0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

• V kursas
  • *
  • 96
  • Taškai: 129
  • Gal daug kam ir atrodau velnias, bet Sabrina visada bus mano angelas.
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #390 Prieš mėnesį »
 Baigusi pasakojimą, Alisa nusišypsojo. Magijos istorijos namų darbas jau buvo baigtas, tad ji, su palengvėjimu įkišo dailiai sulankstytą pergamentą ir į kuprinę.
 Knygos ten jau niekaip netilps...  apžvelgdama ją gaubiantį tomų ir rankraščių kalnyną, pagalvojo vela. Laimei, laiku prisiminė, turinti žavingą knygų krepšį, tad visą turtą sudėjo į jo vidų.
 Apsitvarkiusi kampelį, kuriame sėdėjo, penktakursė įsistebeilijo į Aurorą, godžiai rijančią knygą. Kai jos draugė baigė skaityti, ir nuėjo pasieškoti kito tomo tarp lentynų, švilpė jau ketino taip pat pradėti skaityti vieną iš knygų. Bet, deja, kažkas, bėgdamas pro šalį, užkliudė neapdariai ant pačio stalo krašto sudėtas penkiolikmetė knygas. Ju buvo tikrai nemažai, nes visos kartu, sudribusios ant Alisos, atrodė kaip koks Everestas. Ji negalėjo iš tos kaugės išsikapstyti. Mėgino pakviesti Aurorą, bet net negalėjo prasižioti.
 Kažkas akivaizdžiai mano, kad per daug skaitau. Nes blogesnės idėjos, nei palaidoti mane bibliotekoje, neįmanoma net įsivaizduoti. Ir kaip man iš čia išsikapstyti!?   paklaikusi karčiai pagalvojo mergina.
 Velos nosį buvo prislėgęs kažkoks labai storas tomas.
 Neįsivaizduoju ką daryti. sutrikusi pamanė gulinti penktakursė. Matyt, teks laukti Auroros...

Čia mano mamytė :) .

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

• I kursas
  • *
  • 46
  • Taškai: 96
  • Lytis: Moteris
« Atsakymas #391 Prieš mėnesį »
Abigailė nuėjo į patį tolimiausią ir tykiausią bibliotekos kampelį. Kad ir kaip nekentė skaitymo, Nestrof prisivertė paskaityti kelis skyrius ,,Magijos Istorijos. 1 dalis''. Varnanagė nusprendė, kad būtų visai neprošal sužinoti daugiau apie burtininkų praeitį.
Po gero pusvalandžio skaitymo pirmakursė suprato, jog vadovėlių skaitymas laisvalaikiu yra bergždžias reikalas.
-Ar man jau tikrai taip čiuožia stogas? Jeezzzz, Abigaile, ką tu bandai apgauti....- sau mintyse pasakė varnanagė.
-Kaip norėčiau kakavos ir sausainiukų,- nei iš šio, nei iš to pagalvojo Abigailė.
Deja, bet Madam Pensė bibliotekoje neleidžia nei valgyti, nei gerti, tad Nestrof teko keliauti iš bibliotekos.
„Žiūrėdami į mirtį ir tamsą bijomės nežinomybės, ne daugiau.“

*

Neprisijungęs Aurora Gler

• I kursas
  • *
  • 38
  • Taškai: 154
« Atsakymas #392 Prieš 3 savaites »
Nuėjus tarp lentynų ieškoti trečios knygos, Aurora išgirdo garsų bumtelėjimą, atrodė, kad kažkas sunkiai nukrito ant grindų. Grifė iškišo galvą iš už lentynų ir pažvelgusi pamatė didžiulę knygų krūvą, sukritusią ant minkšto kilimo. Pribėgusi arčiau Gler ėmė dairytis ir ieškoti Alisos. Kur ji pasidėjo...
- Alisa...?- tyliai pašaukė mergaitė - niekas neatsiliepė. - Alisa?!- garsiau pabandė Aurora, bet vistiek niekas neatsiliepė. Galiausiai Gler pamatė iš po krūvos kyšančią draugės koją ir visas kūnas nutirpo. Ji persigandus griebė lazdelę ir sukaupusi visas jėgas sušuko:
- Wingardium Leviosa!- knygų krūva šiaip ne taip, traškėdama pakilo. Gler negalėjo ilgai jų išlaikyti. Ji numetė knygas prie lentynų ir pribėgusi, puolė klupščia prie Alisos.
- Alisa?! ALISA? Ar tu sveika?- persigandusi kalbėjo mergina. - Alisa, prašau pasakyk, kad tu sveika...,- Gler iš akių pasipylė ašaros ir ji ėmė šaukti pagalbos.
- Pakentėk, aš nubėgsiu pakviesti madam Pomfri... Viskas bus gerai,- tarė Aurora ir iškūrė iš bibliotekos.
Po poros minučių ji atbėgo su madam Pomfri ir dabar jau žinodama, kad Alisai viskas bus gerai, šiek tiek nusiramino.