0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

kristo

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Kristianas iš nuostabos ir nuo netikėto svorio gerokai susvirduliavo. Švelniai atstūmęs mergaitę, paraudęs iki plaukų galiukų išspaudė:
- Sveika, Kairi,- Jis droviai šyptelėjo,- Aš tavęs ieškojau. Taip ir maniau, kad tu rasi mano fleitą,- Nesmagiai užbaigė.
Jo veidas pamažu ėmė įgauti įprastą spalvą, o mina pasidarė svajinga.Mano fleita.Pagaliau ją atgausiu.Tikiuosi jai nieko nenutiko, bet juk Kairri sakė irgi grojanti. Reiškias mokėjo prižiūrėt. Kristis nustebęs atsisuko į Bezarijų:
- Eee.. O-Ozai? Aš šiaip Kristianas,- Jis nužvelgė jį nuo galvos iki kojų šiek tiek pasimetęs,- Gal galiu tau kuo nors padėti?- Netikėtai jis vėl šyptelėjo,- Draugai visiems reikalingi, nors visą savo gyvenimą tvirtinau atvirkščiai.
Kristis gūžtelėjo pečiais ir prisiminė profesorę:
- Kaip pasakysite profesore. Koledžo reikalus aptarti reikėtų.
Dabar jis kaltai šypsodamasis atsisuko į grifiukę:
- Labai noriu atgauti savo fleitą, bet tu juk jos su savimi nesinešioji. Būtų smagu jei vėliau kur nors susitiktume.
Berniūkštis jautė, kad Kairi gali supykti, bet tikėjosi, kad viskas išsispręs lengvai. Kaip jau visi žino patirties bendraujant jam labai trūko.

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Mija primerkomis akimis stebėjo kas vyksta aplink.
-Kaip uoga?-atšoko ir šiek tiek pakėlusi sijoną nuo grrindų atsikėlė.-Norėčiau priminti, jog ne visos uogos rausta, ir ne visi žmonės susigėsta reikiamoje vietoje, ponaiti. O sausainių, taip, bus.
Ji kiek pastovėjo apžvelgdama temstantį koridorių. Šaltis vis dar vaikščiojo palei jos nugarą leisdamas jai prisiminti keistsu išgyvenimus Katile.
-Tai ką, berniukai, atsisveikinkite su drauge, ir eime į mano kabinetą.
Ji paėmė abu pirmakursius už rankų ir truktelėjusi nusivedė į kabinetą. Tikėkimes Padaras neleidžia keistų garsų.

((Čia jau galite ir nerašyt, kuris nors parašykite mano kabinete kaip atėjote.))

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Kairi pasirausė krepšyje ir ištraukė porą sausainių. Nusišypsojusi ištiesė švilpiui, kurį Kristis pavadino Ozu.
- Še, jei tau taip patinka sausainiai. Jų visada su savimi nešiojuosi. Tiesa, sausainiai skirti mano pelėdai, tačiau jie valgomi, - Kairi mielai šypsojosi. - Beje, aš Kairi. Malonu susipažinti.
Atsisukusi į Kristianą stengėsi prisiminti kur paliko jo fleitą.
- Jei neklystu, ji prie mano lovos. Vienaip ar kitaip, aš ją tau būtinai grąžinsiu, kada tik nori - nusišypsojusi paplekšnojo jam per petį, tuomet linktelėjo Ozui ir pagarbiai nusilenkė profesorei.
- Iki kito karto, - tarė Kairi ir apsisukusi ant kulno nužingsniavo savo keliais. Dar atsisuko ir nulydėjo berniukus akimis. Viskas kas bloga, gali išeiti į gerą. Šyptelėjusi išsitraukė fleitą ir vėl užgrojo. Taip mergina pasuko už kampo ir dingo iš akių.

*

Amanda Smeith

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Bevaikščiodama Amanda atsitokėjokai pamatė kur ji.
Kokį velnia aš čia veikiu.. Nė gyvos dvasios. Išskyrus tai kad ant sienos kažkokie judantys paveikslai.
Vienas paveikslas pradėjo rėkt :
-Kvanka pasiklydo , kvanka pasiklydo.- Raitėsi iš juoko žmogelis paveiksle.
-Užsičiaupk- Tėškė jam.
Paveikslas surimtėjęs nusisuko nuo Amandos. O amanda nuskubėjo į apačią.

*

Tom Walfer

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
Išėjęs iš pelėdyno Tomas nusprendė pasibastyt po pilį. Judantys paveikslai.. Dievaži. Nusišypsojo.
-Tai kur dabar keliauji?-Tomas apsižvalgė kas čia kalba.- Na jau, niekas manęs nebemato.-Piktinosi balsas.- Aš čia ant sienos kvaily.
Tomas atsisuko į sieną ir išvydo senuką su juodais ūsais ir iki pečių plaukais.
-Aš niekur nekeliauju...-skubinosi aiškintis Tomas.- Beto nesu kvailys.-Atsikirto.
-Taip taip.. Visi jūs keisti. Bet žinoma...Visi mane pamiršo. Niekas nebemato nebeatpažįsta.
-Aš esu pirmakursis neseniai atvažiavau. Aš pats nesuprantu dar kur randuos.-Puolė aiškint tomas.
-Tu randiesi ketvirtame aukše. Hmmm...Pirmakursis.-Susimąstė senis.- Man jau kaži kiek metų.-Nusišypsojo senis.
-Na aš tuomet lėksiu.- Žengė žingsni atgal o poto nusisuko ir nuėjo apačion.

*

Eva

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
Eva švilpaudama atėjo iki koridorių. Apsidairiusi, atsiduso.
- Labai gražu. Nežinau kur eiti.
Varnanagė peržvelgė koridorių įėjimus. Teks spėti pamąstė ir gūžtelėjo pečiais. Pažvelgusi į lubas, pamatė keistą išsikišimą. Susiraukusi, Eva jau ruošėsi kažką išsiburti, bet neišdrįso. O kas, jeigu aš susižeisiu? Ne. Nedarysiu nieko. šyptelėjo ir atsitraukė atatupsta. Apsidairiusi nematė nieko, išskyrus sienas. Pažvelgusi į lubas, nebematė jokio išsikišimo.
- Mano vaizduotė tokia laki.
Linksmai atsiduso Eva ir nušuoliavo pirmu pasitaikiusiu koridoriumi.

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Soport užlipo kažkuriais laiptais ir atsidūrė berods ketvirtajame aukšte. Čia buvo koridorius, su keliais posūkiais, ir durimis į kabinetus. Soport persilenkė per palangę ir pažiūrėjo į sekantį aukštą. Iš ten turėjo ateiti Nicole. Mergaitė buvo apsirengusi tiktai uniforma ir juodais ilgaauliais batais. Jos plaukai buvo supinti į dvejas trumpas kasytes, į kurias buvo įpinta po mėlyną kaspiną. Nors ji ir atrodė, gal būt vaikiškai, tačiau tai jos netrikdė. Soport atsisėdo ant vieno suoliuko prie senų tamsiai rudo medžio durų su sidabrine išraižyta rankena, kuri buvo kaip tokioms durims, tai truputį per ilga. Mergaitė pagalvojo, kaip tokias būtų galima atidaryti. Atsisėdusi atsisegė kuprinytę ir išsitraukė pergamentą. Kol ateis Nicole, ji gali parašyti mamai laišką.
Citata
Miela mama,
man mokykloj sekasi gerai. Susiradau keletą puikių draugių, viena iš jų Nicole, su kuria praleidžiu daugiausia laiko. Ji yra iš švilpynės, tačiau koledžai mums bendrauti netrukdo. Pamokose dalyvauju aktyviai. Esu surinkusi 8 taškus, kai tuo tarpu mūsų koledže yra jų tik 11. Šiuo metu laimi švilpynė, turinti 43 taškus, o po jos eina GG turinti 19 taškų. Bjauriausia tai, kad kiek girdėjau vieną profesorę kalbant, kad labai netolygiai yra pasiskirstę mokiniai koledžuose, todėl ir yra toks nelygus vertinimas. Bet nieko mama, aš pasistengsiu.
Norėčiau tavęs paprašyti. Ar galėtum atsiųsti man kokių fėjų burtų. Norėčiau parodyti savo draugėms, ką gali burti fėjos. Ir dar atsiųsk mano mėlyną šalikėlį.
Su meile,
Soport
Mergaitė permetė akimis laišką ir palaukusi, kol rašalas nudžius suvyniojo jį ir įsidėjo į kuprinytę. Buvo ankstus rytas, todėl mokinių koridoriuje dar nesimatė. Tuo metu, pasirodė Nicole.

*

Nicole White

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Nicole patyliukais nuslinko į ketvirto aukšto koridorius.Ji matė,kaip Soport pasilenkusi žiūrėjo,ar jos nėra apačioje,o tuomet rašė kažkokį laišką.Nic buvo mandagi ir neskaitė svetimų laiškų,bet užmetė akį ir perskaitė tik vieną žodį-Nicole.Hm,regis,tapau populiari...Mergaitė neryškiai nusišypsojo.
-Bū!-staigiai ištarė ir nusikvatojo.-Išsigandai?
Švilpė prisėdo greta varnanagės.Mergaitė pažvelgė į vieną sieną.
-Ei,jūs,-pasigirdo šiurkštus nemalonus balsas. Nic atsisuko ir pamatė ūsotą senuką,susiraukšlijusį,riestanosį.Jis stovėjo labai jau pagarbiai,pasipūtęs,pakėlęs galvą.
-Mes?-kiek įžulokai metė Nicole.Diedukas iškėlė savo blizgantį kardą ir ėmė juo mosuoti.Tada nuo galvos užsimetė šalmą ant akių ir drąsiai peršoko į kitą portretą,kur tvyrojo ruduo.-Kas nepaklūsta Sero Lordo Vortelio valiai,būna nubaustas!Bausmės kaina-gyvybė!
Rudaplaukė dar pasišiaušė savo išsidraikiusius ,pakėlė antakius ir žybtelėjo akimis.Tuomet nuo savo baltos kiek žiobariškos maikutės nusiėmė ilgą savo plauką.
-Tikrai?Ir ką tu mums padarysi?-su užuojauta paklausė mergina ir nuleido žvilgsnį.-Turiu priminti,kad esi tik prisiminimas,tik portretas,tik paveikslas.
Seras Lordas Vortelis nuraudo,tik to nesimatė per šarvus,ir vis užkliūdamas už vieno už kito akmens nušuoliavo per portretus.Nicole apsidairė-portretais buvo nusėta visa siena.
-Oho,-lėtai ištarė.-Keista,kaip tie portretai gali įsivaizduoti esantys gyvi?-mokinė pavartė akis ir nusišypsojo.

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
- Labukas, truptį,- mergaitė nusišypsojo ir pasislinko padarydama daugiau vietos draugei. Į jas prašnekus šarvuotam riteriui Soport susidomėjo, ji stebėdavo anksčiau paveikslus, bet jai dar nė karto neteko su jais bendrauti. Riteriui pabėgus SOport atsisuko į Nicolę.
-Kaip išsimiegojai? Nebuvo sunku atsikelti?
Pati mergaitė pasitrynė akis, dar vienoj buvo užsilikusios traiškanos. Juk buvo dar taip anksti. Soport išsitraukė iš kuprinytės keletą obuolių nukniauktų iš Didžiosios salės ir pasiūlė draugei.
-Ar jau valgei pusryčius?

*

Nicole White

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
-Kaip išsimiegojau?Miegojau kaip...Ant devinto debesies.Šauniau ir negalėjau.Ačiū,kad paklausei.O kaip tu?
Nicole pasiražė ir atsilošė,kad net galvą pasidėjo ant palangės.
-O,ačiū,mielai pasivaišinčiau,-ji pasiėmė obuolį ir atsikando.-O dar turi?Nemanyk,kad noriu dar,tiesiog gal pati norėsi,nuskriausiu netyčia,-Nic maloniai nusišypsojo draugei ir atsikando dar vieną didelį kąsnį.
-Suvalgiau vieną kiaušinį,duonos riekę,du agurkus ir pasigrobiau vieną kolos skonio guminuką.Na,ne vieną...-mergina pasirausė džinsų kišenėje ir ištraukė dar visiškai naują,nepraimtą pakelį kolos skonio guminukų.-Tu man obuolį,aš tau saldainių,-šyptelėjo puse lūpų.Maišelį padėjo ant palangės,mat ji buvo visai greta suoliuko.Tada vėl atlošė galvą ir pažvelgė pro uždarą langą.Lauke švelniai snigo,netoli kiemo driekėsi slidus ledas.Kaip gera būtų pažiuožinėti...
-O šiandien rodos bus šalta,-sukalė dantimis mergaitė ir vėl pažvelgė Soport į akis.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Nicole White »

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
- AŠ irgi gerai, gal ne kaip ant devinto debesies, nes kažkas bendrajame kambaryje ėmė kažką šaudyt, bet šiaip visai neblogai.- Soport atsakė žiūrėdama pro petį į apatinį aukštą.
Ko aš ten laukiu, niekaip nesuprantu. Ech...Mergaitė padavė obuolį draugei.
-Mhm, aš irgi turiu, dar tris,- atsakė Soport ir išsitraukusi iš kuprinytės dar vieną didelį geltonai raudoną obuolį ir jį atsikasdama.- O aš suvalgiau tris sumuštinius su lašišomis. Jie mano mėgstamiausi, ir išgėriau kakavos.
Pasivaišindama draugės guminukais Soport dar kartelį atsisuko ir pažiūrėjo į žemutinį aukštą. Išgirdusi Nicolės oro įvertinimą Soport šyptelėjo:
-O tau nepatinka šaltis? Žiema - mano mėgstamiausias metų laikas. Galėčiau gyventi pati šiaurėje, nes ten visus metus sninga ir šalta. Ką šiandien veiksi? Daug pamokų? Gal norėtum kada nueiti pačiuožinėt? Man šiandien iš viso nėra pamokų, tad jei sutiktum...
Soport taip pat žvilgtelėjo pro langą. Pro jį matėsi truputėlis kiemo, vasarą egzistuojantys pievų laukai, dabar jau apsnigti ir sušalę, galiukas miško. Kažkur kitoj pilies pusėj turėjo būt ežeras. Kažin jis užšalęs? Lauke šalta, bet jis didelis.

((gerai))

*

Nicole White

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Nicole pasiražė dar kartą.Iš pakelio pasiėmė vieną guminuką ir išgirdusi mergaitės klausimą vos nepaspringo.Ne dėl to,kad tas klausimas jai buvo keistas,bet todėl,kad pasigirdo lyg perkūnas iš giedro dangaus.
-Ar mėgstu žiemą?-kimiai pasitikslino švelniai laikydama gerklę.-Na...Eche eche,-švilpė atsikosėjo.-Nežinau...Šiaip...Tikrai nežinau.Gal ir visai nieko,jei ne šalta.Galima čiuožinėti,mėtytis sniegu,tik kad va,nelabai turėdavau su kuo mėtytis...
Nic atsistojo ir vėl pažvelgė pro langą.Kažkas toli mirgėte mirgėjo...Norėdama pažvelgti įdėmiau,Nicole pravėrė langą.Į mergaites pūstelėjo stipri vėjo srovė.Taškelis artėjo artėjo,taip greitai,kad švilpei iškišus galvvą pro langą jai tiesiai į veidą trenkėsi pelėda.
-Auččč...O!Atnešė laišką!-pelėdai ant kojelės kabojo vienas laiškas.-Pažiūrėkim,pažiūrėkim...

Citata
Nicole,mums sekasi gerai,puiku,kad tu Švilpynėje,iki.

-Tėėėtis...-piktai sumurmėjo.-Vieną sakinį...O tu turi čia pažįstamų nuo senų laikų?Ar nors vienas mokosi Hogvartse?

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
Soport susiraukė, kai į Nicolę atsitrenkė pelėda.
-Nuo ko laiškas?- paklausė mergaitė atsistodama uždaryti lango, pro kurį, ką tik išskrido mažytė pelėda. Gavusi atsakymą Soport šyptelėjo.- Aš šiandien taip pat parašiau laišką savo tėvams. vakare sakiau išsiųsiu.
Nupurčiusi nuo rankovių snaiges Soport apsisuko ir atsirėmė į seną pilies sieną. Ji buvo tokia pati šalta, kaip ir oras lauke. Žinoma, mergaitei tai visiškai netrukdė. Išgirdusi klausimą Soport susimąstė. Reikia gerai pagalvoti, lyg tais ir pažįstu Mirianą, o taip...
-Na lyg tais ir yra mamos draugės dukra, tačiau nei kuriam koledže ji yra nei kuriam kurse, aš nežinau. Miriana Lendal. Gal pažįsti? Buvau susitikusi su ja mokslo metų pradžioj, bet daugiau nesimatėm.
Soport prikando lūpą galvodama ar ji kartais ne serga.
-O tu? Turi senų pažįstamų ar giminaičių?

*

Nicole White

Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Nicole įdėmiai klausėsi bičiulės žodžių ir vis lingavo galva.
-Aaa,Miriana...Girdėta kažkur...Šiaip čia turėjo būti mano dvi pusseserės,mat viena antrakursė pagal viską,o kita pirmakursė...Bet niekur jų nematau.Gal negavo kvietimų...O gal buvo pašalintos iš Hogvartso...O kalbant apie pusseseres...Jų iš viso turiu 12.Beto,dar turiu vieną žavų katiną Horgą.Jis toks minkšto kailio ir storas...Bet draugiškas.Myli gyvunus?O tu turi kokį nors augintinį?
Su lig tais žodžiais sustėrusi pelėdukė nuskrido ilgu koridoriumi.Tikriausiai jai buvo labai šalta skristi lauke,tad nutarė į pelėdyną nutekti papraščiau.

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ketvirto aukšto koridoriai
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Mergaitė susimąstė:
- O aš atrodo tik vieną pusseserę turiu iš tėvo pusės, bet ji gyvena kažkur rytų šalyse ir mes niekada nebendraujam. Bet užtat daug laiko praleidžiu su mamos pusseserių dukrom, jos tikros fėjos, todėl žinoma ir nesimoko Hogvartse, tačiau su jomis labai faina. O dėl augintinių, tai mes turim vienaragį ir juodą katiną vardu Nikas. Atrodo, turim bendrų interesų.
Soport pasitraukė nuo sienos ir nuėjusi iki palangės pažvelgė aukštu žemyn.
-O kaip dėl mano pasiūlymo eiti į lauką pačiuožinėt? Dar turim laisvo laiko, manau, galėtume nueiti pasižiūrėti ar ežeras užšalęs, o jei ne, galbūt ir pačiom pavyktų kur čiuožyklėlę pasidaryt. Dabar, kai taip šalta, užtektų tik vandens užpilti ant sniego ir viskas virstų ledu. Kaip manai?