0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Medici aikštė
« Prieš 11 metus »
Viena seniausių aikščių Fleglyje yra laikoma pačia svarbiausia vieta Europoje. Ši aikštė yra labai dydžio - panašaus į kvidičo stadioną. Aikštės viduryje stovi pats didžiausias pasaulyje fontanas. Jo viduryje buvo auksinės graikų ir egipto dievų statulos, mitinės būtybės bei keli kiti herojai. Iš jų burnų tryško vandens srovės, kurios nutekėdavo į apvalų baiseinuką juosentį fontano dalį, ant kurios stovėjo statulos. Bet pati svarbiausia aikštės dalis buvo šonuose. Aikštėje buvo 73 vienodo dydžio pastatai bei vieni milžiniški rūmai. Prieš kiekvieną pastatą buvo vėliavos stiebas. Dabar visos vėliavos buvo nuleistos per trečdalį. Į aikštę vedė aštuoni keliai iš visų pusių. Pats svarbiausias aikštės akcentas ir buvo tie vienodi pastatai. Tai buvo visų magiškų pasaulio vyriausybių ambasados. Visos vienoje vietoje. Buvo net ir Anglijos ambasada. tai buvo pasaulinis diplomatijos centras. Vienintelė tokia vieta žemėje. Čia buvo daug gražių pastatų: barokinė Prancūzijos ambasada, klasicistinė Šventosios Romos imperijos ambasada, gražuolis Venecijos atstovų renesansinis pastatas. Tai buvo 73 vienodi pastatai. Vienintelis pastatas išsiskiriantis iš aplinkos buvo pirmoji ambasada Anglijoje, tris kartus didesnė už kitas, vienintelė gotikinė Florencijos ambasada. Iš šios aikštės vedė nesekami kelionmilčių tinklai. Ši aikštė buvo ištuštėjusi tik kelis kartus - pavyzdžiui per Voldemorto valdymą.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #1 Prieš 11 metus »
Christian priėjo prie dviejų aurorų saugančių įėjimą į Fleglį. Iš pradžių naujokėliai nenorėjo įleisti de Shverez mat pagalvojo, kad jis iš "Magijos Žinių". Galiausiai viską išsprendė atėjęs aurorų štabo viršininkas Dantanas Flekas. Auroras buvo aukštas ir labai plonas. Nors plaukai buvo žili, veide nesimatė raukšlių. Dauguma priešininkų neįvertindavo Dantano sugebėjimų ir tai būdavo jų klaida.
- O, mon ami, smagu tave matyti. Kokia situacija?
Flekas pasisveikino ir tarė:
- Kaip ir visada balaganas. Man reikėjo žmogaus su šaltu protu, žinančio visus niuansus ir sugebančio prakalbinti tuos manieringas dėdes ambasadose. Mat kiek mes apklausėme nė vienas neprisipažino, kad aikštėje guli lavonai.
- Gal taip ir geriau, Dantanai. Kas mūsų negyvieji draugai?
- Slaptosios policijos agentai - Forveinas, Chu, Emeras ar Emaras V. Bei du aurorai, dar visai jauni, Keltedas ir Grou. Pažįsti ką nors? - Christian tiesiog papurtė galvą. - Na aš ir nesitikėjau. Į ministeriją mes nusiuntėme kelis pranešimus apie vilkolakių ataką. Taip geriau. Priskyrėme ją pirmojo lygio atakoms, tad čia gali būti tik aurorų štabas, slaptoji policija, Vizangamotas bei pati ministrė. Ji atvyks?
De Shevrez susiraukė ir išsitraukė laišką:
- Rodos nea... Rašo, kad yra Kremliuje. Mano tau to užteks... Juk buvai susitikime praeitą savaitę. Kažkas prisiėmė atsakomybę apie atakas?
- Kol kas ne... Mano nuomone kalti klanai, ne grupuotės... Rinkimai europoje tik viską sujaukė... Manai čia galėtų būti to padarinys? Gal Lazarai ar kokie Medici suprato ko ministrė nori Kremliuje?
- Ne. Tai būtų jiems per daug nenaudinga.  Ant kortos būtų pastatytas jų titulas ir rinkimai... To jie nedarytų...  Ir ypač Mediciai jiems gi susitikimas naudingas... Negi nesiklausei ką kalbėjo Lurida?
- Tiesą sakant, Christian, tarptautinės politikos nesuprantu... Einam gal prie mūsų penkių draugužių?
Du ministerijos darbuotojai patraukė į Medici aikštę. Jos viduryje aplink fontaną gulėjo penki kūnai. Jie buvo visiškai nuogi, o ant jų kūnų buvo užrašyti skaičiai nuo 2 iki 6. Lavonai buvo gražiai išdėlioti, lyg nematomos pentagramos kampuose.
- Keistas išdėstymas... Argi ne? - Tarė Dantanas.
- Ne tai svarbu... Man tik įdomu, drauguži, ar atsiras lavonas su numeriu vienas?
- Gali būti mes ieškome įvairių įkalčių apylinkėse.
- Na pirmasis lavonas... Prima... Prima... Pirmas... Pirmasis...
De Shevrez susiraukęs stovėjo prie fontano ir galvojo. Jam ramybės nedavė įkiri mintis, kad jis kažką pražiopsojo, o tai padėtų jam sudėlioti šią paslaptį kaip dėlionę. Tuo tarpu aurorų štabo viršininkas ėmėsi kitų reikalų:
- Sustiprinkite apsaugą prie ambasadų. kiekvieną naujai atvykusį žmogų iš karto palydkite pas mane. Prieš nustatykite jo tapatybę. Aišku?
Keli aurorai linktelėjo ir nubėgo perduoti nurodymų kitiems.
- Na tai ką galvoji?
- Keli aspektai man neduoda ramybės. Kodėl dabar, kaip tik per savaitę kai pusė ministerijos svarbių asmenų atostogose arba užsienio misijose? Kodėl nėra numerio vienas? Ir kodėl būtent čia? Kai atsakysim į šiuos klausimus, manau, rasim ir atsakymą.
- Tiesą sakant, Christian, neatrodo labai svarbūs klausimai.
- Mes dar pamatysime, Dantanai.
Staiga prie teisėjo ir auroro pribėgo Anglijos ambasadorius. Jis buvo aukštas plonas, bet su labai dideliu pilvu. jau spėjąs praplikti. jo krūtinę puošė keli ordinai gauti užsienyje, bet dabar tai nesiderino mat ambasadorius Ketas buvo susivėlęs, išraudęs ir tiesiog duso nuo šiandien patirto streso.
- Pone de Shevrez. Klaiki situacija - Venecijos ir Bavarijos ambasados grasina išsikraustyti. Na ir dar kelios. Bragdeburgas išreiškė norą siųsti čia savo kariuomenę ir užtikrinti tvarką. Ačiū dievui,  įtikinau jį to nesiūlyti savo minsitrui pirmininkui....
Ties šita vieta ambasadorius galutinai priduso. Jis pradėjo stipriai kosėti ir krenkšti. Ketas susirietė ir užvaldytas konvulsijų negalėjo šnekėti. Palaukęs kol šis netikėtas priepuolis baigsis Christian tarė:
- Taip taip... Viskas puiku, bet gal jūs turite užsirašęs kokios šalys ką kalbėjo? Tiksliau ne šalys, o ambasadoriai?
- Na, tiesą sakant, taip.... Viskas yra mano užrašų knygu...
Jam nespėjus baigti knygutę jau vartė de Shevrez ir Flekas.
- Galite eiti ambasadoriau... Mes ją paimsime...
Kai ambasodorius nuėjo prie dviejų draugų atskubėjo du aurorai lydintys naują svečią.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Christian Alfred de Shevrez de la Roya »

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #2 Prieš 11 metus »
Nors Sanguinary planavo atvykti tiesiai į Medici aikštę, tas jam nepavyko. Toli gražu. Jis nusileido kažkur prie Aukštutinio Fleglio šoninių vartų. Tad dėl akivaizdžių priežasčių prireikė šiek tiek laiko susigaudyt, kur jis atsidūrė. Šaunuoliai, rodos kai kurie veikėjai pabuvo protingais ir spėjo susigaudyt, kad reikia uždaryt oro erdvę. Gaila tik, kad per vėlai. Tie vilkolakiai būtų buvę tikri kvailiai jei čia būtų pasilikę... Bet kokių, tą genijų reiks pristatyt pas Luridą apdovanojimo, kai visas šitas reikalas baigsis. Kadangi prie vartų buvo prisigrūdę krūva žurnalistų, niekas į agentą per daug dėmesio ir nekreipė. Tiksliau nekreipė iki tol, kol Sanguinary priėjo prie vartų ir pabandė pro juos praeiti. Didžiausiam jo nusivylimui, iškart prisistatė pora aurorų ir užtvėrė kelią.
-Pone, jums čia negalima. Spaudos atstovas padėtį nušvies artimiausiu metu, būkite kantrus.
Tai, kad jį palaikė žurnalistu, Sangu truputi suerzino, bet nieko nepakomentavo tuo klausimu. Vietoj to vyras tiesiog sušnibždėjo vieną frazę:
-Nusquam, semper erit- Ore sužibus slaptosios paieškos simboliui- stilizuotai knygai, jis kreipėsi į sargus.
-Manau, kad aš turiu visus įgaliojimus patekt į teritoriją. Jei dar neatpažinot ženklo, tai aš iš slaptosios paieškos. Agentas Black ir esu įgaliotas atlikt nepriklausomą tyrimą. Tad, prašau mane praleist gražiuoju. Aurorai, rodos kiek sutriko, bet vartus atidarė. Kai Sangu praėjo, už nugaros pasigirdo nepatenkintų žurnalistų murmesys, o vienas auroras iškvietė savo gynėją ir kažką jam pasakė. Po kelių sekundžių gavo atsakymą.
-Galit praeit. Bet pradžiai esu paprašytas jus palydėt pas tyrėjus Fleką ir de Shevrez.
Kaip visada, išgirdūs ministerijos teisėjo pavardę, Sangu tik dar labiau susierzino. Ir kodėl aš nenustebau? Teks eit. Šiaip ar taip, savarankiškai veikt dar per anksti. O gal ir naudos išpešiu. Nors planavau su de Shevrez susitikt kuo vėliau, bet rodos nieko nesigaus...
-Tekto, einam. Kas nors paaiškėjo apie tai kas čia įvyko?
Gavę Sangu sutikimą, rodos įtampa kiek nuslūgo. Tad du aurorai pajudėjo, o paskui juos nusekė ir Sangu.
-Ne, vis dar niekas neaišku. Ambasadoriai apsimeta, kad nieko nebuvo. Nors sklando gandai, kad politiniu lygmeniu verdą tikros aistros.
Nespėjus nieko daugiau pasakyt, visi trys pasiekė Medici aikštę. Čia jau buvo ir abu valdžios atstovai. Aurorams grįžus į savo postą, Sangunary visų pirmą apžiūrėjo lavonus gulinčius aplink fontaną Hmm... Vieno trūksta... Du, trys, keturi, penki, šeši... ir tik tada teikėsi kreiptis į jo jau nekantriai laukiančius vyrus.
-Laba vakarą, ponai.- atsisukęs į aurorų štabo viršininką, Sangu prisistatė.- Jūs tikriausiai pomas Dantaras Fleglis? Aš Sanguinary Black, vyriausiasis agentas ir įgaliotas slaptosios paieškos tyrėjas.
Vyrui ištarus tą pačią, jau anksčiau prie vartų paminėta frazę: Nusquam, semper erit. Vėl sužibo slaptosios paieškos simbolis- knyga. Tad, jis vėl tesė:
-Nors gal negalima skubint reikalų, bet esant dabartinei situacijai esu priverstas. Tad visų pirmą norėčiau sužinot ar jau sudarytas dingusiųjų sąrašas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Sanguinary Black »
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #3 Prieš 11 metus »
Christian nusišypsojo Sanguinary ir tarė Dantanui:
- Tai agentas apie, kurį pasakojau. - tuomet pasuko galvą į Black ir pasisveikino. - Malonu jus vėl matyti, jau trečią kartą šiandien. Aš vadovauju šios misijos biurokratiniams bei teisiniams reikalams, tuo tarpu ponas Flekas vadovauja fiziniams veiksmams.
Slaptosios paieškos agentas neatrodė labai patenkintas de Shevrez kalba, bet teisėjui tai nerūpėjo. Sanguinary išreiškė norą sužinoti apie dingusių asmenų sąrašą. į šį klausimą jam atsakė Flekas:
- Dar tik sudarinėjamas. Turime problemą - daug ministerijos darbuotojų atostogauja Europoje. Tuo tarpu ponas de Shevrez bandė susisiekti su Anglijos ambasadomis kitose šalyse, bet su dauguma ambasadų neturime ryšio. Taip pat išplatinome pranešimus visiems Britanijos piliečiams prisistatyti ir užsiregistruoti arčiausioje  Anglijos ambasadoje. Jau gavome patvirtintus kelis sąrašus apie esamus asmenis. Deja, dar nežinome kur yra kai, kurie mūsų aukšti pareigūnai. Pavyzdžiui nežinome nei kur yra jūsų skyriaus pavaduojanti viršininkė Amfora, nei kur yra viršininkė Elisa. Tai kelia šiokių tokių nesklandumų. Na, o šiose apylinkėse kaip ir nieko netrūksta. Magijos ministerijoje taip pat yra visi neatostogaujantys darbuotojai.
Aurorų štabo viršininkas baigė aiškinti problemą. Christian pasitaisė savo nepriekaištingus ūsus ir tarė agentui:
- Tiesa jūsų vadovė dar nėra informuota apie skubųjį vyriausybės posėdį čia Fleglyje. Ar jūs turite kokių susisiekimo ryšiu su ja? Pagalvokite, tuo tarpu aš esu reikalaujamas nuvykti į Florencijos ambasadą. Tikuosi atleisite man?
De Shevrez nuėjo iki prabangių durų ir pasibeldė. Jas atidarė prašmatnus liokajus. Pasisveikinę itališkai abu pajudėjo. Praėję kelis koridorius bei kelias nuostabias sales jie atsidūrė prie senų, rudų, ąžuolinių durų. Tarnas jas atidarė ir praleido Christian, bet pats nėjo vidun. Kambaryje visi langai buvo uždengti užuolaidomis, tad visur buvo tamsu.Senis įžiūrėjo ant sofutės pusiau sėdomis, pusiau gulomis į krūvą pagalvyčių atsirėmusią damą.
- Malonu jus matyti Hercogiene.
- Smagu, kad mane pradžiuginote savo kompanija pone de Shevrez. Visada malonu jus matyti. Deja, turiu jums užduoti klausimus, į, kuriuos man reikia atsakymo dabar... Mus spaudžia. - Dama kalbėjo ramiu, maloniu balsu. Kaip ir pridera aukšto lygio diplomatei.
- Aš pasistengsiu ponia...
- Puiku. Pirmasis - ar Luridos pozicija, po šiandienos įvykių nepasikeitė Florencijos atžvilgiu?
- Žinoma, kad ne...
- Antrasis - ar mes ir toliau galime remtis Anglija kaip karine sąjungininke?
- Na, taip...
- Trečiasis - ar Anglija juo yra pasiuntusi kariuomenę į Berlyną?
- Ne, manau, tai bus svarstoma šiandien vakare kartu su Lurida...
- Kaip jus drįstate... Tai laiko gaišimas... - dama pradėjo karščiuotis, jos balsas jau nebebuvo toks maloniai saldus. - Ten maištas... Imperija gali žlugti... Pats imperatorius nori, kad ten būtų tvarka, o jūs šlykštūs anglai...
- Aš belgas ponia... - Jos įspūdingą tiradą nutraukė teisėjas.
- Tai nesvarbu...
- Tuomet viso gero, mano ponia...
- Tikiuosi pasirinksite teisingai, Christian...
De Shevrez išėjo pro ambasados duris ir nustebo pamatęs, kad aikštėje yra kilusi visiška suirutė...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Christian Alfred de Shevrez de la Roya »

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #4 Prieš 11 metus »
De Shevrez nuėjus, nuėjo ir aurorų vadas Flekas. Jis pareiškė, kad reik atlikt patikrą prie vartų ir kažkur dingo. Sanguinary liko vienas, na ne visai, nes čia dar buvo krūva žmonių iš ambasadų, bet... O tai visgi leido apgalvot tolimesnius veiksmus. Galėčiau bandyt kalbėtis su ambasadoriais, bet nėra prasmės, iš to niekad naudos nebuvo... Reiks ieškos rimtų liudytojų, bet turiu įtarimą, kad vieninteliai liudytojai guli čia. Trūksta tik numeris uno, kad ir kas jis bebūtų. Teks ieškot, nors ir sako, kad nieks nedingo... Nujaučiu, kad kažkas kažką bando nuslėpti, tik nei aurorai nei tuo labiau teismo tyrėjai to nemato... Darbas kaip tik man... Kadangi daryt kažką reikėjo Sangu tiesiog priėjo prie lavonų ir pradėjo juos apžiūrinėt, vieną jų net apvertė, ko niekas kitas nebuvo pasivarginęs padaryt. Ir ant jų pamatė kai ką, ko iš vilkolakių, kaip teigia oficiali versija- nors niekas jų nematė, buvo negalima tikėtis. Ant kūnų buvo išpaišyti įvairiausi ženklai, ne ne runos, bet tiesiog keisti simboliai. Hmm... čia ne vilkolakių darbas, bent jau ne jų vienų. Vilkolakiai tokių simbolių nepalieka. Paskutinį kartą tokius ženklus mačiau, prieš dešimt metų, dar pirmų savo kelionių metu. Tik skirtumas, kad tada ženklai buvo ant apleistos slėptuvės sienų... Pagaliau Sangu atsitraukė nuo lavonų ir nusprendė, kad ir kaip nenorėtų, visgi reiktų apie pastebėjimus pranešt de Chevrez. Tad ir patraukė jo ieškoti. Bet nespėjus nueiti daugiau nei dešimt žingsnių įvyko dar vienas dalykas. Fontanas, prie kurio gulėjo negyvėliai susprogo, o patys negyvėliai patapo pakankamai gyvais, tik kad zombiais. Nekromancija? Čia... Tai darosi įdomu, tik bėda kad čia tikrai ne vilkolakiai...
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #5 Prieš 11 metus »
Vos Christian spėjo išeiti, aikštėje nugriaudėjo sprogimas. Gražusis Medici aikštės fontanas tiesiog sprogo. Tiksliau jo pakraščiai, pati svarbiausioji dalis su skluptūromis nenukentėjo. Bet, tiesą sakant, de Shevrez tas ir nerūpėjo. Išsitraukęs lazdelę burtininkas tarė:
- Sonorus...
Na, o tuomet su kelis kartus stipresniu balsu, nusprendė įvesti tvarką, mat po visą aikštę bėgiojo paklaikę magiūkščiai, keli žmonės gulėjo ant žemės sužeisti, o dauguma nieko neveikė ir stovėjo vietoje.
- Prašau, visų tvarkos... Kalba anglijos vyriausybės atstovas.... Visus žmones prašome grįžti į ambasadas, kad aikštė ištuštėtų... Sužeistuosius prašome pristatyti į Jungtinės Karalystės ambasadą, o patiems pasišalinti... Taip jūs padėsite aikštėje dirbantiems pareigūnams... Su jūsų pagalba, mes atstatysime buvusią tvarką...
Deja, tai buvo ne vienintelė teisėjo problema. Aplink fontaną gulėję lavonai staiga pakilo. Gudru... Panaudoja negyvėlius... Taip bent bus išvengta mirčių... Nors tai susiaurins paieškas... Mums reikia nekromantų... Net nekeista, bet paprasti žmonės pamatę atgijusius lavonus, nusprendė į ambasadas pasitraukti greičiau. Vienas iš lavonų susidomėjąs į aikštės vidurį einančiu ūsuočiumi, nusprendė jį užpulti. Nekromanto valdomas kūnas greitai artėjo prie Christian. Magas greitai apgalvojo visus galimus variantus ir nusprendė, kad geriau būtų kūnams nepakenkti. Vis dėl to ten dar galėjo likti įkalčių. Tad burtininkas nukreipė savo lazdelę į atbėgantį lavoną ir tarė:
- Incarcerous ...
Iš lazdelės galo šovusi virvė apsirišo aplink kūno kojas. Lavonas nukrito ant žemės, o virvė pradėjo vyniotis aplink pilvą bei rankas. Greitai kūnas visas buvo surištas virve. Iš viso ryšulio liko tik galva, ji piktai kandžiojosi ir įžūliai žiūrėjo į de Shevrez. Magas mostelėjo lazdele ir ant lavono akių atsirado raištis. Gana... ir taip perdavei savo šeimininkui pakankamai... Staiga kažkas pakilo nuo žemės. Tai buvo dar vienas lavonas, tačiau, Christian prieš tai jo nebuvo spėjąs pamatyti, mat jis gulėjo įsimaišęs tarp fontano nuolaužų už kelių metrų. Vos spėjąs sureaguoti teisėjas iškėlė kairiąją ranką ir sušuko:
- Fram
Nuo žemės pakilo ten gulėjąs vanduo ir apsupo bėgantį lavoną.
- Thaefathan...
Dar spėjo sušukti senis ir vanduo sukietėjo - virto ledu. Negyvėlis taip ir liko stovėti vietoje visas užšalęs. Christian panaudojo senąją elfų kalbą, kurią buvo išmokęs vaikystėje - ją visada naudojo kai reikėdavo reguoti greitai. Giliai įkvėpęs ūsuočius apsidairė, bet per pakilusias dulkes nieko nematė. Reikia rasti kitus kūnus...

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #6 Prieš 11 metus »
Kaip buvęs arčiausiai sprogimo epicentro, Sanguinary ir nulėkė nuo jo toliausiai. Laimei, po sprogimo pakilusios nuolaužos nieko rimto nepadarė. Visi didieji gabalai nulėkė į šalį, o Sangu kabino tik patys smulkiausi, palikdami tik nubrozdinimus. O už šita kažkas rimtai atsakys... Čia tik man galima viską sprogdint be įspėjimo, o lavonų net aš neprikėlinėju be rimtos priežasties... Kai tą ar tuos padarus surasiu pradžiai pats pasišnekėsiu, o tik tada jei norėsiu perduosiu kitom institucijom... O bet tačiau, rimtiems apmąstymams laiko nebuvo, lavonai virtę zombiais dar vis buvo čia. Sangu nepraslydo pro akis, kad de Shevrez jau kovoja su jais. O likę kaip prie artimiausio taikinio, artėjo prie ministerijos agento. Tad vyras nusprendė veikt nieko nelaukdamas. Supratęs, kad de Shevrez stengiasi kūnų nesužalot, ir nors galbūt paskui reiks paaiškinimų Sanguinary nusprendė prieš ugnį kovot ugnimi, pasitelkdamas lygiai tokia pačią mirties magiją- nekromancija. Jis į orą iškėlė savo lazdelę, ja apsuko kelis ratus aplink savo galvą ir nupiešė kelis senovinius ženklus. Tada ištarė burtažodį:
-Vita hic est non...
Rodos nieko neįvyko, visgi reikėjo laiko, kad Sangu kerai pramuštų, tuos kerus, kurie valdo kūną. Bet po akimirkos iš artimiausio lavono išsiveržė pilkų dūmų srovelė, ji kuri laiką pakabėjo ore ir netrukus išnyko. Pirmasis lavonas krito kaip pakirstas be jokių gyvybės ženklų. Bet liko antrasis, kuris jau kabinosi į kažkokios netoliese stovėjusios moteriškės ranką. Sangu atliko dar kelis judesius lazdele, dar keli ore išmarginti simboliai ir dar vienas burtažodis.
-Requiem aeternam venit
Šįkart iš Sangu lazdelės į lavoną buvo paleistas ryškiai žalias spindulys. Jis trenkėsi ten, kur paprastai būna širdis, antrasis lavonas irgi sustingo ir nukrito be gyvybės ženklų. Jį valdančios jėgos išėjo per žemę. Atrodo viskas nurimo, o ir paskutiniai likę civiliai išsilakstė. Bet kažkur tarp nuolaužų krutėjo paskutinis zombis. Keturi nuginkluoti, vienas liko. Na ir žinoma, pats vyriausias bardako kūrėjas...
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #7 Prieš 11 metus »
Christian ėjo tiesiai per dulkių debesį kol atsidūrė prie sudužusio fontano. Iš jo vis dar tekėjo vanduo, tad de Shevrez mostelėjo lazdele ir jį užsuko. Mat po kelių valandų tokios stiprios srovės tekėjimo pro akmenis, aikštės grindinys būtų buvęs paplautas. Senis apėjo ratu fontaną ir išėjo į šviesą. Prieš jo akis gulėjo vienas lavonas. Smagu... Kažkas jau atliko mano darbą... Vis dėl to čia ne tiek daug kvailių... Vos už kelių metrų nuo kūno stovėjo sustingusi moteris ir spoksojo į ant žemės gulintį numirėlį.
- Į ambasadą. - Sukomandavo ranka, tuomet mostelėjo ranka į pastatą ir sakinį pakartojo prancūziškai, vokiškai bei itališkai. Pastarąją kalbą moteris suprato ir lėtai pajudėjo prie pastato.
Teisėjas apsidairė ir netoliese pamatė agentą Black. Šis kaip tik dairėsi po aikštę. Tikriausiai ieško likusių dviejų lavonų... Ai... ne... štai ten guli dar vienas... Christian pašaukė Hogvartso profesorių ir kai šis atsisuko, eidamas prie jo tarė:
- Taigi, matau, ir jūs čia pasidarbavote... Aš taip pat susitvarkiau su dviem lavonais. Vadinasi liko penktasis bei jų šeimininkas.
Staiga į Medici aikštę grįžo aurorų štabo viršininkas Dantanas. Jam iš paskos ore plaukė negyvėlis. Lavonas bandė draskytis ir kandžiotis, bet buvo supančiotas nematomais saistais. Mostelėjąs lazdele auroras kūną numetė prie kitų. kad užpildytų šią "kolekciją" Christian prisišaukė savo du lavonus. Taigi prieš susirinkusių pareigūnų akis gulėjo penki nekromanto užvaldyti kūnai.
- Manau, protingiausia bus atsigabenti žinomų nekromantų sąrašą. Argi ne, Dantanai? - Pasiūlė teisėjas. Auroras sutiko ir pasiuntė vieną  pavaldinį į magijos ministeriją. - Tiesa, ponas Sanguinary dar negirdėjo, bet tu minėjai, kad pasikvietei simbolikos profesorių iš Kambridžo. Jis Britanijos ambasadoje?
- Taip. Jis ten tyrinėja persipieštus simbolius. Gal jau bus ką sumąstęs. - Atsakė susiraukęs auroras. - Mane jaudina, kad ši situacija yra per daug nenuspėjama, atrodo, kad ir kokių veiksmų imsimės, nusikaltėlis vis tiek pasieks savo.
- Tik iki tam tikros ribos. Paskui mes apie jį per daug žinosime ir galėsime prognozuoti jo veiksmus. O ką jūs manote, agente Black. - Paklausė Christian. - Gal jau turite kokių idėjų ar minčių apie šią bylą.
Trys vyrai lėtai ėjo per aikštę iki pastato, prie kurio plėvesavo Jungtinės Karalystės vėliava.


I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #8 Prieš 11 metus »
Kažkam pasisekė, bet paskutinio lavono ilgai ieškot neteko. Netrukus jis parskrido vedamas aurorų vadovo Dandano. Na ir puiku, neteks ilgai jo ieškoti. Kuo greičiau baigsim su šitom nesąmonėm tuo geriau... Iškart po to prisistatė ir de Shevrez ir paragino eiti į Britanijos Ambasadą. Minčių aš visada turiu, ir apie viską. Tik nežinau ar verta jomis dalintis, tuo labiau, kad visas šitas reikalas atsiduoda labai neskaniu kvapeliu. Nenustebčiau sužinojęs, jog kas nors iš savų prisidėjo. Ir panašu jog ne bet kas. Šitas Flekas man kuo toliau tuo labiau nepatinka. Pasišalino prieš pat sprogimą, bet galiu lažintis, jokių patikrų atlikti neturėjo... Ir taip greit nuo vartų iki fontano jis atsirast negalėjo ir dar su paskutiniu zombiu...
-Na, minčių aš turiu. Visų pirmą siūlyčiau surasti dingusį lavoną ar gyvą padarą pažymėtą numeriu vienas. Ir kuo greičiau tai įvyks, tuo geriau. Turiu pagrindo manyt, kad pradingėlis yra arčiau nei manome, čia kažkur aikštės teritorijoje, galbūt ambasadoje. Tik kažkas sąmoningai stengiasi tai nuslėpti. Numeris vienas yra raktas į viso šito reikalo įminimą. Na, o apie simbolius ant lavonų. Esu juos matęs anksčiau. Prieš gerus dešimt metų turėjau progos pakeliauti po Lenkijos Tatrus, ten vienam iš urvų irgi buvo tokių simbolių.
Sanguinary eidamas paskui likusius kolegas į ambasadą trumpam sustojo. Pamatęs netoliese vieną iš aurorų priėjo prie jo:
-Turiu tau užduotį. Pas mus į Didžiosios Britanijos ambasadą atvesk Lenkijos ambasadorių. Jei nesutiks gražiuoju eit, panaudok jėgą. Mes turim šiokių tokių klausimų jam. Jei jis nepasirodys bus paskelbtas įtariamuoju. O tada, esu tikras, jam nepadės net jo diplomatinė neliečiamybė.
Paskui Sanguinary patraukė toliau, jo kolegos jau laukė prie ambasados durų, o Sangu priėjus visi suėjo į vidų. Viduje anksčiau iškviestas Kembridžo profesorius, akivaizdžiai dar nebuvo išaiškinęs simbolių reikšmės ir nervingai valksčiojo po patalpą. Reikia šitą senį nuramint, nes taip jis tikrai nieko neišaiškins. Nors ir priešingu atveju ne kažką pasakys. Jis gi Fleko žmogus...
-Profesoriau, nurimkit. Tuoj jums palengvinsiu užduotį. Šie simboliai kilę iš Lenkijos Tatrų kalnų. Tuojau pat pas mus atvyks Lenkijos ambasadorius. Manau jis galės papasakot daugiau apie tai ką matėm.
Ties tais žodžiais prisistatė į minėtasis ambasadorius, tiesa ne pats, o vedamas dviejų aurorų. Žinoma, žmogus buvo nepatenkintas ir tą parodė, bet ką padarysi.
-Nepagarba! Aš reikšiu pasipiktinimą! Pasirūpinsiu, kad visi netektumėt darbo!
Žinoma, jis pridėjo ir ne tokius gražius, kelis lenkiškus žodelius, bet jų čia neminėsime.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #9 Prieš 11 metus »
Agento Black mintis Christian pasirodė logiška. De Shevrez pats apie tai jau buvo kalbėjęs su Dantanu, tad išklausęs Sanguinary kalbą nusišypsojo Hogvartso mokytojui ir atsakė:
- Tai yra akivaizdu. Pirmasis kūnas ir yra pats svarbiausias. Deja, aš bijau, kad mes jį gausime tik tuomet kai to norės šis... nekromantas arba tiesiog žudikas. Nors aš tikiu, kad čia prisidėjo daugiau nei vienas magas. Vienam būtų sunku įveikti penkis ginkluotus magus.
Trijulė lydima kelių aurorų pajudėjo. Pasiekę Didžiosios Britanijos ambasadą Christian pamatė tą išgirtąjį profesorių, deja, jis neatrodė išspręndęs simbolių paslaptį. Tai jis patvirtino keliais sakiniais, kol jo lėkštą žodžių kratinį nutraukė įsiveržęs Lenkijos ambasadorius.
- Nepagarba! Aš reikšiu pasipiktinimą! Pasirūpinsiu, kad visi netektumėt darbo!
De Shevrez linktelėjo galva pamatęs pžįstąmą veidą:
- Dimitrijau...
- O, Christian. Turiu pranešti, kad jūsų aurorai elgiasi labai stačiokiškai...
Teisėjas tik nusijuokė ir atsiprašė. Mandagumas ir elegantiškumas, tokios buvo ūsuočiaus savybes sprendžiant diplomatines problemas. Mostelėjas ranka į keistus simbolius paklausė:
- Gal kartais žinai kas čia per simboliai? Mat vienas mūsų agentų mano, kad tai iš Tatrų Lenkijoje?
Ambasadorius net paraudo iš pykčio ir greitai tarė, tiksliau išrėkė, savo nuomonę:
- Tai iš šventosios Lenkijos žemės? Nejuokaukite mielas Christian. Tai įžeidimas, nes čia yra velnio simboliai. - Dimitrijus mostelėjo ranka į piešinius  ant stalo - Tai iš prakeiktų Transilvanijos vietų. Jais išpaišo vampyrų aukų namus patys kraugeriai, kad visi žmonės bijotų ir tenykščiams vergavaldžiams vampyrams mokėtų prievolę.
- Hmmm... na ačiū, manau, gali grįžti į ambasadą.
Diplomatas dar kažką suburbėjo ir lydimas kelių aurorų grįžo per Medici aikštę atgal į pastatą su Lenkijos karalystės vėliava. De Shevrez mostelėjo ranka, kad Dantanas ir Sanguinary prieitų arčiau.
- Jums gali pasirodyti tik sutapimas, bet ta vampyrų giminė Transilvanijoje prieš kokį tūkstantį metų pasidalijo ir ta atsiskyrusi giminė apsigyveno Anglijoje šiame pačiame mieste. Tai Lazarai... Žinau, nes domėjausi jais dėl žmogžudystės Škotijoje. Dantanai tu ją žinai... Dabar reikia apgalvoti tolimesnius planus, mat manęs neapleidžia bloga nuojauta, mat šis nekromantas gali imtis kažko dar.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #10 Prieš 11 metus »
Sanguinary pro ausis neprasprūdo viena pono De Shevrez klaida nuskambėjus iš jo lūpų:
-Taip, gal vienas magas ir neįveiktų penkių suaugusių burtininkų, kurie dar ir ginkluoti. Bet jūs pamiršot vieną dalyką, visi penki magai buvo ne kartu. Kiekvienas iš jų budėjo savo postuose po vieną. Tad turbūt tokiam patyrusiam aurorui nereik aiškinti, kad juos galėjo pašalinti ir vienas gerai informuotas magas.
Nespėjus Sangu nieko daugiau rimto pasakyt, pro duris buvo įvestas ir Lenkijos ambasadorius. Kažkodėl jis manė, kad turi kažkokias teises rėkauti. Sangu nuomone teisėjas per daug švelniai su lenku elgėsi. Net ir akliui aišku, kad ponas Lenkijos ambasadorius visos tiesos nesako ir neketina sakyt. Ir ką tas teisėjas galvoja? Ims lenkas ir išduos dabar saviškius. O matai, De Shevrez dar prireikė visas diplomatijos subtilybes panaudoti, kad sužinotum lygiai nieko. Aš kuo toliau tuo labiau pradedu nesistebėt, kodėl bylos taip lėtai nagrinėjamos. Tą lenką reikėjo pakratyt kerais, arba bent jau pasinaudot tiesos eliksyrų. Bent naudos būtų... Lenkų ambasadoriui išeinant Sanguinary dar spėjo šiam tart kelis žodelius:
-Dimitrijau, ar kas tu ten per vienas, mes abu puikiai žinom, kad visko nepasakei. Būk pasiruošęs, aš dar pas jus ambasadoje pasirodysiu.
Ką į tai atsakė ambasadorius Sanguinary nebegirdėjo, o ir jam mažai tas rūpėjo. Jis jau klausėsi, ką apie Transilvaniją ir vampyrus pasakoja teisėjas. Koks sutapimas... Lenko paminėti Transilvanijos vampyrai gyvena čia pat Lazaru dvare. Stebuklų metas, ne kitaip. Aš net neabejoju, kad tie Lazarai yra prisidirbę iki ausų, bet kad ir kaip paranku būtų pakišt juos, kažkaip nemanau, kad jie čia ką nors darė. Nors žinoma, patikrint galima..
-Žinot, kažkaip nemanau, kad bus naudos, bet gal reiktų tuos Lazarus patikrinti? Tik pradžiai reiktų apsispręst, eisim patys ar siųsim ką nors iš žmonių.- Sangu patylėjo- O dėl to nekromanto. Nuojauta man kužda, kad jis kažkur labai arti, galbūt net čia aikštėje, kuo abejoju. Bet esu tikras visiškai tikras, jis mus stebi ir tai man nepatinka.
Vyrai išėjo iš Britanijos ambasados ir vėl patraukė per aikštę, jiems priartėjus prie sprogusio fontano, vienas tyrėjas priėjo prie jų ir nedrąsiai prakalbo:
-Atleiskit, kad trukdau, bet jūs buvot prašę pranešt, jei pastebėsim ką nors įdomaus.- Jis nutilo, bet niekam nieko nepasakius tęsė toliau- Fontanas buvo susprogdintas ne magiškai, arba bent jau ne visai. Sprogimui sukelti buvo naudojami žiobariški sprogmenys ir kažkoks laikrodis. Nežinau, kaip taip gali būti. Mūsų laikrodžiai gi nesprogsta, bet mes sužinosim.
Baigęs šnekėt tyrėjas nutilo. Sanguinary jam padėkojo ir tyrėjui nuėjus atsisuko į bendradarbius:
- Man, rodos, jūsų De Shevrez, bloga nuojauta pasitvirtino, tas mūsų nekromantas jau šį tą iškrėtė ir mes turim naują mįslę. Kam jam prireikė naudot žiobariškas bombas su laikrodiniu mechanizmu ir ką jis tuo norėjo pasakyt.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #11 Prieš 11 metus »
Į slaptosios paieškos agento repliką apie ambasadorių de Shevrez atsakė trumpai:
- Lenkijos karalystė prieš trisdiašimt keturis metu atsikovojo nepriklausomybę iš Rusijos imperijos. Tuo tarpu Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė dabar yra Maskvoje ir kalbasi su pačiu caru, kaip sako gandai, kuriuos jis tikrai žino, dėl karinės sutarties. Manau, tai gali Lenkiją padaryti nedraugišką mūsų atžvilgiu. Nemanote? - ironiškai tarė teisėjas.
- Aišku mes galim jį paspirginti..- pasiūlė Dantanas.
- Ir prarasti ambasadų aikštę? Juk ambasadoriai dėl to visi pabėgtų. Ir tikriausiai į Prancūziją. Manau, dėl to Lurida grįžusi neapsidžiaugtų. - tarė Christian.
- Žinot, kažkaip nemanau, kad bus naudos, bet gal reiktų tuos Lazarus patikrinti?- tarė Sanguinary. De Shevrez nusisuko nuo auroro ir visą savo protinį dėmesį sutelkė ties agentu. - Tik pradžiai reiktų apsispręst, eisim patys ar siųsim ką nors iš žmonių. O dėl to nekromanto. Nuojauta man kužda, kad jis kažkur labai arti, galbūt net čia aikštėje, kuo abejoju. Bet esu tikras visiškai tikras, jis mus stebi ir tai man nepatinka.
Išsitraukęs iš kišenės postcigarą de Shevrez pasiėmė vieną trumpą, rudame popieriuje suktą, stiprią, rusišką cigaretę.
- Ponai. - ištiesęs ranką pasiūlė pasiimti kitiems. Kita ranka parodė į ambasados duris ir visi pajudėjo laukan. Prisidegęs cigaretę senis išpūtė dūmus ir tarė:
- Ne... Nemanau, Lazarų tikrinti kol kas. - Ūsuočius ypač tai pabrėžė. - nereikia. Aš taip pat turiu dvi idėjas dėl nekromanto buvimo vietos. Pirmoji - jis yra vietoje kur jam palankiausia būtų gintis, tai yra Fleglio senosiose kapinėse. Ten yra pilna kūnų ir aš esu beveik tikras, kad ten kažkas bus, bet ne pats nekromantas. O antroji idėja, kad visas šis sprogimas, atgyję lavonai, vienoje svarbiausioje vietų Britanijoje yra bandymas nukreipti dėmesį. Dėl ambasadorių saugumo mes turime čia sutelkti dėmesį, nes Anglija tai yra pažadėjusi, bet tai nekeičia esmės, dabar atostogos ir tokie pastatai, kaip Hogvartsas, Magijos Ministerija, Gringotsas lieka nesaugoti. Nemanote taip?
Staiga prie trijulės nedrąsiai priėjo vienas iš tyrėjų ir pranešė apie laikrodžio mechanizmą. Pats Christian šiek žinojo apie panašius žiobarų sprogmenis. Tuo tarpu Dantanas buvo labiausiai sukrėstas iš jų visų:
- Koks idiotas gamintų laikrodžius, kurie taip sprogsta. Niekas jų nepirktų... Ko tiktie žiobarai neprisigalvoja...
Pats de Shevrez byuvo paskendęs savo mintyse. Svarstydamas kelis galimus variantus senis prisidegė dar vieną cigaretę. Išpūtęs dūmus tiesiai atėjusiam berniukui į veidą tarė:
- Atnešk laikrodį... Ar jo liekanas... Mes norime jas apžiūrėti..
Šį kartą Dantanas ne taip palaikė Christian:
- Žinoma tai reikia daryti... Bet jei ji vėl sprogs?
- Na mes laikysimės atokiau. - Sukrizeno ūsuočius ir ištiesęs ranką pagriebė laikrodžio liekaną. Tai buvo delne telpantis ciferblatas, rodyklės buvo sulinkusius, bet vis tiek galėjai pasakyti, kad bomba buvo nustatyta sprogti apie pirmą valandą, arba bent jau taip atrodė teisėjui.
- Tai, manau, yra daiktas padedantis mano atrajai idėjai, nors esu tikros jos abi gali būti teisios... - tyliai tarė de Shevrez.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #12 Prieš 11 metus »
Viena seniausių aikščių Fleglyje yra laikoma pačia svarbiausia vieta Europoje. Ši aikštė yra labai nedidelio dydžio - panašaus į kvidičo stadioną. Aikštės viduryje stovi pats didžiausias pasaulyje fontanas. Jo viduryje buvo auksinės graikų ir egipto dievų statulos, mitinės būtybės bei keli kiti herojai. Iš jų burnų tryško vandens srovės, kurios nutekėdavo į apvalų baiseinuką juosentį fontano dalį, ant kurios stovėjo statulos. Bet pati svarbiausia aikštės dalis buvo šonuose. Aikštėje buvo 73 vienodo dydžio pastatai bei vieni milžiniški rūmai. Prieš kiekvieną pastatą buvo vėliavos stiebas. Dabar visos vėliavos buvo nuleistos per trečdalį. Į aikštę vedė aštuoni keliai iš visų pusių. Pats svarbiausias aikštės akcentas ir buvo tie vienodi pastatai. Tai buvo visų magiškų pasaulio vyriausybių ambasados. Visos vienoje vietoje. Buvo net ir Anglijos ambasada. Tai buvo pasaulinis diplomatijos centras. Vienintelė tokia vieta žemėje. Taip pat čia buvo daug gražių ir vertų dėmesio pastatų: barokinė Prancūzijos ambasada, klasicistinė Šventosios Romos imperijos ambasada, gražuolis Venecijos atstovų renesansinis pastatas. Keli pastatai buvo išsiskiriantys iš aplinkos - kaip pavyzdžiui pirmoji ambasada Anglijoje, tris kartus didesnė už kitas bei vienintelė gotikinė - Florencijos ambasada. Taipogi iš šios aikštės vedė nesekami kelionmilčių tinklai. Medici aikštė buvo ištuštėjusi tik kelis kartus - pavyzdžiui per Voldemorto valdymą.
Taip pat ši aikštė yra viena saugiausių vietų žemėje. Čia stovi daugelio šalių ambsados, na o po paskelbto geltonojo pavojaus šioje vietoje tik dar daugiau atsirado slampinėjančių aurorų.
Ramią šeštadienio popietę kaip ir kas kart į aikštė įvažiavo mažas kioskelis su užkandžiais prie kurio greitai priėjo visi aurorai (iš viso jų buvo septyni). Kol keli kimšo dešrainius, ketvirtas ir penktas kalbėjo, o likę du rūkė, pardavėja išsitraukė burtų lazdelę ir lygiai dvyliktą valandą kuo ramiausiai paleido į aurorus kerus. Šie aiškiai buvo neprofesionalai, mat beveik iškarto be kovos krito ir numirė it paskersti gyvūliai. Kai ilgesnioji rodyklė išmušė vidurdienį į aikštę su nešyklėmis, grupelėmis po dešimt pradėjo leistis magai. Jie visi buvo užsidėję juodas mantijas, kurių viduryje buvo anarchijos ženklu ištepliota Jungtinės Karalystės vėliava.
Aišku apsaugos darbuotojų žmogžudystė ambasadose nebuvo nepastebėta, tačiau tik kai išsigandę ambasadoriai židiniais pabandė iškeliauti iš Medici aikštės, suprato, kad kažkas ministerijoje blokuoja ne tik visą kelionmilčių tinklą, bet ir sukūrė zoną aplink aikštę ir iš jos negalima iškeliauti nei oru nei su kokia nors nešykle. Tai buvo tarsi gerai surenktas planas. Aplink grobį buvo pastatyti spąstai ir jis to nė nepastebėjo.Tuo tarpu aikštėje jau stovėjo keliasdešimt magų pasiruošusių griauti ir naikinti.
Su lig pirmu paleistu keru į Genujos ambasadą prie įėjimo į aikštę pasirodė pirmasis ministerijos darbuotojas. Aurorai pradėjo atvykinėti į žutbūtinio mūšio vietą.

[[Šiandien ir ryt ryte negalėsiu atrašyti, tad Fleglio puolimo pirmąjį post'ą rašau dabar, jeigu norite galite taip pat pradėti]]

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #13 Prieš 11 metus »
Niekam ne paslaptis, o gal ir paslaptis, bet nesvarbu, Slaptoji Paieška yra savarankiška ir nepriklausoma organizacija. Net labai savarankiška ir dar labiau nepriklausoma nei kai kurie mano ir nori. Visi žino, kad organizacija buvo sukurta pačios Magijos ministrės Luridos Revendž ego tenkinimui. Na ne visai tik dėlto, dar truputi dėlto, kad Slaptosios Paieškos vadovė vampyrė Elisa Mirror yra ministrės gera draugė. Tad savaime aišku ir pati Slaptoji Paieška paklusni tik jom. O kadangi Paieškoje dirba, bet kas tik ne normalūs žmonės, o dažniausiai ir visai ne žmonės, tai nereiktų slėpti ir to fakto, kad jos darbuotojai naudoja toli graužu ne pačius legaliausius būdus misijoms vykdyt. Beje, kokios tos misijos irgi dažniausiai niekas nežino, o tie kurie sužino iškeliauja ten, kur išplepėt nebegali.
Tačiau šįkart to nebus. Slaptosios Paieškos misija ir užduotis nėra slapta. Apie ją informuoti net aurorai, kas yra unikalus atvejis. Dažniausiai to nebūna ir ne tik dėlto, kad naudojami nelegalūs metodai, bet ir dėlto, kad tai konkuruojančios grupės. Bet grįžkim atgal į pradžia. Šįkart užduotis nėra slepiama dėl vienos paprastos ir elementarios priežasties. Magijos ministerijai, o tuo pačiu ir visam Anglijos prestižui svyla subinė, teroristų grupuotė nužudė kelis elfus ir dabar puola garsiąją Medici aikštę. O tai reiškia, kad priešingai nei ankstesniais atvejais vien tik aurorų neužteks. Magijos ministrė aiškiai pasakė, jei kris Medici aikštė arba, kas būtų dar blogiau, jei atvyks tarptautinės pajėgos, kris ir visų galvos. Kad to neįvyktų buvo nuspręsta paskelbti geltonąjį pavojų ir visuotinę mobilizaciją Kaip visi žinote, tai ypač retas atvejis. Tad išėjo potvarkis iš viso pasaulio sušaukti Ministerijos kovotojus, tarp jų ir pačią nemėgstamiausia grupę: Slaptosios Paieškos agentus, o šie labai ir neprieštaravo. Jie tikrai nepraleis progos legaliai pažudyt ir pakankint priešininkų, o kai dar šalia visko galima parodyt, jog ir aurorai yra žiopliai, kurie nieko nesugeba... Tokiu būdų iš Hogvartso buvo iškviestas ir vienas seniausiai dirbančių agentų- Sanguinary Black.
Žinia, jog jo reikia Medici aikštėje Sangu gavo lygiai be penkių vienuolika. Tai kaip visada buvo mažas nereikšmingas popierėlis po nosimi, kuris akimirksniu sudegė. Po penkių minučių aikštės naujokai aurorai buvo paguldyti magijos ir tai buvo ženklas. Gaila, kad teko jos paaukot, bet tai ir priežastis, kodėl aikštėje buvo naujokai nors apie puolimą žinota iš anksto. Tad Sangu nuo savo kabineto sienos nusikabino ginklus: kardą ir lanką, iš savo kambario pasiėmė savo ištikimąjį lagaminą, pasiruošė lazdelę ir iškeliavo. Kaip Sangu atsidūrė Medici aikštėje niekas nežino ir nesužinos. Nors ši buvo blokuojama magijos nuo atsiradimo joje, Sangu pavyko. Ir pavyko taip, kad niekas nepastebėjo jo atsiradimo. Dabar vyras stovėjo vienos iš ambasadų vidiniame kieme ir laukė. Laukė signalo pradėti arba kol kas nors pradės be signalo. Visą tą laiką Sanguinary išliko nematomas, kažkokiu būdu susiliejo su aplinką. Nors kol kas jis dar buvo vienas žinojo, jog netrukus tai pasikeis. Žinojo jog viskas vyksta tiksliai pagal grafiką. Ir iš tikrųjų greitai jo akis pagavo, kitas atsirandančias ir dingstančias būtybes. Kas tai buvo nežinia, bet tikrai ne aurorai ir ne Vizengemoto pajėgos, kurie pasirodė nesislapstydami. Viskas pagal planą... Kol aurorai šlaistysis atvirai ir nukreipinės dėmesį, mes tyliai ir ramiai pašalinsim svarbiausius taikinius, o tada ir kitus...
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Medici aikštė
« Atsakymas #14 Prieš 11 metus »
Christian de Shevrez sėdėjo savo namo terasoje ant Ženevjė kalvos. Tai buvo pats aukščiausias taškas Aukštutiniame Fleglyje ir nuo jo vilos atsivėrė stulbinantis vaizdas. Kaip ant delno galėjai matyti trečdalį Medici aikštės, ją supančius namus bei tris gatves vedančias nuo aikštės link aukščiausio miestelio taško.
Terasoje suskambėjo varpelis ir Christian tarnas pranešė, kad atėjo svečias, kurio senis laukė jau gal apie dešimt minučių.
- Aurorų štabo viršininkas Dantanas Flekas, karo ministras Džordžas Hemingvėjus su ministru vicepirmininku Loidu Džonsonu.
De Shevrez pakėlė iš nuostabus savo antakius ir pasisveikinęs pagal visas, tikram anglų džentelmenui būtinas, taisykles. Atlikęs pasisveikinimo ritualą uždavė klausimą greičiau iš smalsumo negu iš kokios nors naudos ar informacijos siekimo:
- Ministre tikėjausi tik jūsų, kodėl atsivedėte ir kitus svečius...
Džordžas nusijuokė išgirdęs Christian pastabą ir švelniu, globėjišku tonu, kurio taip nemėgo de Shevrez su Dantanu, atsakė:
- Na paprasčiausiai, kadangi iš čia bus vadovaujama Vizengamoto pareigoms, nusprendžiau iš čia organizuoti ir aurorų veiksmus, jeigu žinoma nesupyksite? - Tai greičiau buvo ne klausimas, o įsakymas, tačiau Hemingvėjus vis tiek palaukė kol de Shevrez linktelės - per daug jį gerbė ir jo bijojo. - Na, o ministrė kaip visada yra Prancūzijoje, mat nesenai vykusio Austrų - Vengrų ir Prancūzų karo reikia sudaryti daug taikos sutarčių Europoje. taigi viskam vadovauja mūsų draugas vicepirmininkas, na o kaip girdėjau prie mūsų netgi gali prisidėti pati panelė Mirror..
Christian nuleido ką tik gertą karšto šokolado puodelį ir kuo mandagiau pabandė paprieštarauti:
- Na, o aš, manau, tai kvaila. Juk jeigu pultų mano vilą būtų prarasta dalis mūsų ministerijos neįkainojamų darbuotojų. Negi apie tai nepagalvojote? Na, o kaip dėl panelės Mirror, manau, ją sutiksite nebent kovos lauke... Nors nesutiksite, nes jūsų ten nebus gerbiamas karo ministre. Tuo tarpu jeigu ko reikia, aš su Dantanu galėsime perduoti jai jūsų nurodymus dėl puolimo.
De Shevrez ironiškai nusišypsojo, o tuo metu Dantanas garsiai šnyžštėsi nosį, kad niekas negirdėtų jo juoko. Keista, bet nuo pat Voldemorto žlugimo, ministerijoje vėl įsiviešpatavo visokių popiergraužių valdžia. Naujasis karo ministras buvo to puikus pavyzdys - jis gerai kalbėjo ir buvo populiarus tarp rinkėjų, tačiau tikrame mūšyje nebuvo dalyvavęs. Po Christian pastabos Džordžas tiesiog paraudonavo ir tiesiog išspjovė:
- Noriu jums priminti, gerbiamas laikinasai Vizengamoto vyriausiasis teisėjau, kad jau po metų, kai praeis senaties terminas bus balsavimas dėl naujojo vyriausiojo teisėjo paskyrimo ir kiekvienai kandidatūrai reikės pilno magijos ministerijos ministrų kabineto palaikymo.
- Nesijaudinkite... Kažkaip išsiversiu.
Shevrez atsistojo ir kartu su Dantanu pajudėjo lin kverandos laiptelių, kurie vedė iki gatvės judančios Medici aikštės link.
- Sėkmės kovoje. - Dar šūktelėjo viceministras.
- Sėkmės žiūrint. - Atsakė Christian ir pasižiūrėjąs į laikrodį suburbėjo. - Dar liko dešimt minučių.

***

Kuomet vyrai pasiekė aikštę į ją kaip tik leidosi užpuolikai. Tačiau juos greit apsupo ministerijos aurorai, na o aikštės prieangiuose laukė Vizengamoto kariai. Christian taip pat žinojo, kad kažkur čia yra slaptosios paieškos kariai. Viskas buvo sugalvota Luridos ir ji ramiai išvyko į Ženevos konferenciją, tačiau staiga kažkas atsitiko netikėto. Iš dangaus pradėjo leisti juodos pabaisos, siaubingai primenančios psichus.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE