0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

just

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Jau buvo vėlus vakaras. Pilies languose degė geltona šviesa, o kieme nesimatė nei vieno slampinėjančio mokinio ar Hogvartso darbuotojo. Aplinkui buvo tylu tarsi kape. Beveik tylu. Duslių žingsnių aidas artėjo link pelėdyno. Ir pro duris įėjo rudų plaukų ir mėlynų akių mergaitė. Miley apsidairė, taip įsitikindama, jog čia taip pat nieko nėra. Atsidususi mergaitė žengė pirmyn. Atlošusi galvą atrėmė ją į šaltą sieną, ir susmuko palei ją. Miley sudrebėjo iš šalčio. Stipriau įsisukusi į apsiaustą, surietė kelius ir apglėbė juos rankomis. Apsidairiusi mergaitė žvilgtelėjo pro lagą, tačiau nieko nepešė. Pro jį matėsi tik aklina nakties tamsa. Sumirkėjusi Miley palaukė kol akys apsipras su tamsa, o tada ji žvilgtelėjo į sumigusius paukščius.

*

Tom Walfer

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Tomas tingiai pėdino į pelėdyną. Švilpynė..Fee.
-Sveika Oris.-Paglostė peledžiukę.
Išsitraukė pergamento lapelį ir pradėjo rašyti.
Citata
Mama,tėti.
Patekau į švilpyne . Taip taip žinau, ką pasakytum. Mūsų visa giminė mokėsi varno nage ir t.t Žinau kad nuvyliau. Regis kepurė nemano kad esu protingas.
Bet tu juk visada sakai svarbu širdis o ne protas. O aš juk geras berniukas.
Sukikeno.
Citata
Tai vat. Kolkas draugų nesusiradau, švilpynėje mokosi nedaug bet atrodo mieli žmonės. Laukiu atsakymo. Be moralų. Dar parašysiu.
Tomas.
Suviniojęs laiškelį idėjo pelėdai į kojites o pats nuėjo į koridorių.

*

Jane Wess

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Atėjusi į pelėdyną jan ieškojosi pelėdos. Priėjo prie juodos pelėdos
ją paglostė. Ir pradėjo ant lapelio rašyti laišką tėvams.
Citata
Mama,
Jau spėjau jūsų pasilgti. Labai norėjau į Klastūnyną , ir spėkit kur patekau. Ogi ne į ji. Patekau į tą kvailą Grifų gūžta. Žinau kad dabar tu labai laiminga. Man jau tūkstantį kartų kartojai kaip būtų nuostabu. Tai tavo noras įsipildė . Myliu. Parašykite kas naujesnio. Jane.
Susukusi laišką idėjo pelėdai į kojytes. Paglostė ją ir pelėdžiukė nuskrido.
O Jan išskubėjo pro duris.

*

siga

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Kamilė įėjo į peledyno salę,rankoje nešdamasi laiškelį.Buvo ankstus rytas,kadangi žiema-dar tamsu.
-Lisa,-kreipėsi į pelėdaitę.Ši buvo supykusi,nes ją prižadino iš miego.
Citata

Mama,tikiuos,tu manęs pasiilgai.Kaip prižadėjau,rašau laiškus.Žinok,žiema Hogvartse ledinė.Vis nerimstu,kad pamažu ateina egzaminai.Kaip jaudinuosi!Tikiuosi,Grifų Gūžta laimės koledžų taurę.Taigi tu jau žinai,kad nuo šiol aš-grifukė!Pasistengsiu ir tėčiui nusiųsti laišką.Nors nežinau,ar Lisa pajėgs nuskristi ligi Australijos,bet tikiuos.Dar turiu nuvilti tave-draugų neradau.Man liūdna,bet mokslai sekasi gerai.Jau išmokome burtažodį Limax,Išnyk,Avifors ir daug kitų.Bet mama,nesijaudink,aš susirasiu draugų.Nesijaudink.Man pavyks.O dabar tikiuosi gauti laišką iš tavęs-kaip sekasi šeimoje,kada planuoja grįšti tėtis,ir kitas naujienas.Prižadi?Gerai.Myliu begalo tave.Turiu baikt rašyt,skubu paruošt namų darbus.Mama,miegok ramiai,aš su tavimi!
Kamilė M.


Kamilė pririšo laiškutį prie Lisos kojelės,davė jai užkandžio.
-Skrisk,nunešk laišką mano mamai!
Ruda pelėda nuskrido.Pranyko tamsoje,o Kamilė nubėgo į biblioteką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Kamilė Minuali »

*

Vanessa Williams

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
Vanessa užsikabarojo į bokštą. Apsurdas... Dėkui Voldžiui, kad mūsų landynė ne bokšte... Cha, vienas nulis grifų nenaudai... Ta laiptinė žudo... Lipi, sukiesi ratu, o galo nė nematyti... Mergaitė apsidairė.
- O čia ir dvokia.... Mulke, kur tu, šiūkšle? - Apsipešusi pelėda,kuri atrodė lyg iš šiūkšlyno ištraukta nusitvojo nuo laktos ir išsiplojo ant grindinio.
- O H O. Štai ir mano Šiūkšlė. Vilkis čia Vėpla, turiu tau laiškutį... - Pelėda kilstelėjo snukutį ir ėmė sparnais plakti grindis.
- Ot durnė... - Meragitė priėjo prie pelėdos, švelniai ją pabaksnojo bato galu ir gūžtelėjo pečiais. Atsigaus. Ši Idiotė visuomet atsigauna...
- Oukay, dabar laiškas... - Vaness iš kišenės vidinėje apsiausto pusėje išsitraukė raštelį. ,,Mama, tėti, aš gyva, man viskas gerai, kitiems nelabai, bet svarbu aš dar vaikštau. Mačiau Todą,  bet deja jis vėl pabėgo. Tokios naujienos. Neturiu laiko,turiu eiti griauti pasaulio. Čiao.'' Rodos viskas gerai. Vanessa pakėlė leisgyvę savo pelėdą už kojytės, pririšo prie jos laiškelį ir išmetė pelėdą pro langą.
- Skrisk, Vėpla! - Pelėda sparčiai artėjo žemės link, bet paskutinę akimirką ji ištiesė apsvilusius sparnus ir pradėjo skristi. Nuostabus vaizdas. Nieko nesveriantis laiškutis tysė pelėdą žemėn. Ot ta mano Tūdra... Mergaitė sukikeno ir nustriksėjo laiptais žemyn.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
Iškart iš Kiauliasodžio Kairi atėjo čia - į pelėdyną. Deja, bet jos pelėdžiuko Shin nebuvo, todėl mergina susikrimto. Pasistačiusi apykaklę ir susisupusi į paltą, Himura atsistojo priešais langą ir apžvelgė apylinkes. Buvo jau tamsu, žvarbus vėjas kandžiojo žandus, artėjo žiema.. Kairi susimąstė apie Vanessą. Man ji patinka. Nesvarbu kaip skaudžiai ji įžeidinėtų ar žemintų. Aš, kaip Himura, sakau,kad ji verta pagarbos. Už jos žodžių slypi kažkas daugiau, nei panieka. Ji mūsų neniekina, tiesiog situacija verčia ją taip elgtis. O gal taip tik man atrodo? Kaip išsiaiškinti? Reikėtų pasigauti ją vieną, tačiau kur ieškoti? Negaliu tykoti požemiuose, nes dar prisikabins koks nors žaltys.  Kairi atsiduso ir iš burnos išsivertė garas. Nulydėdama jį akimis, raudonplaukė dar labiau susitraukė į paltą. O Tayloras? Jis patinka Torai, tačiau aš nesu ji. Nors ir dalijamės vienu kūnų, tai ne tas pats,kai jis apkabina mane. Ar Tora pyksta?...
- Viskas gerai... - išgirdo Kairi baltaplaukės balsą. Nusišypsojusi mergina apsidairė. Daugelio pelėdų nebuvo. Šios išskridusios į naktinę medžioklę, o kurios tupėjo - ilsėjosi po kelionių į kitas šalis pas artimuosius. Deja, bet Shin vis dar nebuvo. Kairi ir vėl pasijautė vieniša. Be pelėdžiuko artimesnių draugų, kuriais galima būtų pasitikėti, nebuvo. Ir nesvarbu ką sako kiti. Išsitraukusi iš krepšio pirštinaites, mergina jas užsimovė ir pasidarė šiek tiek šilčiau. Staiga jos akiratyje, pamiškės pusėje, šmėkštelėjo kažin koks šešėlis. Kairi įsitempė prisiminusi,kad diena prasidėjo visai ne puikiai. Po velniais, aš turiu keliauti į mišką. Man nedera būti pilyje, kol mane medžioja šita šmėkla. Tuo metu šešėlis sustojo ir regis atsisuko į bokštą, kur prie lango stovėjo Himura. Ją nupurtė šaltis ir baimė užgniaužė kvapą, tarsi pamačius psichą. Gelbėk, Tora!!! beviltiškai mintyse rėkė Kairi, kai nespėjus net mirktelėti, tamsoje sužibo kibirkštėlės ir merginos plaukai tapo balti,o akys užsidegė žudančiu raudoniu. Vėjas draikė jos surištus plaukus, o rimtas žvilgsnis buvo įsmeigtas į būtybę pamiškėje. Ši pamačiusi Tora suklykė ir tai nuskambėjo tarsi egzotiško paukščio riksmas. Po jo šešėlis dingo iš akių, tačiau Tora vis dar nenuleido akių nuo tos vietos, kur jos jau laukė Mirtis... Praėjo kelios minutės, tačiau šešėlis nebe pasirodė. Tora apsisuko ant kulno ir nuskriejo laiptais žemyn. Dabar arba niekada.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Kairi Himura »

*

aak

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Johnas įėjo į pelėdyno salę.Išsitraukė plunksną,rašalo buteliuką,pergamentą ir pradėjo rašyti:
Citata
Labas mama ir tėti.Kaip gyvenate?Aš patekau į Grifų Gūžtą.Man viskas gerai.Draugų dar neradau.Laukiu kol galėsiu grįžti namo.Dar parašysiu.

Johnas.

Johnas išsirinko mokyklos pelėdą,pririšo jai prie kojos laiškelį ir išmetė pelėdą pro langą.Jis stebėjo kaip pelėda nutolsta o paskui išėjo iš pelėdyno ir nubėgo į pilį.

*

AmelijaGryn

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Amelija atstriksėjo iš koledžo tiesiai į pelėdyną. Apsidairė ir nustebo koks didingas šios mokyklos pelėdynas... Ji tyliai švilptelėjo ir prie jos kaip kulka atskrido sidabro spalvos pelėda. Mergaitė atsargiai paglostė ją:
- Sveika, ar nuneši mano sesutėms šį laiškelį? - ir nusišypsojo. Palėda tarsi nežymiai linktelėjo galvą. Tuomet mergaitė susuko laiškelį ir pririšo pelėdai prie kojos.

Bežiūrint iš šono matėsi kelios laiško nuotrupos:
Citata
Labas, mielosios,

labai Jūsų pasiilgau. Ypač trūksta mūsų žaidimų ir vakarinių pašnekesių prie ežero. Nors atvažiavau neseniai, bet jau labai noriu namo.
Paskirstymo kepurė (perduokit mamai, kad dabar ji BAISI) mane paskyrė į Grifų gūžtą. Taip pat kaip ir tėveliai, aš bei Triumph'as, kai judvi užaugsite ir galėsite eiti į mokyklą taip pat pateksite čia.
Jums labai čia patiktų - bendrajame kambaryje labai daug raudonos spalvos ir net yra supamasis krėslas! Šiame krėsle atsisėdusi ir rašau...

...

Citata
Draugų dar nesusiradau, tačiau stengiuosi susirasti draugę iš savo koledžo (taip kaip man sakė brolis ir teta), kad galėtume lankyti paskaitas drauge. Taip pat perduok mamai, kad man dar trūksta tokių priemonių, nes be jų aš negaliu lankyti pamokų:

Ji pamojavo nuskrendančiai pelėdai, o ši savo ruoštu smarkiai klyktelėjo ir nuskrido į mergaitės namus.

Amelija dar kartą apsidairiusi po pelėdyną nušuoliavo į mokyklą.

*

Kreigen

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
Kol užlipo į bokštą truputelį pavargo, jam jis iš apačios neatrodė toks aukštas. Pravėręs duris.Švilptelėjo pelėdai ir po kelių sekundžių ji jau buvo jam ant rankos.
pergamente buvo parašyta:
Citata
Labas Mama ir Tėti,
kaip ir tikėjotės aš patekau į Varno Nagą, man šis koledžas labai patinka. Tik gaila, kad dar nesusiradau draugų.
Viso, rašykite laiškus.
Krein Makgolan
suviniotą ritinėlį pririšo prie kojeles ir tarė: -skrisk į namus ir atiduok laišką tečiui arba mamai!

*

Alisa Vandormon

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Alisa strimtgalviais puolė į pelėdyną.Buvo dar begalo ankstus rytas,septinta valanda ryto.Alisa iš kišenės išsitraukė raunoną pargamento ritulėlį,ir sulankstė.
-Ei,tu,Nuospruoga,marš čia!Nori sėklų?
Ali iš kišenės ištraukė saikią saujytę saulėgrąžų.Supylė jas į mažą juodą limonado kamštelį,ir įdėjo jį įpelėdos narvuką.Mergaitė paskutinisyk perskaitė laiškutį:

Citata
Sveiki gyvi.Gal nesutrukdžiau Lilei kautis su Pykčiu,o tėtčiui miegoti bei maukti alų.Noriu pranešti,kad sėkmingai pasiekiau Hogvartsą,bet man čia nuobodu.Po visus kampus šmirinėja tos iškamšos kvaili grifai.Per pamokas,žinoma,mama,stengiuosi,bet mokytojai manęs neįvertina.Gal todėl,kad neišsiskiriu iš kitų?Dabar galvoju plaukus nusidažyt raudonai kaip Nuosprogos plunksnos.
Sese,kaip tau nepavydžiu,jog dar nepatekai į Hogą!Jau minėjau,kad čia kartais nuobodu,bet ir linksma...Kiek čia tų kaliausių visokių!Galėtum erzinti ir erzinti!
Tėti,slapčia ketinu patekti į Uždraustąjį mišką.Taigi...Pabėgsiu,galbūt,šiandien naktį,arba rytoj.Bet oj,ką aš čia šneku,dar ankstus rytas,o aš jau plepu apie naktį!Kaip tu sakai,visa diena dar kurti planus...
Ernio bei Gabrielio nesutinku.Nežinau,kur jie pradingo.
Matot,aš nesuteršiau mūsų šeimos giminės.Patekau į Klastuolių namus.Čia visur žalia ir juoda...Kaip faina!Neduok Voldemortai,kaip Rebeka sako,būčiau grife...Nusišaučiau!Tai ir viskas...
Labai laukiu laiško iš jūsų.Ir iš Rebės.Būtinai nusiųskit jai laišką!Gerai,Čiau,Ali.

Alisa linktelėjo galva ir pririšo laiškelį prie vargšės pelėdos kojelės.
-Skrisk,skrisk,paskubėk!-suriko.Tuomet dar kelias saulėgrąžas išsilukšteno,įsidėjo į burną,pasigrožėjo saulėtekio vaizdu,palaukė,kol Nuosproga visiškai nutols ir ant kulno apsisukusi nužingsniavo į pilį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Alisa Vandormon »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Miriana atpėdino link pelėdyno. Kad ir kaip tingėjo ir neturėjo noro rašyti tetai bei dėdei, ji privalėjo tai padaryti, kadangi jie būtų išsigandę, jog jai kažkas atsitiko ar dar kas... Šiaip ne taip Miriana išsitraukė pergamento lapelį, plunksną bei juodą rašalą. Pamerkusi plunksną į rašalą, Miriana ėmė pergamento lape raityti raides.

Citata
Miela teta, dėde bei Atai,
  jūsų labai pasiilgau, nors jau greit sugrįšiu atgalios pas jus. Beliko tik sunkiausia mokslo dalis - egzaminai. Tikiuosi, kad juos išlaikysiu, ir neprireiks kaip kokiai kvailelei pasilikti antrus metus tame pačiame kurse. Pirmame. Būtų tiesiog sunku visa tai įsivaizduot... Na, tad galit krapštyti galeonus, skilius ir knutus. Kai sugrįšiu, reikės nukeliauti nusipirkti vadovėlių, aišku, jeigu perkels mane. Na, dar tikriausiai prireiks šluotos, kadangi nuo antro kurso jau galėsime dalyvauti kvidičo rungtynėse. Laukiu nesulaukiu.

Iki greito pasimatymo.
Miriana


Miriana susuko laiškelį ir pakvietė savo pelėdą.
- Herme, skirsk čionai.Greit prie Mirianos atskrido gražuolė pelėda.
- Eikš mažute, duok kojytę,- Miriana teikėsi pririšti laiškelį savo pelėdžiukei prie kojos, tačiau ji nesileido.
- Aaaa.... Supratau,- šyptelėjo Miriana. Tuomet ji išsitraukė iš kišenės sausainuką, jį sutrupino delne ir davė pelėddžiukei. Ji kaip mat sulesė sausainuką. Tuomet Grifukė pririšo laiškelį pelėdai prie kojos ir tarė:
- Skirsk į namus.
Hermė suplasnojo sparnais ir išskrido, o Miriana išėjo iš pelėdyno.


*

bearlt

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Sylvia per gerą pusvalandį šiaip ne taip užlipo į bokštą. Rankoje ji tvirtai gniaužė trumpą, tėvui rašytą laišką. Savo pelėdos mergaitė neturėjo, tad dairėsi mokyklos pelėdų. Pamačiusi vieną, kaip jai atrodė, ištvermingesnių pirmakursė pradėjo paskubomis rišti ant kojelės laišką. Dar kartą žvilgtelėjo į tekstą.
Citata
Tėve, tai pirmas mano laiškas tau iš Hogvartso. Turbūt jaudinaisi, kad nerašau. Tiesiog neturėjau laiko. Tikiuosi bent Tu turėsi laiko perskaityti ir atrašyti. Patekau į Varno Nagą. Žinau, jog dabar tavo veidą nušvietė šilta šypsena. Kepurė matyt suklydo, nes aš nesu verta mokytis Varno Nage. Nelankiau daugelio pamokų ir šiek tiek tingėjau mokytis. Egzaminų laikyti net nebandysiu, verčiau pasiliksiu pirmame kurse. Be to per visus metus sugebėjau uždirbti vos 3 taškus. Viena klastuolė uždirbo trečdalį Klastūnyno taškų. Varno Nagas tai PROTINGŲJŲ koledžas, o aš nevisada pasižymiu išmintingumu. Na, nesvarbu kaip man čia sekasi. Kas naujo namie?
Visada tavo,
Vaiduokliukas.
Mergaitė pašnibždėjo pelėdai kam ir kur pristatyti laišką. Pelėda išskrido. Sylvia nulydėjo juodą taškelį danguje akimis. Atsiduso. Pažvlegė pro langą. Gal nereikėjo taip rimtai ir tiesiai visko išklot? Per vėlu. Turėčiau jaudinti dėl kitų dalykų. Sylvia dar žvilgtelėjo į likusias pelėdas ir be garso išėjo iš pelėdyno.

*

Nicole White

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
Nicole vos spėjo lėkti paskui Bounitą.Mergaitė stengėsi įsidėmėti ilgą kelią iki pelėdyno:pro kokias duris pereiti,į kurią pusę pasukti,kurį bokštą pasirinkti:vis dėlto čia buvo begalė bokštų ir bokštelių.Laiptais lipti buvo gana sunku.Ir ne dėl to,kad jie nuolat sukinėjosi ir reikėjo pataikyti ant kurio laiptelio užkelti koją.Nors tai irgi nebuvo lengviausia užduotis,Nicolę vargino aukšti metalo laiptai ir bjaurus jų žvangesys:tarsi kas klumpėmis vaikštinėtų per stiklą.Kopus ištisą amžinybę(bent taip atrodė Nicolei)pagaliau buvo pasiektas tikslas-durys į pelėdyno salę.Tik įžengus pro jas pasiekė nemalonūs ausiai garsai-pelėdų klyksmai,savotiški čiulbėjimai.Pelėdos buvo pasiilgusios žmonių ir tikriausiai išalkusios.Nic nusipurtė žemes nuo batų į šaltas marmuro grindis.Mergaitė apsižvalgė-pelėdų buvo į valias.Ilgai nestovėjusi,nes erdvioje salėje buvo pakankamai vėsu,ji aplėkė palei sienas akimis ieškodama patiklios pelėdos.Nagi,kokią man čia išsirinkus?Pelėdos tupėjo po vieną atskiruose narvuose,o keletas,tikriausiai nerūpestingų mokinių dėka,skraičiojo iš vieno kampo į kitą.Ant narvų puikavosi pelėdų ir pelėdaičių kortelės su vardais.Nimfa,Opstrilė,Marvina,Džonas...Žaliaakė lakstė po visą pelėdyną.Rausvo atspalvio plaukai vos suspėjo palei savo šeimininkę.Jie draikėsi į visas puses,o kirpčiukai kilnojosi aukštyn žemyn.Belakstant tai šen tai ten mergaitei ant peties nutūpė auksiasparnė išdidi pelėda.Ji snapu ištikimai baksnojo Nicolei į kaklą,tarsi jos jau seniai buvo pažįstamos.
-Ach,turbūt nenaudėliai vaikai tave išleido iš narvo...-garsiai ir su užuojauta pasakė.Tuomet plačiu žvilgsniu nužvelgė visą salelę-dar dvi pelėdaitė tupėjo ant savo narvų viršaus.Vienintelis narvas buvo tuščias.Mergaitė priėjo prie jo.Ten senovine spausdinimo mašinėle buvo išspausdinta:Miri.Kažkodėl nuojauta Nic pasakė,jog čia ne koks mokinys prikišęs nagus.
-Kažkaip jaučiu,kad tu pati,Miri,išsilaisvinai iš savo narvelio.Tiesiog užuodžiu,-mergaitė pirštais pabaksnojo draugiškai pelėdžiukei per galvą.Ši sūūkė.Švilpukė nusliūkino prie mažo staliuko ir išsiėmusi pergamentą bei plunksną ėmėsi darbo:
Citata
Mielasis tėti ir mama,
Tikiuosi,kad jūs mūsų pasiilgote.Spėkite,kurgi aš patekau?Ogi į Švilpynę!Ten labai mieli ir supratingi žmonės.Ilgai nerašysiu,tiesiog noriu pasakyt,kad tėčio noru lankau visas,beveik visas pamokas.Stengiuosi kiek begalėdama,pati pirmoji savo koledžui surinkau 3 taškus.Taigi iki,myliu jus ir bučiuoju,Jūsų Nic.
Baigusi keverzoti ant nelygaus stalo,Nicole lapelį suvyniojo į gniūžulėlį,pastebėjo ant stalo pamesta šniūriuką,juo apvyniojo pelėdos kojelę ir pritvirtino lapuką.Bet pelėda skristi nesiruošė.
-Nagi,skrisk!-nejuokais įpyko pirmakursė,bet pagaliau suprato,ko norėjo Miri.-Ach,sausainių...Neturiu aš tau sausainių...Gerai,turiu,turiu...Imk,še,-tarė atkišdama pelėdžiukei prieš snapelį sutrupinto sausainio,kurį buvo nusivogusi nuo Švilpynės stalo.Tikriausiai pajutusios maistą,visos aplink esančios pelėdos ėmė ūkčioti,ūbauti ir veržtis pro savo narvelio groteles.Matosi,kad čia niekas jau seniai nesilankė.Matosi...Niekas valgyti neduoda šio dvaro šeimininkėms...Mergaitė nuo stalelio nubraukė kelių centimetrų dulkių sluoksnį.Ijo.Tikrai matosi.Miri kaip pašėlusi sulesė visus trupinukus ir it viesulas išlėkė pro langą.Kitos pelėdos vėlei nutilo.
-Ei,palauk,tu maža...Aš juk nepasakiau tau,kad nuskristum pas mano...
Taip tikriausiai ir neišgirdo pelėdžiukė sakinio pabaigos.Nusklendė virš tamsaus miško,o paskutinius garsus pasigrobė vėjo gūsis.Nicole prislinko prie lango ir pažvelgė pro uždarą langą.
-Gražu čia...-tyliai pasakė lygtai sau,lygtai Bounitai.Tuomet vėl paskendo savo mintyse.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Bou slankiojo po pelėdyno salę ir apžiūrinėjo pelėdas. Viena juodoji nutūpė priešais ją ir linktelėjusi švelnia galvele užsimerkė. Mergaitė priėjo ir švelniai ją paglostė:
-Pirmą kartą matau šitiek daug pelėdų...
Atrėmė ranką į sieną ir staiga ant jos šlumštelėjo dvi beveik identiškos pelėdos. Plačiai besišypsodama, Bou priėjo prie Nicolės.
-Taip čia tikrai gražu. Taip neįprasta...
Pelėdos sugnybė baltą jos rankelę ir pakilo į orą. Nebejaučiu Toros.-burbtelėjo Tashita.
Gal ji persikūnijo į Kairi...-atsakė Bou.
Ne, jaustųsi ir ji. Dabar Toros nė ženklo.
Tikriausiai užslėpė karmą ar dar ką.-kryptelėjo galva Bou.
Netikiu. Nors...
M? Ką nors pajutai?
Kažkoks energijos pliūpsnis.-suurzgė būtybė galvoje.
Tashi, čia Hogvartsas. Čia pilnai magiškų daiktų ir kitokių energiją skleidžiančių daiktų...
Ugninės spalvos pelėda praūžė pro Bounitos galvą ir ši būgščiai krūptelėjo.

*

Nicole White

Ats: Pelėdynas
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Nic dar sykį nužvelgė kraštovaizdį.
-Nuostabu,-vos girdimai suburbėjo po nosimi.Ji užsimerkė ir giliai įkvėpė didžiulį oro gurkšnį,įsivaizduodama,kad stovi prie vieno milžiniško medžio,kuris ją saugiai apgobia vargiu šešėliu.
-O šiaip,kokia muzika domiesi,sporto šaka,kokį kitą pomėgį turi?Galbūt esi talentinga ir netik sugebi burti?Arba dar ką gali pasakyti apie save?-mergaitė dar sykį giliai įkvėpė.Ji vėl paglostė vieną pelėdą,nutūpusią jai ant palangės.