0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Povilas Frodas

  • I kursas
  • *
  • 8
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Dabar pagalvojau ir supratau, kad aš iš tikrųjų labai daug visko bijau..Tačiau,mano nuomone, didžiausia mano baimė yra būti vienišam bei numirti vienišam,nepažinus tikrosios meilės bei žodžių "tikri draugai".Taip pat bijau sudegti gyvas bei būti palaidotas gyvas..Pačios mirties taip nebijau, kaip šių mirties būdų ar kaip čia pavadint...Nežinau kodėl, bet tik kartais bijau tamsos:D Tiksliau gal būtų pasakyt, kad bijau tamsos, kai būnu savo namuose:D Todėl kartais verčiau žengus ilgu tamsiu koridoriumi iki tualeto durų renkuosi pakentėti :DD (mano labai laki vaizduotė tokiuose dalykuose, tai aš visko galiu prisigalvoti). Taip kartu ir bijau bet kartu ir įdomu koks būtų jausmas rasti lavoną:D Tiesiog žiūrėdavau ir žiūriu tokius kriminalinius serialus, kaip: Mentalistas,Kaulai ir pnš., tai irgi visko prisigalvoju:DD Lyg ir viskas būtų.Ai nors dar tikrai bijau būti išduotas artimo žmogus, nes išdavystė man yra vienas blogiausių dalykų kokį gali žmogus tau padaryti.
Nors mirtis fiziškai mus sunaikina, pati mirties idėja gali mus išgelbėti.

*

Neprisijungęs Adira Floris

  • VI kursas
  • *
  • 305
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Aš labai daug ko bijau ir turiu daug fobijų :( Labiausiai bijau aukščio, viena pereiti per perėją (na žodžiu, prie perėjos, nesvarbu kurioje pusėje, turi būti dar koks žmogus, tada man nebebaisu), kraujo (vien kalbant apie kraują man bloga pasidaro), seilių, vorų, gyvačių, būti išgąsdintai, netekti brangaus žmogaus, meilės (kažkaip baisu rimtai įsimylėti), rasti lavoną... žodžiu daug, tikrai daug.

*

Neprisijungęs Povilas Frodas

  • I kursas
  • *
  • 8
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Dabar pagalvojau ir supratau, kad aš iš tikrųjų labai daug visko bijau..Tačiau,mano nuomone, didžiausia mano baimė yra būti vienišam bei numirti vienišam,nepažinus tikrosios meilės bei žodžių "tikri draugai".Taip pat bijau sudegti gyvas bei būti palaidotas gyvas..Pačios mirties taip nebijau, kaip šių mirties būdų ar kaip čia pavadint...Nežinau kodėl, bet tik kartais bijau tamsos:D Tiksliau gal būtų pasakyt, kad bijau tamsos, kai būnu savo namuose:D Todėl kartais verčiau žengus ilgu tamsiu koridoriumi iki tualeto durų renkuosi pakentėti :DD (mano labai laki vaizduotė tokiuose dalykuose, tai aš visko galiu prisigalvoti). Taip kartu ir bijau bet kartu ir įdomu koks būtų jausmas rasti lavoną:D Tiesiog žiūrėdavau ir žiūriu tokius kriminalinius serialus, kaip: Mentalistas,Kaulai ir pnš., tai irgi visko prisigalvoju:DD Lyg ir viskas būtų.Ai nors dar tikrai bijau būti išduotas artimo žmogus, nes išdavystė man yra vienas blogiausių dalykų kokį gali žmogus tau padaryti.
Nors mirtis fiziškai mus sunaikina, pati mirties idėja gali mus išgelbėti.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
 Adira, Hi5, aš irgi bijau vorų ir apskritai visų vabalų. Vorus nuveju, o vat vabalus, nesuodančius man ramiai gyvent, trinu, kapoju, jei nepaeina karpau, kartą buvau pasmeigus su šakute... :DD
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Frankė Bildukė

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • <3 Tom Felton <3
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #34 Prieš 7 metus »
tamsa ir aukšis.. brr.. kaip bijau miegoti, o dar kai su kalse į Anykščių lajų taką važiavom... :( siaubzz  :'( :'( :'(

*

liusinda

Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #35 Prieš 7 metus »
Vorai...

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #36 Prieš 7 metus »
Aukštis ir vorai ;D

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

  • V kursas
  • *
  • 303
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • noriu valgyt, miegot ar verkt
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #37 Prieš 7 metus »
Bijau likti ir mirti vienišas.
Nors pačios mirties nebijau. Aš kas antrą dieną grįžtu namo ir sakau:
 ˜– dieve, nužudyk mane, tau gi nesunku.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #38 Prieš 7 metus »
Well, turiu 100% arachnefobiją (vorų baimė) ir, manau, kažkiek motefobijos (drugelių baimė). Daugiau kaip ir nebent medicininės adatos. Varo infarktą, net jei ir ne man skirtos.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #39 Prieš 7 metus »
Aš turiu baimę varlėms. Vorams nelabai, tik tada man reikia rankoj turėt šluotą, kad galėčiau pritvatint. Dar mirties labai bijau. Taip pat galimų sprando lūžių ir likčiau dar neįgalesnė :'). Ir bijau klaikiai erkių. Kraują jau pakenčiu

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #40 Prieš 7 metus »
Vorai, tamsa, Aukštis kartais (Eifelio bošte nebijojau, bet Lajų take Anykščiuos vos pajudėjau @))
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Ariana Levinson

  • I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always. ♥
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #41 Prieš 7 metus »
Aš tai žiauriai bijau adatų. Kai reikia eiti kraujo tyrimus priduot, aš verkiu. Tikraja to žodžio prasme verkiu. :D
Tuomet labai bijau vandens ir gylio. Man vanduo apskritai toks mistiškas ir gąsdinantis dalykas atrodo. O ir ištirtas tėra tik 4%, tad niekada nežinai kas tame vandenį gali būt. Vasaromis vengiu maudynių. Nebent jau labai žinoma vieta, bet ir tai nejauku. Ilgai vandenį išstovėt nejudant vienoj vietoj negaliu.
Dar labai bijau kirmėlių. Net nupurtė pagalvojus. Kirmelės tikriausiai mano didžiausia fobija. Man jos šlykščios, baisios ir... net nepatinka apie jas kalbėt.
Iš tikro dar bijau mirt skausminga mirtim, netekt brangių žmonių, eit vienai naktį per miestą ar mišką ar laukus, nesvarbu kur, svarbu vienai ir dar tokią keistą baimę turiu - tai būt nušautai. Nežinau pastaruoju metu išvis paranoja man dėl šito dalyko :D

*

Neprisijungęs Klarisa Horasija

  • VI kursas
  • *
  • 154
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • There are no winners. Only survivors.
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #42 Prieš 7 metus »
Aš turiu daug baimių:
Gaisro tikimybės,vabalų,vikšrų,skruzdėlių,vapsvų,bičių,pelių,neteisingai atsakyti į klausimus,nukristi iš aukštai,bijau pasirodyti menkesne,bijau,kai iš manęs tyčiojasi man brangūs žmonės,bijau būti viešai pažeminta ir dar bijau,kad mane įskaudins mano mylimasis.Nepatinka kai reikia kažką mokykloje skaityti garsiai.Tiesiog bijau suklysti. @) :) Biau,kai miegiu ir kažkas prie mano lovos sukrebžda.Tai va,aš turiu labai daug baimių. :-[
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Klarisa Horasija »
"Your naked body should only belong to those who fall in love with your naked soul." -Charlie Chaplin

*

anomė

Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #43 Prieš 7 metus »
Aš bijau aukščio, bet vistiek vasarą laipioju po medžius ir pan, šiek tiek bijau tamsos, bet tik tada kai esu viena namie :D. Čia turbūt pagrindinės. Šiaip kartais negaliu būt viena ypač naktį, bet viena naktį beveik niekada nebūnu :D 

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #44 Prieš 7 metus »
Na ką galiu džugiai pasakyti, jog kraujo nebebijau (yay galėsiu galbūt chirurgu patapt)
Su varlėms neaišku, bet vis tiek nemalonu laikyti jas rankose ir panašiai...
Kalbant apie vorus... Ką galiu pasakyti. Va, esu laikiusi rankose paukštėdos išnarą (kooooks fainas jausmas)
Taip pat skiepų nebe taip ir bijau. Tik va kai reikia imti kraują aš negaliu imti ir laisvai žiūrėt kaip bado ar duria mane -_-
Tebe išliko ir sustiprėjo baimė - mirties. Mat guldamasi į lovą pagalvojų apie tolimą ateitį ir pasaulio pabaigas... Jau spėjau susitaikyti su mintimi, jog vienaip ar kitaip galų gale visi mirsim. Tik nesinori tikėti, jog kažkada visa mūsų padermė su gyvybe ir Žeme ir Saule ir Paukščių Galaktika galiausiai ir Visata išnyks...