0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Skaisteb13

Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #30 Prieš 13 metus »
Cora ir Ketė toliau vaikščiojo po pilį ir galiausiai užtiko uždraustajį skyrių.
- Kas čia???-paklausė viena kitos duetu. Po to vėl duetu tarė:
- Uždraustasis skyrius...
Jos patraukė grandinėlę ir įžengė.Ten matėsi,kad kažkas vaikšto.
-Ten kažkas yra...
-Gal kitas vaikas?-nustebo Ketė.
Jos ėjo nepastebimai ir galiausiai nuspręndė pasiimti kokią knygą.
-Vienaakiai?Kas tai per velnias?-paklausė Cora. Varnagė nebuvo gera skaitytoja.
-Vienaragiai... – pataisė draugė draugę.
-Ąaa...
-  pavartykim,gal rasim ką įdomaus?-Ketė pasiūlė.
- Gal neverta?Dar išlys koks vienaragis...
- Nesijaudink,neišlys. – nusijuokė Ketė.
- O gal?
- Nefantazuok...
Ir jos atvertė knygą.Ten judėjo nuotraukos,Per mišką bėgo grakštus vienaragis,bet greit jis bėgo greičiau,nes jį vijosi kažkas keisto...Bet mergaitės nespėjo visko pažiūrėti,nes pamatė,kad prie jų kažkas artėja.
-Bėgam ten.
Jos pasislėpė už vienos knygos lentynos.
-Kas čia?-pasigirdo dūslus balsas.
Mergaitės tyliai išsliūkino iš uždraustojo skyriaus ir nutarė,kad ten daugiau nebesilankys...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 metus sukūrė Skaisteb13 »

*

ieva

Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #31 Prieš 13 metus »
Analia įžengė į uždraustajį skyrių . Ji pažvelgė į  aplinkui esančias knygas . Analia dar nebuvo mačiusi uždraustojo skyriaus turinio . Ji apsižvalgė ,ir iš vienos lentynos išėmė vieną knygą . Ji drebančiu balsu perskaitė pavadinimą - JUODOJI MAGIJA IR JOS PASLAPTYS . Analia  atvertė pirmajį skyriu , perskaitė  kiekvieną eilutę , ir pagaliau knyga jai iškrito iš rankų . Ji  prisilenkė paimti  knygos  , ji apžiūrėjo knygos viršelį ir padėjo ją į vietą . Daugiau ji nebenorėjo jai užteko ką ji perskaitė tenai . Ji išėjo iš uždrausto skyriaus lyg ji būtų ten palikusi sielą . Ji išsliūkino iš bibliotekos ir nusliūkino tolyn ...... 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 metus sukūrė ieva »

*

sara

Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #32 Prieš 13 metus »
Cindy įėjo į uždraustajį skyrių . Jame buvo daug spintų kuriose tvarkingai sudėtos būriavosi knygos . Jos buvo labai dulkėtos , daugiausiai visos knygos buvo juodos , bet tik viena raudona . Cindy paėmė knygą, o ant jos auksu buvo išlietas knygos pavadinimas * HOGVARSTSO PASLAPTYS * .
Cindy nusprendė tą knyga parsinešti su savimi . Labai įdomios buvo ir kitos knygos . Vienos buvo apie juodają magyją , kitos apie ateitį arbą Azkabaną .
Cindy jau prisižiūrėjusi knygų pravėrė metalines duris kurios sugirgždėjo . Cindy rami nužinksniavo pro bibliotekos salę kurioje buvo visiška tyla . Atidariusi duris nuskuodė laiptais žemyn vis galvodama ką sužinos iš knygos ...................

*

profesore Maljana

Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #33 Prieš 13 metus »
Maljanai atėjo pas bibliotekininke paduoti leidimą ir pasimti reikiamos knygos iš uždraustojo skyriaus.
-Sveiki !Štai raštelis nuo profesorės.
Bibliotekininkė apžiūrėjo ir paklausė:
-Vaikeli,kam tau ši knyga?Juk joje pilna Juodosios magijos !
-Na man šios knygos reikia papildomam skaitymui.Norėčiau daugiau sužinoti apie Juoduosius vėrinius.
Bibliotekininkė susimasčiusi įleido Maljaną į Uždraustąjį skyrių.Varniukė apžiūrėjo ir pamatė "Tūkstantis Valdovo Voldemorto vėrinių" .
-Štai ji,-sumurmėjo sau Varniukė.
Maljana išsinešė šią brangią knygą iš bibliotekos piktu Madam Pensnė žvilgsniu.Maljana nebuvo bloga,tiesiog ji norėjo daugiau sužinoti apie Juoduosius vėrinius,nes ji turi panašų vėrinį ir nori jį atkerėti.Juk jis toks gražus...

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #34 Prieš 12 metus »
Merė patyliukais atsliūkino į uždraustąjį skyrių... ,,Dieve,jei sužinos perfektas,jog be leidimo čia buvau,turėsiu skrist iš šitos mokyklos..." Mergaitė,tyliai ieškojo knygos,knygos apie juodąją magiją,kuriame parašyta apie jos naudojimą,bei neleistinus burtažodžius.. Sugaišo,ten daugiau nei valandą,net už lango pilnatis spėjo pradėti švytėti... ,,Reikia dingti iš šito skyriaus,ir iš visos bibliotekos gal kitą kartą pabandysiu paieškoti knygų,nes jau sutemo,tad seniai turėjau būti savo lovoje..." Ir Merė, greitai ir atsargiai spėjo dingti iš bibliotekos,kol sargas nepastebėjo.

[[Mo: trumpokas postas, dažniausiai rašom minimum 6 eilutes ;) ]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Mere For Smit »
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #35 Prieš 12 metus »
Į tuščią Uždraustąjį skyrių neprasiskverbė vakarėjanti šviesa iš lauko, knygas apšvietė vos keli deglai. Kuo puikiausiai tai žinodama Lurida nešėsi Šlovės ranką – senų seniausiai pirko ją pas „Bordžiną ir Berką“. Žinoma, galėjo paprasčiausiai neštis žibintą ar šiaip ką, tačiau tai teikė išskirtinumo, kurio Lu visada ir siekė.
Tyliai jos žingsnių aidui atsimušant baugioje patalpoje pasieniu pralėkė kažkieno augintinė žiurkė ir bailiai sucypusi puolė kuo toliau nuo merginos, tarsi nujausdama jos juodą prigimtį. Tai pamačiusi klastuolė vangiai šyptelėjo ir ėjo toliau, linksmesnė, netgi niūniuodama. Dairydamasi jai reikalingos knygos matė visai įdomių knygų pavadinimų, kurios, mąstė Lu, turbūt kada nors praverstų. Dėl viso pikto keli pavadinimai nugulė ant pergamento skiautės, kuri vėliau atsidūrė kišenėje.
Na kur gi ta knyga? kiek susierzinusi savęs klausė klastuolė. Galiausiai pabodo.
- Accio „Senovės Egipto mumijų prakeiksmai“! – tyliai tarstelėjo ir reikiama knyga atskrido jai tiesiai į rankas.
Padėjusi ant stalelio Luri porą minučių vartė knygą, kol įsitikino, kad ji tikrai bus naudinga kvailai Apsigynimo nuo juodosios magijos užduočiai.
O gal ir ko naudingo išmoksiu, linksmai pagalvotojo ir, įsikišusi knygą bei Šlovės ranką į kuprinę, tyliai išėjo iš bibliotekos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Lurida Revendž »

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #36 Prieš 12 metus »
Mergaitė atėjusi į uždraustąjį skyrių labai nustebo. Taip keista jai čia buvo: du šimtai lentynų, prikrautų visokių visokių įdomių ir
keistų knygų, nė vienos skaityklos, tik vienas fotelis, kuris buvo tuščias. Bibliotekos skyrių darė baisesnį jo tamsa ir nerami tyla.
Elenai per kūna nubėgo šiurpas. Ji lėtai žengė žingsnį, kol pagaliau įsijautė ir beveik nieko nebijojo, tik truputį su uodega. Grifė
iš N raidės lentynos ištraukė knygą ''Patys pavojingiausi eliksyrai'', ''Patys rečiausi nuodai'', ''du milijonai eliksyrų''. Ji visas knygas
susigrūdo į ir taip jau išsipūtusią nuo knygų kuprinę ir nubėgo prie išėjimo vėl pažadinta tos kankinančios baimės. Elena lėkė
koridoriumi vis toliau nuo bibliotekos.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #37 Prieš 12 metus »
Varteliai garsiai trakštelėjo ir atsidarė.Alfas įžengė į Uždraustajį skyrių.
  Buvo beveik vidurnaktis.Berniuko žingsniai nuskambėjo aidu.
-Lumos,-ištarė jis.
"Stipriausieji nuodai ir vaistai"-Tyliai perskaitė jis.
-Štai tik to man reikia,-Ir tyliai išsliūkino iš uždraustojo skyriaus.Movė į biblioteką ir visu greičiu išbėgo į bendrajį kambarį.

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #38 Prieš 12 metus »
Elena buo laisva iki pietų. Po to jai prasidės ateities būrimas. Ji norėjo savo laiką ne šiaip sau iššvaistyti. Ji susiraukusi žengė pro durų slenkstį
ir kiek abejingu žvilgsniu nužvelgė lentynas. Jai nepatiko užrdaustąjame skyriuje esanti tamsa. Ji nusiėmė kuprinė ir numetė ją ant fotelio. Nu-
ėjo link lentynų. Ji ėmė žvalgytis knygų. Pavelavau. Kaip nesumojau, kad ateiti reikėjo ryte? Dabar daugelis geriausių knygų yra jau kitų
vaikų kuprinėse.
mergelė piktai susiraukė ir ėmė dairytis knygų.
Laikas slinko, o Elena nebuvo išsirinkusi nė vienos knygos. Tada ji staiga atsigręžė, priešais ją stovėjo lentyna su užrašu: Saugomiausios
Bibliotekos Knygos. Tik Grifų Gūžtai. Tik Klastūnynui. Tik Švilpynei. Tik Varno Nagui.
buvo atskiros lentynos. Ji pastvėrė vieną knygą. Tada
ji norėjo paimti švilpiukų knygą, bet tik vos prie jos prisilietė, ji atsidūrė už skyriaus durų. Nu ir nereikia, pamąstė ir sugniaužusi knygą nubėgo.

*

Neprisijungęs Johny Pot

  • ***
  • 26
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #39 Prieš 12 metus »
Johnis labai norėjo patekti į Uždraustajį Skyrių. Kai nuėjo prie skyriau pasakė:
-Lumos-ištarė Johnis.
Johnis ieškojo, knygų apie kerėjimą. Ilgai rausiasi po lentynas, kur galų gale rado 'Viskas apie Kerėjima'. Atsivertęs knyga Johnis pavartė, paskaitę.Tada čiupo kitą knyga apie kerėjimą ji vadinosi 'Istorija apie Kerėjimą'. Kai viską išsiaiškino,iš šių knygų, tada Johnis išėjo iš Uždraustojo skyriaus.



(Hmm. Dabar gerai?)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Johny Pot »

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #40 Prieš 12 metus »
((negalima rašyti kitų personažų veiksmų. Be to, Lurida yra Magijos ministrė, o ne direktorė. Direktorė esu aš.))

*

Neprisijungęs Venera Moon

  • III kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Žalia man tinka.
    • Facebook
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #41 Prieš 11 metus »
Venera įžengė į tamsų kambarį. Viršuje ant durų buvo užrašyta: uždraustasis skyrius. Venera turėjo nemalonumų, čia, bet šis kartas buvo tikrai rimtas. Čia seniai nieko nebuvo. Aplinkui vien dulkės. Hm.. Mažvaikiai čia vaikšto, ieško kvailų knygų lyg niekur nieko. Jiems tai pramoga. Ne tą knygą atsivertęs gali prasmegti. Kvailiai. Gerai, kad jos niekas negirdėjo. Ji buvo neseniai atsikėlusi, pusiau susivėlusi, neišsimiegojusi. Bet atėjo su reikalu.
-Lumos.-ištarė Venera.
Lazdelės gale atsirado šviesa. Venerą nukratė šiurpas. Vis dėl to čia eiti uždrausta. Ji paslinko prie knygų lentynos. Kabojo užrašas: Apsiginimas nuo juodosios magijos. Gerai. Žiūrim. Knygos storos ir dulkinos. Po kiek laiko Venera vis dėl to išsirinko knygą, ant kurios viršelio buvo apsitrynęs pavadinimas: Kaip apsiginti nuo juodosios magijos. Knyga nebuvo stora, nes čia tikrai ne viskas parašyta. Venera nupūtė dulkes ir pasikišo knygą po pažastimi. Dėl dievo meilės. Šią vietą reikia rakinti. Mergina dingo iš bibliotekos.
Myliu  hogvartsą.

*

Neprisijungęs Venera Moon

  • III kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Žalia man tinka.
    • Facebook
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #42 Prieš 11 metus »
Pasigirdo šnabždesys.
-Lumos.
Atsirado šviesa. Tamsoje pasirodė tamsiais plaukais vaikinas ir šviesiais mergina. Venera nuėjo prie skyriaus "Nuodai, eliksyrai" ir švelniai braukdama per knygų šonus mergina ieškojo knygos. Staiga iš lentynos ištraukė knygą "įvairūs eliksyrai". Knyga neatrodė ypatinga.
-Šia knyga daug kartų naudojausi,-nutilo Venera, nenorėdama, kad Stefanas paklaustų kodėl.
Venera nuvalė dulkes ir atsistojo prie Stefano. Ieškoti reikia gale.. Tikrai mačiau. Mergina vartė knygą.
-Štai.
Venera pirštu pabadė į puslapį.

Citata
Atveriantis žaizdas eliksyras.

Šis eliksyras pavojingas.

Reikės:

Gyvatės nuodų
Uždraustojo miško rožės spyglių
Esmerekos stiebo skysčio (apie 5stiebų, skystis graužia odą)

Viską sumesti į..

Jie skaitė toliau. Kai baigė, Venera tarė:
-Mama kažkada sakė niekad neskinti Esmerekos. Žinau kur ji galėtų augti. Pamiškėje.
Venera pažvelgė vaikinui į akis.
-Pala.. Kam tau jo reikia?
Myliu  hogvartsą.

*

Neprisijungęs Adam Monte

  • II kursas
  • *
  • 101
  • Taškai:
  • Melodramatic fool.
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #43 Prieš 11 metus »
 Du juodi siluetai nepastebini sunkiai atslinko į uždraustąjį skyrių. Lyg niekur nieko. Ji geniali. Kaip ji taip sugeba... Elgtis lyg niekur nieko ir eiti į uždraująjį skyrių. Niekas nė neatkreipė dėmesio. Genialu... Vaikinas sekė paskui Venerą kaip koks juodas šunytis paskui savo šeimininkę.
Vaikinas stebėjosi, kaip ji taip greitai sugebėjo knygą. Jam buvo įdomu stebėti, kaip jos smulkučiai pirštai bėgioja po knygas. Žalios it sagtys akys viską stebėjo šaltai ir paslaptingai.
Venera viską skaitė, o berniukas viską užsirašinėjo į mažą knygutę. Ji geniali.. .Viskas tiesiog tobula... Stefanas mintimis jau skenavo viralo pagaminimo būdą, visus ingredientus.
- Venera, tu esi nuostabi. Aš čia vargu ar būčiau išdrįsęs ateiti. – nuleido akis berniukas.
Baigęs rašyti jis tyliai užvertė savo mažą knygutę bei kartu su tušinuku viską įsidėjo į kišenę.
- Dabar man jau metas eiti. Nesvarbu, kam gaminsiu šitą viralą. Žinau visus ingredientus. – nuleido akis Stefanas tarsi ruošdamasis į karą.
Grifiukas pakėlė žalias akis tiesiai į Venerą. Keista, bet jam buvo malonu žiūrėti į merginos mėlynas it vandenynas akis. Jos lyg skandino, migdė, baugino vienu metu.
Stefanas priėjo kiek arčiau prie Veneros ir švelniai pabučiavo merginą į lūpas. Jo širdis suspurdėjo dėl kažkokių neaiškių priežasčių. Kraujas pradėjo bėgioti po visą kūną daug sparčiau. Grifiukas kiek nuraudo ir nuleido akis į žemę.
- Ha, romantikas iš manęs ne koks. – su šypsena kalbėjo vaikinas. – Na, sėkmės tau, Venera. Man reikia skubėti. Tikiuosi, kad dar susitiksim.
Su paskutiniu žodžiu berniuko balsas lyg sutrūkinėjo. Atrodė, kad jis kalba lyg atsisveikindamas. Stefanas nusisuko nuo Veneros lėtai žengė kelius žingsnius iš uždraustojo skyriaus.
...

*

Neprisijungęs Venera Moon

  • III kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Žalia man tinka.
    • Facebook
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #44 Prieš 11 metus »
Venera pašiurpo. Keistas jausmas.Mane pabučiavo. Stefanas. Ji šyptelėjo.
-Pala!,-sušuko Venera.
Bet buvo per vėlu. Vaikinas jau buvo dingęs. Aš.. Jį.. Myliu. Mergina lėtai padėjo knygą į vietą ir jau norėjo eiti, bet..
-Panelyte, ką čia manai daranti?..-tarė bibliotekininkė griežtai.
-Aš.. Aš..-norėdama pasakyti kodėl ėmė knygą aiškinosi ji.
-Čia tau ir tavo vaikinui ne pasimatimų vieta!
Vaikinui? Ji net nenutuokia apie knygą.
-Atsiprašau,-juokdamasi tarė Venera ir nubėgo.
Myliu  hogvartsą.