0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

kablelis

Ats: Antra kalba
« Atsakymas #90 Prieš 4 metus »
Jeigu klausimas, ką mokaus, tai tik olandų (savarankiškai). Šiaip moku LT ir EN, bet kaip ir nesimokau jų. :D

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

  • Burtininkė
  • ***
  • 111
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #91 Prieš 4 metus »
Lietuvių k.
Anglų k.
Ispanų k. (suprantu ką rašo, sako, bet pačiai kažką parašyt ar pasakyt sunkiai sekas :D)
Rusų k. (ta pati situacija, kaip su ispanų k.  :D)

Svajoju išmokti prancūzų ir lotynų kalbas (pastarąją gan gerai suprantu).

P. S. Kažkada mokiausi vokiečių, bet nieko neatsimenu dabar, nors diplomas šalia manęs guli :D
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Gerda Marqeen »
I'm more than a man, I'm a god

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #92 Prieš 4 metus »
1. Lietuvių
2. Anglų
Kaip tik mūsų klasė rinkosi 3 kalbą, ir aš balsavau už prancūzų. Labai noriu išmokti prancūzų k.
Bet tik 3 mokiniai (su manim) pasirinko šią kalbą, tad....

Šiaip tai, dar bandau mokintis rusų

*

Neprisijungęs Adam Wei Guk

  • I kursas
  • *
  • 11
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I don't mind you screaming, I just have to cover my ears
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #93 Prieš 4 metus »
1. Lietuvių
2. Anglų
3. Vokiečių  :(
4. Korejiečių (bandau savarankiškai, bet tai nėra taip nuostabu kaip būtu su gyvu mokytoju)
nesu kpop fanė tho

*

Alekas Argent

Ats: Antra kalba
« Atsakymas #94 Prieš 4 metus »
Gerai, kaip ir visi lietuviai iš lietuviškų mokyklų nori ar ne mokausi lietuvių kalbą (gramatika ir literatūra, jei kas nesupranta), vėliau antroji Lietuvoje būtina yra anglų kalba, trečią teko rinktis rusų, nors mokiausi ir prancūzų. (Ca va?). Iš visų šių pilnai nemoku visų :D su anglų būna loading, ties lietuvių dažnai pastringu. Sunkiai sekasi rašyti, maišosi panašaus skambesio žodžiai, panašios raidės (p&b, d&t), kalbant susipina liežuvis ar susimikčioju. Ofc, dabar jau daug geriau sekasi tiek rašyt tiek kalbėt, bet ar gerai moku? Nemanau. O rusų yra rusų. Nedraugavom, bet ačiū Dievui, su ja susitinkamas labai retai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Alekas Argent »

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #95 Prieš 4 metus »
Žinoma mokausi lietuvių, anglų. Anglų kalba šneku laisvai, bet su rusų daug problemų. Neseniai išmokau ispanų, kalbu tikrai neprastai, bet kartais kyla sunkumų su rašyba. Pradėjau mokytis kinų, tačiau kalba tikrai sunkesnė nei maniau, dėl to šiek tiek mokymąsi sustabdžiau  :D
my morning face:

*

domutis

Ats: Antra kalba
« Atsakymas #96 Prieš 3 metus »
Mokykloje Anglų Kalbą.Ir namuose savarankiškai Turkų.

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #97 Prieš 3 metus »
Tik ANGLŲ, kol kas...
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

bruhhhhh420

Ats: Antra kalba
« Atsakymas #98 Prieš 3 metus »
Lietuvių ir anglų. Mokykloje vokiečių, nors man vokiečių patinka mokslo metų metu neužtenka laiko ar noro mokytis. Savarankiškai mokinuos japonų, sunku, bet man patinka.

*

Neprisijungęs Pepper Patterson

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #99 Prieš 3 metus »
1- nu lietuvių, kaip gi kitaip
2- anglų (nes mokykloj mokomės, bet šiaip visiškai nemoku)
3- rusų (dabar mokomės mokykloj, bet aš išmokau pati dar penktoj klasėj, ir moku daug geriau negu mokyklos lygiu)

Ats: Antra kalba
« Atsakymas #100 Prieš 3 metus »
  Mokausi lietuvių, kaip gimtąją kalbą, anglų ir vokiečių. Tai pradėjau dabar maišyt vokiškus ir angliškus žodžius, na tarkim pusę sakinio pasakau vokiškai, o paskiau pabaigiu sakinį angliškai.  :D Manau, vokiečių kalba man labiau prie širdies, net gi kartais pati atsiverčiu kokią nors gramatikos knygą ir panašiai, filmus stengiuosi vokiškai žiūrėt, nes norėtųsi normaliai išmokti šią gražią kalbą. Su anglų, taip pat nėra prasčiausia situacija, nežinau kokiu stebuklingu būdu pakliuvau į stipresnę grupę, tai dabar yra šiek tiek sunkiau. Realiai, kadangi nekenčiu lietuviško vertimo filmuose, tai juos dažniausiai žiūriu angliškai, daugumą dalykų suprantu ir tikrai nesiskundžiu.
  Iš tikro, man kalbos tikrai patinka, šiek tiek sunkesnė situacija per nuotolinį mokymąsi, bet tikrai, kaip nors išsikabarosiu, bet norėčiau lotynų kalbą išmokt, nežinau kam, dėl ko, tačiau labai traukia ta kalba. Labai paslaptingai skamba dėl to vis pagalvoju susirast kažkokią knygą, kas bent jau kažkiek padėtų išmokt šią kalbą, bet pradžioje noriu išmokti anglų ir vokiečių, nes dar ir egzaminą vokiečių žadu laikyt.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Isabelle Lodge

  • II kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Nuobodulys – pats didžiausias mūsų priešas.
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #101 Prieš 3 metus »
-Lt
-En
-Rusų

*

Neprisijungęs Kleonas De la Gardie

  • Smuklininkas
  • ***
  • 39
  • Lytis: Vyras
  • Antraštė
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #102 Prieš 2 metus »
Nesu labai gabi kalbom, bet kartais pavartau lotynų kalbos knygas su lietuviškų vertimų. Pvz: Lotyniški žodžiai ir šalia vertimas. O tos pagrindines kalbas, tai rusų, anglų ir lietuvių.
Aš vis dar kalbu per miegus.
Aš vis dar sapnuoju.
Kaip galima tobula rimtis,
Kai mano protas toks triukšmingas?


*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #103 Prieš 2 metus »
1. Lietuvių žinoma
2. Anglų labai gerai moku, taip, kad jau ilgą laiką paprastai kalbant man lietuvių su anglų maišosi :D
3. Rusų nuo 6 iki 11 klasės, kelis paprastus sakinius pašneku, bet geriau sekasi jos supratime, o ne kalbėjime, daugiau nežadu tęsti
4. Savarankiškai mokausi prancūzų, nes labai mylima man kalba, kadangi savam mieste nėra galimybės jos mokintis, žadu universitete ją mokintis
(5. Lotynų, dar nesimokinu nė kiek, bet ateinančiais metais mokinsiuosi kaip dalyką mokykloje :) )
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Carla Inessa OConnor

  • I kursas
  • *
  • 16
  • Taškai:
  • Užregistruokite kas nors karvę, Carla bus labai dėkinga.
Ats: Antra kalba
« Atsakymas #104 Prieš 2 metus »
Lietuvių.
Anglų.
Rusų.
Italų.
Albanų.