0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 271
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #45 Prieš 5 metus »
Keitas jautėsi tarsi kokiame žiobariškame romantiniame filme. Viskas buvo šviesu, gera ir linksma. Jis pamiršo apie savo praeitį, pamiršo visus rūpesčius dėl to, kaip teks gyventi per vasaros atostogas, tiesiog leido sau skęsti bučinyje. Jam buvo gera, o širdis kalatojosi krūtinėje, atrodo norėdama iš ten iššokti. Buvo sunku atsitraukti, nes net atsitraukęs jis jautė varniukę šalia savęs ir troško vėl ją pabučiuoti, vėl laikyti savo glėbyje.
Adelė smarkiai susuko švilpiui protą ir jis turbūt pirmą kartą buvo kažką įsimylėjęs iki ausų.
Išgirdęs jos džiaugsmingus šūknsius ir pats nusijuokė, o pagautas į varniukės glėbį, priglaudė ją prie savęs, tik... Jos plaukai vėl buvo šviesūs, o vaikinukas iš nuostabos net atšoko. Ir akys! Jos vėl buvo tos nuostabios vandenyno spalvos, tokios, kurioje galėtum nuskęsti ir rasti atsakymus į visus tau rūpimus klausimus, tokios, kurios užpildo tave visą, iki pat sielos gelmių.
-A-aš,-juodaplaukis garbanius nerado žodžių, tad tiesiog prisitraukė šviesiaplaukę artyn savęs ir leido sau vėl viską užmiršti.

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

  • Burtininkas
  • ***
  • 41
  • Lytis: Moteris
  • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #46 Prieš 4 metus »
Vaikinukas įžengę į slaudės Pomfri kabinetą ir apsidairęs nepastebėjo jokių mokinukų. Ir ką jiems reiks daryti? Kaip po velnių jis juos susiras? Žinoma, nereikėjo pamiršti Stevie... Gal ji netyčia juos pažinos ir suras? O kas jei ne?
Erikas praktikantu buvo jau ne pirmąsias dienas, bet, kad viskas būtų taip komplikuota niekad neturėjo... Atrodo, sėdi skutely, ateina pacientai, padedi jiems, dar ir psichologo pagalbą suteiki. O čia. Kas po velnių vyksta su Hogvartsu? Kaip detektyvui lakstyti, aiškintis... Juk jis ne sėklys morka!
Nužvelgęs panelę Pomfri Erikas vos vos šyptelėjo.
-Kur mokinukai, kurie atnešė Elzę? Jie čia dar grįš ar mums teks susirasti juos?-paieškų visoje mokykloje daryti Erikas nenorėjo. Kokio velnio?! Čia kiekviena siena prisismelkusi prisiminimų, tačiau jų vaikinukas nenorėjo žadinti. Ne dabar, kai svarbus yra ne jis, o vis dar sveiki mokinukai. Juk dėl jų reikėjo viską išsiaiškinti. Juk būtent jiems gali kilti pavojus, kadangi jie taip mėgsta keliauti į mišką... Nemeluokime, visi ten laksto, visi ten praleidžia bent kelias naktis. Erikas nebuvo išimtis. Bet žinant, kad ir kiti elgiasi, kaip elgdavosi jis, jo visiškai nepralinksmino.

*

kablelis

Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #47 Prieš 4 metus »
Stevie kiek sutrikusi nusekė Eriką. Tokios pirmosios dienos tikrai nesitikėjo. Mergina jau gailėjosi, kam iš viso pradėjo tą praktiką. Na, kokio velnio ji čia lindo? Galima pamanyti, kad svajoja tapti hilere! Absurdas...
Erikui uždavus klausimą apie mokinius, rudaplaukė susimąstė. O tikrai, kas bus, jeigu jų reikės ieškoti? Tai gali tikrai ilgai užtrukti! Kas prisipažins, kad klaidžiojo po mišką, kai rado sužeistąją? Be to... Tai tikrai ne hilerių darbas! Na, ir ne praktikantų, kurie praktikuojasi būti hileriais, o ne kokiais aurorais ar magiškąja policija...
- Nemanau, kad turėtume švaistyti laiką jų ieškodami, - negarsiai sumurmėjo Stevie. Jos nuomone, direktorė turėjo paskelbti kokį pranešimą, kad tie mokiniai turi prisistatyti... Na, kur nors, kad ir į ligoninę. Tiesą sakant, grifė kuo toliau, tuo labiau gailėjosi, kad iš viso čia yra. Juk jos lova yra taip netoli...

*

domutis

Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #48 Prieš 3 metus »
 Vieną dieną po pusryčių Domantas pajuto skausmą pilvo srityje ir nusprendė keliauti pas slaugę Pomfri.Domantas jau ilgai mokosi Hogvartse ,bet vistiek dar pasiklysta tarp mokyklos koridorių.Galiausiai rado slaugės Pomfri kabinetą.Pabeldė į duris ir jos atsidarė.Kabinete buvo pilna medicininių reikmenų.Slaugė Pomfri pasakė:
-Kas nutiko berniuk?
Domantas pasakė jog po pusryčių pradėjo skaudėti pilvą.Slaugė jį nuvedė į palatą.Ir paguldė ant vienos lovos.Slaugė pasakė jog pagulėti gal praeis ir pasakė jog praneš profesoriams ,kad neateis į pamoką.Domantas pragulėjo pusę dienos ,bet jam nepraėjo.Tuomet atėjo slaugė Pomfri ir paklausė kaip sveikata.Domantas pasakė ,kad neikiek nepraėjo.Po minutėlės ji atnešė tabletę.Domantas ją prarijo.Ir vėl pagulėjo valandėle vėl atėjo Pomfri ir vėl paklausė kaip sveikata.Domantas laimingas pasakė ,kad praėjo.O pomfri liepė jam eiti į pamokas.

*

Neprisijungęs Heidi Hodonor

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #49 Prieš 3 metus »
Heidi norėjo eiti į pamoką ,bet pasiklydo, atidarius duris Heidi pamatė ,kad čia daktarės kabinetas. Apžiūrėjusi kabinetą meragaite išėjo ir nuėjo į pamoką.

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

  • Hileris
  • ****
  • 402
  • Lytis: Moteris
  • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #50 Prieš 3 metus »
-...Suprantu.
Igoris ramiai sedėjo priešais Madam Pomfri ir mintyse svarstė, kada Ligoninės sparno galva susiruoš mirti. Arba ji atrado nemirtingumo eliksyrą, arba ji yra vampyrė, arba paprasčiausiai gyvena sveiką gyvenimą ir viskas.
-Madam Pomfri, nesirūpinkit dėl manęs. Jei pats Skutelis sutiko mane įdarbinti, tai čia Hogvartse jokių problemų nepridarysiu. Gi čia pats keturis metus mokinausi. Be to bus daug geriau pagelbėti ir vilkolakiams mokiniams,- Jei aišku, jie sutiks.
Pomfri galiausiai nusileido ir Lorijanas lengviau atsikvėpė. Jis tikrai nenorėjo veltis ginčus su Pomfri, tuolab, kad Pomfri būtų turėjusi priekaištų jam, jei būtų tik žinosi ant ko griežti dantį. Na, jei aurorai manęs nė karto neapklausė, tai kol kas neturiu dėl ko pergyventi.
Dar kartą nužvelgė sąrašą, ką jam, kaip padėjėjui, teks atlikti - peržiūrėti senus ligų įrašus, užvesti naujus, viską du kartus perušiuoti - žodžiu, popierizmas. Ir, kai Pomfri nespėjas, suteikti pagalbą mokiniams. Igoris žinojo, jog paskutinį dalyką atliks retai, nes Pomfri buvo tikra bitė darbininkė.
Atsisveikinęs su senąja hilere, buvęs švilpis pakilo ir išėjo iš kabineto.
Prieš pradėdamas darbą norėjo apeiti ratą aplink Hogvartsą (ta nelemta nostalgija užpuolė) gal susitikti su pora profesorių (Ech, kad ateitų laikai ir galėčiau sutikti senuosius profesorius ir draugus). Todėl mintyse dėliojosi savo kitas stoteles.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Igoris Lorijanas Greywindas »

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #51 Prieš 3 metus »
Dėl skubios priežasties Veronika su Michelle buvo jau prie slaugės Pomfri kabineto. Buvo kiek keista, bet pačios gydytojos nebuvo, o juk tikrai jos tuo metu labai reikėjo. Veronika pradėjo šaukti slaugės vardą, kad tik ji atsirastų.
- Ne nu ta boba jau tokia užsiėmus?! Nepergyvenk, jeigu nėra tos tetulytės tai einam ir be jos, kabinetas vis tiek atidarytas.
Pravėrus Pomfri dureles, nuvedė Michelle'ę ir pasodino ant kėdės kuri buvo kabinete.
- Reikia ledo, ir reikia dar žiobariško pleistro, aš nežinau, čia daug tų spintelių, reikia greičiau surasti! - Garsiai riktelėjo Spellman.
Atidariusi vieną spintelę, rado tik ledo, tad padavė mergaitei ir liepė prilaikyti ant vietos kuri kraujuoja. Po dešimt minučių atėjo ir pati slaugė. Pagaliau..
 

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #52 Prieš 3 metus »
Švilpė, su dideliu skausmu žande, ėjo į slaugės Pomfri kabinetą lyg tranzo būsenoje. Pirmakursė jautėsi taip, lyg nebegali ištarti nieko ir atrodė, kad akyse viskas temsta iki tol, kol vienuolikmetė buvo pasodinta ant kėdės. Mergaitė pasijuto tik šiek tiek geriau, tačiau ir vėl akyse tamsėjo. Geltonplaukei atrodė, kad ji tuoj nualps, bet, laimei, Veronika pačiu laiku padavė Michellei ledo. Ji prisidėjo ledą prie kraujuojančio žando ir pajuto, kaip visas žandas pamažu sušalo ir nutirpo. Italei darėsi baisu, kad jos žande iš niekur nieko atsirado žaizda, tačiau vos tik pridėjus ledą, žaizdos sukeltas skausmas nuslūgo.
Po kelių akimirkų netoliese švilpė išvydo artėjančią figūrą. Pirmakursė pagalvojo, kad tai gali būti slaugė, tačiau italė netikėtai čiupo už kurpinės ir, viena ranka, pradėjo ieškoti binto arba pleistro.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #53 Prieš 3 metus »
Slaugė atėjo.
- Laba diena, kas čia vyksta? Nejaugi šiai mielai mergaitei kažkas nutiko? Panele Spellman, prisėskit ir nesijaudinkite, tai ne jūsų kaltė nors ir panaudojote tuos blogus kerus.
Veronika atsisėdo ant fotelio ir stebėjo slaugę. K.. ką? Iš kur ji žino?... Mokinė prisiminė, kad į savo kuprinę buvo įsidėjusi ir savo juodą kaip naktis katiną- Salemą, jį pasidėjo ant kelių ir galvojo apie burtažodžius kurie galėtų padėti, nes abejojo jog ši slaugė susitvarkys. Nors Pomfri ir kažką mergaitei padarė, galbūt ją pagydė, mokinė vis tiek galvojo.
- Taip! Aš prisiminiau... a... tie kerai tau padės, nes šita slaugė gryniausia nesąmonė, atleiskite, bet tai tiesa. - Griežtai tarė mergaitė.
Reikėjo pasiruošti prieš sakant burtažodį.
- Salemai, šis burtažodis gali ir nutrenkti šią moterį, reik būti atsargiai, nes, na į Azkabaną nenoriu.
Viskas.
- She's alive
   Pomfri is not a die
    Spell is a good
     dont be bad, just..

Tikriausiai pavyko.

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #54 Prieš 3 metus »
Švilpė ramiai sėdėjo ant kėdės slaugės Pomfri kabinete ir laukė kol pasirodys moteriškė. Mergaitė jautė kaip po truputėli tirpsta jos žandas. Vienuolikmetė visiškai nejudėdama sėdėjo kėdėje ir žiūrėjo į vieną tašką.
Neilgai trukus pasirodė ir pati slaugė. Maloniai prakalbus ir kažką užtepusi ant Michellės žando, Pomfri atsitraukė ir paklausė:
- Na, kaip jautiesi?
Geltonplaukė palietė savo žandą. Žaizdos lyg nebūta, skausmas žymiai sumažėjo ir pati italė jautėsi sveika kaip ridikas. Mergaitė jau norėjo pasakyti slaugei, kad ji jaučiasi puikiai, tačiau Veronika ištarė kažkokį ilgą burtažodį. Kas dabar atsitiks?
Staiga pirmakursės žandas visiškai nebeskaudėjo, todėl ji atsisuko į klastuolę ir ištarė:
- AČIŪ!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Michelle Rivera »

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #55 Prieš 3 metus »
Veronica džiaugėsi, jog padėjo švilpei, tad nusišypsojo jai ir parodė liuksą.
- Aš labai džiaugiuosi, kad tau padėjau, bet, bet aš turiu dingti!
Spellman padėkojo slaugei ir dar ištarė:
- Aš išvykstu iš Hogvartso, ilgam, keliausiu kol atrasiu vietą sau, buvo smagu su tavimi patirti šiokius tokius nuotykius, tikrai būtum gera draugė, bet aš privalau išvykti. - Dramatiškai sakė Veronica.
Ji atsigėrė šalto vandens, kuris buvo kabinete ir ruošėsi tuoj pat dingti, tik tereikėjo surasti savo katinėlį Saliamą, kuris buvo kažkur dingęs. Mergaitė rado katiną tiesiog po stalu.
- Ach, Saliamai.. Klausyk, gal galėtum prižiūrėti mano katiną kol būsiu išvykusi, nenoriu jo vežtis taip toli.
Spellman net neišgirdusi ką ji atsakys, paliko katinėlį kabinete ir išbėgo. Viskas bus gerai, man viskas bus gerai.


*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #56 Prieš 3 metus »
Švilpė plačiai šypsojosi, nes ir žaizdos, ir skausmo nebeliko. Atrodė taip, kad niekas neįvyko.
Michellė maloniai atsisuko į slaugę Pomfri, norėdama padėkoti iš visos širdies.
- Labai jums a...,- nespėjo pabaigti savo padėkos antrakursė.
Jai sutrukdė Veronika, kuri stovėjo prie durų ir, atrodė, ruošėsi išeiti. Staiga pasigirdo ir klastuolės kalbėjimas.
Ji išeina, ką? Pala, gal čia aš kažką ne taip supratau?.. Deja geltonplaukė išgirdo bei suprato viską teisingai. Veronika iš tiesų ruošėsi išėjo iš slaugės Pomfri kabineto palikusi savo katiną Saliamą.
Mergaitė priėjo prie katinėlio, kuris meiliai prisiglaudė prie kojos.
- Panele Pomfri, gal jūs norėtumėte pasiimti Saliamą, nes aš jau turiu katiną ir... Pala, kur ji?- kalbėjo italė.
Slaugė jau buvo nubėgusi pas kitą vaiką, o dvylikametė, nesuradusi kitos išeities, pasiėmė katiną ant rankų ir išėjo iš kabineto.

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

  • Hileris
  • ****
  • 402
  • Lytis: Moteris
  • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #57 Prieš 3 metus »
Vakaras buvo vėjuotas ir lėtingas. Dideli žiemos lietaus lašai krito ant sniego kaip kokie išdaigininkai, paliepti Klimato atšilimo.
Igoris stovėjo prieš langą slaugės Promfi kabinete ir nostalgišku žvilgsniu pro langą. Tamsa buvo tokia tiršta, kad tik buvo galima įžvelgti pro tamsius juodus debesius pasirodantį mėnulio pjautuvą. Dar labiau vaizdą gadino kabinete plazdančių žvakių šviesa - Igoris stikle matė savo atvaizdą ir viršuje iš dešinės išdygusią jaunatį.
Buvo tikra palaima, gavus pelėdą nuo Pomfri, atvykti Hogvartsan. Nuo paskutinio apsilankymo praėjo daug laiko (kiek? Metai?), todėl bent trumpam pakeisti darbo aplinką
buvo tikras džiaugsmas.
Hileris grįžtelėjo per petį į ant stalo gulinčią popierių šūsnį, vėl atsisuko į stiklą. Darbas palauks.
Be nostalgijos įžengti į buvusią mokyklą buvo nemanoma. Draugai, antroji ir vienintelė tikroji meilė, kvidičas ir globalinės problemos kaip cunamis užvirto ant buvusio švilpio ir buvusio ilvermoniečio. Gal jam vėl grįžti į profesoriavimą? Truputėlį susiraukė. Kiek jam sesuo sakė, mokinių kartos elgiasys šiek tiek suprastėjo. Gal visgi būtų protinga patausoti nervus?
Nervai, ach.
Tikiuosi, Danielius nenaktinėja,- vylėsi Lorijanas, vėl sėsdamas prie stalo, vėl versdamas pacientų dokumentus, rušiuodamas šiuos į krūvas. Karts nuo karto kažką pasirašydavo, pasižymėdavo tai į kitas knygas, ar tai į savo asmeninę knygutę. Pastaroji dažnai būdavo palaidota po šūsniu poperių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Igoris Lorijanas Greywindas »

*

Neprisijungęs Sabrina Wolfhard

  • Burtininkė
  • ***
  • 125
  • Kiekvienas zuikis laukiamas kerėjimo pamokose
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #58 Prieš 3 metus »
Po praeitos nakties, profesorė žingsniavo iš miško. Visa drebėdama ir su drebėdama ranka, laimė ta, kad bent nebuvo kokio nors lūžio, o tik gana nemažas įkandis. Mergina net negalėjo prisiminti kas tą naktį įvyko ir kas jai įkando, žaizda buvo visa apsikraujavusi ir didelė. Gal tiesiog neprisiminė, nes per daug išgėrė, čia jau nebuvo aišku. Sabrina vos paeidama žingsniavo link slaugės kabineto, nors buvo vargu ar dar ji galės padėti. Aš mirštu... Rankinė vis krito nuo šviesiaplaukės peties, viskas buvo labai, labai blogai. O ir pavaikščioti buvo sunku, nes visą kūną kratė šaltis ir šiurpuliai. Šiaip taip, nupėdino iki kabineto ir pravėrusi dureles atsisėdo ant kėdės. Tame pačiame kabinete sėdėjo ir kažkoks vyras. Sabrina pabandė nekreipti dėmesio ir sulaukti slaugės. Tačiau vis tiek smalsumo buvo, kas gi jis toks. Profesorė žvilgtelėjo į jį ir šnektelėjo.
- L.. La... Laba diena, ar jūs gydote žmones? O gal, o gal, gal.... prie šio stalelio prisėdame ir atsigeriame kanapių arbatos ar vyno? Beje, aš Sabrina Spellman, esu kerėjimo profesorė, ta šauni ir nepakartojama, na, mane vaikai labai myli ir mėgsta, per kiekvieną pamoką duodu sūrelių arba saldainių.- Šyptelėjo ji.
Ranką vis dar gėlė skausmas, tačiau kai buvo ne viena, o su visai simpatišku vyru, nebuvo dar taip blogai. Laukdama kol ir jis kažką atsakys, pasiėmė iš rankinuko violetinį lūpdažį. Pasidažiusi, užsuko jį, vėl nusišypsojo ir pasitaisė su kaire ranka garbanėlę. Ach, visai čia neblogai, tikėjausi ir blogesnės dienos, bet vis dar negaliu prisiminti kas gi man įkando ar... ar vilkolakis? Ar šuo? Kai bandau prisiminti, man liejasi vaizdai, ar mane kažkas privertė užmiršti? Sabrinos galvoje matėsi tik iltys ir nasrai kurie kanda profesorei į ranką. Visa tai greitai prisiminusi, atsivertė greitai dienoraštį ir užsirašė, jog nepamirštų.
- Cha cha, čia mano dienoraštis, labai mielas ir gražus. - Visiškai susimaudama parodė dienoraštį.
Labai susijaudinusi, pravėrė langą. Man gal reiktų daugiau oro? Nes aš vis dar vos galiu įkvėpti.. Kas man darosi? Ar aš mirštu? Kas jeigu nuo tos žaizdos visiškai numirsiu? Mokiniai be manęs verks, aš juk esu visų numylėtinė mokytoja, su žiburiu tokios niekur nerasi, dar ligų betrūko.. košmaras. Spellman jautėsi tikrai keistai, norėjosi tik tai kaip ir ji mėgo pafotografuoti aplinką su savo fotoaparatu arba prisėsti prie pianino ir melodingai pagroti. Tačiau ne, ji turėjo sėdėti slaugės kabinete, kurios nebuvo ir gydytis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sabrina Spellman »

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

  • Hileris
  • ****
  • 402
  • Lytis: Moteris
  • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Slaugės Pomfri kabinetas
« Atsakymas #59 Prieš 3 metus »
Vos tik padėjęs plunksną į šalį, į kabinetą įėjo nepažįstamoji. Igoris iš karto užuodė kraujo kvapą. Ant drebančios baltaplaukės rankos žiojojo didelė baisi žaizda.
Hileris iš karto pašoko ant kojų.
-Taip, šiandien pavaduoju slaugę Pomfri,- skubiai išbėrė Igoris, išsitraukė burtų lazdelę, prieidamas prie profesorės. Merlino barzda, gerai, kad Sabrina prisistatė, nes jau buvo manęs, kad prieš jį stovi mokinė,- Esu Igoris, dirbu Skutelyje.
Igoris puikiai matė, kad baltaplaukė buvo šoke, adrealinas tekėjo jos gyslose - kaip kitaip ji būtų sugebėjusi šnekėti tokiais ilgais sakiniais, šypsotis...? Ar jis teisus?
-Ne, nieko nerašykit, būkite ramiai.- o dievai, gal ji iš viso nejaučia skausmo? Gal ji turi ĮNS*? - susierzino Igoris, matydamas, kaip susižeidusi profesorė lyg niekur nieko dažosi ar atidaro langą. Staigiais lazdelės judesiais langas liko tik lengvai pravertas (juk vis dėl to siaubingai lijo ir kilo vėjas!), o rankinukas nučiuožė nuo profesorės peties ir nuskriejo su lūpdažiu ant artimiausios spintelės. -Ar prisimenate, kas jums įkando? Prieš kiek laiko tai nutiko? Kur tai įvyko?
Link antrojo skyriaus hilerio žaibišku greičiu atskriejo buteliukai (tarpe jų ir nuo vilkolakių įkandimų mikstūra, tačiau Igoris dvejojo. Nuo pilnaties, kai tada vilkolakiai virsta į savo kitą formą, praėjo daug laiko - delčia, o dabar buvo jaunatis. Sabrina negalėjo šitiek laiko vaikščioti su atvira žaizda)  ir pakibo ore.
Atsargiais, bet įgudusiais lazdelės judesiais, Lorijanas atraitojo sužeistos rankos rankovę. Vulnera Sanentur - mintyse ištarė bežodžius kerus - kraujas po lėto pradėjo slinkti į žaizdą, sudraskyta rankovė atgavinėjo savo ankstesnę spalvą.
Purpurinio eliksyro sklidinas butelaitis arčiau priskriejo prie Igorio, šį lengvai atsuko.
-Tai žaizdas valantis eliksyras. Gali perštėti,- perspėjo ir kelis lašus užlašino ant įkandimo vietos, į orą pasklido lengvi dūmai. Šiems išsisklaidžius, Igoris vėl ėmėsi kito eliksyro - tamsiai raudonojo. Tas atplaukė į laisvą Igorio ranką, vyras atsuko buteliuką ir jį padavė jaunąjai profesorei. Ant etiketės buvo užrašyta "Kraujo papildomasis eliksyras".
- Išgerkite iki pusės, jis jums sugrąžins prarastą kraujo dalį,- tarstelėjo ir vėl griebėsi savosios lazdelės. Už lango, žiemos vakaro tamsoje tarp debesų sublizgėjo jaunatis.
Nepanaudoti ir panaudoti eliksyrai, mirgantys mėnulio ir žvakių šviesoje, kaip susitarę sugrįžo į lentynas, o ant baltaplaukės rankos atsirado tvirtas, baltas tvarstis.
Igoris atsitraukė nuo pacientės.
-Kaip jaučiatės? Nesvaigsta galva?

[ĮNS* - įgimtas nejautrumas skausmui (angl. Congenital insensitivity to pain) - įgimta reta būklė, kai žmogus visiškai nejaučia fizinio skausmo]