0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #45 Prieš 8 metus »
   Gabi ir Jekaterinai kovojant su šarvais, Gabi pastebėjo, kad nuo Jekaterinos rankos nuslydo kažkokia juoda srovelė. Šovė juodas žaibas, pasigirdo nežmoniškas garsas, bet mergaites išgelbėjo vijoklių siena. Kai Gabi džiūgavo, jog jai pavyko išburti vijoklių sieną, Jekaterina buvo suirzusi, o Gabi tai pastebėjo tik tada, kai jos draugė prabilo ir pasakė šį tą nemalonaus - pasirodo, Jekaterina žiebė šarvui juodaja magija ir dabar su tuo šarvu susitvarkyti bus sunku... Gabi pastebėjo, kad vijoklių siena ėmė irti ir jau norėjo klausti Jekaterinos, koks bus planas, tačiau Gabi tik išsižiojo ir atsitraukė. Kažkokiu būdu Jekaterina iššaukė juodą gynėją, bet kas buvo toliau, visiškai nesimatė. Visas koridorius paskendo juoduose dūmuose, girdėjosi, kad Jekaterinos gynėjas kaunasi su šarvais. Gabi buvo labai baisu, nes nieko nesimatė. Mergaitė ėmė sprukti į priešingą pusę nei girdėjosi kova, tačiau staiga ji sustojo. Kovos nebesigirdėjo, dūmai ėmė sklaidytis. Gabi grįžo prie Jekaterinos. Gabi giliai kvėpavimo ir išplėstomis akimis žiūrėjo į tolį. Buvo baisu net pajudėti. Mergaitė kiek aprimo ir tarė:
- Na, žinai. Oho, - dar nelabai galėjo atsigauti. - Prisižaidėm. Čia tai jau tikrai buvo tikra apsigynimo nuo juodosios magijos prak...
   Gabi nespėjus pabaigti sakinio, kažkas Gabi stipriai vožtelėjo per galvą. Gabi matė, kad stengiasi vožti ir Jekaterinai, tačiau nespėjo pamatyti - pataikė ar ne. Gabi krito ant žemės ir nualpo.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #46 Prieš 8 metus »
   Jekaterina buvo gana linksma, nes, matyt, juodoji magija visai įdomus dalykas. Nutarusi daugiau kerų išbandyti maišant su savo prigimtine ugnimi, ėmė svarstyti, kas bus. Nutarė, kad jei naudotis antijuodosios magijos burtus, jie virs antibaltosios magijos burtus. Taigi jeigu naudos antibaltosios magijos burtus, jie labai sustiprės... jeigu bandys gelbėti žmogų - jis gali mirti, o jeigu bandys jam pakenkti - nugalabys greičiau. Buvo patenkinta tokiomis išvadomis.
 - Aš net nežinojau, veikiau mpulsyviai, - džiaugėsi Klastuoėl burtais, kuriuos padarė jau visai netyčia. O be to, kad dar ir tokius Klastuoliškus visai... - O man atrodo, kad ča buvo juodosios magijos praktika... Gabi?
Dar paklausė ir pajuto, kaip kažkas skelia per galvą taip, kad jau net ji neatsilaikė ir mergina apalpo.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #47 Prieš 8 metus »
Gabriella per pietų pertraukėlę ėjo atsipūsti ir pasibūti su savo mintimis. Profesorė niūniavo kažkokią liūdną dainelę. Šalia merginos, jai prie kojų ėjo jos katė Plunksna. Šviesiaplaukė buvo su aptemptais džinsais aukštu liemeniu, raudonais marškiniais ir juodu švarkeliu - visai ne Hogvartso mokytojų uniforma. Jaunoji moteris nemėgo uniformų ir kitų formalumų, nors, dažniausiai, jie būna neišvengiami.
Taigi, taip profesorei beeinant ir mąstant apie praėjusias atostogas, jos ypatingai gera, vampyriška, klausa užgirdo kažką dunkstelint į grindis. Gabriella žaibiškai atsidūrė prie garso šaltinio ir išvydo ant žemės gulinčias, be sąmonės, mergaites, klastuoles - Jekateriną ir Gabi. Profesorė pasilenkė prie mergaičių ir pabandė užčiuopti pulsą. Jos gyvos, lengviau atsiduso šviesiaplaukė. Reikia gabenti jas į ligoninės sparną. Profesorė išsitraukė burtų lazdelę (profesorius be lazdelės kaip be rankų) ir magiškai užkerėjusi nuskraidino mergaites į ligoninės sparną.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #48 Prieš 8 metus »
   Jekaterina nuleidusi akis žingsniavo ten, kur kojos nešė. Mintys jai nedavė ramybės ir kankino kaip jokią kitą dieną. Ir jos buvo apie tuos įvykius, per kuriuos pasikeitė jos gyvenimas. Kaip per miglą, bet ir tuo pačiu ryškiai kaip niekad Klastuolė prisiminė širdį kaustančią baimę, o tuomet nesuvokiamą pyktį ir įtūžį. Galop tą tuščią jausmą, lyg skraidytum ir tau niekas nebūtų svarbu šiame pasaulyje. Ir galiausiai - baisiausia - skausminga širdgėla dėl savo darbų. Ta siaubinga savaitė prabėgo pro akis kaip niekad ilgai ir skausmingai lėtai. Su tokiomis mintimis merginą kojos nuvedė į niekam nenaudojamą, ilgą koridorių. Atsidususi ji sustojo jame ir tylėjo, žvalgydamasi aplink. Kiek laiko taupytos ašaros norėjo išsiveržti į paviršių, bet trečiakursė jas nurijo ir savo ypatigai tuščiu ir nieko nesakančiu juodu žvilgsniu permetė tamsą.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #49 Prieš 8 metus »
Gabija žingsniavo ilgu niekam nereikalingu koridoriumi. Niekas jos nedomino. Jai net nesinorėjo eit į Uždraustąjį skyrių, kur buvo jos mėgstamiausia vieta. Tokios blogos nuotaikos ji niekada nebuvo.  Viskas tik dėl to, kad jos sumauti tėvai nusprendė jai atsiųsti žvieglį tik dėl to, kad ji nuėjo į pasimatymą su šeštakursiu. Na ir kas? Juk ne į lovą su juo atsiguliau. Ne jau tėvai tikis, jog aš visą gyvenimą būsiu viena? Ji pirmą kartą pakėlė akis nuo savo juodų nike sportbačių ir pamatė juodaplaukę merginą. Spėjo, jog ji Klastuolė. Visi sako,jog klastuoliai labai blogi žmonės, bet tiesa, jog jie visai faini ir dauguma jų Gabijai patiko. Todėl ji priėjo prie merginos ir užkalbino:
-Labas, tu iš Klastūnyno? Ir koks tavo vardas? Niekad prieš tai tavęs nemačiau.
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #50 Prieš 8 metus »
   Jekaterina klausa atsisakė dirbti savo darbą tądien. Ji buvo liūdna, bet užsidariusi savyje, tad ir užsidėjusi šaltą kaukę, lyg jai niekas nerūpėtų ir ji norėtų, jog visi dingtų nuo jos. Ir vienintelis dalykas, ko jai reikėjo, buvo šiluma ir rūpestis, ko ji niekadnepatyrė. Bet tiesa buvo ta, kad Klastuolė nemokėjo ir negalėjo prisileisti žmonių arti. Ir jie nenorėjo būti su ja.
 - Taip, Iš Klastūnyno. Jekaterina, - atsiliepė vos nesukrūpčiojusi mergina, nes ji tikrai nieko negalėjo girdėti dėl savo nuotaikos. O atrodė išorėje šalta ir bejausmė, apsirengusi nuolatos juodai. Tokią ją matė tris metus visas Hogvartsas. Ji nenešiojo spalvotų rūbų, suknelių, neišsileisdavo juodų plaukų iš netvarkingo ir žemo kuodo. Buvo užsidariusi ir tik vienam žmogui yra pavykę pralaužti jos sienas, bet ne iki pat širdies.

Knygoje “Klajonės su vilkolakiais” Lokhartas rašė, kad jo mėgstamiausia spalva - smaragdinė.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #51 Prieš 8 metus »
Gabija nusprendė, jog Jekaterina nelabai nusiteikusi bendrauti, bet vistiek prisistatė:
- Aš Gabija. Gabija Poter.
Mergina nusprendė, jog Jekaterina tikrai neatspės ir net neketins spėt koks jos koledžas, pridūrė:
- Aš iš Grifų Gūžtos, nors visi sako, jog turėčiau būt Klastūnyne, nes esu siaubingas žmogus, tačiau jie manęs nepažįsta, niekas nepažįsta. Bet žinoma žmonės visada nuomonę susidaro išanksto nė nebandę tavęs pažinti.
Ji išsibūrė patiesalą, rankos mostelėjimo pakvietė sėstis Jekateriną šalia ir su rūpesčiu paklausė:
- Ar tau kas nutiko? Neatrodo, jog būtum labai laiminga.
Grifė žinoma supras jei Jekaterina nenorės atsakyti į jos klausimą. Gabija pati kartais ne visiems viską pasakoja nors... ji nedažnai su kuo nors kalbasi.
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #52 Prieš 8 metus »
   Jekaterina linktelėjo susipažindama pamaniusi, jog labai jau daug tū Vizlių, Įkyrėlių ir Poterių. Rodos, jog visas Hogvartsas užsipildęs vien tik jų trijų palikuoniais.
 - Žmonės kvaili padarai. Visi, ir be išimties. Kiekvienas padaro kažką kvailo, kai gailisi. Tokie jie jau yra, - ji nujautė, jog pakalbėjo kaip koks ateivis ar šimtametė senutė, bet Klastuolei tai nerūpėjo. Ji buvo išmintinga ir tai žinojo, bet juk sakoma, kad išintis ateina su laiku... ir kartais per anksti.
 - Tiesiog... tikrai labai ilga istorija, - pasakė juodaplaukė, prisėdusi šalia Gabijos. Klastuolė jautėsi keistokai sėdėdama ant patiesalo koridoriuje.
 - Kodėl manai, kad būtum Klastuolė? - paklausė juodaakė po neilgos ir ne itin jaukios tylos.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #53 Prieš 8 metus »
Gabija tarsi perskaitė iš Jekaterinos akių ką ji galvoja apie jos pavardę.
- Ne. Haris Poteris nėra mano giminė, net jei būtų tai geriausiu atveju būtų mano augintinio augintinio antros kartos pusbrolis, - nusijuokė mergina.
- Be to mano giminė daug senesnė už jo ir labiau įtakingesnė.
Apžiūrinėdama savo juodai lakuotus nagus antrakursė tarė:
- Na aš manau, jog tikrai išklausysiu.
Grifė nusijuokė išgirdus Jekaterinos klausimą, matyt juodaplaukė ne taip bus išgirdus.
- Aš nesakau, jog būčiau, taip sako žmonės. Jie mano, jog aš siaubingas žmogus. Na iš dalies aš jiems pritariu. Bet vis tiek jie sprendžia apie tave nepažinodami. Tą aš tikrai žinau. Dažnai jiems taip patinka išvaizda, jog net nesiruošia žiūrėt į vidų ir kritikuoja kiekviena netinkamą žodį ar judesį vietoj to, kad patylėtų.
- Beje kuriam tu kurse?
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #54 Prieš 8 metus »
   Jekaterina nusprendė, kad liūdesys ją pernelyg pažeidė ir mergina visiškai užsisklendė. Net galingas legilimantijos meistras nebūtų įlindęs į jos protą. Ji linktelėjo išklausiusi apie Poter pavardę. Na tai aišku, žymiojo berniuko, kuris liko gyvas pavardė Potter, ne Poter.
 - Problemos su šeima ir keista liga, - vyptelėjo Klastuolė, vėl sekdama įprastą pasaką, nors tikrovė buvo kur kas žiauresnė ir kupina mirčių bei skausmo. Štai tokią pasaką žinojo ttik vienas žmogus Hogvartse. Jekaterina.
 - O kodėl tu manai, kad esi siaubingas žmogus? - paklausė juodaplaukė, klausimo nebeplėtodama, nes ir nenorėjo. O galbūt pačiai Gabijai tai nebuvo malonu. - Ketvirtame. Tu? - atsakė paprastai Jekaterina. Ji tikrai buvo draugiška, bet tiek užsisklendusi savyje, kad negalėjo atsiverti. Sužeista iš vidaus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Jekaterina Lutterworth »
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #55 Prieš 8 metus »
   Gabija pažvelgė kažkur tolyn, tarytum niekur ir atsakė į klastuolės klausimą:
- Na, taip mano žmonės, o ne aš. Nors gal ir aš manau. Vienu žodžiu aš per daug impulsyvi. Tiesa tame, kad klastūnyne galima sakyti visi fainiausi žmonės susirinkę, o ne blogiausi.
- Aš antrame, o norėčiau būti vyresnė. Vyresniems duoda sunkesnių ir įdomesnių burtažodžių.
   Gabija pastebėjo, jog bendraujant su Jekaterina jos bloga nuotaika tarytum išsisklaidė ir vėl buvo įprasta lyg pilkos spalvos.
- Ačiū. - padėkojo blondinė. - Aš beje irgi norėčiau vardo Jekaterina ar bent jau Katerina. Neblogai skamba - Katerina Poter, o gal ir ne. Kas ką žino, gal po penkių minučių nuspręsiu būti kokia Konfucija Poter, nors abejoju ar yra toks vardas iš viso, - nuoširdžiai nusijuokė mergina. - Ar tu kada nors galvojai, kad norėtum pakeisti savo visą istoriją? - susidomėjus paklausė mėlynakė.
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #56 Prieš 8 metus »
 - Ne visi jie tokie jau ir geri. Pavyzdžiui kad ir aš. Atrodau vienas niūriausių ir pikčiausių žmonių Hogvartse, niekam neatskleidžiantis savo praeities ir panašiai. Ir tai yra visiška tiesa. Tikrai pasakytum, kad toks žmogus labai fainas ir kaip tik bendravimui? - kilstelėjo antakį Jekaterina. Išvis jos nei veidas neatrodė grėsmingas, nei panašiai. Tik tas juodų it gelmė akių žvilgsnis tarsi besielis ir tuščias lyg bedugnė gąsdindavo žmones ir tarsi nukrėtus juos stirpia elektros srove atitraukdavo nuo Klastuolės. Beje, įspūdį darė ir jos per aukštas kaip keturiolikmetei ūgis. Jai tereikėjo įniršti.
 - Kažkada galbūt senai senai... - merginos akys nuklydo į tolius. - Galbūt pirmoji istorija buvo pati švelniausia ir panašiai, bet savos istorijos tikrai nenorėčiau keisti. Perdaryti ją būtų pernelyg daug vargo. Ilgiuosi kartais senų laikų, bet tu nesuprasi to visko, kad ir ką sakytum. Tiesiog tai visi seni laikai ir naujieji pernelyg susipainioję, - blausiai šyptelėjo Klastuolė. - O tu kada norėjai keisti savo gyvenimo tėkmę?
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #57 Prieš 8 metus »
- Na nežinau kaip kitiems, bet man neatrodai labai pikta, sakyčiau labiau uždara, bet tai kažkaip netrukdo. Ir aš vis tiek manau, jog tu fainas žmogus, - šyptelėjo Gabija.
- Atrodo kartais norisi pakeisti viską, bet tada prisimenu kiek vargau kol viską pasiekiau ir susikūriau ir kažkaip stebuklingai, o gal ir ne stebuklingai tas noras praeina. Tiesiog per daug darbo sumesta į tuos gerus ir blogus atsitikimus. Nepatinka man kai žmonės pakeičia savo vardus, pavardes ir išvaizdą, tam, kad niekas neatpažintų jų, neprisimintų, bet jie nesupranta, jog kur nors palikę pėdsaką, neišnyks iš ten taip paprastai.
   Mergina atsistojo ir tarė:
- Dėkoju tau, Jekaterina, už pokalbį, bet turiu eiti. Sėkmės!
  Blondinė apsisuko ant kulno ir nupėdino link Grifų Gūžtos bendrojo kambario.
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #58 Prieš 8 metus »
Katerina vaikščiojo koridoriais, neturėdama ką veikti. Pasukusi į kairyjį koridorių, nepastebėjo daugiau nei vieno mokinio ar net mokytojo. Susiradusi ramią vietelę, Terė atsiduso ir susmuko ant grindų šalia sienos ir nusiėmusi grifų gūžtos šaliką, pradėjo su juo žaisti.
-Norėčiau...- garsiai prabilo ir pažvelgė pro langą. Lauke jau buvo senai sutemę, tad žvaigždės žibėjo danguje, šalia į pjautuvą panašaus mėnulio.
-Norėčiau, kad tu būtum čia,- pasakė dangui, kuriame, kaip buvo mokoma krikščionių, buvo jos senelis, kuris padėdavo kiekvienam jos gyvenimo žingsnelį. Dabar labai norėtūsi, kad šalia jos būtų kas nors, kuris nukreiptų jos mintis šalin. Pralinksminti ją buvo nesunku, tad ir paprastas anekdotas sueitų. Taip besvajodama net užsnūdo, vidury blausiai apšviesto koridoriaus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Katherine Rivers »

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #59 Prieš 8 metus »
Sunkiai bėgdamas koridoriumi, laiptinėje dar sustojęs atsikvėpt, Igoris nešėsi rankoje kalašnikovą. O kas galėjo pagalvot, kad pareigūnai tokie gluši ir paliks jį vieną automobilyje su kalašnikovu. Apsikabinęs ginklą, Igoris sustojo, ir palengva pradėjo eiti, galvodamas kur jam dėtis po Hogvartso. Sunkiai slinkdamas, mat pasigedo dozės, bėglys meiliai paglostė kalašnikovą, mirksėdamas savo ne vienodai mirksinčiomis akimis.
Galiausiai tolumoje užmatęs žmogystą, jis pradėjo greičiau eiti. Tai gali būti jo viltis išsigelbėti.
-Ė, merga,-purtė kažkokią mergaitę jis, bandydamas pažadint.-Merga tu. Kelkis,-pagaliau pažadinęs jis vėl dviem rankom apglėbė kalašnikovą.-Klausai, maš gali pagelbėt? Man reik surast kur kalašnikovą paslėpt kol mentai nesurado.