuliūdo, - kad aš daugiau kaip ir nieko nemačiau... O to pačio, kuriam nusiunčiau nė vardo nežinau... - Vaness sukikeno ir kreipėsi  Mettą:
- Gal tu turi pažįstamų klastuolių čia? Mūsų klanas turėtų plėstis į plotį, aukštį ir ilgį... - Vaness nusijuokė ir laukė atsakymo.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Sniegas įžengė į Mirtos tuoaletą. Na jo.... Laiškas sakė kad su kažkuo reikia susitikti čia.... Ne labai viliojanti mintis susitikti kažkokiam vaiduokliuų ir žiurkių pilname tuoalete. Jis įžingsniavo giliau ir pamatė porą žmonių. Sniegas išsitraukė lazdelę ir nautaikęs į žmones pradėjo lėtai eiti link jų. Pamatęs kad ten pora merinų, pirmakursių ir dar iš klastunyno, jis lazdelę įsidėjo atgal į kišenę.
-Sveikos gyvos..... - Nieko nelaukęs prabilo - Aš Sniegas Ugninis. Gavau laiškelį kad čia vyksta kažkoks susirinkimas....? - Jis lėtai nužvelgė abi merginas spėliodamas, kuri gi visa tai organizuoja.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Durys vėl triukšmingai atsivėrė. Dar vienas. Klanas plečiasi...
- Labas, Aš Vanessa, čia Mettas, - Parodė į berniuką, - O čia Megan, - mostelėjo į Meg, - Taip, mes kuriame pagalio power klaną, kuris kovos prieš demonus įsikūrusius grifienos iškamšose... Tai vat. Megan, papasakok plačiau, mano gerklė baigia išdžiūti... - Vanessa norėjo gerti.. Ir jos akys nuslydo į ant žemės pastatytą taurę ugninės. Ne, Vane, jokiu būdu... Net negalvok! Nusisuk!! Tuojau pat! Mergaitė gailiai spoksojo į taurelę.
- Gal kas turit atsigert? Ko nors ne tokio baisaus, - galva linktelėjo ji į taurę ugninės...

*

Wykis

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
Power pagalys, nieko nuostabesnio nesu girdėjęs Metas žvilgtelėjo į katik atėjusį klastuolį ir nužvelgė nuo plaukų iki apšiurusių batų, Jis tikrai pateko į klastūnyną ? ? ? uždavė klausimą pats sau ir susimąstė...
-Sveikas,- žiobtelėjo Metas ir nusisukęs į Vanką tarė,- aš Metas... Sakau tau tai gal tūkstantis devyni šimtai .. am.. Pirmą kartą.. Jo tikrai .. Tai va aš Metas.
- Pagalio power skamba puikiai, bet reiktų kad kiekvienas iš mūsų turėtų po power pagalį, nes ... Nes jei eisim koridorium ir išlys koks raudonas vištgaidis, tai yra grifas ir mums reiks jam vožti.. Ar ne ?
-Vanka, jei nori mineralinio negazuoto... Skonis šlykštus bet ką padarysi, tik siūlau.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
Sniegas pastebėjo, kad ten be merginų yra dar vienas klastuolis. Pamatęs jį Sniegas vos susilaikė nesusijuokęs. Apgailėtina..... Tada išgirdo pristatomają kalba apie kažkokį klaną pavadinimu kuris tiesiog juokino. Na jau neeee..... Apseisiu gal aš be tokio klano.... Tada išgirdo Klastūniečio pastabas. O jis kvailesnis negu atrodo.... Nors ne... Tai nelabai įmanoma.... Tikiuosi jis viešumoj nesirodo....? Sniegas apsimetęs kad klauso kas šnekama, apaisuko durų link.
-Na gerai buvo smagu pakalbėti, bet manau aš atsisakysiu. - Sniegas dar atsisuko.
-Be to Mettai, patarimas,  kol tyli atrodai protingesnis.... - Jis apsisuko ir išėjo pro duris.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Wykis

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Kas per nevykėlis, jis apgalėtinas spėju.. Net batų negali normalių nusipirkt.. Gaila man jo... Beje jo vardas kažkoks nevykęs, geltonas sniegas ar panašei.Prieš Sniegui išeinant Metas mestelėjo jam pora galeonų.
-Nusipirk bent jau kojines,- pastebėjęs kad jis jų neturi šūktelėjo Metas.

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Vanessa atsiduso ir tvojo delnu per veidą sau. Jos ranka lėtai nuslydo veidu. Tada jau nebebuvo Sniego. Mergaitė piktai nužvelgė Metą ir suburbėjo:
- Ačiū... - Mergaitė nuėjo prie veidrodžio ir pasitaisė kaklaraištį.
- Vienu žodžiu, aš manau, kad nebėra ko čia bespręsti. Čiao. - Mergaitė žengė prie durų. Ar tai formulė? Kažkas butinai turi ką nors sugadinti? Pešasi čia kaip nuskusti grifai, visai nepanašu į klastuolius... Ech... Mergaitė uždarė duris. Po kiek sekundžių jos galvelė vėl įlindo į tualetą ir ji kreipėsi į Megan, tarsi Metto visai nematytų.
- Eisi? - Mergaitė laukė tarpdurį nuobodžiai svarstydama ką ji pasirinks- likti tualete su Metu Wow, Metas ir Megė, tualete... Grifų tualete..., ar eiti su Vanessa kažkur, nors Vaness galvoje sukosi beprotiškas sumanymas.

*

Megan Lanson

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Megan tyliai stebėjo visą sceną. Ji vis labiau niaukėsi ir niaukėsi kol ramų, veidą gaubiantį šydą pakeitė įsiūčio kupina mina.
- Mettai, tau būtina buvo pradėt šitas nesąmones? Po velnių, jis gi klastuolis, o tai reiškia ne grifas, ne varnius ir tuo labiau ne švilpis, - Meg pavartė akis. - Kažkokios hormonų audros tau, mielas vaike.
Pagrūmodama pirštu mergaitė atsisuko į Vanessą. Ji pati jau norėjo spjauti į viską ir išeiti, bet tai pirmiau padarė Vanka. Durys užsidarė ir Megan vėl norėjo užrikti, bet staiga, gergždžiantis garsas išdavė, kad kažkas pasirodė. Išgirdusi klausimą klastuolė sudvejojo tik trečdalį sekundės.
- Aišku eisiu su tavim. Manau Pagalio Power liks tik su dviem protingai mąstančiom būtybėm. Sorr, Mettai, bet jei tu netramdai savo pykčio priepuolių ir taip visus vaikai tai... Hem, ką aš galiu pasakyt, - mergaitė gūžtelėjo pečiais. Ji priėjo prie Vanessos ir tyliai pasiteiravo. - Tai ką, kur dabar keliausim su vėėėjeliu? Žinai, aš tą tavo veido išraišką atpažįstu. Arba tu ką tik sugalvojai kažkokį super kietą planą, arba Mettas ne pats bukiausias klastuolis iš viso mūsų koledžo. - Kreiva šypsenėlė pasirodė Meg veide.