0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Kelionmilčių kambarys
« Prieš 12 metus »
Pirmajame aukšte, netoli nuo pagrindinio įėjimo į mokyklą, yra kelionmilčių kambarys. Jame stovi keturi dideli židiniai, iš kurių vienas visuomet yra kūrenamas. Kambaryje visuomet smirda kelionmilčių milteliais bei yra tvanku, nes langai nėra dažnai atidaromi. Sienos kažkada buvo išdažytos žaliai, bet dabar sienos yra atsilupinėjusios ir išblukusios. Pats kambarys nėra dažnai naudojamas, tad pakampėje yra pilna dulkių. Ant sienų kabo apmusiję paveikslai, kurie jau seniai prašėsi restauratorio rankos. Prie kiekvieno židinio šono stovėjo po pilną indą su kelionmilčių miltelių. kambaryje kažkada kabojo trys šviestuvai, bet du jau buvo nutrūkę, dabar tik dešinysys laikėsi ant vis labiau plonėjančio lyno. Pats kambarys atrodė taip lyg jis būtų amžius užmirštas. Tiesą sakant į jį kojos niekas nekėlė nuo tada kai Doloresa Ambridž jį užrakino.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Christian Alfred de Shevrez de la Roya »

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #1 Prieš 12 metus »
Kerėjimo profesorius nudaužė kažkada uždėta spyną, ant kelionmilčių kambario durų ir suleido visus mokinius. Kambarys pirmą kartą per keliasdešimt metų buvo toks pilnas. Vienas nežymus mokytojo lazdelės judesys ir visi židiniai liepsnojo. Antras lazdelės krustelėjimas ir visi kambario langai atsidarė. Į vidų pliūptelėjo gaivus oras. Senukas palaukė kol visi vaikai susirinks ir tarė:
- Tikiuosi visi moka naudotis kelionmilčių tinklu. Jei ne aiškinu. Pasiimate šių stebuklingų miltelių ir metate į ugnį. Kai ugnis nusidažo žaliai įlipate į židinio vidų ir aiškiai tarete: Magijos ministerijos registratūra (aštuntas aukštas). Prieš imdami miltelius. Pas poną Filčą - Christian mostelėjo ranka į paniurusį ūkvedį - užsiregistruokite. Jis jums duos magijos ministerijos ženkliuką, kuris rodys jog esate svečias. Kai būsite magijos ministerijoje negalima - eiti negalima eiti į paslapčių departamentą, teismo sales, mistro pirmininko kabinetą, Magiškojo transporto departamentą, Magiškų žaidimų ir sporto departamentą. Ar viskas aišku/ Puiku - linktelėjo senis - išvykoje turėtų dalyvauti ir mokytojas Dante Arcadi, bet nežinau kaip jam seksis prie mūsų prisidėti. Dabar devynios valandos. Taigi ministerijoje turite šiek tiek laiso laiko. Kai laikrodis išmuš dvyliktą. O laikrodžių ministerijoje daug. Susirenkame į antrame aukšte esantį aurorų štabo viršininkės kabinetą Ten jums bus pravesta trumputė paskaita. Ir pateikta tolimesnė informacija. Patariu magijos ministerijoje nevaikščioti po vieną. Taip pat įspėju, kad nors jie ir yra įspėti, kad bus Hogvartso išvyka, kai kurie gali nustebti. Taip pat iš pono Filčo pasiimkite po ministerijos žemėlapį. Jame bus pavaizduota kur jūs esate bei kur esu aš. Tad nepasiklysite. Galime pradėti. - mokytojas pasitraukė nuo židinio ir leido vaikams keliauti.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #2 Prieš 12 metus »
Merė išklausė mokytojo pastabas ir informacija. Ji pajudėjo link Filčo.
- Sveiki, esu Merė For Smit I kurso iš Švilpynės. Norėčiau užsiregistruoti,- ištarė mergaitė.
Filčas linktelėjo galva ir tarė:
- Gerai,tu jau užrašyta. Pasiimk porininką ir eikite  kartu. Juk girdėjai,jog vieniems po magijos ministeriją keliauti nepatartina. Beto, štai. Paiimk žemėlapį.
- Dėkoju,- švelniai sušnibždėjo Merė ir pasuko netoli židinio.
Dabar teks palaukti kokio draugo,kad galėtume kartu eiti. Na ką,laukiu.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #3 Prieš 12 metus »
-Galime pradėti,-tarė mokytojas ir Alfas priėjo prie Filčo ir pasakė:
-Alfas Saneris I kursas,Grifų Gūžta.
Filčo akys nukrypo į kišenę kurioje liko "Visokio skonio pupelių"
-Kas ten? Negi smarvinės bombelės? Atiduok!-Filčas užriko ant viso kambario.
-Čia ne bombelės,čia pupelės,kvaily.
Filčas bumbėdamas užsirašė į pergamentą Alfo vardą ir pavardę.
-Gerai,gerai tu užrašytas.
Na ir kvailys.Tiesiog asilas.
Pamatęs,kad Merė jau užsirašius jis priėjo prie jos:
-Labas,einam kartu,-šypsodamasis paklausė Alfas.

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #4 Prieš 12 metus »
Prie Merės priėjo Alfas. Jis šypsodamasis pasiūlė:
- Labas,einam kartu?
Smit nė trupučio nedvejojus tarė:
- O labas. Puiku,einam kartu. Aš kaip tik tavęs laukiau.
Ir jie patraukė link židinio.
Keliauti su Alfu po Magijos Ministerija..? Cha,bus daug nuotykių.  Švilpiukė dar kartą šyptelėjo.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Vera Nyx Velard

  • ***
  • 174
  • Lytis: Moteris
  • Happiness is egotistical.
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #5 Prieš 12 metus »
Rafaelai įžengus į kambarį pirmiausia prisistatė Filčas.
- Na ką, išdaigininke, jau paleido iš ligoninės? Kitą kartą neišsisuksi taip lengvai...- bambėdamas jis užregistravo.
Langvai, kurgi ne. Norėčiau kad tu būtum buvčs vietoj manęs
Praunkštelėjo ir pažvelgė į jo rašliavą.
Rafaela Delakur, klastūnynas, antras kursas... Keista, kad jis moka rašyti.
Rafaela nustebusi pagriebė nuo jo stalo magijos ministerijos žemėlapį su ženkleliu ir nuėjo prie židinio.
Kelionmilčiai? Aš tikėjausi ko nors kito, na, bent nešyklės... Niekada nesu keliavusi su nešykle.
Ji griabė sują miltelių, ir, įlipusi į židinį juos mesdama sušuko "Magijos ministerija"
Tada viskas aptemo.

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #6 Prieš 11 metus »
Dovydas White pravėrė baltai nudažytas, apsilupusias duris. Į jo veidą plūstelėjo prašvinkęs oras. Dovydas nuėjo prie lango ir pasuko rankenėlę. Ji nepajudėjo. Tada Dovydas iš visų jėgų patraukė už jos. Trakšt trakšt... Bum!. Langas išvirto.  Į šonus pasipylė dulkės. Na bent ne bus karšta,- pagalvojo ir patraukė prie pirmo židinio.
- FU!!! Kaip čia dvokia. Galėtų pravėdinti kartas nuo karto.
Staiga durų rankena sujudėjo. Dovydas pasislėpė už židinio karšto. Galiausiai durys prasivėrė ir pro jas įėjo Varno Nago mokinė. Koledžą buvo galima spręsti iš jos aprangos. Ji nepastebėjus Dovydo nėjo prie židinio.

*

Neprisijungęs Emille Ann de Flores

  • VII kursas
  • *
  • 263
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Everybody dies but not everybody lives
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #7 Prieš 11 metus »
Emilė pasišokinėdama per kelias pakopas kopė laiptais. Iš vienos bendrakursės išgirdusi pasakojimą apie kambarį iš kurio gali patekti kur tik nori, varnė iškart iškurnėjo iš bendrojo kambario norėdama nuvykti pasižvalgyti po kokį miestelį, visad svajojo aplankyti Godriko Daubą ar Aukštutinį Flegį. Priėjusi reikiamą koridorių truputį sulėtino tempą, mat bijojo, jog nepastebės reikiamų durų. Pagaliau pamačiusi baltas aptrupėjusias duris tiesiu taikymu patraukė ten. Vieną akimirką Emilei pasivaideno, kad kambaryje girdi kažkieno žingsnius. Viską apsvarčiusi nuvijo šią mintį tolyn, mat logiškai mąstant visi buvo arba puotoje, arba krovėsi daiktus kelionei namo. Atsargiai pastumusi vos ant vyrių besilaikančias duris mergina įžengė į patalpą. Nustebino tik vienas dalykas, jog langas buvo visiškai atsilupęs nuo rėmo, tarsi išlaužtas. Emilė priėjo palangės nejučia dar žvilgtelėjo pro jį, mat vieną akimirką pamanė, kad kažkas sugalvojo iššokti pro langą. Išsitraukusi lazdelę vienu mostu sutaisė langą ir pasisuko link židinių. Jų čia buvo penketas. Emilė net nenutuokė, ar visi veikia ir nėra aklini, bet ilgai negalvodama pasirinko židinį žalia atbraila.
- Incendio.
Židinyje suliepsnojo ugnis, varnė apsidairė ieškodama kelionmilčių, tačiau pamatė kampe, už židinio, stovintį kažkokį berniuką.
- Ką čia darai?- Nustebo.- Šnipinėji visus, paskui tikėdamasis paskųsti ūkvedžiui?- Kandžiai paklausė.
"Life is what happened to you, when you are busy making other plans" - John W. Lennon

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #8 Prieš 11 metus »
Vis dėlto Varna Nagė pastebėjo berniuką:
- Ką čia darai?- Nustebo.- Šnipinėji visus, paskui tikėdamasis paskųsti ūkvedžiui?- Kandžiai paklausė.
Dovydas White buvo sutrikęs ir nežinojo ką atsakyti.
- Ką aššš... darau?- mikčiodamas ištarė žodžius,- Na tikiuosi manęs pačio nepaskusi. Aš norėjau nuvykti į Aukštutinį Flegį pasibastyt... Na o ką tu čia veiki?
Tik dabar atsistojo ir vėl nuėjo atidaryti langą, nes kambaryje buvo labai tvanku.

*

Neprisijungęs Emille Ann de Flores

  • VII kursas
  • *
  • 263
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Everybody dies but not everybody lives
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #9 Prieš 11 metus »
Emilė mindžikuodama vietoje įtariu žvilgsniu stebėjo berniuką.
- Jei tave paskųsčiau man būtų visai nenaudinga, nes ūkvedys ir manęs paklaustų ką ten veikiau ir po to greičiausiai čia sugrįžti nebepavyktų.
Varnė nusibraukė plaukus, užkritusius ant akių.
- Sakai į Aukštutinį Fleglį?- Lėtai pakartojo berniuko žodžius.- Na, aš irgi planavau ten persikelti. Ar tai reiškia, kad dabar tampysiesi iš paskos manęs kaip šuo?
Emilė daugiau nieko nesakė, tik stebėjo kaip tas berniukas nuėjo prie lango, norėdamas jį atidaryti. Ūmiai varnei šmėstelėjo įtarimas.
- Reik manyti tu prieš tai tą langą išlaužęs buvai?- Paklausė.
Nutarusi veltui nebegaišti čia pilyje Emilė susirado kelionmilčių dėžutę. Kreiva akim žvilgtelėjo į berniuką, su kuriuo nežinojo ką daryti. Jei neleis jam vykti kartu, jis garantuotai paskųst varnę ūkvedžiui, o jei persikels kartu ko gero paskui ir sekios iš paskos. Nusprendusi, kad naudingiau būtų jį pasiimti kartu Emilė vėl atsisuko jo pusėn.
- Keliauji ar ne?- Nekantriai paklausė.
"Life is what happened to you, when you are busy making other plans" - John W. Lennon

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #10 Prieš 11 metus »
- Keliauji ar ne?
Dovydas susimąstė ar vis dėl to verta keliauti. Juk dabar vyksta mokslo metų pabaigos puota. Achh... Kaip norėčiau skanios vištienos. Nors gal ir geriau keliausiu su ja. Gal vėliau nepasitaikys tokios progos?
- Keliauju. Į kuria vietą keliausim?- Dovydas nuėjo ir iš varnės rastos dėžutės pasisėmė kelionmilčių.- Oi. Vos nepamiršau. Accio galeonai! Gali prireikt kelionėje.
Po kelių sekundžių iš berniukų miegamojo atskriejo kapšelis su pinigais.

*

Neprisijungęs Emille Ann de Flores

  • VII kursas
  • *
  • 263
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Everybody dies but not everybody lives
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #11 Prieš 11 metus »
- Keliauju. Į kurią vietą keliausim?- Paklausė tas berniukas.
- Na ir puiku.- Pasakė Emilė.- Į Aukštutinį Fliglį, girdėjau apie jį įvairiausių istorijų, reikia apsilankyti, o per atostogas tikrai neturėsiu laiko. Gerai, kad sužinojau apie šitą kambarį.
Varnė vėl nusisuko nuo švilpio į židinį. Ugnis jame jau buvo prigesusi. Emilė vėl išsitraukė lazdelę.
- Incendio.
Židinyje vėl linksmai supleškėjo ugnis. Emilė pasisėmė saujelę kelionmilčių, dėžutę vėl pastatė į vietą.
- Eik pirmas.- Pamojo Emilė berniukui. Mat norėjo įsitikinti, kad tas švilpis nepasimestų kur tarp židinių.- Aš seksiu iškart tau iš paskos, juk žinai, jei vos vieną raidę ne taip ištari gali atsirasti kažin kiek mylių nuo reikiamos vietos. Beje, išvis kuo tu vardu?- Pasižiūrėjo į jį, staiga susivokusi, kad net nežino kaip į jį kreiptis.
Užsisukusi nuo židinio Emilė vikriai nustipseno prie durų ir pravėrusi jas iškišo galvą koridoriun.
- Pasaugosiu, ar nieks neateina, jei mus pamatytų būtų riesta.- Paaiškino švilpiui ir nekantriai caktelėjo liežuviu.- O tu paskubėk.- Užvertė akis iškišusi lazdelę dairydamasi į abi koridoriaus puses. Kol kas abiejuose galuose buvo tuščia ir mergina lengviau atsikvėpė.
"Life is what happened to you, when you are busy making other plans" - John W. Lennon

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #12 Prieš 11 metus »
-Aš Dovydas, bet gali mane vadinti Doviu,- tarė ir nusišypsojo. Kol varnė saugojo duris Dovydas. Tiksliau Dovis patraukė prie židinio su saujele kelionmilčių rankoje.- Aš niekada nekeliavau židiniais. Tiksiuosi pirmas kartas pasiseks?
Dovydas įlipo į trečią šiek tiek aptrupėjusį židinį. Fe... Kaip čia dvokia suodžiais! Greičiau dingsiu iš čia.
-Aukštutinis Fligis!
Blykstelėjo žalsva ugnis ir Dovydas White pradingo.

*

Neprisijungęs Emille Ann de Flores

  • VII kursas
  • *
  • 263
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Everybody dies but not everybody lives
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #13 Prieš 11 metus »
- Malonu susipažint, aš Emilė.- Šyptelėjusi tarė varnė.
Nusprendusi, kad aplink saugu Emilė pasitraukė nuo durų ir atsisuko į židinį. Stebėjo kaip Dovydas sušukęs miestelio pavadinimą dingsta ugnyje. Varnei jau ne kartą teko keliauti oru, taigi staigus švilpio dingimas jos nė kiek nenustebino. Tvirtai uždariusi duris mergina priėjo prie lango, dar žvilgtelėjo į besileidžiančią saulę ir uždarė langą, kad niekam nekiltų įtarimo patikrinti šios patalpos. Priėjusi prie židinio, kuriame prieš kelias akimirkas prapuolė Dovis, Emilė pasėmė saują kelionmilčių ir šliuptelėjo į ugnį. Liepsnos nusidažė skaisčia smaragdine spalva.
- Aukštutinis Fligis!
Emilė sušuko taip pat, kaip prieš kelias minutes švilpis, neatkreipdama dėmesio į tai, jog iš tikrųjų miestelio pavadinimas visai ne toks. Susivokė tai, tik jau įlipusi į šiltą židinį. Staiga viskas ėmė suktis, pro šalį greitai šmėžavo kitų židinių šešėliai. Emilė jautėsi taip, lyg tuoj susivemtų. Pagaliau sukimąsis lėtėjo ir galiausiai liovėsi. Mintyse keikdama šitą keliavimo būdą mergina išlipo iš židinio. Atsimerkė, galvodama, kur gi ją nunešė neteisingai ištartas miestelio pavadinimas ir iškart apsidairė ar Dovis taip pat yra šalia.
"Life is what happened to you, when you are busy making other plans" - John W. Lennon

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Kelionmilčių kambarys
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Keitė išlipo iš židinio, nusipurtė pelenus ir apsidairė. Taip, neprašovė. Čia tas kambarys.
Mergina niekad nebuvo šiame kambaryje. Apie jį žinojo tik iš tėčio pasakojimų-žinojo, kad jame yra keturi židiniai, bet tik vienas kūrenamas; žinojo, kad čia atsiduoda kelionmilčiais; žinojo, kad čia tvanku; žinojo, kad šitą kambarį kadais užrakino Doloresa Ambridž.
Keitė atsidudo ir įkvėpusi dulkių nusičiaudėjo. Kiek nedaug Hogvartso vietų ji aplankė! Praėjusius tris mokslo metus ji vaikščiojo tik į pamokas, bendrąjį kambarį ir biblioteką. Ir viskas! O juk galėjo pamatyti tiek daug!
Darsyk atsidususi (ir nusičiaudėjusi) Keitė pasuko link durų, nuspaudė rankeną ir nuėjo link Varnanagės bendrojo kambario.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.