0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
„Mirties Relikvijos“ Lietuvoje

Londone filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos - 2 dalis“ premjerai skirtas renginys jau baigėsi. Tačiau neverta nusiminti - Lietuvoje paskutinio filmo premjerai skirtas renginys vyks kitą savaitę!

Kino centras „Multikino“ ir prekybos ir pramogų centras „Ozas“ liepos 14 d. organizuoja įspūdingus renginius prieš paskutinio filmo premjerą. Nieko panašaus Lietuvoje dar nebuvo! Magiška atmosfera, burtininkai, raganos, magiški gyvūnai, Hogvartsas!

Renginių pradžia - 17 val. Vyks įvairūs konkursai, užduotys, viktorinos, leisiančios atskleisti savo  žinias apie rašytojos J. K. Rowling sukurtus personažus ir jų nuotykius, gražiausios šluotos rinkimai ir lenktynės, magiškų daiktų paieškos. O 19 val. jūsų lauks  nepakartojamas magijos teatro „DiArchy“ pasirodymas.

„Ozo“ pirmame aukšte atidaroma niekada anksčiau viešai nerodytų fotografijų iš „Hario Poterio“ filmų užkulisių paroda. Retrospektyvinei parodai atrinktos 60 nuotraukų, padarytų per  pastarąjį dešimtmetį. Jose užfiksuotos akimirkos iš visų aštuonių „Hario  Poterio“ filmų užkulisių. Nuotraukose galima pamatyti išskirtines  dekoracijas, vietas, specialiuosius efektus, kostiumus, kurių  neįtikėtina gausybė buvo naudojama filmuojant visas filmo serijas.
Jau dabar galima dalyvauti „Ozo“ rengiamame „Hario Poterio“ presonažų antrininkų konkurse! Daugiau informacijos čia.

Renginio metu bus galima laimėti bilietus į filmo premjerą liepos 14 d., pagrindinį prizą - lenktyninę šluotą „Aureolė 2001“ arba vieną iš magijos pasaulio daiktų:

  • Plėšiko planas
  • Pabaisiška pabaisų knyga
  • Šeivamedžio lazdelė
  • Grifų Gūžtos bokalas
  • Hario Poterio akiniai
  • Hogvartso plunksna
  • Grifų Gūžtos šalikas
  • Tomo Ridlio dienoraštis
  • Hogvartso herbas ir koledžo ženkliukai
Norint laimėti „Aureolę 2001“, reikia sukurti savo originalią šluotą ir atsinešti ją į „Ozą“ liepos 14 d. 17 val.

Šis renginys - nepakartojama galimybė  „Hario Poterio“ filmų seriją užbaigti magiškai ir, pasisėmus nepamirštamų įspūdžių, 20 val. visiems kartu žiūrėti aštuntąjį filmą „Haris Poteris ir Mirties relikvijos - 2 dalis“. Įrodykime, kad ir Lietuvoje yra tikrų „Hario Poterio“ fanų!

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Netrukus Facebook puslapyje paskelbsime konkursą bilietams į „Haris Poteris ir Mirties relikvijos - 2 dalis“ premjerą laimėti!


*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Eina sau, rimtai sudalyvaučiau, bet niekaip neišeis.. :D

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Nebūsi Vilniuj tą dieną? :(

*

Neprisijungęs Rūta Allen

  • II kursas
  • *
  • 19
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
O 20 valandą eis visi žiūrėti filmo, ar tie kurie turės bilietus, ar juos laimės?

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Tie, kurie nusipirks arba laimės :) Juk nemokamai ar be pastangų niekas nerodys ;D

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Tai paaiškinkite man, kokiu būdų buvo galima laimėti Ridlio dienoraštį ar ženkliukus? Ar vis dar BUS galima laimėti? Nes tądien tokių prizų nemačiau...

Beje, ne mes už tuos prizus atsakingi  :-X

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ir aš nemačiau  @) Ozo FB perskaičiau, kad ir kiti pasigedo jų... Ir tipo dar bus galima tuos prizus laimėt Ozo FB šią savaitę  ???

Beje, ne mes už tuos prizus atsakingi. Nuskambėjo kaip kaltinimas  :-X

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Na filmas viską atpirko ;D Nekaltinu, žinoma.
Tik kiek kitaip įsivaizdavau visą viktoriną. Bet tiek jau to. Vaikams ten atrodo, smagu buvo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Sonora Peštukė »

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ir aš visai kitaip įsivaizdavau..  @)
Ir ne tik viktoriną, bet ir visą renginį..

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
O tu dalyvavai? Kurioj komandoj buvai? :)
Aš tikiuosi, kad kadanors galėsime organizuoti tikrą rimtą renginį ir visai ne trimečiams. Bet bent jau šiokia tokia pradžia.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Dalyvavau x) Kobrų gūžtoj buvau  :D O tu?
Būtų smagu magišką renginį surengt, tik kad tokiam, kokio aš norėčiau, reikia gero finansavimo  :-X

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Aš draugintlininkų draugijoj :) Nu svarbiausia turėti gerą įdėja ir paleisti ją. Tikrai kadanors įgyvendinsim...

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
O kas nors iš mūsiškių gal buvo šluotą atsinešęs?

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Aš nelabai žinau, kas tie mūsiškiai. Bet pati šluotos neturėjau...