0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Ūkvedžio kabinetas
« Prieš 12 metus »
Ūkvedžio kabinetas, kaip ir visos Sanguinary Black klasės, buvo įsikūręs požemyje, toje pačioje vietoje kur jis anksčiau buvo apsistojęs kai dar mokytojavo. Vos paskirtas ūkvedžiu vyras, iškart atsikraustė čia. Pačio kabineto išvaizda irgi buvo nepakitusi, tik gal kiek daugiau dulkių nes kurį laiką niekas čia negyveno. Kabineto sienos, buvo pritvinkusios magijos ir keičiančios savo spalva pagal kabineto šeimininko norus ir nuotaika, šiuo metu jos buvo baltos. Lubos atrodė kaip gyvas dangus, jame dabar žaibavo, rodos galėjai pajust net lietaus lašelius krentančius ant tavęs, kurių žinoma nebuvo. Prie vienos sienos buvo didžiulė spinta pilna knygų, už vienų uždarų spintos durų galėjai rast ir šiuo to, kas čia nelabai priklausė, tai kankinimo įrankių. Nors Hogvartso direktorė kankinimams nepritarė, bet ūkvedys vis tiek tikėjosi kada nors pasinaudot savo seniai nenaudotais įrankiais. Prie kitos sienos buvo įrengtas didžiulis židinys, šiuo metu jis gražiai kūrenosi taip šildydamas priešais židinį, ant fotelio snaudžiančią Sanguinary katę. Jos medžioklės laikas dar neatėjo. Netoli trečios sienos stovėjo didžiulis stalas, nukrautas šūsnimis popieriaus ir pora kėdžių. Tai ūkvedžio darbo vieta. Už stalo- dar viena didžiulė spinta, pilna įvairių raportų, laiškų ir kitokių mokyklos dokumentų. Na, o šalia spintos dar vienos durys, jos vedė į vyro asmeninį kambary ir miegamąjį. Jos paprastai būdavo užrakintos ir užburtos apsauginiais kerais. Niekam nevalia brautis ten kur nereikia.
Sanguinary miegamasis irgi buvo užburtas kaip ir kabinetas. Čia prie vienos sienos stovėjo dar viena spinta nukrauta įvairiais trofėjais iškovotais dar iki atvykstant į Hogvartsą, dar daugiau knygų, tik šios priešingai nei darbo kambarį, buvo persismelkusios juodąja ir kitokia neįprasta paprastiems burtininkams magija. Ant vienos sienos kabėjo vyro brangiausi daiktai, lankas ir kardas padovanoti jo senelių. Po jais stovėjo ištikimasis lagaminas, matęs ir šilto ir šalto. Vidury trečios sienos stovėjo didžiulė, patogi lova. Nors Sanguinary paprastai savo kelionių metu miegodavo kur papuola, bet atvykęs į Hogvartsą nusprendė pasimėgauti šiokia tokia prabanga. Tad šalia lovos buvo ir dėžė vyno, bei nedidelis žiobariškas šaldytuvas, kuriame šiuo metu šalo keli buteliai alaus. 
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #1 Prieš 12 metus »
Sanguinary piktai bambėdamas sau po nosimi įėjo į savo senąjį/naująjį kabinetą. Šio sienos akimirksniu iš ryškiai baltų, pakeitė spalvą į purvinai rusvą.
-Namų elfai vėl grasina streikuot jei nieks nepadidins jiems atlyginimų... Kažkokia nesąmonė, už ką jiems išvis mokėt. Aš visada sakiau, kad ta Įkyrėlės reforma nieko gero burtininkų pasauliui neatneš, tik vienas problemas. Iš pradžių tie elfai buvo nepatenkinti, jog juos žeminam mokėdami atlyginimus, o dabar jau skundžiasi, jog per mažai mokam... Ir svarbiausia dėl visko su jais tartis reik man... O dar lyg tyčia ir tas penkto aukšto tualetas užsikimšo, o per tą prakeikta rūką kuris čia laikosi jau ne viena diena vis kas nors į ežerą įlekia ir iš baimės galvakojį sužaloja, arba kokį medį sulaužo... Reiktų juos visus, specialiai pilį užrakinti, o dabar geriau, neišleisti iš jų miegamųjų, bent jau iki rūko pabaigos. Bet ne... tai butų pažeidžiamos jų teisės... Tik kažkodėl niekas nesirūpina, dėl mano darbo krūvio...
Šiek tiek nusiraminęs, Sanguinary pavaikščiojo po savo kabinetą ir galų gale prisėdo prie stalo. Jam reikėjo surašyt krūva raportų, bet prieš imdamasis darbo vyras dar piktai pažiūrėjo į duris, tarsi pasiruošęs vien žvilgsniu sudegint pirmą pro jas įėjusi žmogų, net jei tai būtų pati Magijos ministrė.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Tom Giff

Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #2 Prieš 12 metus »
Klastuolis ėjo pro šalį ilgu koridoriumi. Staiga pamatė kažkokias duris. Jis jų nežinojo. Paskatintas smalsumo jis atidarė duris ir įžengė į keistą kabinetą šiektiek panašų i Klastūnyno bendrajį kambarį. Palikdamas purvo dėmes jis vaikščiojo po kabinetą. Staiga tamsoje pamatė bambantį ūkvedį. Klastuolis taip išsigandes stryktelėjo kad nuvertė stiklinė buvusia ant stalo. Ji sudužo. O varge - pagalvojo Toma's, Čia ūkvedžio kabinetas. Kaip jis galėjo taip apsigauti? Jis gailiai pažvelgė i pripėduotas grindis, ir pažiūrėjo į žmogystą, ir ji jau - pamanė Toma's bus jį išgirdusi.. O varge, už pripėduotas grindis jis tikrai gaus arešto....

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #3 Prieš 12 metus »
[Ir 5 eilučių vis tiek neištempei :D]

Sanguinary bandė kaip nors ramiai susikaupęs pagaliau užpildyt raportą apie paskutinės savaitės namų elfų darbus. Sekėsi kaip ir reikėjo tikėtis sunkiai, nes vis į galvą lindo atvaizdai kaip ūkvedys tuos elfus po viena išgaudo. Gaila, kad nieko su jais nieko negalima padaryt... Koks sveiko proto burtininkas, ne paisant manęs, valys visą šlamštą, o dar lovas klot, maistą gamint... Deja, bet nieko geriau už namų elfus nėra... Pagaliau baigęs savo užduotį vyras, pakėlė akis nuo popieriaus. Jau siekė naujo lapo, kad galėtų pradėt rašyt laišką į Magijos ministeriją apie naujų mokytojų paskyrimą, kai į jo kabinetą įsirioglino kažkoks naujokas. Ūkvedžio svečias akivaizdžiai galvojo, kad nieko nėra namie, kitaip nebūtum paaiškinęs jo tokio laisvo elgesio. O ir Sanguinary apimtas smalsumo tiesiog žiūrėjo į mokinio veiksmus. Nagi... Įdomu ar ilgai jis čia dar tryps mano kabinetą... Ir išvis, kaip jis nesugalvojo, kad reiktų kojas prie durų nusivalyt... Kai atėjusysis sudaužė stiklinę, ūkvedžiui pagaliau baigėsi kantrybė:
-Sveikas, ponaiti. Tikiuosi supranti, kad ta stiklinė buvo dar visai nauja ir tau jos daužyt neapsimokėjo. O ir mokyklos taisyklėse aiškiai parašyta, jog mokykloj nepurvinti. Jei gerai atsimenu, šitą taisyklę sukūrė dar ūkvedys Argas Filčas... Gal tu pradžiai prisėsk, pristatyk ir pasakyk ką tu čia darai,  o tada jau galvosim ką su tavim daryt. 
Kol pirmakursis nusiteikinėjo ir drąsinosi, Sanguinary lazdelės judesiu ir burtažodžiu Repario suklijavo stiklinę ir su neslepiamu smalsumu žiūrėjo į savo svečią, mąstydamas kaip čia geriau jį nubaust už tokio svarbaus darbo, kaip laiškų rašymo sutrukdymą. O tuo tarpu, kabineto sienos vėl persidažė, šįkart iš rudos į tamsiai mėlyną.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Tom Giff

Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #4 Prieš 12 metus »
Klastuolis laukė. Tada prabilo ūkvedžio balsas:
-Sveikas, ponaiti. Tikiuosi supranti, kad ta stiklinė buvo dar visai nauja ir tau jos daužyt neapsimokėjo. O ir mokyklos taisyklėse aiškiai parašyta, jog mokykloj nepurvinti. Jei gerai atsimenu, šitą taisyklę sukūrė dar ūkvedys Argas Filčas... Gal tu pradžiai prisėsk, pristatyk ir pasakyk ką tu čia darai,  o tada jau galvosim ką su tavim daryt.
Jis tarė reparo ir stiklinė susiklijavo. Klastuolis su daužančia širdimi atsisėdo, ir prakalbo:
-Eee, nenorėjau sere, n-norėjau pažiūrėti kokia čia patalpa... - Klastuolis nutilo. Biškį patylėjas tarė - Jai jau liepiate prisistatyti tai esu iš Klastūnyno, Tom Giff. - Klastuolis vėl nutilo. Jis matė kaip ūkvedys smalsiai jį stebėjo ir galvojo kaip jį nubausti. Nejaugi negali išvalyti tu grindų kokiais nors burtais? Juk jis tik truputį pripėdavo, bet pažvelges i grindis, vaizdas rodė ką kitą. Jis laukė ūkvedžio atsakymo, kurio nelabai norėjo išgirsti..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Tom Giff »

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #5 Prieš 12 metus »
Pagaliau įsidrąsinęs mokinys prakalbo. Na va, ir nebuvo taip sunku, kaip iš pradžių atrodė... Tai sakai, ėjai pro šalį ir nusprendei užsukti... Tavo nelaimei, aš nenusiteikęs taip imt ir paleist tavęs paprastai... Sanguinary atsiduso, pažiūrėjo į klastuolį ir lėtai, neskubėdamas prakalbo:
-Na matai, taip lengvai prisipažinai jog nemoki skaityt arba išvis esi aklas. Ant durų gi aiškiai parašyta "Ūkvedžio kabinetas", jei norėjai ekskursijos galėjai tiesiog imt, pasibelst ir paprašyt, kad pravesčiau. Blogiausiu atveju jei ne aš, tai ką nors kitą būčiau paskyręs tam tikslui. O dabar, va kas gavosi. Visur nešvaru, sudužusi stiklinė, pažadinta katė ir daug vargo. Negerai. Žinai, kad apie tave turėsiu pranešt tavo koledžo vadovei Dantei Arcari? Manau ji tau duos kokia nors bausmę, o aš už pirmą nusižengimą, kol kas taškų neatimsiu.
Vyras nutilo, su skausmu pažvelgė į visą tą purvą savo kabinete ir susimąstė. Ir ką man dabar daryt su juo. Šitaip pripurvino, šitokia netvarką sukėlė. Negaliu aš gi jo taip imt ir paleist, o kas paskui viską valys? Negi aš? Nee... Ir elfams neduosiu, nes paskui vėl didžiausią skandalą sukels... Kaip gerai, kad turim savanorių...
-Tu man jau atleisk, bet paleisti aš tavęs negaliu. Būtų nei šis nei tas. Ką dar paskui kiti mokiniai pagalvotų. Paskui sakytų, kad naujas ūkvedys tikras gerietis, mokinių draugas ir taip toliau. Ne, aš ne toks. Taisyklių reikia paisyti, o už jų pažeidimą reikia bausti, kitaip nesidaro. Tad ir man nelieka nieko kito, teks tave nubausti. Štai tau ir pirma užduotis, iššveisk mano kabinetą. Visų pirmą pradėk nuo to purvo, kurio prinešei, o tada imkis dulkių. Matai, aš seniai čia negyvenau, tai biški jų prisikaupė. Beje, pamiršau paminėt, jokios magijos ir pasistenk nieko nesudaužyt. Skuduras spintoj, vandens čia irgi rasi. Darbą pradėk, kai tik būsi pasiruošęs. O kai baigsi, pagalvosim kuo dar gali pabūt naudingas mūsų visuomenei.
Baigęs šnekėt ūkvedys parašė raštelį Klastūnyno vadovei, jį sulankstė į popierinį lėktuvėlį ir įmėtė į židinį. Raštelis iškarto dingo liepsnose.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Sanguinary Black »
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Tom Giff

Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #6 Prieš 12 metus »
Ūkvedys keistokai į jį pažiūrėjas tarė:
-Na matai, taip lengvai prisipažinai jog nemoki skaityt arba išvis esi aklas. Ant durų gi aiškiai parašyta "Ūkvedžio kabinetas", jei norėjai ekskursijos galėjai tiesiog imt, pasibelst ir paprašyt, kad pravesčiau. Blogiausiu atveju jei ne aš, tai ką nors kitą būčiau paskyręs tam tikslui. O dabar, va kas gavosi. Visur nešvaru, sudužusi stiklinė, pažadinta katė ir daug vargo. Negerai. Žinai, kad apie tave turėsiu pranešt tavo koledžo vadovei Dantei Arcari? Manau ji tau duos kokia nors bausmę, o aš už pirmą nusižengimą, kol kas taškų neatimsiu.
Ūkvedys nutilo. Klastuolis tik atsikvėpė. Bent jau taškų nenuims. Ir jokios bausmės. Na tik koledžo vadovė galbut kokia lengva skirs. Nuo tokios minties Toma's pradžiugo bet neilgam, nes ūkvedys tarė:
-Tu man jau atleisk, bet paleisti aš tavęs negaliu. Būtų nei šis nei tas. Ką dar paskui kiti mokiniai pagalvotų. Paskui sakytų, kad naujas ūkvedys tikras gerietis, mokinių draugas ir taip toliau. Ne, aš ne toks. Taisyklių reikia paisyti, o už jų pažeidimą reikia bausti, kitaip nesidaro. Tad ir man nelieka nieko kito, teks tave nubausti. Štai tau ir pirma užduotis, iššveisk mano kabinetą. Visų pirmą pradėk nuo to purvo, kurio prinešei, o tada imkis dulkių. Matai, aš seniai čia negyvenau, tai biški jų prisikaupė. Beje, pamiršau paminėt, jokios magijos ir pasistenk nieko nesudaužyt. Skuduras spintoj, vandens čia irgi rasi. Darbą pradėk, kai tik būsi pasiruošęs. O kai baigsi, pagalvosim kuo dar gali pabūt naudingas mūsų visuomenei.
Ak tu sukčiau bjaurybe, pagalvojo Toma's, Jam, tam ūkvedžiui tereikia mostelti burtų lazdele ir viskas, o dabar ji kankins žiobariškais darbais! Toma's vos nepradėjo keikti ūkvedžio bet susilaikes pagundai keikti, kostelėjas, metė į ūkvedį didžiausia paniekos žvilgsnį, nuėjo prie spintos ir ir nieko nesakes paėmė skudurą ir kibirą. Pamirkė ir emė plauti. Koks žeminantis darbas, pagalvojo Klastuolis, o tas ūkvedys sau sedi kėdėje ir megaujasi užkroves žiobarišką darbą mokiniui. Praėjo pusvalandis, grindis klastuolis jau baigė plauti tačiau prisimines kad ūkvedys sakė kad dulkes reikia išvalyti, klastuolis garsiai suaimanavo. Jam jau nugara sopėjo. Nekreipes ką ūkvedys sakys, atsisėdo ant laisvo, tuščio kibiro pailsėti.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #7 Prieš 12 metus »
Akimirką Sanguinary pasirodė jog Klastuolis atsisakys svarbaus, jam patikėto darbo. Tiesa sakant ūkvedys tik to ir laukė, juk negali būt didesnio malonumo negu ginčai dėl visuomeninio ir auklėjamojo darbo svarbos šiuolaikiniai visuomenei. Deja, nesulaukė. Visas piktas, bet klastuolis visgi nuėjo valyt kabineto, tad visą pusvalandį buvo tylu ir ramu. Tą pusvalandį vyras paskyrė ramiam darbui ir popierizmo tvarkymui. Jis lėtai užpildė ką tik nubaustojo klastuolio bylą: Pirmos dienos mokykloj, o jau nubaustas. Negerai, reiks atidžiau jį stebėt, nes gali būt problemų.

Citata
Vardas Pavardė: Tom Giff
Koledžas: Klastūnynas
Kursas: Pirmas
Bausmės priežastis: aklumas, taisyklių nepaisymas, pilies teritorijos purvinimas, mokyklos inventoriaus laužymas.
Bausmė: Patalpų valymas, pranešimas koledžo vadovui.
Pastabos:

Po pusvalandžio ūkvedžiui pasirodė jog klastuolis baigė darbą ir jis neapsiriko. Mokinys iš tikrųjų sėdėjo ant kibiro nors dulkių dar liko. Koks greitas...
-Jau baigei? Taip greitai... Nagi pažiūrėkim.- Sanguinary pakilo nuo stalo ir perėjo per kabinetą.- Taip purvo tikrai neliko, kaip matau dulkių dar vis yra. Heh... ir vėl ta sunki aklumo liga. Teks gydyt... Jau spėjau pastebėt, kad esi nepastabus, bet prašyčiau išvalyt viską. Galbūt kai baigsi, nieko daugiau ir negausi, bet ne esu tikras.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Tom Giff

Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #8 Prieš 12 metus »
Klastuolis sėdejo ant kibiro, viena ranka laikydama ant nugaros. Ūkvedys pamatė kad jis baigė šluostyti grindis ir tarė:
Jau baigei? Taip greitai... Nagi pažiūrėkim.- Ūkvedys pakilo nuo stalo ir perėjo per kabinetą. Klastuoliui kilo įtarimas kad ūkvedys bando dar pripurvinti su savo dideliais batais. Tada greit vėl tarė - Taip purvo tikrai neliko, kaip matau dulkių dar vis yra - Ir metė į mokinį keistą žvilgsnį. - Jau spėjau pastebėt, kad esi nepastabus, bet prašyčiau išvalyt viską. Galbūt kai baigsi, nieko daugiau ir negausi, bet ne esu tikras.
Klastuolis vėl suaimanavo. Koks velnias jį nešė į šitą velnio neštą ir pamesta kabineta? Pažiūrėjas į ūkvedį, pasiėmė vėl prakeiktą skudurą ir ėmė šluostyt dulkes. Šluostydamas stalo kampa, pažiūrėjo į ūkvedį ir jam kilo noras sugrūsti tą purvina skudurą į jo kakarynę. Staiga jis sugalvojo užduoti klausimą ūkvedžiui. Jis vėl atsisuko į ūkvedį ir klastingai nusišypsojes tarė
-Ar esi grynakraujis? - Nors ir klausimas pasirodė įžūlus, bet klastuolis norėjo atsikeršyti. - Ar koks žiobarų pakalikas? - Ir žiauriai nusižvenges puolė šluostyti kažkokio paveikslo kuriame kalba obuolys su kriauše.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #9 Prieš 12 metus »
Rodos gavęs pastaba jaunasis klastuolis ėmė tęsti savo darbą, tiesa labai ne noromis ir panašu jog su didelių nepasitenkinimu. Ryškiai ne pratęs dirbti, bet tą galimą pakeist, jis vis tiek tokio tipo, kurie dažnai lankysis pas mane. Tad laiko turim daug... Sanguinary sekė vaikino veiksmus ir atidžiai tikrino ar nieko nepraleido, ūkvedys gi nenorėjo, kad jam reiktų užbaigti darbą. Tikėkimės, šįkart nieko nesudaužys. Nors iš jo galima būtų visko tikėtis, bet visgi... Staiga gana dideliam Sangu nustebimui, klastuolis prakalbo, ir prakalbo kaip tipiškas klastuolis, bet ką padarysi, pasitaiko. Tad kartais reik ir pamokyti vaikus, apie kai kuriuos dalykus.
-Visų pirmą ne tu, o "jūs". Per šitiek metų pagarbą parodyt jau galėjai ir išmokti. Jei neišmokai, dar išmokysim...- Sanguinary patylėjo ir tęsė, jo balsas išliko ramus, bet tapo šaltas kaip ledas.- Visų antrą, niekada gyvenime neklaust burtininko ar jis grynakraujis. Pažįstų ne vieną, kuris vien išgirdęs tokį klausymą, nieko nesakęs, tave plikom rankom užmuštų. Beje, kitom aplinkybėm ir kitoj vietoj aš tai pat. Jai labai įdomu, aš grynakraujis ir baigiau Durmštangą, galiu drąsiai teikt jog esu net labiau grynakraujis uš tave. Dar klausimų bus? Kitą kart, jei išgirsiu panašias nesamones aš rimtai jį čia pat vietoj užmušiu, ką tokie pienburniai kaip jis gali suprast apie burtininkus...
Ūkvedys nuleido akis ir vėl ramiai, lyg niekur nieko tęsė savo popierių tvarkymą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Sanguinary Black »
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Tom Giff

Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #10 Prieš 12 metus »
Klastuolis galvojo kad jį aprėks bet jis klydo, ūkvedys prakalbo nors ir ramiai bet šaltai.
-Visų pirmą ne tu, o "jūs" - Jūs? Kas jis toks kad sakyčiau Jūs?. Klastuolis nusišaipė. - . Per šitiek metų pagarbą parodyt jau galėjai ir išmokti. Jei neišmokai, dar išmokysim...- Tave reikia išmokyti pagalvojo Toma's - Visų antrą, niekada gyvenime neklaust burtininko ar jis grynakraujis. - Kas jis toks kad man aiškintų? - Pažįstų ne vieną, kuris vien išgirdęs tokį klausymą, nieko nesakęs, tave plikom rankom užmuštų. - Klastuolis nė trupučio neišsigando nes manė kad ūkvedys meluoja - Beje, kitom aplinkybėm ir kitoj vietoj aš tai pat. - Tu?! Su savo šluota? - Jai labai įdomu, aš grynakraujis ir baigiau Durmštangą, galiu drąsiai teikt jog esu net labiau grynakraujis uš tave. - Klastuolis prunkštelėjo -  Dar klausimų bus?
Ūkvedys nuleido akis ir vėl ramiai, lyg niekur nieko tęsė savo popierių tvarkymą.
Klastuolis neliko skolingas:
- O kiek kursų baigei? 1, 2? - Klastuolis pradėjo žvengti kad labiau įžeistų ūkvedį - Deja abejoju kad Jūs - jūs žodį tarė su didžiulia panieka - išviso mokinotės Dumštrange nes jie kaip girdėjau, nepriima tokiu kaip jūs - Klastuolis nusiviepė - Tad jai jūs nieko prieš tesiu jusų apgailėtina užduota darbą man!
Ir klastuolis panosėje kažka sumurmėjo panašaus į ,,purvakraujis'' bet taip tyliai, kad girdėjo tik jis pats..

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #11 Prieš 12 metus »
[[ Kaip tik taisau ;D ]]
Jane lėkė iš lauko, jos batai buvo šlapi, bėgdama paliko purvo pėdsakus. Švilpė ieškojo tuščio kabineto, kur būtu galima atlikti namų darbus. Ji pabandė pirmąsias pasitaikiusias duris. Jos buvo neužrakintos ir Jane įžengė. Tai buvo ūkvedžio kabinetas.
-Ojoj...- jos širdis pradėjo plakti stipriau.
Kambaryje  buvo ūkvedys su kažkokiu berniuku. Jie kažką aiškinosi tarpusavyje. Berniukas buvo piktas ir susierzinęs. Jane nusprendė kuo greičiau mauti iš čia. Kažkas sučežėjo po kojomis, turėjo nieks nieko neišgirsti.  Ji patyliukais paspaudė durų rankeną, ir jau buvo besprunkanti pro duris, bet...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Jane Abbott »
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #12 Prieš 12 metus »
Rodos ūkvedžio svečias klastuolis buvo iš tų tėvelių vaikelių kurie labai mėgsta pavaidint prieš kitus, bet realiai pasirodo tik maži gaidžiukai, kurie bėga į kampą vergdami pirmai progai pasitaikius. Va ir dabartinis klastuolis Tomas Giffas šnekėjo daug, o darė mažai. O tas Sanguinary nė velnio nepatiko:
-Matai, aš net jei būčiau baigęs tik vieną ar du kursus, tai bet kokiu atveju būtų daugiau nei baigei tu. Tokiais tempais tu net pirmo nebaigsi. Ir gal galėtum labiau apibrėžt tą savo pasakymą tokių kaip jūs? Nes nemanau, kad toks mažas šūdo gabalas gali ką nors šnekėt.
Kai klastuolis pagaliau teikėsi pratęst darbą Sanguinary vėl buvo begrįžtąs prie savo darbo, kai išgirdo kažką labai panašaus į "purvakraujis".
-Beje, to žodžio reikšmę tau irgi reiktų išsiaiškint. Negi tėveliai dar iki šiol nepasakė, kas tai yra purvakraujis ir ką įžeist jis vartojamas?
O po kelių minučių į kabinetą įvirto ir dar viena taisyklių nepažįstanti, o gal šiaip akloka būtybė.
-Valio, turim dar vieną svečią. Laba vakarą panelę. Dabar labai gražiai prisistatyk kas būsi, iš kokio koledžo, kokiu tikslu atėjai ir kodėl neskaitai taisyklių?- Tada atsisuko į klastuolį- O tau pasisekė, matai kiek ji tau darbo pridarė? Gali jai padėkot ir išvalyt ir jos purvą.
Kas čia šiandien pasidarė ir vis žmonės nesugeba paskaityt kas ant durų parašyta. Negi taip sunku prieš patenkant į Hogvartsą, bet elementarią mokyklą praeit. Galiu lažintis, kad jei dabar jiems liepčiau suskaičiuot iki keturių jie to vis tiek nesugebėtų.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Tom Giff

Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #13 Prieš 12 metus »
Neklauses ką ūkvedys atsakys, klastuolis toliau valė. Žiūrėdamas į ūkvedį klastuolis pagalvojo o kad mokėčiau nukryžiavimo kerus, tegul raitytūsi kaip kirminas ir klastuolis nusišypsojo ūkvedžiui. Bet klastuoliui greitai dingo šypsena. Į kabinetą įbėgo simpatišką mergaitė, palikdama purvo dėmes. Klastuolis paklaikes žiūrėjo į purvą ir į ūkvedį. Ūkvedys tarė:
-Valio, turim dar vieną svečią. Laba vakarą panelę. Dabar labai gražiai prisistatyk kas būsi, iš kokio koledžo, kokiu tikslu atėjai ir kodėl neskaitai taisyklių?- Tada atsisuko į klastuolį- O tau pasisekė, matai kiek ji tau darbo pridarė? Gali jai padėkot ir išvalyt ir jos purvą.
Klastuolis pradėjo keiktis ir spardyti i sieną. Dar darbo?! Ne! Nė ūž ką!!!
-Tųųųų!!! -Sužvigo Klastuolis rodydamas i mergaitę- Padėsi man valyt! O jai ne - Atsisuko į ūkvedį - Galėsite pats išsiplauti!!!
Galvoje kirbėjo kerštas ūkvedžiui ir mergaitei. Pats nesuprates ka daro išsitraukė lazdelę ir šaukė rodydamas į ūkvedį:
-Crusio, crusio - bet nieko neįvyko. Jausdamasis be galo kvailai, atsisuko į ūkvedį.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Ūkvedžio Kabinetas
« Atsakymas #14 Prieš 12 metus »
Sanguinary su pasimėgavimu laukė vaikų reakcijos, bet mažoji špilpukė atrodo, buvo praradusi žadą, o gal tiesiog nualpusi ir nieko nesakė. Negi aš toks baisus? Aš gi tik gražiai paprašiau prisistatyt ir nieko daugiau... Ką gi, gal kada atsigaus... O va Tomas kaip ir reikėjo tikėtis pratrūko, kaip tai buvo malonu. Visų pirmą jis aprėkė nieko nekaltą mergaitę, o tada ir ūkvedį.
-Ne brangusis, tu išplausi. O jei ne, aš tau nepavydžiu. O ant jos tau šaukt nereik, visą pilį pažadinsi, juk žinai kad jau vėlus metas.
Po sekundės, o gal poros klastuolis išsitraukė lazdelę ir pabandė ūkvedį užkeikt. Panaudojo, tiesa labai jau nevykusiai, nukryžiavimo užkeikimą. O pasirodo ne taip lengva kaip atrodo ar ne? Šūkaut kietas, bet lazdele mosuot nesigauna? Kaip gaila...
-Vargeli, tu mano. Nesigavo? Mokytis tau dar ir mokytis. Puiki proga pradėt dabar.
Sanguinary staigiu judesiu išsitraukė lazdelę ir ja prilietė klastuolio nosį. Engorgio
Vyras norėjo panaudot dar vieną burtažodį, bet staiga priešais ūkvedį atsirado raudonai šviečiantis raštelis, su trim žodžiais: "Atvyk į ministeriją." Po akimirkos šis sudegė. Parašo nebuvo, bet jo ir nereikėjo. Sanguinary to užteko, kad suprastu nuo ko raštelis. Tad jis kreipėsi į mokinius:
-Tomai tu laisvas. Gali eit pas save koledžo vadovą ir prašyt pagalbos.- Tada pasisuko į švilpukę- O tu man raštu pašysi, kas esi ir ko čia nori, ir irgi išeisi. Vėliau lauk žinių dėl arešto. Viskas, laisvi. Aš turiu svarbesnių užsiiemimų negu čia su jumis sėdėt.
Vyras atsistojo ir nieko daugiau nesakęs išėjo iš savo kabineto.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Sanguinary Black »
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...