0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #30 Prieš 2 savaites »
Auri Senkleri,

Tikiu, kad puikiai suvoki, kodėl atvykau į Kiauliasody - susitikti su seserimi. Šis miestelis netoli vienos pagrindinių magijos mokyklų - Hogvartso. Kadangi yra didelė tikimybė, kad ji mokosi būtent čia, o tu šioje mokykloje dėstai, neabejoju, kad puikiai žinai, mokosi ji čia ar ne.

Prašau, būk geras, jei ji čia mokosi, pasikalbėk su ja ir paprašyk, kad kada atkeliautų su manimi susitikti - labai noriu ją pamatyti ir su ja susipažinti. Taip, puikiai suprantu, kad praėjo šitiek laiko, bet ji visgi mano sesuo...

Labai prašau, susisiek,
Džamilė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1797
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #31 Prieš 1 savaitę »
Džamile,

Kai gavau tavo laišką susitikau su ja. Mes kalbėjomės. Aš jai papasakojau apie tave. Palydėsiu rytoj Leticiją į Tris Šluotas, būsim ten apie dvyliktą po piet. Ar taip tiktų?
Ji labai nustebusi. Nieko nežinojo apie savo tikrąją šeimą. Ją augina žiobarai, įsivaikino ją. Bet dabar, kai jie sužinojo apie jos galias... Na jie nusiteikę prieš magiją ir gali išmesti ją iš namų. Aš juos pažįstu. Jie jau buvo įsivaikinę kitą vaiką, ta mergaitė irgi pasirodo buvo burtininkė ir kai jie tai sužinojo mergaitė atsidūrė vaikų namuose. O tada jie paėmė Dar mažą Leticiją, tavo seserį.
Dabar jos pavardė Leticija Mendel ir jai dvylika metų.
Ji gerokai nusiminusi ir manau pasimetusi dėl tos visos situacijos su savo įtėviais.
Man atrodo, kad tikrai džiaugiasi dėl to, kad atsiradai. Nors kaip ir rašiau yra nustebusi.

Džamile, atsiprašau, kad kai tada susitikome miestelio stotyje pradėjau tau aiškinti. Bet tiesiog žinau kaip gali būti tokiame mažame miestelyje. Būk atsargi. Venk Šerno galvos užeigos. Geriau ten neik. Ten renkasi nelabai aiškūs žmonės ir kas nors gali tave pažinti.
Aš rimtai.
Pasisaugok.
Iki rytojaus.

Auris

*

Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

  • IV kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #32 Prieš 1 savaitę »
[laiško popierius aplietas ašarom, vietomis pasiliejęs rašalas ir neįmanoma įskaityti raidžių]

Labas, tėti,

Am, kaip gyveni? Turbūt keistas klausimas, žinant aplinkybes, bet... Kaip leidi dienas? Ar netrūksta maisto? Gal atsiųsti pelėdą su maistu, nugvelbtu nuo pietų stalo?
Noriu, kad žinotum, kad... man tavęs trūksta. Atsiprašau už viską ką pasakiau ir ko nepasakiau, kai buvom susitikę. Labai viliuosi, kad kada galėsiu užsukti dar. Arba sutrumpins bausmę.
Labai tikiuosi, kad gausi laišką. Ir turėsi galimybių atrašyti, norėčiau išgirsti bent žodelį iš tavęs.
Nežinau ką rašyti daugiau, bet... myliu tave.

Tavo Kaedė.
„Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 491
  • Taškai: 42
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #33 Prieš 5 dienas »
Mama!

Mokslo metų pradžioje nutiko toks reikalas. Aš... Pabandžiau vieną dalyką. Na, pabandžiau užvaldymo užkeikimą. Su Džefu. Per Aurio pamoką. Jis papasakojo apie tuos kerus, ir man buvo įdomu pabandyti! Nepavyko, bet jis vis tiek labai supyko. Ne Džefas, nes jam irgi buvo įdomu! Auris net areštą man paskyrė! Ir pasakė, kad kadangi aš neturiu daug patirties, galėjau sugadinti Džefo protą. Bet man atrodo, kad taip negali būti. Mama, ar įmanoma sugadinti protą su tais kerais? O gal Auris tik bandė mane apgauti? Šiais metais jis iš viso kažkoks piktas ir ilgą laiką net neleido sėdėti su draugu!

Tik nieko apie tai nesakyk tėčiui!

E.

[Matosi, kad laiško gale yra prirašyta daugiau teksto, bet stengtasi jį užbraukyti taip, kad neišeitų perskaityti. Pasistengus galima įskaityti, kad yra paminėtas Rachel vardas]