0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Vivian klaidžiojo tamsiais Magijos Ministerijos koridoriais. Viv buvo tiesiog išvaryta iš namų. Aišku, netiesiogiai, tiesiog jos pamotė nusprendė, kad niekada nevėlu galvoti apie ateitį. Na, aišku išsiuntė į Magijos Ministeriją ir dar įdavė juodajį labradoro retriverį Tobį ir degu Bellą, kad jos neįleistų, Vivian grįžtų tuščiomis, o pamotė rėžtų
-Na, va matai, brangutę? Tu niekam nereikalinga. Geriau nueik pasiimk tėtuko šautuvą ir štai ten nusišauk. Taip bus naudingiau visiems.
Aišku šitai ji pasakys netiesiogiai, bet būtent tai ji norėtų pasakyti. Taigi maža pirmakursė klaidžiojo po koridorius ir tyrinėjo kabančias lenteles ant kabinetų. Viv atrodė tikrai maža, o dar dėl savo neįtikėtinai mažo ūgio atrodė lyg išvis darželinukė. Būtent tai pasakė žmogus prieš duodamas jai žetoną su vardu, pavarde ir kelionės tikslu. Be to dar ji buvo užsidėjus raudoną, laisvą ir vaikišką suknutę puošta baltais žirniukais ir perišta baltu kaspinuku. Šitokia apranga rodė, kad jai dar tik lėlės ir unicornai galvoje, nors iš tiesų ne. Galiausiai pamatė kažkokį vaikiną einantį į kažkokį kabinetą. Vivė palaukė kamputyje su augintiniais kol jis įejo ir nubėgo pasižiūrėti koks ten kabinetas. Ant lentelės buvo užrašyta- "Aurorų štabo vadovės Džeinės Meko kabinetas". Vivian be galo apsidžiaugė ir jau norėjo belstis kai staiga sustojo o kas jeigu manęs nepriims ir išvarys ar sutrukdysiu? Juk mačiau vaikiną įeinanti... Na, taip ji nežino, kad mačiau... O jei žino? Na, vistiek aš žinau... Vivian dar ilgai mąstė, tada pažiūrėjo į augintinius ir tarstelėjo:
-Na, kas bus tas...,- ir tyliai pabeldė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Vivian DarkBloom »

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Nuoširdžiai nelabai nustebęs, kad tingiai gulinti pantera vis dėl to nėra štabo vadovė, bet su atlėgusia širdimi, kad išsiaiškino tiesą vaikinukas ryžtingai atstūmė kėdę ir ėmė jaustis tarsi namuose, per kokį „formalų“ balių. Situacija buvo tiesiog puiki - žmogus pas kurį atėjo buvo praktiškai jo amžiaus - bus lengviau kalbėtis.
- Keista, kad tu esi tokia jauna, tikrai ten pataikiau? Vestibiulyje pasirodė, kad Magijos Ministerijoje dirba tik seniai ir susiraukšlėjusios bobos, - šyptelėjo jaunuolis, prieš tai žaismingai įžeidęs pašnekovę. - Prieš imdamas jaustis kaip namuose, dar paklausiu - galbūt yra darbo vietų tavo departamente? Matai, aplinkiniai baigia išzyst man smegenis, kad turėčiau eiti dirbti į šitą skylę... nors aš to visai nenoriu, - pakuždomis, taip kad nenugirstų galbūt būsima darbdavė, burbtelėjo magas. - Jokio CV neturiu, taigi nebent kokio juodo darbo? Tik nenoriu tapti buhalteriu, - skubiai pridūrė Nichol. - Man žymiai labiau tinka su magija susiję darbai. Jei jau tavo metų žmones priima į tokias aukštas  vietas, amžius, juk, neturėtų būti didelė problema. Ar ne?
Kol dėstė savo monologą (atrodo, kad net kvapą užėmė vadovei pamačius tokių prastų manierų moksleivį, nors kas ten žino) bedarbis girdėjo, kad kažkas beldėsi. Nereikia nė sakyti, kad tai visiškai nesutrukdė svečio, sustabdyti tai kas pradėta buvo neįmanoma. Kažkoks tylus beldimas į svetimo kabineto duris tikrai nėra trukdis tokiai asmenybei kaip Nichol. Todėl, dar vienas svetys taip ir liko nepripažintas ir vienišas kitoje durų pusėje... bent jau pirmojo atžvilgiu.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Džeinė Meko gūžtelėjo pečiais ir šyptelėjo.
-Daugiausia susiraukšlėję seniai,-nusijuokė mergina.-tačiau nesunkiai gavau šią darbo vietą. Hogvartse man sekėsi. Nors vasarą dabar tenka dirbti kone vien tik pačiai... Varginantis ir pavojingas darbas. Vis gi, smagu.
Juodaplaukei buvo smagu kad nors kartą ji galėjo padėti į šalį mandagybes, nes kaip priimta klastuolei, ji norėjo visada išsakyti ką galvoja.
-Koks tavo vardas ir pavardė? Ar esi baigęs mokyklą? Kokią? Kokiame koledže mokeisi? Koks tavo fizinis pasirengimas? Kokiais ginklais gali kautis? Kokie buvo tavo pažymiai? Ar turi kokių nors galių-pavyzdžiui metomarfagystę ar animagystę? Kurie trys dalykai labiausiai sekėsi? Kiek tau metų? Ir kodėl atėjai būtent čia?-apipylė klausimais jaunąjį burtininką aurorų vadė.
Mergina išgirdo beldimą į duris.
-Įeikit!-šūktelėjo Džeinė.
Įėjusi viešnia merginą dar labiau nustebino. Tai buvo mergaitė su dviem šunim. Džeinė jai šyptelėjo ir mostelėjo į tolėliau esantį raudoną fotelį.
-Prisėsk, šiek tiek palauk, kol mes baigsim,-paprašė juodaplaukė.
Jai mostelėjus lazdele ant staliuko prie fotelio atsirado sausainių ir arbatos mergaitei vaišintis. Tada mergina vėl atsisuko į vaikinuką.
-Gal nori arbatos ir sausainių?-pasiūlė.
Jos juodoji pantera Naktis ėmė urgzti ant šunų. Džeinė raminamai uždėjo ranką jai ant galvos ir urzgimas nutilo.
-Ramiai,-šyptelėjo.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
Vivian jau buvo bepradedanti ašaroti kai išgirdo išsvajota "įeikit!". Tai išgirdus Vivian be galo apsidžiaugė ir cyptelėjo. Galiausiai įejo ir iš larto jaų viskas buvo sukomanduota. Vivian pasimetė ir nenorėdama vadovės nutraukti padarė reveransą ir nulėkė prie sofos. Tobis išsigandęs panteros suinkštė ir smuko po ką tik išburtu staliuku.
-Oi tu,- sukikeno Viv ir pakvietė jį ateiti.
Jam atėjus Vivė nuslydo nuo sofos ir apkabino, tada paglostė ir grįžo atgal ant sofos. Bella taipogi nelabai susižavėjo pantera tad iš karto užšoko ant sosfos ir tada ant Viv peties. Vivian nusijuokė ir kilstelėjo ranką norėdama paklausti ir paklausė:
-Gal galėtų Tobis, tai yra mano šuo, užšokti ant sofos? Būčiau labai dėkinga jeigu leistumėt, mat jis bijo jūsų panteros. Beje, ji labai graži.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Džeinė Meko »

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
Vaikinas turbūt ėmė jaustis lyg į jį būtų ėmę svaidyti žirnius. Žinote tą pasakymą: „Kaip žirniais į sieną“? Turbūt atsidėkodama už porą ižeidžiamų žodelių aurorė vietoje sienos įkišo jaunuolį.
- Erm. Na, kadangi jau pamiršau pusę klausimų kuriuos uždavėte, o į tą pusę kuriuos atsimenu aš neturiu atsakymų gal tiesiog pasiūlysiu ir jums arbatos su sausainiais. Vaišinkitės į valias. Tuo tarpu, aš papasakosiu apie save, kaip matau jūsų aplankyti atėjo ypatingai svarbus asmuo, - žinoma, dabar jau buvo metas pripažinti, kad kambaryje atsirado dar viena būtis. Ir dar atsitempė krūvą šunų... - Tai pernely negaišinsiu. Šiemet baigiau Hogvartsą, moku kelis burtažodžius... atrodo turiu pasiėmęs tą lapą, - Nichol ėmė raustis savo apsiauste. Ilgai neteko laukti, nes apsiaustas neturėjo šimto kišenių. Ant stalo numetęs sulamdyto pergamento gabalą magas tęsė savo kalbą. - Gali permest akim mano baigiamųjų rezultatus. Neturiu jokių galių, mėgstu visas magijos šakas, - trumpas kvėptelėjimas. - Atrodo kaip ir viskas? Gal kokio vyno turėtum? Arbatos taip anksti ryte nesu pratęs gerti, tačiau tokią tiradą susakius galima netyčiomis ir liežuvį praryti ieškant seilių burnoje...
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Džeinė Meko atsiduso ir mostelėjo lazdele. Ant stalo atsirado dvi "chardone" vyno taurės, vieną iš jų mergina ištiesė vaikinui, o kitą pasiliko sau.
-Tiek jau to. Tu priimtas bandomajam laikotarpiui kaip auroras, naujoke... Vien tik dėl to, kad man labai reikia pagalbos, o tavo pažymiai tikrai neprasti. Koks tavo vardas?-kilstelėjo antakį mergina.-beje, aš neprisiimu kaltės ir atsakomybės už tave jei žūsi. Šis darbas pavojingas, tad dar gerokai pagalvok ar jo nori.
Juodaplaukė gurkštelėjo vyno ir pažvelgė į atėjusią mergaičiukę.
-Dėkui. Ir taip, žinoma, jis gali užsilipti ant fotelio,-šyptelėjo mergina.-na ir kokie vėjai tave čia atpūtė? Beje, aš Džeinė. Kas tu tokia?
Aurorų štabo vadovė žvilgtelėjo į tą vaikiną vis dar laukdama iš abiejų atsakymų.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
Vivian sau tupėjo ant sofos ir "gėrė arbatą". Iš tiesų tai ji pro puodelio viršų stebėjo vaikiną ir tramdydam juoką prunkštė į puodelį. Galiausiai padėjo puodelį ir paėmė sausainį ir tramdydamasi, kad nesusijuoktų, jį suvalgė. Suvalgius neištvėrė ir pradėjo kikenti. Tada vėl į jį pažiūrėjo, kelias sekundes jį stebėjo, o tada nusuko akis į šoną ir tada į žemę. Taip padarė kelis kartus kol pajuto, kad pradeda raudonuoti. Nuslydo nuo sofos ant žemės ir užsidengė veidą. O tuo tarpu jos šuo išgirdęs leidimą užšokti, užšoko ant sofos
-Ką aš darau?- sušnibždėjo Tobiui, kuris tupėjo viršuje,- kiek atsimenu esu skaičius kažkokiam žurnale, kad tipo tai yra flirtas... ar atsimeni tokį dalyką?
Tobis palinksėjo. Mergaitė vėl pradėjo raudonuoti, o pilve pradėjo skraidyti drugeliai.
-Atsimeni, kažkur skaitėm, kad kai įsimyli pilve pradeda skraidyti drugiai, ane?
Šuo vėl palinksėjo.
-Ne... OMG! Kiek jam metų? Aš jam tikrai nepatiksiu! Greičiausiai aš jam atrodau kaip vaikas...-sušnbždėjo mergaitė savo augintiniui.
Tobis tyliai suinkštė. Mergaitė vėl sugrįžo ant sofos. Po kiek laiko nesugalvodama ką veikti pradėjo pinti savo juodus lyg varno plunksnos plaukus. Tada išgirdo panelės Džeinės balsą.
-Eeee... Ką sakėte? A, taip, prisiminiau... Aš Vivian. Galite mane vadinti tiesiog Viv, panele Džeine. Gal galėtumėt papasakoti apie aurorės profesiją? Ir kaip tapti animage?- mergaičiukė išraudo visa lyg aguona ir nejaukiai pasimuistė ant sofos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Vivian DarkBloom »

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
Džeinė vos sutvardė kilusį juoką išvydusi, kaip nepažystamoji mergaitė simpatizuoja naujajam aurorui, ką tik priimtame į darbą. Tačiau šypsenos užgniaužti nepajėgė. Jaunoji aurorų štabo viršininkė paslapčiomis žvilgtelėjo į vaikiną-jai buvo įdomu, kaip jis reaguos. Tačiau išgirdus Vivian klausimą, merginos šypseną lyg vėjas nupūtė nuo veido. Ji sudejavo.
-Na ir kurių galų magijos žinios mane taip šnipinėja?! Nenorėjau, kad visi sužinotų kad aš esu animagė,-susiraukė juodaplaukė.-juk iš jų sužinojai, kad gebu pasiversti į gyvūną?.. Dėkui Dievui, kad niekas dar neparašė į KOKĮ gyvūną galiu pasiversti.
Panelė Meko susiraukė papurtė galvą, tarytum prieštaraudama pati sau.
-Yra keletas būdų. Visi jie pavojingi ir reikalauja magijos ministerijos leidimo. Tai buvo vienas iš pirmųjų kartų, kai sulaužiau rimtą burtininkų pasaulio taisyklę,-sukikeno Džeinė.-Matai, neįmanoma pasirinkti, į kokį gyvūną pavirsi. Jie...-čia žaliaakė stabtelėjo.-žinai, atleisk, bet negaliu dabar tau pasakoti visko. Viską panagrinėsime Hogvartse, ten būsiu ir vesiu keletą pamokų dėl keleto priežasčių. Dėl saugumo. Kol kas neimk į galvą. Ir prašau, nebandyk pasiversti animage bent jau kol kas. Gali rimtai susižeisti. O apie auroro profesiją-ji reikalauja mokyklos baigimo, labai gerų pažymių, fizinio bei moralinio stoprumo, valios, ryžto, drąsos, gudrumo ir mokėjimo išlikti šaltai ir susikaupusiai net ir beviltiškiausiose situacijose. Apie tai plačiau, manau, taip pat pavyks plačiau padiskutuoti Hogvartse...
Buvusi klastuolė vėl gurkštelėjo vyno.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
Priėmė. Nichol nuotaika iš kart subjuro. Jį priėmė į darbą. Jam teks dirbti.
- Malonu, kad pasitikite manimi, - surūgusiu balsu išvartaliojo naujasis auroras. - Jei nepastebėjote, kuo netikiu, mat vienas iš aurorų bruožų yra pastabumas, virš mano pažymių buvo parašytas ir mano vardas.
Vis dar surūgusiu veidu magas ištiesė ranką ir negrabiai, šiek tiek išliedamas ant stalo, paėmė taurę balto vyno. Gurkštelėjo ir vos susilaikė neišmetės taurės iš rankų - burtininkas mėgo tik raudoną vyną. Medus jau ir taip buvo sugedęs, tačiau dar mažė kuri atsivilko į kabinetą velnias žino ko ėmė keistai šnairuotį į raganių. Kai ji dar ėmė kamantinėti naująją darbdavę apie darbą štabe Nichol trūko kantrybė.
- Klausyk. Mažiems vaikams, tokiems kaip tu, ne vieta būti Magijos Ministerijoje. Juolab, į ministeriją negalima atsivesti gyvūnų, - prisiminęs tyliai tupinčią Džeinės panterą vyriškis pridūrė. - Tam reikia būti įdarbintam šioje mieloje įstaigėlėje. Beje, Džeine, - šiek tiek nuleidęs gazą auroras pasisuko į savo viršininkę. - Jei nenori, kad visame pasaulyje pasklistų gandai apie tavo klausinėtinus veiksmus galbūt vertėtų pasinaudoti proga ir ištrinti šiam vaikui atmintį? Sutepti aurorų garbę nebūtų ypatingai kilnu iš tavo pusės.
Jau atgavęs dalį prarasto žaismingumo vyriškis išsitraukė savo lazdelę ir pavartęs ją rankose, tarsi gąsdindamas, iššovė spiečių žiežirbų į mergytės pusę.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Džeinei Meko trūko kantrybė.
-Po velnių, tu jau spėjai mane suerzinti. Nors čia esi gal dešimt minučių,-suurzgė aurorų vadė.-panaiti, Nenorėk pyktis su manimi.
Juodaplaukė atsistojo prie stalo ir metė savo juodus akinius nuo saulės ant stalo taip, kad vienas jų kraštelis stipriai įskilo. Tada ramiai atisėdo į kėdę ir šyptelėjo, tarytum nieko nebuvo nutikę.
-Dėl gyvūnų-nuo praeitų metų taisyklės kiek pakeistos, Nichol. Ir ne, netrinsiu Vivian atminties. Kol ji man nieko nepadarė, tol nedarysiu ir aš. Be to, nepasakiau jai nieko tokio, ko kiti nežinotų,-susitvardžiusi pasakė mergina.
Pora pastarųjų dienų jai ir taip sunkios, o čia dabar dar ir atsiranda ją erzinantys paaugliai. Džeinė mostelėjo savo burtų lazdele ir įtrūkęs akinių stiklas užsitraukė. Devyniolikmetė užsidėjo juos ant galvos it lankelį ir pasisuko į Vivian.
-Viv, tu gal jau eik. Čia mano vizitinė, jei prireiks, siųsk pelėdą,-pametėjo mergaitei kortelę Džeinę.
Mergaitei išėjus, tamsiaplaukė atsisuko į Nichol.
-Geeerai. Dabar viską išsiaiškinkim. Ar gerai skraidai šluota? Kauniesi kokiais nors ginklais? Labiau norėtum būti veiksme ar toliau nuo jo?-paklausė.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Vivian supyko ir į Džeinės pusę sužaibavo akimis. Bet aurorei pradėjus pasakoti mergaitės veidelis sušvelnėjo, o akys padidėjo iš susidomėjimo ir akių spalva pakito iš vaiskiai geltonų tapo medaus spalvos. Vivian maloniai išklausė aurorę ir jai pabaigus tarė:
-Labai ačiū jums už man suteiktą informaciją. Gal kai pradėsite mokyti Hogvartse galėsite daugiau apie tai papasakoti? Būčiau labai dėkinga.
Vivian žvilgtelėjo į savo augintinius: degu Bella dailiai susirietus į kamuoliuką šnarpštė sofos kamputį, Tobis pareigingai tupėjo netoliese ir stebėjo raganių, retkarčiais pradėdamas šiepti dantis ir urgzti, bet greitai vėl išsitiesdavo ir akylai lyg vanagas jį stebėdavo.Taip kurį laiką pasėdėjo kol galiausiai išgirdo raganiaus balsą. Vivian iš karto atsitiesė lyg styga, pakėlė smakrą, primerkė akis ir smerkiamu žvilgsniu pažvelgė į jaunuolį.
-Visų pirmą, proto bokšte, aš turiu vardą. Buvau jį pasakius, bet nesijaudink šiais laikais daug kas serga skleroze. Antra mane įleido. Štai žetonas,- Vivian parodė žetoną "Proto bokštui" ir apsižiūrėjo nagus,- trečia aš neketinu niekam pasakoti apie savo apsilankymą MM.
Staiga Vivian šuo pasiuto loti ant burtininko, Viv metus piktą žvilgsnį tuoj pat nurimo. Tada vyriškis paleido kibirkštis. Vivian jas pamačius kuo ramiausiai pasislinko į šoną. Tada pasiemė vizitinę kortelę ir šūktelėjo augintiniams:
-Tobi, Bella einam!
Ir jie gražiai vorelę išėjo pro duris, tik Tobis prieš išeidamas apdovanojo jaunikaitį gera doze lojimų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Vivian DarkBloom »

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Nichol šyptėlėjęs dėl jo sukelto chaoso pasiražė - buvo beužsnūstąs dėl tvankaus oro ir nuobodžių kalbų. Permainingų nuotaikų plėšomai mergaitei išsinešdinus (žinoma, prieš tai dar iškėlus mažytę sceną, kaip budinga vaikams) net oras, rodos, tavo gaivesnis.
- Skraidau šluota puikiai. Turiu leidimą keliauti oru. Esu įpratęs kautis lazdele ir žodžiais, o pasirinkčiau turbūt darbelį atokiau nuo veiksmo. Žinoma, jei darbas nėra surištas su magija - nieko neišeis, - pasikartojo vyriškis. - Bet kitais atvejais, manau, kad nebūtina manęs kišti į sūkurius. Aišku, mielai patalkininkaučiau pastiprinimo vietoje. Kaip darbas vasarą? Turbūt neįtikėtinai malonu dirbti kai nėra kolegų... - pašiepė nusiplūkusią vadovę magas.

((Atsiprašau dėl ilgio, norėjau atrašyti šiandien, tačiau spiria keli online reikalai... Kiti postai turėtų ilgesni būt))
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
((būdinga...))
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Džeinė linktelėjo.
-Šaunu, dar nėra taip visai blogai,-sumurmėjo mergina, turėdama omenyje jo pasiruošimą.
Vadinasi, dar vienas introvertas, nenorintis su niekuo bendrauti ir sunkiai dirbti. Tikiuosi, kad jis bus bent kuo nors naudingas,-mintyse atsiduso devyniolikmetė.
Džeinė minutėlę pagalvojo ir paėmusi į rankas juodą, didelę rašomąją plunksną pavartė ją rankose.
-Kaip tau patiktų darbas seklio vietoje? Tau tereikėtų pasekti įtariamuosius ir pranešti man absoliučiai viską, kas vyko, ka jie šnekėjo ir taip toliau. Dažniausiai susirėmimų neįvyksta, o be to, dėl tavo amžiaus niekas nepagalvotų, kad tu gali būti auroras. Į pačias pavojingiausias užduotis tavęs nesiųsčiau, vykčiau viena arba vykčiau kartu su tavimi. Atlyginimas gana didelis, be to, turėtum dvi laisvas dienas per savaitę,-pasiūlė juodaplaukė.-ką manai?
Išgirdusi Nichol klausimą Džeinė pavartė akis:
-O, taip, tiesiog puiku dirbti vienai vasarą, kai visi kiti ilsisi kur nors prie Karibų jūros ar Australijoje. Arba jeigu nori vienas stačia galva pulti kovoti prieš kokius tris pabėgusius Azkabano kalinius, o gal tvarkytis su bent penkiais psichais per dieną.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Ats: Aurorų štabas
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
Vyrukas prunkštelėjo:
- Bet, ar neturėjai omeny šnipo? Sekliais paprastai vadiname tyrėjus. Aišku, tai pernelyg didelio skirtumo nedaro - kaip pavadinsi, taip bus gerai. Nemanau, kad darbas bus pernelyg sunkus, nebent kažką nutylėjai, - aišku, kad nutylėjai. Joks normalus darbdavys nesiūlytų lengvų darbų naujokams. - apsiimu darbo. Turbūt šiandien manęs neprireiks? Nebent reikėtų pasekioti psichus, įsikibus į vieno jų skverną?
Nichol  tikrai neturėjo noro paskutines vasaros dienas praleisti dirbant, tačiau užuodė pavojų. Įsidarbinti į naują vietą taip paprastai retai pavyksta, o nusimuilinti nuo pareigų - niekada. Juolab, kad tai buvo pirmas darbas kuris turėtų būt tarsi pamatas jo ateičiai.
It's a totally over complicated statement here.