0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
((Kei :) ))
   Jekaterina mintyse tikrai labai nudžiugo, kad profesorė jai padės. Ačiū deivui, jai nebereikės ropomis keliauti per visą mišką. Nusišypsojusi mergina žiojosi sakyti, bet suprato, kad reikia prisiminti ir žodžius ant veidrodėlio. Palaužius galvą žodžiai pagaliau aidjėo galvoje.
 - Current Luna sidabrinis senų laikų veidrodėlis, - paaiškino, ko ieško keturiolikmetė ir nervingai nubraukė plaukų sruogą nuo veido. Jos paieškos baigsis ir tiek užteko merginai žinoti. O save graužė dėl veidrodėlio labai ilgą laiką. - O, ačiū, - padėkojo juodaplaukė ir paėmė vieną spurgą. Naktiniai ieškojimai vargino, kad ir kas bebūtum. Ramiai sukramsnojusi ji šyptelėjo savo draugei irgi kartu apkabindama. Pasiilgo Emily, nors praėjo tiek nedaug laiko.
 - Žinoma, kad galėsi ir privalėsi grįžti į Hogvartsą, visada galima ir reikia, tavo tėvai negali burtininko neleisti mokytis. O jiems galima pranešti, kad tu saugi. Kita vertus, yra ir vaikų teisės, - ramiai pašnekėjo juodaplaukė.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Pasitrynusi rankas, mat vėjelis nešė šiokią tokią žvarbą, profesorė mostelėjo lazdele.
-Accio current luna,-ji sumurmėjo, laukdama kol kažkas atskirs jos link. Pagaliau pamačiusi lekiantį žibantį daikčiuką, profesorė mikliai pagavo veidrodėlį.-Tavasis?-ji ištiesė sidabrinį veidrodėlį Jekaterinai, prieš atsigręždama į Emily.- Tavo šeimai galima pranešti. Galima atimti iš jų globos teisę, jeigu tikrai turi įrodymų, jog jie tave engia,-profesorė pasiūlė mergaitei, nenorėdama, kad šioji kankintųsi. Profesorė mielai prisiimtų vaiko globą, žinoma, iš pradžių būtų sunku, tačiau po to viskas išsispręstų. Meiliai pažvelgusi į mergaitę, Kasiopėja nusišypsojo.-Dabar tik tau spręsti, ar tu nori likti su savo šeima, ar vis dėl to gyventi atskirai nuo jų.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
   Jekaterina viltingai žvalgėsi aplink. Išties pagaliau tas veidrodėlis atskrido. Tu metu merginai tai pasirodė beveik juokinga, kad ji šitaip laukė to daikto.
 - Taip, labai ačiū! - padėkojo juodaplaukė ir pirštais pavaliusi sidabrinį veirdožio rėmelį perskaitė žodžius, kurie buvo dailiai raižyti. Current luna lucet electi. Skelbė užrašas ir juodaplaukė nusišypsojo.
 - Be abejo. Galėtum gyventi pas profesorę, tada būtum jos, hm, įdukra, galėtum gyventi ir pas mus, vis tiek mano sesuo ir brolis išsikraustys jau tikrai greitai, o su kitu broliu nelabai sutariu, tad būtum mano mažoji sesutė, - nusišypsojo Jekaterina. Jos mama tikrai neprieštarautų, jai patiko vaikai ir viskas, kas yra mažas ir mielas. O juo labiau, kai Emily - Jekaterinos draugė.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
((O kad ir realybėje viskas būtų taip paprasta...))
Mažoji net krūptelėjo išgirdusi minint vaikų teises.
-Vaikų teisės yra... - mažoji nutilo laiku nurydama piktus žodžius. - Buvau ten.... Bet mano mama ten turi pažinčių... - pabaigė ji jau žymiai tylesniu balsu.
Mano šeima nesijaudina, kad aš dingusi. Jiems rūpi, kad nebėra kas už juos nudirbtų visus darbus, bei ant ko galėtų išsilieti sukilus pykčiui . Mergaitė suprato, kad nebenori kalbėti apie tai toliau. Ji žinojo, kad žiobarų pasaulyje jos mama turi didžiulę galią ir gali pasiekti praktiškai bet ko, ko tik nori.
-Tiesiog, jei galite, pargabenkite mane namo - pavargusiu balsu paprašė profesorės mergaitė. - Juk jūs mokate keliauti oru? - pasitikslino ji.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
   Jekaterina mirktelėjo kelis kartus akimis. Turi pažįstamų? Juokinga...
 - Nemanau, kad taip gali nutikti. Galima pateikti įrodymų policijai dėl sužalojimų ar prasto išlaikymo ir panašiai, negali būti, kad negalima ištraukti tavęs iš ten, - suraukė antakius juodaplaukė mąstydama, ką galima padaryti. Puikiai žinojo, kaip kentėjo Emily, taigi r norėjo sugalvoti išeitį jai padėti. - Manau, kad turi būti kokie nors ir magijos pasaulio įstatymai, kur tavo mama neturi įtakos, - dar pridūrė. Neveltui buvo toks dalykas kaip magijos ministerija.
 - Profesorė moka ir jeigu jau taip reikia, - atsiduso juodaplaukė. Nesakė ,,jeigu jau taip nori", nes garantuotai mažoji nenorėjo, bet ką padarysi. - Jeigu jau taip, tuomet susitiksim Hogvartse, bet jeigu norėsi pabėgti ir pabūti kelias dienas viena, pasiųsk pelėdą. Laiškas nuo manęs tikrai tave aplankys, - blausiai šyptelėjo Klastuolė.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Kasytė atsiduso. Viduje jau burbuliavo pyktis šitos mergaitės tėvams. Jeigu tai būtų Looney Tunes filmukas, būtum galėjęs išvysti garus iš Kasiopėjos ausų.
-Ne,-ji tvirtai pasakė.-Dabar keliausi pas mane. Tiesą sakant, visos galit keliauti pas mane, jeigu norit,-ji mestelėjo pasiūlymą Vivian ir Jekaterinai.-Žinau, kad negerai taip daryti, bet negaliu leisti, kad tave vėl kažkas skriaustų, juolab kai tie skriaudikai yra tavo pačios gimdytojai,-su panieka išspjovusi žodį ,,gimdytojai", Kasiopėja užsispyrė kaip koks asilas.- Aš padarysiu viską, ką tik reikės, kad tik būtum laiminga, supratai? Niekas neturi teisės tavęs engti. Man nusispjaut, kiek pažįstamų ji turi. Jekaterina teisi. Magijos pasaulyje jos tie pažįstami šūdo verti.
Kasiopėja atsidususi ištiesė rankas mergaitėms, laukdama kol šios įsikibs, mat tik taip gali perkelti kitus žmones ir pats persikelti oru.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
   Jekaterina išsišiepė kaip kokia durnė. Tikrai nudžiugo, kad Kasiopėja taip nusprendė ir linksmai pasižiūrėjo į Emily. Jeigu jau taip, tuomet žinia buvo nuostabi. Galbūt iš tikrųjų Emily galėtų būti merginos sesuo, kas būtų tiesiog fantastika, bent jau juodaplaukei. Ji linktelėjo ir įsikibo profesorei į vieną ranką laukdama, kol tą patį padarys Emily su Viv. Jeigu mažoji draugė norėjo, galėjo įsikibti ir pas Jekateriną arba kaip ji tik norėjo, bet buvo aišku, kad vienaip ar kitaip jos šimtu procentų keliaus pas ją. Na, bent merginos tėvai tikra neturėj jaudintis, Klastuolė dažnai prapuldavo iš namų ir nebegrįždavo. Ta prasme, porą dienų ir ilgiau. Šyptelėjusi visoms mergina sumirkčiojo ir pasiruošė kelionei oru, kuri tikrai nebuvo viena iš maloniausių.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
-Mergaitė atsiduso. Kodėl žmonėms atrodo, kad visada įmanoma ką nors padaryti? Juk kai jiems papasakoju visą istoriją ir viską, ką jau mėginau daryti, jie sako "norėčiau tai padėti, bet neįsivaizduoju kaip".
Išklausiusi profesorės mergaitė papurtė galvą.
-Būtų labai gerai profesore, jei nugabentumėte mane namo, - pakartojo mergytė. - Ačiū jums, Jakaterina ir Vivian, už rūpestį. - padėkojo mergaitė ir nusišypsojo kuo nuoširdesne šypsena.
Mažoji žinojo, kad niekada nesutiktų likti pas profesorę, nes būtų baisi apkrova jai, jau nekalbant apie tai, kad tai sukeltų mokytojai ir finansinių sunkumų. Mažoji pažvelgė į ištiestą Jakaterinos ranką ir dar kartą papurtė galvą - ne, ji nenori niekam būti našta.

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
Vivian kurį laiką stovėjo nunarinusi galvą ir  jos akyse tvenkėsi ašaros. Išgirdusi profesorės pasiūlymą Viv pakėlė dudeles, ašarotas ir lyg anglis juodas akis.
-Tikrai? Galėjot man tai anksčiau pasiūlyt, aš penkerius metus irgi kentėjau aavo tėvų engimą. Tiksliau, mano tėvo ir pamotės..- Vivian ištarusi "tėvo ir pamotės", jei nepatiko, kad jos tėvas sėdi po pamotės padu,- žinot aš mielai su jumis vykčiau, bet turiu šį bei tą atlikti. Suprantat, mano seneliai ir tetos neįprate prie mano staigaus persikraustymo,- sukikeno Vivian,- bet aš rimtai...
Tada pradėjo mąstyt ką galėtų padaryti.
-O gal norėtumėt ateiti pas mane pasivaikščioti, o aš tuo tarpu surašyčiau raštelius ir pasiimčiau būtiniausius daiktus, gerai?- tada Vivian atsisuko į Emily,- o tu prašau eik su mumis ir dar rimtai pagalvok ar tu nori savo likusį gyvenimą praleisti lyg Pelenė,- piktai purkštelėjo Viv.

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Kaip joms viskas paprasta. Kaip jos gali tiesiog sugalvojusios palikti namus? Tiesiog taip - nes kažkas pasiūlė... Mažoji niekaip nesuprato draugių elgesio. Tiesa, sunkiai jai sekėsi suprasti ir mokytojos pasiūlymo prasmę. Kodėl ji siūlė Emily keliauti pas ją buvo akivaizdu, tačiau kam reikėjo siūlyti tą ir kitoms dviems mergaitėms? Galbūt ji žino, kad ir jų namuose vyksta ne kokie dalykai? Kito paaiškinimo mergaitė nerado. Išgirdusi Viv sakant dar kartą persvarstyti profesorės pasiūlymą klastuolė vėl papurtė galvą - profesorei tikrai nereikia papildomos apkrovos. Jei nepatiko ir būti sulyginta su Pelene - mažoji manė, kad su jos gyvenimu lyginant Pelenė buvo laimės kūdikis. Tačiau vis dėlto sušalusi ir išsekusi mergytė nusprendė, kad nieko tokio, jei vieną naktį praleis pas Evers. Juk vis vien neketino grįžti taip greitai... Pirmakursė pasisuko į profesorę ir pasakė:
- Jei tikrai jums būtų nesunku galbūt galiu pabūti pas jus vieną naktį kol atgausiu jėgas ir būsiu pasiruošusi grįžti namo.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
-Na, prieš penkis metus buvau šeštakursė, o juo labiau tavęs nepažinojau,-toks buvo Kasiopėjos atsakymas į Vivian pasipiktinimą. -Jiegu nori likti čia miške, mielai prašom, tačiau mes keliaujam pas mane,-profesorė piktai žybtelėjo akimis. Jei ir Hogvartse ji taip elgsis, profesorės malonė tikrai nebus kos pusėje.-Gali apsistoti kiek tik nori,-sušvelninusi žvilgsnį, profesorė pažvelgė į Emily, kuriai pagalbos dabar labiausiai. -Tai ar keliauji su mumis ar ne? Jeigu taip, paimk kuriai nors iš mergaičių už rankos,-profesorė atsisuko į Vivian.-O, gal paimkit kuri nors Grifui už ausies ar letenos? Negalima jo palikti čia vieno,-profesorė suskubo priminti apie liūtą.-Nebijokit, jis nesikandžioja.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Mažoji nedrąsiai padavė Jakaterinai ranką. Tuomet nužvelgusi šalia esantį gyvūną neužtikrintai kita ranka paėmė už jo letenos vis žiūrėdama ar šis neims rodyti nepasitenkinimo - juk vis dėlto liūtas - ne kačiukas. Jeigu sugalvotų ką nors mergaitei padaryti keliais įbrėžimais Emily neatsipirktų. Pamačiusi, kad mokytojos augintinis nerodo jokio priešiškumo klastuolė grįžo prie savo minčių. Ji buvo be galo dėkinga profesorei, kad priima ją, tik nebuvo tikra ar kitą dieną mokytoja sutiks ją nugabenti namo, mat iš nepažįstamos vietos pati mergaitė jau negalės sugrįžti. Vis dėlto tai buvo geriau, nei likti miške, nors po visko ką jos pasakė mažoji abejojo ar kas nors ją būtų palikęs ten vieną. Emily svarbiu žvilgsniu pažvelgė į profesorę.
-Aš vyksiu kartu, - pasakė ji ir ėmė morališkai ruoštis kelionei oru.
Mergaitė dar niekada nebuvo keliavusi oru, bet buvo girdėjusi, kad jausmas nekoks. Tikiuosi manęs nesupykins - pagalvojo mažiukė.

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
Vivian nusijuokė:
-Dieve aš gi tik pajuokavau, nepriimkit visko taip rimtai. šeip aš išties norėčiau bent paprašyti brolio, kad pasaugotų gyvūnus ir šį tą atlikti, bet tiek to. Manau Sebastianas susipras, šeip ar taip jis labai myli mano gyvūnus. Velniop, keliauju su jumis.
Vivian dar garsiai pamąsčius pamatė profesorės liūtą.
-O dieve, koks tu mielas!- tada atsisuko į profesorę,- jis juk neinkųs, ar ne?
Net nepalaukusi profesorės atsakymo Viv apsikabino liūtą ir tylomis padainavo:
-Tell me what you want
What you like
It's okay
I'm a little curious too
Tell me if it's wrong
If it's right
I don't care
I can keep a secret
Could you
Got my mind
on your body
And your body
on my mind

Padainavusi pmanė Įdomu koks jausmas keliaujant? neapsidžiaugčiau jeigu mane supykintų... nekenčiu to jausmo. O gal geras jausmas? Vivian staiga sunerimo dėl namiškių Gal ilgai nebūsiu pas profesorę... O gal ten bus telefonas? reikės profesorės paklausti...

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Kasiopėja pažvelgė į susikabinusias mergaites. Dvi iš jų buvo apsikabinusios Grifą, o šiam, matyt, kompanija labai patiko. Toks jau buvo mūsų mielas, draugiškasis liūtas Grifas. Šyptelėjusi savo ištikimąjam palydovui, Kasiopėja nusprendė pravesti trumpą instruktažą pirmą kartą keliaujančioms oru mergelėms.
-Laikykitės stipriai ir jokiu būdu nepaleiskit rankų, jei nenorit plyšti pusiau,-Kasiopėja įspėjo, matyt, pirmą kart skriejančia mergaites.-Perspėju, daugelis po pirmo karto apsivemia. Jausmas tikrai ne per geriausias,-profesorė pažvelgė trumpam į žvaigždes ir linktelėjo.-Pasiruošusios?
Nereikėjo nė dešimties sekundžių, kai toje vietoje keistosios ketveriukės ir liūto nebebuvo.

*

Tavaret d'Erero

Ats: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
Baltaplaukė mergina skubėjo mišku. Jai iš paskos vilkosi ilgas juodo apsiausto šleifas, kuris vis draskydavosi, užkliuvęs už šakelės ar tai aštraus akmens. Viskas aplink buvo apsnigta akinančiai baltu sniegu, tokios pat spalvos, kaip ir Sacharos plaukai. Kadangi dar pašėlusiai snigo, Sa apsiaustas greitai apsnigo ir atrodė lyg lyguma, susiliejusi su baltu sniegu ((lel wtf)). Mąstydama apie šokoladą, keksiukus, tatuiruotes, plaukus, auskarus, picas ir kojines vienu metu, dvylikametė pasiekė nukirsto medžio kelmelį su sniego kepurėle, tad mergina ją greitai nušluostė ir prisėdo. Prisėdusi galėjo drąsiai apsižvalgyti ir grožėtis. Miškas atrodė kaip pasaka - išskyrus tai, jog medžiai apgraužti, pliki, augalai sudžiūvę ir supuvę.