0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alicia Dana Visser

• II kursas
  • *
  • 17
  • Taškai: 23
  • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #285 Prieš 4 mėnesius »
Šokoladinis pyragas buvo begalo skanus Alicia pati suprato, kad tokio pyrago ji beveik niekur niekada nebuvo valgius. O tai dar labiau mergaitę paskatino niekada negrįžti namo. Suvalgiusi pyrago gabalėlį grifiukė atsigėrė kažkur rasto saldaus limonado, o jį gerdama išgirdo kaip kažkas atėjo į virtuvę. Gal čia atėjo tie elfai ar dar kažkas. Nutarė žaliakė ir atsisukusi pamatė tamsiaplaukę mergaitę su mielu katinėliu rankose. Ji pasiėmė keksiuką ir pradėjo valgyti. Nepažįstamoji visai nepastebėjo vienuolikmetės, o tai ją pradėjo šiek tiek pykditi. Juk aš tik dėl to nusidažiau plaukus ir pradėjau kvepintis. To net neužtenka. Tikriausiai reikia ant veido ryškiai parašyti užrašą ,,Pastebėk mane ". Piktai pagalvojo Dana ir tyliai kaip visuomet priėjusi prie mergaitės pasisveikino norėdama,kad ji dabar jau ją pastebėtų:
- Labas aš Dana, o tu kuo vardu ? Ai be to tavo katinėlis labai mielas gal norėtum limonado ?- ištiesė ranką su limonado stiklinę.

*

Neprisijungęs Victoria Julia Saeterhaug

• I kursas
  • *
  • 16
  • Taškai:
« Atsakymas #286 Prieš 4 mėnesius »
Victoria Julia sau kuo ramiausiai valgė savo keksiuką kaip prie jos kai ji to visiškai nesitikėjo priėjo kažkokia mergaitė tokio pat kurso kaip ir pati Saeterhaug tiktai aiškiai iš kito koledžo. Ta mergaitė kaip suprato pati Varno nago mokinė buvo Grifė nors net tai mergaitė visiškai nerūpėjo. Ir vėl žmonės kiek  jau galima? Kodėl aš paprasčiau negaliu tiesiog mokytis viena? Aš tiesiog nekenčiu šios vietos!! taip kaip nebuvo k1 daugiau daryti pati pirmakursė ištarė:
- Na ką gi sveika, O aš esu Victoria Julia kuriuo vardu kreipsiesi man nesvarbu. beje dėl katino čia Damiano arba gali sakyti tiesiog Dami. Jį aš nešuosi visur na arba beveik visur. Ir ačiū už limonadą.- Šiaip ne taip Varniukė prisivertė save nusišypsoti vien tik jau iš mandagumo ir atsigėrė ką tik jai paduoto gėrimo kurį kaip bebūtų keista Dana padavė labai laiku. Kiek apsižvalgiusi Vic vėl greičiausiai net pati to nenorėdama pasakė:
- Tikrai labai ačiū , beje tau neatrodo , kad tie namų elfai kažkokie jau labai keisti? Na taip aš grynakraujė apie juos daug žinau , bet vis tik....Nes nepanašu , kad Damiano jie jau labai patiktų.- Su šia mintimi Victoria Julia nusišypsojo nors kam to reikėjo tai nežinojo niekas.

*

• II kursas
  • *
  • 17
« Atsakymas #287 Prieš 4 mėnesius »
Gerdama skanų braškinį limonadą Alicia klausėsi mergaitės ir jos nieko kačiuko prisistatymo. O kai jie Victoria baigė kalbėti mergaitė pradėjo savo kalbas:
- Malonu tave sutikti Julia, bei tavo mielajį katinėlį Dami,- gurkštelėjo limonado grifiukė, - pritariu tau, jie ištikrųjų atrodo keistai. Gyvenime aš jūsų net mačiusi nesu,- tik tada pirmakursė suprato ką pasakė Julia ir ištos nuostabos garsiai sušuko,- pala ką ?! Tu esi grynakraujė burtininkė ?! Tavo abu tėvai yra grynakraujai burtininkai ?! Ir tai reiškia, kad tu viską žinai apie magijos pasaulį ?! NEGALI BŪTI !!!- Dana apsiramink tu, kad tik įžeidei grynakrauję burtininkę. Subarė save Dana ir tylesniu ir draugiškesniu balsu pasakė:
- Atleisk Victoria aš tiesiog labai nustebau, nes pati esu žiobarų kilmės. Ir man šis visas pasaulis yra labai naujas ir nepažįstamas. Gal tu gali papasakoti man apie šį pasaulį ? Paviždžiui apie šio pasaulio madas ? Labai prašau.

*

Neprisijungęs Victoria Julia Saeterhaug

• I kursas
  • *
  • 16
  • Taškai:
« Atsakymas #288 Prieš 3 mėnesius »
Victoria Julia visa šita situacija jau ėmė gerokai erzinti nors negalima pasakyti  , kad ta prakeikta Grifė Varno nago mokinę erzino jau nuo pat pradžių. Reikia sugalvoti kažkokį planą , kad ta Dana per daug manimi nesusidomėtų ir eitų iš čia lauk tik kol kas visiškai neturiu plano kaip tai padaryti... Kurį laiką jaunoji Saeterhaug tiesiog stovėjo gėrė limonadą ir stebėjo Daną bei savo katinėlį Damiano. - Taip aš esu grynakraujė burtininkė ir man labai keista kalbėti su žiobarų kraujo gimusia mergaite nors prieš juos aš nieko neturiu. - Kuo paprasčiausiai pasakė Victoria Julia. Na ką gi šaunu aš stoviu ir šnekuosi akis į akį  su purvakrauje ar gali būti dar kas nors blogiau nežiūrint į tai , kad aš ir taip nekenčiu žmonių? Manau , kad tikrai ne. Pamąstė sau Varniukė ,o paskui atsakė į Danos klausimą.- Na , o dėl madų taip, žinoma galiu tau apie jas papasakoti tiek kiek tik nori žinoti. Na mes burtininkai stengiamės pritapti prie žiobarų , bet jeigu jų šalia nėra ir tai yra tik burtininkams skirtas renginys arba vieta mes rengiamės apsiaustus , mantijas dažniausiai ryškių spalvų. Mes dėvime mantijas arba apsiaustus tam , kad paslėptume savo burtų lazdeles ar kitus magiškus daiktus. - Kuo paprasčiausiai viską išaiškino mergaitė.

*

• II kursas
  • *
  • 17
« Atsakymas #289 Prieš 3 mėnesius »
Alicia išsižiojusi klausėsi Julios pasakojimo, bet buvo ganėtinai nusivylusi. Aš juk jau pastebėjau, kad jie nešioja tuos apsiaustus. Turi būti dar kažkas ką jie nešioja. Juk jie negali visada ir visur nešioti tik apsiaustus. Nusivylusi pagalvojo grifiukė ir visai neslėpdama nusivylimo pasakė:
- Tai tu nori pasakyti, kad jūs nešiojate tik mantijas ? ! Ar jums nepabosta visur matyti tik mantijas ir apsiaustus ? Na aš nieko prieš juos blogo neturiu, bet manau, kad visada juos dėvinti. Man jie pabostų. O tau ?
Kai Dana ištuštino stiklinę pajuto, kad labai nori į tualetą ir, kad jai ši virtuvė ir elfai labai pabodo. Dėl to ji nusprendė išeiti iš šios vietos ir paieškoti kažko įdomesnio.
- Iki Victoria, aš jau eisiu. Iki pasimatymo,- atsisveikino vienuolikmetė ir išėjo pro duris galvodama ar su Julia dar karta teks susitikti ?