0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Chinatsu buvo be galo keistas žmogus, ji nuolatos sugebėdavo nusišnekėti, kažkur užkliūdavo, nukrisdavo, kažką blogo pasakydavo arba tiesiog papuldavo į bėdas, netgi netyčia. O dažniausiai ji būdavo ta, kuri nuolatos užvėlusi kažkokias nesąmones arba nukentėdavo labiausiai, arba kaip tik nenukentėdavo. Ji buvo pamišusi, bent iš dalies, tad dabar sugebėjo nusiristi laiptais ir triukšmingai trenkusi galvą į duris įvirto į kažkokį kabinetą.
 - Kad tu sliekui pažastį pakasytum, - suvaitojo trindamasi galvą mergaitė ir sunkiai atsiduso. Akyse vis dar žaižaravo žvaigždutės po gero smūgio į duris, kažkodėl pasidarė bloga ir ji jau pagalvojo, kad greičiausiai gavo neblogą smegenų sutrenkimą. - Ar turit kas nors ledo, kad ir kur aš čia esu?
Japonė klestelėjo ant grindų ir patrynė sopančią galvą, išties, skaudėjo tikrai nemenkai, o dar ir prisidėjo prie to paties... hm, kas prisidėjo, ji nenutuokė, bet skausmas buvo nežmoniškas.

*

Neprisijungęs Luna Moonlocker

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i'm a potato.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Lunos mėgstamiausią garsą - tylą, nutraukė kaži koks garsus stuktelėjimas į duris. Mergaitė pasipiktinusi jau norėjo garsiai išrėžti tam žmogystai, kad labai jau garsiai stuksnojasi jis čia, tačiau pamačius, jog tai žmogystai, kuri pasirodo buvo gana graži žmogysta, reikia pagalbos ji priėjo ir pasakė:
-Na, ledo neturiu, tačiau čia yra šaltų kibirų, kurie galbūt kažkiek atvėsintų tavo galvą, hmm?
Lunai dar niekad neteko padėti žmogui, kurio stuktelėjimas į duris iškels jam ant galvos didelį didelį guzą, tad mergaitė bandė atsiminti visus burtažodžius, susijusius su ledu. Galiausiai, nieko neatsiminusi, mergeitė tik pasakė:
-Eime, šaldysime tavo galvą kibiru.
Kad ir kaip keistai skambėtų ši frazė, mergaitė buvo įsitikinusi jog tai suveiks. Priglaudusi metalinį kibirą prie gražiosios žmogystos galvos, ji laukė kol kas nors įvyks.
All the best people are crazy.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Chinatsu visi garsai atrodė kaip mini smarvinės bombelės, laidomos pagirių metu. Ji išties jautėsi kaip nusigėrusi, tik prie to dar ir galvą skaudėjo. Na, ji buvo tokia, kokia buvo. Clumsy, kaip tie amerikiečiai sako.
 - Ah, gerai, - sumurmėjo ji ir truputį krūptelėjo, kai kibiras palietė skaudamą vietą. Ji tyliai atsiduso ir suraukė antakius. Visgi tai buvo klaida ir išsitempusi odą sudirgino guzą. Visgi japonė sukikeno ir galop prašviesėjusia galva pažvelgė į jai padėjusią mergaitę ir nusišypsojo - tikras gelbėtojas žmogus.
 - Labai tau ačiū, matai, aš nuolat kur nors atsitrenkiu, nuvirstu, užkliūnu, prisidirbu, tik štai, ne visada atsiranda malonus žmogus, kuris sutinka padėti, - jau linksmesniu tonu kalbėjo Klastuolė.

*

Neprisijungęs Luna Moonlocker

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i'm a potato.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
Mergaitė, pastebėjusi, kad merginai jau geriau, nusišypsojo ir nieko nesakiusi padėjo kibirą vieton (ji juk negalėjo pakęsti netvarkos). Galiausiai paklausė ji tos žmogystos:
-Na, kaip tu čia nusprendei pasistukteltint? Ir iš kokio tu gi koledžo?
Luna, nors ir buvo su šypsena, viduje mąstė vaje, atrodo didelė, o čia... stuksenasi visur... keista žmogysta...
-Ai, beje kuo tu vardu?
Nė nesusimastė ji, ar žmogui, kuris katik pasistukseno šitiek klausimų vienu metu yra per daug. Tas jos pomėgis visko klausinėti vienu metu... Atrodo, jau pačią Luną jis iš proto varė, tačiau ji niekaip negalėjo jo atsikratyti, o sau ir kitiems, kai tai mirtinai įkyrėdavo ji teatsakydavo "aš dar tik vaikas, neteiskite manęs" ir tuo viskas baigdavosi. Taigi, ir šįkart mergaitė, paklaususi trijų klausmų žinojo ką atsakyti, jei mergina butų bepradedanti ant jos šaukti, tad tiesiog ramiai laukė atsakymų.
All the best people are crazy.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
 - Ai, netyčia aš, ėjau, ėjau tada paslydau ir rėžiausi į kažkokias ne vietoje išdygusias duris... jos visos kaip grybai po lietaus dygsta, negalėtų keliais centimetrais tolėliau atsirasti, - paburnojo žemutė japonė. Ji buvo žemesnė už visus trečiakursius kartu sudėjus, bet juk čia Japonija, ko ir norėti bereikia. - Eh, Kl... Švilpynės.
Chinatsu šyptelėjo. Visgi ketino keisti koledžą, tad kodėl neapsimetus, kad ji iš Švilpynės? Švilpinukai juk visi mieli, o dar toji ims bijoti mergaitės dėl jos koledžo. Žmonės vis dar laikėsi stereotipų, smarkiai. O jie, atvirai sakant, užknisdavo.
 - Chinatsu, Chinatsu Ayiama... o tu būsi?.. - mergaitė pagaliau atsistojo ir pasivalė sijoną nuo įsivaizduojamų dulkių, kurių greičiausiai pasikydavo ūkvedžio kabinete.

*

Neprisijungęs Luna Moonlocker

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i'm a potato.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Luna sulaukė atsakymų iš merginos, ir pasistengė nesusijuokti, kuomet mergina vietoj Klastūnyno pasakė Švilpynę (juk Luna nėra kvaila višta ir suprato, kas Švilpynė neprasideda skiemeniu "KL") ir tepasakė:
-Ech, o aš iš Varno Nago.. Bet juk ir ten labai linksma!!
Išgirdusi vardą mergaitė greitai galvoje apmastė visas galimas alis, kuriose būtu taip vadinami žmonės ir ji paklausė:
-O tu iš Kinijos ar Japonijos? Beje, aš Luna. Luna Moonlocker. Ir tavo vardas labai labai gražus. Ir tu pati labai graži mergina. Žinai, tų kraštų žmonės visi gražūs. Kaip aš jums pavydžiu. O tu dar ir vyresnė, ar gi ne? Kuriam kurse tu? Kodėl aš tiek daug klausinėju? Atleisk...
Mergaitė pasijautė nusiminusi, mat negalėjo suregzti normalaus sakinio. Ši mergina buvo jai per daug protinga jos manymu, kad ją suprastų, man ji tik nuolat nusišnekėjo, tad ši tik apsiašarojo ir atsisėdusi nuleido galvą.
All the best people are crazy.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
 - A... aaa... - numykė mergaitė ir pasitrynė galvą, išklausydama klausimų tiradą. - O taip... manau, tiesa, eh, na, žinai.
Gūžčiojo pečiais japonė, apsidairydama vietoje. Ji, atrodo, buvo ūkvedžio kabinete, ką ji pastebėjo iš grandinių ir kitokių kambario interjero atributikos daiktų.
 - Aš iš Japonijos, gyvenu Tokijo priemiestyje... tavo vardas irgi labai gražus. Tikrai, man Luna visada patikdavo, asocijuojasi su mėnuliu... aš trečiakursė, nepanašu, ar ne? Visada buvau nykštuko ūgio, per vasarą paaugau tik centimetrą. Žinai, kaip būna, - šyptelėjo mergaitė. Jeigu ją užvesdavaia ant kelio, ji galėjo pliurpti savaitę nesustodama.
 - E, kas nutiko? - sutriko Klastuolė ir nervingai paistrynė galvą, kai mergaitė pravirko. Chinatsu nerangiai apkabino ją ir šyptelėjo. - Viskas gerai.

*

Neprisijungęs Luna Moonlocker

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i'm a potato.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
Nebesulaikė ašarų mergaitė, todėl ir išklojo visą tiesą:
-Atvaažiavau čia, būdama visiška nevykėlė, ir kol kas, vis dar esu visiška nevykėlė. Kodėl aš, būdama dar tokia maža, turėjau tiek daug patirti? Taprasme, trečioje klasėje vaikai iš manęs tyčiojosi, kuomet buvo paskleistas gandas, kad aš, neva "kitos pakraipos..". Kaip kvaila tai yra?
Ironiška, tačiau aš tų žodžių jos kuprinėlės dugnas praplyšo ir išbyrėjo visas Lunos turtas (ir tai atrodė tikrai kvailai)
Visi jos piešinėliai, visi sausainiai ir dienoraštis su knygomis gulėjo ant žemės. Piešinėliai buvo ryškiai matomi, o keli iš jų buvo su žmonių atvaizdais, tad pirmakursė tiesiog stovėjo ir negalėdama ištarti nė žodžio tiesiog bakstelėjo lazdele į kuprinėlę ir tarė:
-Reparo.
Pakėlusi akis Luna nedrąsiai laukė merginos reakcijos į mažylės piešinėlius.
All the best people are crazy.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
 - Nagi, juk visiems visko pasitaiko, nėra gal jau taip baisu... nebuvo. Ta prasme, Hogvartse visi susiranda naujų draugų, pakeičia charakterį, išgyvena gražiausias dienas savo gyvenime, pykstasi, taikosi, džiaugiasi, verkia... na, retai, bet visgi pasitaiko. Na, ir, aišku... eh, ką aš čia paistau, nemoku guosti žmonių, - Chinatsu krūptelėjo, kai Lunos kuprinėlė suplyšo ir išbiro jos daiktai. Pirmas dalykas, kurį Klastuolė padarė, buvo tas, kad ji greitu judesiu užvertė dienoraštį ir padavė Lunai į rankas. Chinatsu nebuvo tas žmogus, kuris knistųsi po svetimus daiktus. Surinkusi jos piešinėlius ji kilstelėjo antakį.
 - Hm, aš galėčiau pažiūrėti? Aišku, jei nenori, pasiimk, suprasiu... ak, sausainiai, daiktai, o, sausainiai... - mergaitė padėjo daiktus susirinkti Varniukei.

*

Neprisijungęs Luna Moonlocker

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i'm a potato.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
-Oj nee, gali drąsiai žiūrėti,-pasakė ji mergaitei, jos paklausus ar ji gali pažiūrėti piešinėlius.
-Juose vaizduojama viskas, kas apsilanko mano mintyse. Va štai anas vaikinukas - sutikau, na eheeem... pastebėjau jį koridoriuje, mokykloje. Ši mergina - ji buvo mano darželio auklėtoja. Viskas, kas patenka į mano mintis, išeina iš jų tik pro tušinuką ant popieriaus. Na arba muzika.
Ši mergina jai pasirodė draugiška, tad ji nusprendė užmegzti su ja pokalbį:
-Klausyk, o kaip viskas ten, Japonijoje? Na, ten juk kitaip nei čia, Jungtinėje Karalystėje?
Ką tu čia nusišneki, Luna, jai nė neįdomu tie tavo klausimai. Taaip, tu protinga, laabai protinga..
-Žinai, o kaip čia Hogvartse su meilės reikalais? Ar kai įsimyli, turi nuleisti rankas, ar meilė gali plėstis iki begalybės? Atleisk, kad to klausiu, man tiesiog labai įdomu.
Pasakiusi šiuos žodžius, mergaitė pasiėmė sausainį ir jį suvalgė.
All the best people are crazy.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
 - Dėkui, man labai įdomūs žmonių piešiniai, supranti, aš ir pati piešiu, tačiau tai dažniausiai būna peizažai, natiurmortai... matai, kai piešiu žmogų, man jis turi gautis realistiškas, o kad toks gautųsi, prie kiekvienos detalės reikia dirbti kelias valandas... pavyzdžiui, prie vienos akies. Tada reikia nupiešti simetrišką kitą... aišku, galiu tai padaryti, bet užimta daug laiko ir eikvoja kantrybė be galo, tad dažniausiai tiesiog piešiu tai, ką matau. O realiai ar ne, tai jau priklauso nuo kitokių dalykų, - gūžtelėjo pečiais Chinatsu ir nutilo. Pernelyg išsiplėtė su tuo kalbėjimu ir pasakojimu apie tai, ką piešia. Gal tai mergaitei net neįdomu visa tai, galbūt ji praklausė japonės paaiškinimus.
 - Žinoma, kad kitaip. Ten ir kalbame kitaip, tradicijos kitokios, šventės, festivaliai, vertybės, tradicijos... man Japonija patinka labiau, nei Anglija, bet čia taip pat visai nieko. Geriau, nei Amerika, - šyptelėjo Lunai azijietė. - Meilė Hogvartse... kaip pažiūrėsi. Gali burkuoti kiek tik nori, kol atsibos.
Sukikeno ji. Taip, išties, meilė - nuobodus dalykas, o jei jau nri būti įsimylėjęs, reikia veiksmo. Daug ir stipraus veiksmo, kuris nusineštų su visa gera banga.

*

Neprisijungęs Luna Moonlocker

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i'm a potato.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
-Taaaaip, veiksmas meilėje visad yra gerai. Nors, ką aš suprantu, aš gi tik pirmakursė.-pasakė mergaitė ir tyliai nusijuokė.
-O tu mėgsti ledus? Ledai... Mhm... Kaaip norėčiau citrininių... Oj, atleisk.
-Žinai, japonai labai gražūs žmonės. Ir visad norėjau nuvykti Japonijon. Tau labai pasisekė.
Mergaitė atsisėdo prie stalo ir ėmė piešti. Pasidariusi ezkizą, kurį darė kokias penkioliką minučių, pakėlė akis. Penkias minutes įdėmiai žiūrėjusi, nuleido akis ir vėl piešė. Po gero pusvalandžio vėl pakėlusi akis nusišypsojo, pažiūrėjo, ir toliau piešė. Praėjus dešimčiai minučių ji sušuko:
-Viskas!-ir piešinėlį padavė merginai.
O jame buvo pavaizduota ne kas kitas, o pati Chinatsu. Mergaitė didžiavosi savo darbu, tad atidavusi jį laukė merginos reakcijos.
All the best people are crazy.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
 - Dabar net ir pirmakursiai supranta, kas yra meilė. Žiūrėk tik kad nepamatytum, kaip už kampo dvi pirmakursės bučiuojasi, - blausiai šyptelėjo Chinatsu. O taip, dabar Hogvartse lesbiečių, gėjų ir biseksualų buvo apstu, jau vien pažvelgus į pačią japonę būtų galima pasakyti, kad ji nėra šiaip eilinė heteroseksuali mergaitė... aišku, tai pasakytų tik kita homo persona. - Aha, ledus mėgstu... mėgsti citrininius? Aaaš iiiirgi.
Numykė Klastuolė, o Lunai ėmus piešti trečiakursė nurimo. Puikiai žinojo, ką tas žvilgčiojimas ir greitis reiškė, ji gi Benedict šitokiu būu buvo nupiešusi, kai jie gėrė arbatą prie ežero. Tai buvo puiki popietė, mergaitė pirmą kartą ragavo anglišką arbatą ir tai buvo tiesiog tobula.
 - Oho, kaip gražu, turi talentą! Galima dabar aš tave nupiešiu? - išsišiepė trečiakursė ir pasidėjusi lapą ėmė greitai piešti ir dailinti ir taip labai gražius Lunos veido bruožus.

*

Neprisijungęs Giedrius Vėjavaikis

  • VI kursas
  • *
  • 151
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • You'll dance to anything
Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #43 Prieš 7 metus »
Giedrius nė nepajuto, kaip atsidūrė prie ūkvedžio kabineto durų. Rankos ir kojos virpėjo, o galvoje nesugebėjo sugraibyti reikiamų minčių. Mirė...? Ar Nero mirė? Vyriškio veidas pasidarė niūrius išgurdus tą pavardę... Galbūt, Nero atsidūrė azkabane? Bet už ką? Bet... geriau jau būtų tai negu mirtis, tada galėtų bent jau bėgti ir išlaisvinti jį iš psichų gniaužtų.
Durys atsivėrė ir garbanius buvo priverstas atsidurti kambaryje. Vos išvydęs kėdę... atsisėdo, nes abejojo ar būtų išsilaikęs dar bent truputi ant kojų. Apkabino save ir suleido nagus į megztuką. Atrodė idiotiškai, atrodė it išgirdęs siaubingą naujieną, nors tamsiaodis nepratarė nė žodžio.
-   Jis mirė...? Ar mirė? Juk ne...? Jis turbūt pakaitė mokyklą, ar ne? – bandė išspausti šypseną. – Galbūt lanko žiobarišką...? Jeigu taip, tada.. tada ir aš galėčiau pradėti lankyti... o gal... gal dėl manęs jis pakeitė mokyklą? Ar neatvyko...? – ar sau, ar kitam kalbėjo virpančiu balsu.

*

Vincento Lacruma

Ats: Ūkvedžio kabinetas
« Atsakymas #44 Prieš 7 metus »
Vos tik įžengęs į kabinetą pasigailėjo, kad nesutvarkė jo pagal savo poreikius. Patalpa vis dar tvoskė senojo ūkvedžio tvarka, kuri tikrai nebuvo jo skonio, ir tikrai jam nebuvo miela širdžiai. Nors galbūt šiuo metu pravėdinus patalpą ir ją išvalius nuo dulkių šioji bus patrauklesnė širdžiai, nors požemis nebuvo itin miela vietelė; tačiau neplanavo dažnai tūnoti kabinete. Lazdele įžiebė židinį, ištaškė kelias dėžes iš kelio, tada atsirėmė prie stalo, kuris buvo kiek panašus į mokytojo, ir sukryžiavo rankas, kurios buvo apnuogintos atraitotų rankovių. Nukreipė tamsias akis į mokinį, kuris jau buvo įsitaisęs ant kėdės. Ir gerai, neatrodė, kad labai tvirtai stovėjo ant savų kojų.
-Na, net nežinau, kaip tai pasakyti, - vyras kostelėjo po itin ilgos tylėjimo minutės ar net kelių, žiūrėdamas į vaikiną su užuojautos sklidinu žvilgsniu. Net nebuvo malonu prisiminti apie šį faktą, vis stengėsi jį užgožti, tačiau... Nuo tikrovės nepabėgsi.
-Mano sūnėnas jau du mėnesiai kaip iškeliavęs anapilin, - šiek tiek dusliu balsu ištarė, nuleisdamas akis į žemę ir vėl nutilo -Vos tik grįžęs iš mokyklos atostogų turėjo gultis į ligoninę, - pradėjo aiškinti, tarsi norėdamas nutraukti tą tylą ir pripildyti ją žodžių; neapkęsdavo gedulo ir mirtinos, spengiančios tuštumos, šioji buvo pernelyg bjauri.
-Niekas negelbėjo, mes tikrai bandėme viską, tačiau, -pridūrė ir sekundėlę užmerkė akis, tarsi bandydamas sudėlioti viską į vietas, tačiau išties tik bandė sudėlioti save.